Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akika

depresja po 30 tce

Polecane posty

ja myslę, że nie nalezy przeceniac portali (tez miałam rok temu profil), ale też nie ma co demonizować. jasne, że kaza kobieta, któa miała profil, no prawie każda;), powie Ci przede wszystkim, że to zbieranina napalnoych samócw i nic więcej;)...ale..no własnie, ale...naprawdę gdzies muszą byc mężczyźni wolni, nie szukający przygód, sensowni. oni też nie poznaja ot tak kobiet na ulicy, więc gdzie?ano na portalach:). tyle, że tu juz potrzeba szczęścia żeby trafić. jasne, że wczesniej mozna się mocno zniechęcić, my z przyjaciółkmai swego czasu, zakładałysmy i w w ielkiej wściekłości likwidowały profile:D..potem znów zakładałysmy;). ale przynajmniej coś się dzieje, Twoje szanse rosna, a tak stoją w miejscu. warto też bywac w miejscach na necie, które określaja Twoje zainteresowania, jakies fora np. tam przynajmniej można pogadac bez nacisku na \"poznanie\":). i w swoim otoczeniu tez się bacznie roglądać. I powiem Ci-inicjowac. ja akurat jestem zwolenniczką żeby inicjowac, oczywiscie przemyslanie;). i......uzbroić sie w cierpliowśc:), co oczywiscie jest mega trudne, bo sama nie raz ja traciłam i to bardzo:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech...sorry za błędy:) zakochac się...wielka miłość echhhhhhhhh....nawet nie mówcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zwiazki to były takie bardziej na zasadzie dobre porozumienie intelektualne... była też znajomośc typu "chemia" ale nic z tego nie wyszło :-O no i taka to moja krótka historia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłąm zakochana kilka razy :-) ale to nie zwiazki były i nie wielka miość do szaleństwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rOMA, A MOZESZ POLECIć JAKIEś FORUM, GDZIE BYWAJą WOLNI MężCZYźNI 30+ ? ups przepraszam właczyłam przypadkiem capslocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia gdzie tacy bywaja, ale myslę, że moga bywać na róznych forach tematycznych:)a tych for jest pełno, o ksiązkach o wszystkich rodzajach muzyki i o samej miłości nawet, widziałam takie forum chyba kiedys:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK dzięki, moze wejdę na forum miłośników nurkowania albo zużla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj leci Bridget Jones, singielka po 30 na wesoło, uwielbiam ten film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię, obejrzę sobie po raz trzeci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, koleżanka się smieje ze mnie, że będe ten film oglądac 10 raz, ale to nic:P..uwielbiam go, dziala na mnie pozytywnie i ma fajne przesłanie: ostatecznie Bridget zostanie pokochana taka jaką jest, nie chudsza, nie grubsza itd:),super, mięłgo wieczoru dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze smietanka
ja tez sobie obejrze,a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczoru zajrzyjcie tu jeszcze to sobie wspólnie pobiadolimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, zaglądajcie, jak się człowiek wygada to mu jakos lżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no Dziewczyny :) Życie zaczyna się po 30-tce :D Swoją kończę w grudniu i... sie nie mogę doczekać - wiem, jestem nienormalna :) Głowa do góry Kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze smietanka
zagladne wkrotce,milej niedzieli dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze smietanka
witaj Gosiaczkowa w naszym gronie,napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilość mężów - 0 ilość dzieci - 0 zwierzę hodowlane - pies, ale za to jaki :) miejsce pomieszkiwania - centralna Polska Obecnie bezrobotna, ale dziś chcę myśleć o sobie - zmieniająca pracę :P - podołuję się z tego powodu jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze smietanka
ja juz musze uciekac,do wkrotce,Gosiaczkowa tez nie zapominaj o nas:) razem razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bardzo dużo słońca, byłam w parku i miałam okazję pooglądać liczne pary za rączkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuliję, ze tak się potrafisz cieszyć z ich szczęscia ;-) ja oczywiscie wszystkim życzę dużo miłości ale niechętnie patrzę na zakochane pary :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa ze smietanka
witajcie,ja dzis bylam na uczelni,ogolnie mam dzis dobry humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja zawsze byłam taka, co to wszystko dla innych, a o sobie myślałam na końcu. Od jakiegoś czasu stałam się bardziej egoistyczna ;) i... dobrze mi z tym :) Na dobroci nie wyszłam najlepiej - czas pomyśleć o własnym szczęściu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba chce mi się płakać 😭 moje zapasy optymizmu sa na wyczerpaniu, żeby tak można było gdzieś zamówić świeżą dostawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jak sie trzymacie? u mnie nowy tydzień, zajęcia \"do odfajkowania\" i tak do następnego weekendu w depresyjnym nastroju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, ja mam podły nastrój coraz częściej ostatnio. trzymajcie sie😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×