Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kunegunda19

mam wielkie SUTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Nie przejmuj się, Twój facet Cię będzie kochać taką jaką jesteś. To co według Ciebie jest wadą, dla niego będzie zaletą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda19
a jak mam to zdjecie wrzucic zeby wam pokazac?a wlasnie ze dla mnie jest to wielki problem a wrecz ogromny!:(smarowalam sobie jakimis kremami itp ale to nic nie pomoglo:(moze zimne prysznice albo oklady kostami lodu?to moze wtedy beda jedrne i normalnie beda wygladac.bo jak np wyjde spod prysznica to mam ladne nawet i niewidac ze mam sutki takie duze ale po jakims czasie znowu ich wyglad wraca do wygladu choinek:(a dodam ze moje piersi sa takie od zawsze:(niewiem czym to jest spowodowane moze jakas wada albo nosilam nieodpowiednie staniki.no i teraz mam takie zajebiste piersi ze normalnie wstyd sie pokazac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek znakomita rada
Wchodzisz na http://www.imageshack.us/ klikasz na Przycisk "Przeglądaj" i otwierasz zdjęcie które chcesz wrzucić. Potem niżej klikasz "Host it". Gdy się obrazek wgra, wyświetlą Ci się 3 linki (for website, for forum itp). Wklejasz któryś z nich i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda19
jak bede miala czas to wrzuce zdjecia:)elo dziewczyny ma ktoras z was podobny problem?pisac mi tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiadd
ja.mam b.duze sutki.no wlasnie jak spodki.jasne.ale sa naprawde duze.w szkole jak sie pzebieralysmy to ja zawsze mialam najwieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyukyu
a ja nie wiem czy mam duże. Jak są ' pyrgnięte ":P to wyglądają super, takie małe. A jak się zrobią miękkie, to po spłaszczeniu ich linijką mają średnicę 4CM>! zmierz swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie to
ja mam po spłaszczeniu linijka 6,5cm stanik nosze 80 d-masakra tez sie wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duże sutki sa odjazdowe - bardzo kobiece. Uwielbiam takie... najlepiej aby były ciemno, lub śrdenio ciemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze sa srednie suty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutki ogolnie sa fajne
male czy duze - co za roznica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
O sutki to ja się nie martwiłam,ale też strasznie się wstydziłam swojej nagości. A teraz to najpiękniejsza czuję się leżąc nago, przy przyciemnionym świetle i widząc na sobie wzrok mojego ukochanego. jak pokonasz swój lęk przed nagością, to seks z chłopakiem dowartościuje cię i sprawi, że nie będziesz się wstydzić swoich piersi. Zresztą powiedz sama: czy znasz jego preferencje? Może on lubi własnie takie jak ty masz, albo będzie je naturalnie akceptował i nie zmieni to jego podejścia do ciebie? Przecież jesteś wartościową dziewczyną, dlaczego ktoś miałby cie zostawić z powodu twoich sutków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoman
Obiektywnie rzecz biorąc moja ukochana ma przeciętne, raczej małe piersi. Ale że są Jej, że ją bardzo kocham nie ma dla mnie piękniejszych piersi niż jej. Tylko ją pragnę pieścić, tylko jej piersi ssać. To jest normalne, "zdorwe" podejście każdego faceta do swojej ukochanej. Podobnie możemy dyskutować o wielkości i kształcie męskiego członka. Kochasz człowieka za to kim jest i jaki jest. Jeżeli Ciebie kocha, to wierz mi, że kocha każdą najdrobniejszą część Twojego ciała, niezależenie od tego jak Ty siebie postrzegasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańcz dorodny
a ja mam male cycki boskie ;] nie wiem o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxy
Witaj Dziewczyny takie jak Ty są super Kobieta,która ma wielkie suty i obwisłe wargi sromowe jest jeszcze bardziej sexy ja zawsze pragnąłem mieć taką partnerkę.Przyślij mi foto to chętnie ocenie ale myślę że niepotrzebnie się martwisz. maxtor28@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyyyyyyyyta5685
a ja mam dosc male piersi, do raczki sie zmieszcza, ale za to jedrne, moj narzeczony mowil mi ze podobaja mu sie male i ksztaltne sutki, i takie tez mam, :)))) mmmmmmmm i kocha moje bimbałki A wargami sie nie przejmuj, ja tez mam wystajace ii jakos nie mam z tego powodu kompleksow bo czuje ze podobam sie mojemu facetowi i kocha mnie za to jaka jestem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyyyyyyyyta5685
jesli o mnie chodzi wielkie suty są obleśne i wygladaja jak w ymiona u krowy i nie chcialabym takich miec bo mi sie nie podobaja, z reszta mojemu facetowi tez, no ale jest duzo factow ktorzy to lubia, a pozatym nie wiesz jakie preferencje ma twoj facet, a jesli cie kocha to spodobasz mu sie nawet bez piersi :) pomysl ile lasek chcialoby w ogole miec piersi a ty masz problem z sutkami ;p aa, to ze masz 20 lat i jestes dziewica to wielki plus, nie szukaj goscia na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio i kuba
e dziewczyny sie zamartwiacie ja mama cyce wieksze od mojeje kolerzanki a jestem chlopakiem i suty tez mam ogromne i spie w poscieli Power Rangers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesio
zarombiście mnie podniecają wielkie sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na co tojest
co masz na myśli mówiąc sutki, bo się pogubiłam? te wystające dzyndzelki, czy otoczki wokół nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie tam wasze cycki podob
ja, tzn od tej pani co dala fotni i napisala ze sa mala. chetnie bym je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie tam wasze cycki podob
ja, tzn od tej pani co dala fotni i napisala ze sa mala. chetnie bym je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Stelka
Te wystajace to sa sutki,a ta otoczka to prodawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Stelka
brodawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4ever 17
ehh. mam lat 17 dopiero a też mam takie ogrooomne suty:o :/. Mają około 5,5 cm obwodu. :o No ale przynajmniej na rozmiar cyca narzekac nie moge, bo 75D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JayZamberrr
dobra no wiec tak, czytalismy wszystkie posty w tym temacie, ogolnie jest brecht. Ale nie poradziliscie dziewczynie co ma z tym zrobic. Kundzia weez se zafunduj gre wstepna z kostkami lodu, to naapewno pomoze, a jak pojdziecie dalej.. to twoj problem nie bedzie mial znaczenia... i dla Ciebie i twojego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrr1177
tanie KONDOMYYYYY pomagaja na wszystko kliknij tu:..............i kup odrazu tone kondddmufffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×