Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość poli 13
tak was sobie czytam i stwierdzam że ta strona powinna być zablokowana dla 70% z was chodzi mi o pary które piszą o swoim weselu jak czytam o wiwie masakra obejscie dla osób które wybierają się w góry bo ja na wysokich obcasach miałam problem chodzić po tych kamieniach upał 30 ciepłe piwo na wejście stół ok ale sala obsługa ilość jedzenia masakra przystanek podobnie wrzos to wogóle pomyłka szef nie umiał konkretnie odpowiedzieć na moje pytania jak usłyszałam że u nich wesele trwa 14godz i jeśli go dobrze zrozumiałam to 1-dna -2-wdie kolacje ja byłam kelnerką i wiem że przy takiej ilości godzin powinny być 4 maxima sala jak kto lubi ja nie jedzenia niby dużo ilościowo bardzo mało. znalazłam lokal który mi pasuje 4-ry kolacje cena 150 bez ciasta hotel dla gości w cenie ale nie powiem gdzie żebym nie była oceniona tak jak ja oceniłam inne pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Bardzo mało jest informacji na temat sali Rege w Bieńkowicach. Czy ktoś organizował tam swoje wesele lub był gościem w tej restauracji? mam tam wesele w tym roku i bardzo ciekawi mnie jakie są opinie na temat lokalu. Bardzo proszę o informacje. Od siebie mogę dodać i gorąco polecić zespół Złote Struny, są cudowni! Byłam na weselu, gdzie grali i wszyscy goście byli wprost zachwyceni. To strzał w dziesiątkę, choć z terminami ciężko:) mnie sie nie udało ich zarezerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_456
Witam, Odstąpię termin 27 lipiec 2013 r w Contrze w Wodzisławiu Śl. została wpłacona zaliczka w wysokości 1000zł. więcej informacji bakoma1@o2.pl możliwość również odstąpienie fotografa i dj'a pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe03
czy ktos może wie czy dom przyjęc "Agata" jest godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
Myślę,że przy organizacji wesela - w problematycznych decyzjach - czasem warto oprzeć się na opiniach profesjonalistów i pozwolić sobie pomóc.Zawsze warto spróbować http://www.ha-part.rybnik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek90999
Witam proszę informacji o lokalu TWIN STARS w wodzisławiu :) przede wszystkim cenowo obsługowo ilościowo ;)) i ile mają pokoi oraz jaka cena jest tego busika ;) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalony
busik jest gratis i wszystkie pokoje tez są gratis jeżeli będzie minimum 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek90999
nawalony - a powiedz mi jezeli u nas bedzie ok 80 gości ? to mniej wiecej jak ?? i czy mają miejsce na okolo 32 ludzi 'przenocowac' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakhmet
Hej, a czy ktoś z Was może się wypowiedzieć na temat jednego z poniższych DJ? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie (niekomercyjne :) ) informacje:) BSmusic - DJ Krzysztof Łucki djluk.pl Dj Dracco http://turysta.info/dj_darcco www.djweselezmarzen.pl (goście wyglądają jak parka ;) ) Z góry dzięki:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek90999
Czesc ;) Ponawiam pytanko - CZY KTOŚ BYŁ BĄDŹ ROBIŁ WESELE W TWINS STARS W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM ?? PROSZĘ O OPINIĘ ;) Kto zna kamerzystę ze śląska który ma wolny termin na sierpien 2013 ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesloy
Hej, co myslicie o zespole Atlantis z Rydułtów, bawił się ktoś na weselu z jego udziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga78
witam serdecznie ktoś pytał o twins stars z wodzisławia miałam wesele 12-01-2013 w tym lokalu polecam bardzo serdecznie lokal super jedzenie też dobre cena bardzo rozsądna a menu bogate naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga78
ja płaciłam za wesele 145zł od osoby pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyjo_Rybnik
Witam Przed weselem korzystałem z tego forum, by zaciągnąć opinie o salach, więc również powiem o swoich wrażeniach z dwudniowej uroczystości, która odbyła się w październiku 2012, w domu weselnym "Zajazd Pod Strzechą" w Wodzisławiu Śląskim. Tuż przed weselem wystąpiły pewne zawiłości z organizacją, bo właściciel (który z nami podpisywał umowę) wydzierżawił salę innym osobom. Mieliśmy pewne obawy z tym związane, ale prawie wszystko okazało się rewelacyjnie. Mieliśmy dwudniowe wesele na 80 osób i myślę, że na taką ilość gości przy tego rodzaju uroczystości sala jest w sam raz. Po stronie plusów wymieniłbym: - jedzenie - bardzo(!) smaczne; niczego nie brakowało; wszystko sprawnie serwowane; drugiego dnia podawane były nowe dania; to, co zostało, elegancko na koniec zapakowane; - kontakt z właścicielami oraz obsługą wesela; - sala: wystrój, czystość, toalety; Po stronie minusów: - część hotelowa restauracji (sporo niedociągnięć, ale podobno ma być remont... po nocy poślubnej natomiast cieszyliśmy, że tylko jedną noc przyszło nam tam spędzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga87
hej... czy mógłby ktoś dać jakąś świeżą opinie na temat Megalitu w Godowie?? bo czytam, czytam i troszke sie przerażam... a mam tam wesele w tym roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odstąpie sale na wesele 1-dniowe w Dworku nad Stawem w dniu 27/04/2013. wpłacona zaliczka 1000zł zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr tel 505180575 Sala godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
też bym nie chciał nad stawem,wolę pachnące jezioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiatek
Dołączam do szukania sal. Na wstępie chciałam zapytać, czy ktoś wie może, które lokale posiadają okrągłe stoły (jeśli takie wgl są). Znalazłam Biały domek w chudowie, ale to raz, że za daleko to słyszałam kilka złych opinii. Są tam 3 sale i równoczenie odbywają się 3 wesela, jedzenie się cyt. "traci" no i ceny też dość wysokie. Mają z kolei piękne sale i chciałabym znaleźć coś takiego bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy może ktoś powiedzieć coś na temat wesela organizowanego w Zajeździe leśnym u Kaczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy może ktoś powiedzieć coś na temat wesela organizowanego w Zajeździe leśnym u Kaczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy może ktoś powiedzieć cos na temat wesela organizowanego w Zajeździe leśnym u Kaczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorciaxxx
Do cwiatek Witam ja byłam na takim przyjęciu przy okrągłych stołach w Jastrzębiu w Domu Retro. Pytanie tylko na ile osób to sobie życzysz? Powiem że układ był fajny i menu było do wyboru z karty tzn. że każdy zamawiałam co chciał :) to mniej ciekawe wyjście wolałam bym już by wszyscy mieli do wyboru. Ale układ się tam sprawdził polecam. Pozdrawiam Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiatek
Niestety retro będzie zdecydowanie za małe. Ale szukam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szukam sali na wesele. Jastrzębiu lub okolice. Wesele na 50 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OnaA.22
ZAPRASZAM - proszę o maila do nas - Na pewno pomożemy wybrać dobry lokal, w przystępnej cenie, może nawet z rabatem http://www.ha-part.rybnik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danio132
Witam Czy może bawił się ktoś na weselu w hotelu Amadeus w Wodzisławiu? Jak tam wygląda wystrój, jedzenie? Jakieś opinie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oifnka789
Witam, co sądzicie o sali weselnej AVANTI? Bo słyszałem złe opinie typu, że mało jedzenia(ubogie menu), żadnych dodatkowych atrakcji pomimo cen zbliżonych do innych lokalów, w których proponują dodatkowe rabaty bądź atrakcje podczas przyjęcia. No i ogólnie podobno zgapili z restauracji Bravo wystrój wewnętrzny, a jeśli chodzi o budynek to jest identyczny jak Bravo, wiele osób się o to wkurza, że ich kopiują. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram
JAK CHODZI O TE DWIE SALE to ja proponuję zdecydowanie Avanti jest zdecydowanie gustowniejsza a jedzenie smaczniejsze byłam w Brawo dwa razy raz na dużej raz na małej sali żadnych atrakcji jedzenie daleko przeciętne kolacja marna podgrzany schabowy i świeże jajka sadzone impreza przeciętna polecam Avanti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybieram
nie ładnie tak się reklamować ja wybieram Avanti po prostu jest ŁADNIEJ I SMACZNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×