Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość jędzawkowiczka
pierdu,pierdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykawka
Czy organizował ktoś wesele w rojance dwudniowe? jak wygląda cena za dzieci? czy tyle samo sie płaci, czy są zniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka98
justyna n_19 mozesz podac kontakt do kamerzysty ktorego link wrzucilas na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_n_19
telefon: 511 68 99 68 e-mail: studio.filmowe.z@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Planuje ślub na wrzesień 2013. Chcę zacząć od sali. Mam jeszcze jakąś szanse na znalezienie wolnej soboty w jakiejś fajnej sali? Jak nie znajdę, to zrobię w czwartek. Czy słyszeliście żeby gdzieś dawali zniżki na wesela w tygodniu? Ponoć w niektórych miejscach proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nowe sale
Izabelo na str 48 dałam parę namiarów na nowe sale możesz poszukać większość bardzo ładne POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimbeta
Wesele w sierpniu 2013, w Arkadii w Radlinie. Co myślicie? Dużo jedzenia? jak obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
Ja Arkadię zmieniłam, ponieważ cena MASAKRYCZNIE poszła do góry. I moje wesele kosztowało by 10 000 więcej przez to. Więc podziękowałam. Jest wiele innych sal, które mają NORMALNE ceny :) Dodam,że też mam wesele w 2013 roku. Jak podpisywaliśmy umowę w tamtym roku w Arkadii było 275zł od os na 2 dni, gdy zadzwoniłam w tym okazało się ,że już jest 330zł od osoby na 2 dni, więc wolę nie myśleć, ile będzie kosztować w przyszłym roku.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimbeta
Ale to chyba podpisaliście umowę? Ja bylam i na jednodniowe 200 zł, teraz i w przyszlym roku jak na teraz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona:)
Kochana, umowa była podpisana, ale w Akardii nie dawała nam żadnej pewności ,że cena będzie taka i tyle. Bo wszystko drożeje. OK. Zgodze się ale nie aż tyle. Odrazu zmieniliśmy salę.:) i nie żałujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tez mieliśmy umowę podpisaną w Arkadii, ale zrezygnowaliśmy, po pierwsze z powodu strasznie wysokich cen, a drugim i chyba głównym powodem było to, że strasznie dużo złych opinii usłyszałam, a nasz zespół od razu nam powiedział, że oni nie biorą wesel w arkadii i to nas już całkiem dobiło. Więc zmieniliśmy salę i nie żałujemy. Cena za os.130 :) może trochę podrożeć, ale max 10 zł na os. A sala to Finezja w Szczerbicach. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko999
Bardzo proszę o opinię na temat Dj Leszk Lipka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko999
Bardzo proszę o opinię na temat Dj: Dj Leszek Lipka Dj Krzysztof Łucki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałam się na wesele w Megalit w Godowie. Proszę, niech się wypowiedzą osoby które tam były. Wiele opinii na tej stronce z lat ubiegłych nie było przychylnych. Trochę się boję, ale takie tam remonty robią, że będzie przepięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Isabel-świeżynka witam w Megalicie byłem w zeszłym roku - cóż - w sumie złego słowa nie dam powiedzieć - sala dość przestronna - dużo miejsca wokół - wystrój w środku - to rzecz gustu co komu się podoba - wg mnie całkiem ok . co do jedzonka - moim skromnym zdaniem bez zarzutu - w sumie zdecydowane pozytywne ogólne wrażenie. pozdrawiam Studio Foto-video Pixel Krzysztof Mechel www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Krystian
Polecamy organizacje wesela w Perle w Krzanowicach. Wesele mielismy tam w maju 2012. Wszystko bylo na wysokim poziomie. Wlasciciel Pan Jan jest bardzo otwarty na potrzeby klientow, poswiecil nam bardzo duzo czasu, przyjezdzalismy kilkukrotnie. Rozwial wszystkie nasze watpliwosci i opowiedzial o szczegolach poprowadzenia takiej imprezy.Wesele było bardzo udane. Nasi goście byli bardzo zadowoleni. Jedzenie jest przepyszne, obsluga profesjonalna, sala bardzo ladna. Duzo miejsc noclegowych na dobrym poziomie - dla nas to bylo takze wazne bo mielismy duzo gosci przyjezdnych. Bardzo ladny teren wokol Restauracji. My wynajelismy rowniez od Pana Jana samochod slubny i skorzystalismy z uslug fotografa z Perły - szczerze polecamy pana Mirka!;) Ogolnie nie bylo niczego do czego moznaby sie bylo przyczepic. Wszystko na najwyzszym poziomie! Pozdrawiamy. Ania i Krystian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia21-23
Witam wszystkich :) chciałam zapytać o opinie na temat restauracji Avanti w Bluszczowie. Wiem, że sala jest bardzo ładna ale chciałam zapytać jak z jedzeniem? czy jest dobre i czy jest go dużo? Czy nie będzie przypadkiem braków na stole. Ważne to dla mnie więc proszę pomóżcie mi :) Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko999 - pana Leszka mieliśmy zamówionego na nasze wesele, które odbyło się w zeszłym roku w sierpniu. Zamówiliśmy go w ciemno, ale nie żałujemy. Świetnie poprowadził imprezę, repertuar dobrał tak, że parkiet był non stop pełny. Zagrał każdy kawałek, o który został poproszony. Co do zabaw to u nas były z 2-3 i uważam, że to wystarczy - po co więcej jak ludzie dobrze się bawili ;) W tym roku w połowie czerwca byliśmy na weselu, gdzie również grał Pan Leszek i znowu się nie zawiedliśmy - impreza była super, nogi rwały się same do tańca. Gdybyś chciała/chciał coś więcej wiedzieć pisz tutaj albo na maila: biuro@fotogolik.pl , postaram się pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimbeta - a ja bardzo serdecznie polecam Arkadię. Sami mieliśmy tam wesele w zeszłym roku w sierpniu i jesteśmy zadowoleni, a goście wesele wspominają do dziś :D Sala przestronna, ładne obejście, sympatyczna pani właścicielka, jedzenie podane na czas i w porównaniu do innych sal (a dzięki weselom trochę ich już zobaczyliśmy) bardzo dobre i dużo. To co zostało obsługa bez problemu zapakowała w ich jednorazowe pojemniki i podzieliła na pół - bo tak prosiliśmy. Myślę, że z właścicielką można się o wszystko dogadać, tylko wiadomo na spokojnie i jak ludzie. My np. zamieniliśmy tort a w zamian chcieliśmy płonący udziec wieprzowy i bez żadnych dopłat nam go podano (razem z kartoflami i zasmażaną kapustą) oraz zrezygnowaliśmy ze sztucznych dekoracji i załatwiliśmy sobie sami dekoracje z żywych kwiatów. Na stołach niczego nie brakuje, napoje zimne oraz kawa i herbata bez ograniczeń, jedynie musicie sami załatwić cały alkohol (szampan też), ale to myślę, że na plus, bo nie trzeba płacić za żadne korkowe czy przepłacać za np. piwo itd. Słyszeliśmy też różne opinie o właścicielu i trochę o niego się obawialiśmy... ale wszystko było ok :D Wszystkie formalności załatwialiśmy z właścicielką p.Iloną. Tylko przy ustalaniu menu i szczegółów powiedziała nam, że ustawianiem stołów itd zajmuje się jej mąż, że przekaże mu nasze uwagi ale nie wiadomo jak to do końca będzie ze stołami - mieliśmy się dowiedzieć w piątek jak będziemy wszystko zwozić na salę. Na szczęście wszystko było w porządku. W dniu ślubu p.Ilona powitała nas na sali, a jej męża nie widzieliśmy w tym dniu na oczy, bo np. słyszałam, że kiedyś właściciel lubił wychodzić na ten balkonik na sali a teraz jest tam po prostu wszędzie monitoring. Co do rezerwacji i ceny to rezerwowaliśmy salę ok 2.5 roku przed weselem i w ciągu tego czasu cena podskoczyła o 30zł/os ale byliśmy tego świadomi wybierając lokal. Zresztą wszędzie gdzie byliśmy tylko jeden lokal (chyba u Danusi) zaproponował niezmienność ceny, ale pod warunkiem, że wpłacilibyśmy przy rezerwacji 50% całej kwoty... Tutaj relacja z naszego ślubu i opisy poszczególnych wykonawców => http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=555468 oraz link do wątku o Arkadii na innym forum: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135824 Gdybyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz, postaram się pomóc. Pozdrawiam serdecznie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimbeta
Bardzo dziękuje Ci za tą wypowiedz :) już wcześniej znalazłam Twoją relację, bo przed zrobieniem rezerwacji starałam się wyczytać wszystkie pozytywy i negatywy tej sali. Sala zarezerowana, zaliczka wpłacona. Teraz chiałabym, zeby ten rok zleciał i wszystko się udało. Bardzo podoba mi się ten cały ogród/plener w Arkadii :) Nie pojadę nigdzie na zdjęcia, tylko tam zrobie :) zaoszczędze czas:) Zastanawiam się czy ułożenie stołów jest zawsze takie same? już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariodj
Witam Oprawa muzyczna wesel imprez DJ-PREZENTER -WODZIREJ www.mariodj.pl tel,605-54-248 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nasze wesele odbyło sie w domu przyjęc Contra w Wodzisławiu - miła sypatyczna obsługa jedzenie bardzo dobre i jak na polskie wesele przypada nie do przejedzenia, szefowa i szef (syn) bardzo miłe i pomocne osoby, wszelkie nasze uwagi ustalone przed weselem bez zadnych problemów zostały zrealizowane. W 100 % mozemy polecić ten lokal. Bawił nas zespół Złote Struny dla nas rewelacja (gosciom tez sie bardzo podobało) - bardzo dobry repertuar, świetna konferansjerka i duzo konkursów , poza tym bardzo dobre nagłosnienie i efekty - co tu duzo pisać ogromny profesjonalizm - jeśli chodzi o cene na dziś bo pytałem sie to jest to o 300 zł więcej niż 2 lata temu :) także zarówno lokal jak i zespół możemy z czystym sumieniem polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76ala76a
Witam, czy mógłby ktoś wymienić wszystkie lokale do 30km od Jastrzębia, które pomieszczą około 150 osób i które są godne polecenia i w jakich mniej więcej cenach za osobę? Orientujecie się jak teraz wygląda sprawa wolnych miejsc na wesela? Myślicie, że będzie coś wolnego na za rok lub dwa w wakacje? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
Termin na 2014 znajdziesz jeszcze bez problemu,na 2013 to może już być ciężko,Arkadia w Radlinie fajna ,jedzenia dużo ma 2 minusy czasami właścicilel robi szopki i cena niestety jest dość wysoka 220 za jeden dzień,Finezja w Szczebicach jest tanio 145 od osoby,minus że sala jest na uboczu,Arka w Jankowicach jest tez super ,cena niska 160zł ale mają zbyt piękny ogród,wielu gości wolało spacerowac po ogrodzie niż siedzieć na sali,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×