Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kunegunda19

mam wielkie SUTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Kasia 15
Tez mam duze sutki i brodawki i sie tgo nie wstydze a w cycach mam 75 c w moim wieku to moze duzo ale co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja tez mam duze suty a jak jest mi zimno to zmieniaja ksztalat i dopieto wtedy mi sie podobaja tez mam ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabanos twardy
uwielbiam wielkie suty. czym wieksze to lepsze! czuj sie szczescliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony :)
Ale dziewczyny macie problem. To co faceci lubia najbardziej to wy uważacie za coś bee. ja uwielbiam duże suty no to w końcu chyba to one sa do pieszczenia a nie całe piersi, całych nie wezme do buzi a sutki, takie duze sa wspaniałe. najgorzej jak kobieta nie ma wcale sutków, bo nie ma czego pieścić :( Podobnie jest z wystającymi wargami. To jest dopiero coś, bez warg to jest anus a ci**a musi troszke wystawać. To co pisze lommek "Faktycznie wielkie sutki nie wyglądają apetycznie. Miałbym problem, żeby być a taką dziewczyną. Na jeden raz to rzeczywiście nie przeszkadza, ale na dłuższą metę - tak" to jakies chore podejście, nie czaje gościa. Ludzie się zakochują w osobach bez ręki, nogi czy sparaliżowanych a dla tego duże sutki to wielki problem. On chyba nie wie jeszcze co to miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sutki to krowiaste sutki - inne takie sucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zgadnę! to i łechtaczunia...mniam mniam, myślę nie byle jakich rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wentyle od stara czy trochę większe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki WY macie sutki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się martwisz ja kocham wielkie sutki ożenie się z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gość
czyli masz większą powierzchnię wrażliwego na przyjemne doznania miejsce. jest tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci moje.. Mam 46 lat. Jestem po rozwodzie. Moja żona miała piękne piersi. Ale to nie wszystko. Najważniejsze jest to, aby po prostu się dogadać. I już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozsądzę ten spór w ten sposób: duże sutki, nawet bardzo duże są ok ale jak są jasne, takie bladziutkie, takie bez wyraźnej granicy gdzie się kończą/zaczynają na piersi. Najczęściej takie sutki towarzyszą dużym piersiom. Ale takie duże i ciemne, prawie takie czekoladowe są bleeee... Sorry jak którąś uraziłem swoją oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×