Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja mam o cos pytanko

jakie mam zrobic badania?jestem w ciazy a moj gin mowi, ze NIC

Polecane posty

Gość i ja mam o cos pytanko

bo jestem zdrowa itp to juz 16-ty tydz a ja mialam tylko raz morfologie co powinnam zrobic? chyba zmienie lekarza bo sie niepokoje. a witaminy? jak nazywa sie to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfologię, badanie moczu, antygen HBS, grupę krwi jeżeli nie miałaś do tej pory. Witaminy? o czym ty mówisz nie słyszałam o takim badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmien lekarza...Powinien ci dac skierowanie na mocz bo czesto kobiety ciezarne maja problemy z nerkami.Od 4 mca powinnas przyjmowac falvit dla ciezarnych.Procz tego wapno i zelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam o cos pytanko
tak ja od 4 miesiaca biore centrum materne mialam tylko raz morfologie, chodzilo mi o to czy mam jakos sprawdzic w krwi witaminy? czy przyjmuja sie z tabletek? czy czegos nie brakuje? na wlasna reke zrobilam toxo, wyszlo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja mam o cos pytanko - jesli chodzi o witaminy we krwi zobacz czym oddychasz ile pestycydow codziennie serwujesz malenstwu i sama zobacz jakie bez sensu sa takie badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam o cos pytanko
mantodea dzieki za pomoc :) aha.grupe krwi juz zrobilam zostal mi wiec tylko mocz i chyba to obciazenie glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o badaniu sprawdzajcym poziom witamin. Zresztą możesz poszukać w necie stron o witaminach i poczytać sobie o o objawach niedoboru witamin. Jednak jeśli bierzesz kompleks witamin dla kobiet w ciąży to uważam że dostarczasz organizmowi właściwą dawkę witamin i nie ma czego sprawdzać. Poza tym najważniejsze rzeczy i tak wychodza na morfologii i badaniu moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam o cos pytanko
NiaSz dzieki po prostu myslalam, ze trzeba jakos sprawdzic czy witaminy sie przyjmuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciążenie glukozą robi się później. O ile pamietam to około 20 któregoś tyg. albo coś w okolicy. teraz jest jeszcze zbyt wcześnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazłam dokładne określenie kiedy obciążenie glukozą się robi: u wszystkich ciężarnych między 24 a 28 tygodniem ciąży należy wykonać test doustnego obciążenia glukozą (50 g) i oznaczyć stężenie glukozy we krwi w 60. minucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toksoplazmoza
Koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×