Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Pewniaczek
do gość z 11:04 (godziny) ty to na bank grasz w tym zespole przez siebie reklamowanym....straszne parcie ,na rynku muzycznym jest cala masa zespołów lepszych,gorszych nie powiesz mi że wszystkie są na jedną nutę.Tak w ogóle to jest temat sal w okolicach ,a nie reklama twojej kapeli.Jeśli ktoś przy okazji pyta o zespól to grzecznościowo i ok...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki to zespół,jeden dziadek i 2 dziewczyny,na poprawiny takie coć może być ale na wesele to ja wolę zapłacić więcej i wziąść normalny zespół gdzioe jest gitara,perkusja ,klawisze i trąbka oraz gitara basowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula149
do Qlturalna dziekuje bardzo napewno coś wybiorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do PEWNIACZEK - nie bądź taki pewny i nie oceniaj wszystkich swoją miarą... Jest temat sal - tak to fakt, zgadzam się z Tobą - ALE - ktoś zapytał o zespół, więc jeśli skąd w Tobie ta podejrzliwość??? Nie rozumie jak można tak żyć, widząc we wszystkim podstęp. Współczuje Ci. Z wykształcenia jestem ekonomistką i w żadnym zespole nie gram, nie jestem też właścicielem żadnego domu przyjęć, kwiaciarni lub czego kolwiek związanego z biznesem weselnym. LEPEIJ???? Piszę szczerze swoije odczucia. Bo są też na tym profilu osoby, które nie podszywają się i nie piszą sztucznych komentarzy ani też nie oczerniają odrazu innych. A to, że Ci to nie na rękę moja opinia i widzisz w tym podstęp to już nie moja sprawa. Do GOŚĆ poniżej - nie wszystko złoto co się świeci więc Twoja sprawa jeśli będziesz się psychicznie lepiej czuć że przepłaciłeś i będziesz przekonany/a, że za to masz coś super. Gratuluję a raczej współczuję podejścia :) Reasumująć jescze raz napiszę, że tak zgadzam się wiele jest zespołów z trąbeczkami, perkusyjkam itp ale CO Z TEGO?????????? To nie jest gwarancją udanej zabawy. Co roku jestem średnio na 5 weselach i non stop zespoły mimo zmiany nazwy w gruncie rzeczy się powtarzają więc jeśli NAGLE z tłumu któryś się wyróżnia to dlaczego nie miałabym go polecić na forum??!!??!! Żenujące jest podjeście co poniektórych osób... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorxxx
zgadzam się. czy rzeczywiście w dzisiejszych czasach tylko negatywne opinie uważane są za wiarygodne? łatwo jest kogoś oceniać ale najtrudniej jest zacząć od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poprawiny albo na urodziny to takie 2 laseczki fajna sprawa ale na normalne wesele to ja wolę normalny zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy co dla kogo jest "normalne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps i oczywiście każdy może sobie na swoje super wesle wykupić chociażby ORKIESTRE SYNFONICZNĄ - no problem heh pozdrawiam wszystkich zawistnych i robiących wszystko na pokaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam ,ze albo robię wesele albo dyskotekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumie Twojego toku myślenia... zespołowi który polecam nic nie ubywa od zespołu który ma na zapleczu trąbki i inne "cuda", oni i bez tego potrafią się świetnie obronić. na nic cały akompaniament jeśli wokal fałszuje albo jest po prostu przeciętniakiem. wtedy nawet Twoje super wesele może okazać się totalną kiszką. tutaj wokalistki mają świetne głosy, nie jeden czołowy i znany artysta publiczny może im pozazdrościć... no ALE na nic nasza dyskusja jeśli opierasz się tylko i wyłącznie na tym jak kto wygląda i na tym co jest tylko namiastką w Internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc 2
jak dla mnie w zespole grającym na weselu powinna by jedna osoba która oprócz tego ze dobrze śpiewa/gra ma fajne poczucie humoru i potrafi również gości zachęcic do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będą goście do dooopy ,tacy co przyjdą byle przyjść to nawet najbardziej wzięty zespół nie pomoże ,i nie ważne czy będą 2 fajne laski z dziadkiem czy orkiestra z saksofonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma w lipcu miałą wesele w Contrze i Jej również grał zespół IN PULS z Cieszyna. Tak się składa że mi również ona bardzo ale to baaaaaardzo ten zespoł polecała. Mówiła, że kobiety mają rewelacyjny głos, świetnie tańczą i w ogóle tak pięknie grają i śpiewają że nawet nie zdąrzyli się obejrzeć a już była północ. Podobno takiego zespołu jeszcze nie słyszała. To Jej opinia więc tylko ją powtarzam ale widocznie baaaaardzo dużo prawdy w tych pozytywnych komentarzach:D:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na czym grają te kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesele Wodzislaw
Dworek nad stawem - jakie opinie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobre opinie,oj niedobre,to pisałam ja konkurencja z radlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesele Wodzislaw
szkoda ze to forum schodzi na psy :( myslalam ze dowiem sie czegos a tu guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schodzi na myszy ,nie tylko na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o sale weselne to ile ludzi tyle opinii, bardzo dobrze wspominam wesele w Magnoli w Radlinie, super wesele jedzenie smaczne i bardzo duże sala przestronna. a wie może ktoś coś ciekawego na temat nowo otwartej sali Paradise w Rogoźnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2014
Do Qlturalna pozwoliłam sobie skorzystać z twoich namiarów,wielkie dzięki i podkradam ,,tych twoich,,mam nadzieję że nie masz mi za złe:)pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Paradise z Rogoźnej słyszałam same dobre opinie. Moja koleżanka była tam jako gość i mówiła, że nie ma żadnych zastrzeżeń. Sama będę miała tam robione przyjęcie weselne. Na początku się wahałam czy ryzykować w nową otwartą sale jednak wystrój, menu, położenie bardzo mi się podoba więc ją wybrałam :) Słyszałam, że jedzenie pyszne. Nie ma na tej sali niestety noclegów, więc trzeba sobie inaczej poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Rogoźnej to nie mam za bardzo informacji, ale byłam w Magnolii i tak jak pisze poprzednik/niczka jest tam naprawdę bardzo fajnie. Co do zespołów, to byłam na kilku weselach w ostatnich 3 latach i z zespołów w pełnym składzie polecam Helikopter, a z takich mniejszych Sweet Song z Wodzisławia Śląskiego. Niestety z opiniami tak to jest, że wszystko jest kwestią gustu konkretnych osób. A poza tym bardzo dużo zależy od gości weselnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to miło słyszeć pozytywne opinie na temat sali Paradise, miejmy nadzieje ze nowa sala to beda sie starać o dobrą renome i kolejnych klientów :) Z sal, które odradzam to na pewno dom przyjęć Anna w Gorzyczkach cena nie warta, poza tym wnetrze niestety urządzone w niezbyt dobrym guście, piękniej wygląda z zewnątrz. Co mnie zaskoczyło to drugi dzień wesela szwedzki stól..troche dla mnie "oszczędność" ze strony właścicieli. Magnolia jak najbardziej na plus, dom przyjęć Leśna Perła przeciętnie jedzenie smaczne jednak niekoniecznie w wsytarczających ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradise jest naprawdę super i dają pokoje noclegowe gratis,fontanna czekoladowa albo tort do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qlturalna
do gość2014 nie ma problemu cieszę się że mogłam służyć pomocą...fajni są co nie????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do Anny w Gorzyczkach - widzisz a ja zas slyszalam ze na poczatek maja dosc zachecajace ceny?! kurcze a tu Ty co innego piszesz. a co do stolu szweckiego tomoze tak chcieli mlodzi??? trudno jest oceniac lokal gdy para mloda duzo od siebie wybiera. jestem na etapie wybierania lokalu na wesele, planujemy slub na 2015, i ta Anna hm byla / jest jednym z 3 kandydatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Paradise może dawac pokoje noclegowe gratis, skoro tam nie ma żadnych pokoi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K555
Ma ktoś jakieś świeższe informacje na temat : -Domu Przyjęć Sawana w Świerklanach, -Przystanku w Skrzyszowie, -Wiktori w Skrzyszowie -Primie w Gołkowicach? Planuje wesele na 2015 dopiero, ale posty z 2009 roku i tak mi nic nie pomogą, może ktoś nie dawno miał tam wesele, bądź był gościem? A trzeba się i tak pośpieszyć żeby zarezerwować taki termin jak nam pasuje a nie taki jaki zostanie. Nie bardzo się jeszcze orientuję w tym temacie, więc proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają w Pradise pokoje ,chyba tobie nie dali ,to nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×