Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość taktaktaktak
o kurczę ! teraz sobie zdałam sprawę z tego że tam nie będzie gdzie tańczyć! bo tam jest taki dziwny uklad tych sal! z lewego boku maja byc grajki , z prawego alkohole a osob ma byc ok 70 pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
Tygirl a myślałam, że tylko ja mam takie widziwiate pomysły :) Przynajmniej będę wiedziała gdzie szukać, żeby ktoś coś doradził dobrze :) Kiedyś myślałam, żeby być kimś na wzór konsultanta, bo ja chyba lubie takie niestandardowe i ładne śluby :) A dekoracja też jest dla mnie ważna, wielu parom wszystko jedno, np zapłacą za dekorację na ślubie, powiedzą jakie chcą kwiaty i to wszystko :D ja to będę miała chyba wyrysowane co gdzie chce mieć i tak samą chcę mieć wpływ na to, jak to będzie wyglądać na sali. A jaki macie termin wybrany? taktaktaktak a ty planujesz więcej ślubów ?:) Powiem wam tak, rodzina naciska, żeby to było wszystko takie normalne, pospolite... kolorowe buty do ślubu? kto to widział? Starzec w bukiecie? Przecież to grobowe kwiatki? Oni by chcieli tradycyjnego, zwykłego ślubu, jakich pełno u nas we wsi. I już prawie się im poddałam, ale tak mnie naszło, ze to przecież mój dzień, drugiego takiego nei będę mieć (albo przynjamniej nie planuję) i choć nei stać mnie na taki ślub jak bym sobie marzyła, to nie chcę go robić na jedno kopyto. Więc będę się nadal upierać przy swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Tez miałam taki pomysł na konsultanta, ale w Wodzisławiu już jest taka firma. Nawet się tam nie udałam, bo oferują 4 zespoły, 2 DJów, kilka sal i jeszcze parę drobiazgów. A ja jestem taka, że jak ktoś da mi 50 opcji to ja z biedą wybiorę z tego 2... Ja już dawno pogodziłam się z tym, że takiego do końca wymarzonego wesela mieć nie będę, ale staram się zrobić przynajmniej to, co mogę po swojemu. A u mnie rodzina akurat ma najmniej do powiedzenia. Co prawda, zapytam o zdanie, mogą mi doradzić odnośnie menu (bo w końcu nie tylko ja będę jadła), ale decyzja należy tylko i wyłącznie do mnie. No, może do narzeczonego też, ale nie ostatecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
Bolek i Lolek będę mieć więcej ślubów :) tak tak jeszcze kościelny ale uroczyscie przysiegam :) co nastepuje nastepna impreze robie sama : gdzie chce jak chce kiedy chce jak ktokolwiek sie osmieli odezwac slowem to moze po prostu nie przyjsc jak mu cos nie pasuje ciagle slysze ze to be ze tamto sie nie podoba ! ale przeciez to Nasz Dzień !Twój Wielki Dzień ! Panie Młody i Pani Młoda ! A rodzina niech se gada ! ja chcialam miec zwykly prosty obiad bo na tyle mnie bylo stac i prosta sukienke ktora moglabym jeszcze gdzie zalozyc ale juz sie poddalam i 75% rzeczy jest wg koncepcji nie mojej a kogos innego... coz zrobic zagryzc zeby i do przodu a nastepny slub to bedzie vintage ,na powietrzu , z balonami , lampionami , pompomami :) tak jak mi sie podoba w moim stylu zawsze moge powiedziec ze mialam dwa sluby i kazdy inny a potem bede mogla ocenic ktory lepszy - czy w takim napuszonym lokalu czy na powietrzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
a ja mam niezbyt wiele do powiedzenia nawet w sprawie menu plakac mi sie chcialo jak uslyszalam jaki ma byc tort :( zupelnie inny od tego co chcialam moje zdanie sie nie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tygirl Proszę o przesłanie tego menu z Avanti na e-mail: aga1987-21@gazeta.pl Z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urshaw
taktaktaktak ->Współczuje.. Dziewczyny a jakie terminy Was interesują? Co myślicie o weselu w środku tygodnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Mnie zdecydowanie interesuje sobota. Na początku uparłam się na datę 27.09.2014 (dla nas miało to znaczenie symboliczne), ale teraz wszystkie lepsze sale mają ten termin już dawno zajęty. Z doświadczenia wiem, że wesele w środku tygodnia jest męczące dla gości. Zazwyczaj muszą brać wtedy 2 dni wolnego: jeden na wesele, a drugi by wypocząć po nim. Jeśli wesele jest w sobotę nie ma takiego problemu. Poza tym, jeśli ktoś nie dostanie wolnego (a często tak się zdarza) to szybciej wychodzi i inni też się wtedy jakoś mniej bawią... No, ale jeśli stwierdzisz, że w Twojej rodzinie nie powinno być z tym problemu, to warto się zastanowić. Przeważnie w tygodniu jest taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
hej Dziewczyny ! w tygodniu wesela sa tansze wiec czemu nie? a w dodatku wychodza juz z mody dwudniowe wesela z poprawinami ja sama chcialam zrobic elegancki obiad bo nie kazdy lubi takie typowe polskie wesela ktore niekiedy maja niewiele wspolnego z kultura itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
Czy ktoś się wypowie o jedzeniu i obsłudze w Cyprianówce? Sala bardzo ładna ale nie wiem nic poza tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy sobie dzień w środku tygodnia - środę, ale przed Bożym Ciałem :) Mam nadzieję, że ten termin nikomu nie sprawi większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
my chcielismy 1 czerwca dzien dziecka ale rodzina marudzila - chcielismy zrobic tez atrakcje dla dzieci w tym dniu ale nic z tego ja uwazam ze kazdy powien robic tak jak mu pasuje jesli ma ku temu mozliwosci a nie otzrec na innych jak rodzinie nie pasuje to nie ch nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek z Jastrzębia
1 czerwiec to bardzo fajny pomysł :) A zabawy dla dzieci- bardzo fajnie ;) Jakiś kącik zabaw dla nich, nawet są kolorowanki dotyczące tematyki ślubu- można to ciekawie zrobić. Co do Cyprianówki- otoczenie piękne, naturalne, jesli ktoś chciałby zrobić ślub w plenerze to myślę, że można by to jakoś połączyć, jednak sama sala wygląda jak remiza? Takie mam odczucia, nie podoba mi się w ogóle, ale wiadomo- o gustach się nie dyskutuje. Menu ani nie najlepsze, ani nie najgorsze, 6 rodzai mięs, itp. Byłam oglądać ale się nie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
Do Bolek i Lolek, Co do cyprianówki wiesz może ile dają kawałków mięsa na osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze pytanie dotyczące Gościńca Wodzisławskiego? Mam trochę mieszane uczucia bo spotkałam się z różnymi opiniami... Któraś z Was pisała, że chciałaby sama udekorować salę, itd. Kilka miesięcy byliśmy w hotelu Alpin w Szczyrku. Są tam również organizowane wesela. Zaciekawiła nas oferta - w cenie noclegi dla gości. Manager był bardzo miły, wszystko objaśnił, był otwarty na wszystkie propozycje. Sam nawet zaproponował, że sami możemy dobrać kolory wystroju, ba nawet wszystko sami przygotować. Gdyby nie fakt, iż moja rodzina nie była pozytywnie nastawiona do tejże sali i długiej drogi pewnie poważniej byśmy o niej myśleli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka miesięcy temu (dla sprostowania bo zauważyłam, że mi umknęło słówko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhju7yi
Ja byłam w zeszłym roku u kuzynki na weselu w Gościńcu Wodzisłąwskim i byłam zachwycona. Sala piękna, jedzenie przepyszne, takiego żurku jeszcze nie jadłam. Byłam także u koleżanki w Amadeusie i powiem wam szczerze że jedzenie takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek i lolek z jastrzebia
w cyprianówce jest standardowo rosół, kluski, ziemniaki sos, 6 gatunków mięs po 3 kawałki na osobę, ciasteczka i owoce, zimna płyta, 3 sałatki bodajże, kolacja m.in frankfuterki do wyboru, nie wiem czemu ale się lekko zdziwiłam :D jakaś ryba itp, barszcz z krokietem no i na koniec do wyboru bogracz, żurek, itp. Z tym Gościńcem to w sumie dziwna sprawa, niby ładnie, sala ok, choć tapicerka na krzesłach już zniszczona i niektóre są przepalone np. papierosem, a z tego co kojarzę, to pokrowców na nie nie dają... i cóż wiele dziewczyn moich miało tam ślub, z początku wielkie wow, wszystkie po kolei rezerwowały, jedna do drugiej na wesele szły i w końcu jedna twierdząc, że w goscińcu było mało jedzenia, przeniosła wesele do starego, sprawdzonego miejsca...ja oglądałam salę i pochwaliłam sie tym rodzinie, to powiedzieli, ze jak tam maja iść to nie pójdą, bo nic sobie nie pojedzą ;/ Takze sama nie wiem... myślę, że trzeba dotrzeć do większej liczby gosci ( gosci, bo każda pani młoda powie, ze jej goscie byli zadowoleni i ona też) i wypytać dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Byłam w Gościuńcu Wodzisławskim na weselu i powiem tak: sala jest w miarę duża, wiec nie ma ścisku, choć mi nie podobało się to, że wszyscy byli podzieleni na dwa stoły (po obu stronach sali) i ja siedziałam akurat za filarem i nie widziałam co się dzieje na sali, ani nie widziałam w ogóle drugiego stołu (w tym pary młodej). Nie wiem czy można zmienić ustawienie tych stołów, ale jeśli tak to zwróćcie na to uwagę. Jeśli chodzi o jedzenie to moim zdaniem było go w sam raz, tzn. nie było go za mało (nikt nie narzekał, że nie ma co jeść), ale też nie było specjalnie jakiegoś przepychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywny :)
Wita wszystkich ktorzy licza "tutaj" na rzetelne i prawdziwe informacje! Otoz mam dla Was smutna wiadomosc. Tutaj ani na zadnym forum "takich"NIE ZNAJDZIECiE" Jesli ktos chce znalezc odpowiednia dla siebie sale weselna czy tez zespol muzyczny musi ruszyc swoje " cztery litery" i poszukac samemu. Pojezdzic poogladac i zweryfikowac restauracje ktore wczesniej nam poleca ZNAJOMI. I tak samo robcie z zespolami. Pytac ZNAJOMYCH, dzwonic,umawiac sie i samemu sprawdzac czy dany lokal lub zespol nam sie podoba. Tylko w ten sposob znajdziecie to czego szukacie. Opinie ktore "tutaj" i na wszelkicha forach sa wystawiane sa w 99% nieprawdziwe, bo wystawiane sa GLOWNIE przez wlascicieli sali badz czlonkow zespolow muzycznych czyli tzw. AUTOREKLAMA :) jesli nie przekonuje was to, to zwroccie uwage: ktos pisze o porade czy DANY zespol jest dobry ? Dostaje odpowiedz o zupelnie innym zespole ktory sie wlasnie reklamuje :) to smieszne i bez sensu :) szkoda czasu na uzyskiwanie falszywych informacji na forum. Lepiej popytac znajomych i sprawdzic samemu "na zywo " ogladajac sale i umawiajac sie z zespolem na posluchanie np. Na jakiejs zabawie badz weselu :) to najprostrza droga bo najprawdziwsza gdyz sami zweryfikujemy co jest dobre a co zle zamiast czytac tutaj SAME autoreklamy :) w nierealnym swiecie jakim jest internet, trudno znalezc "prawdziwe" opinie i prawdziwych ludzi z drugiej strony. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywny :)
Wita wszystkich ktorzy licza "tutaj" na rzetelne i prawdziwe informacje! Otoz mam dla Was smutna wiadomosc. Tutaj ani na zadnym forum "takich"NIE ZNAJDZIECiE" Jesli ktos chce znalezc odpowiednia dla siebie sale weselna czy tez zespol muzyczny musi ruszyc swoje " cztery litery" i poszukac samemu. Pojezdzic poogladac i zweryfikowac restauracje ktore wczesniej nam poleca ZNAJOMI. I tak samo robcie z zespolami. Pytac ZNAJOMYCH, dzwonic,umawiac sie i samemu sprawdzac czy dany lokal lub zespol nam sie podoba. Tylko w ten sposob znajdziecie to czego szukacie. Opinie ktore "tutaj" i na wszelkicha forach sa wystawiane sa w 99% nieprawdziwe, bo wystawiane sa GLOWNIE przez wlascicieli sali badz czlonkow zespolow muzycznych czyli tzw. AUTOREKLAMA :) jesli nie przekonuje was to, to zwroccie uwage: ktos pisze o porade czy DANY zespol jest dobry ? Dostaje odpowiedz o zupelnie innym zespole ktory sie wlasnie reklamuje :) to smieszne i bez sensu :) szkoda czasu na uzyskiwanie falszywych informacji na forum. Lepiej popytac znajomych i sprawdzic samemu "na zywo " ogladajac sale i umawiajac sie z zespolem na posluchanie np. Na jakiejs zabawie badz weselu :) to najprostrza droga bo najprawdziwsza gdyz sami zweryfikujemy co jest dobre a co zle zamiast czytac tutaj SAME autoreklamy :) w nierealnym swiecie jakim jest internet, trudno znalezc "prawdziwe" opinie i prawdziwych ludzi z drugiej strony. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywny :)
Wita wszystkich ktorzy licza "tutaj" na rzetelne i prawdziwe informacje! Otoz mam dla Was smutna wiadomosc. Tutaj ani na zadnym forum "takich"NIE ZNAJDZIECiE" Jesli ktos chce znalezc odpowiednia dla siebie sale weselna czy tez zespol muzyczny musi ruszyc swoje " cztery litery" i poszukac samemu. Pojezdzic poogladac i zweryfikowac restauracje ktore wczesniej nam poleca ZNAJOMI. I tak samo robcie z zespolami. Pytac ZNAJOMYCH, dzwonic,umawiac sie i samemu sprawdzac czy dany lokal lub zespol nam sie podoba. Tylko w ten sposob znajdziecie to czego szukacie. Opinie ktore "tutaj" i na wszelkicha forach sa wystawiane sa w 99% nieprawdziwe, bo wystawiane sa GLOWNIE przez wlascicieli sali badz czlonkow zespolow muzycznych czyli tzw. AUTOREKLAMA :) jesli nie przekonuje was to, to zwroccie uwage: ktos pisze o porade czy DANY zespol jest dobry ? Dostaje odpowiedz o zupelnie innym zespole ktory sie wlasnie reklamuje :) to smieszne i bez sensu :) szkoda czasu na uzyskiwanie falszywych informacji na forum. Lepiej popytac znajomych i sprawdzic samemu "na zywo " ogladajac sale i umawiajac sie z zespolem na posluchanie np. Na jakiejs zabawie badz weselu :) to najprostrza droga bo najprawdziwsza gdyz sami zweryfikujemy co jest dobre a co zle zamiast czytac tutaj SAME autoreklamy :) w nierealnym swiecie jakim jest internet, trudno znalezc "prawdziwe" opinie i prawdziwych ludzi z drugiej strony. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywny :)
Tresci na forach sa z reguly autoreklama wystawiajacych sie sal badz zespolow. A wiec nieprawdziwe :) szkoda czasu na czytanie. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
obiektywny idea internetu byla wizja dzielenia sie wszystkim nie zabraniaj nikomu pytac - bo kazdy ma do tego prawo chyba jestes jakims wlascicielem kiepskiej knajpy o ktorej sie tu naczytals prawdy i z zalu cie sciska bo cie boli.... a niby gdzie mam znalesc informacje o knajpie , lokalu , fotografie , itd. itd. przeciez infoemacje dzisiaj latwo zweryfikowac a oszusta napietnowac bez problemu jak pytam o zespol tych co szukaja /szukali a inny zespol mi odpowiada i sam sie reklamuje ze ma wolne terminy to chyba widze ze cos nie tak?? nikt nie jest durny bo jak umie pisac to umie tez czytac logiczne ze jak ktos sie musi reklamowac to nie warto sobie nim glowy zawracac - bo cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Do Obiektywny -> Mi jest akurat szkoda czasu na czytania taki komentarzy jak twoje (w dodatku powielone). Ja akurat chcę sprawdzić jakie opinie mają obcy ludzie, bo w ten sposób uzyskam najbardziej obiektywną opinie. Owszem, trafia się komentarze typu "polecam zespół XYZ" albo "polecam lokal "ABC" albo w większości są one ignorowane. Poza tym, jeśli nie podoba mi się sugestia znajomych to co wtedy? Wolę jednak poszukać w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Obiektywny Pytałam znajomych - większość z nich robiła wesele w jednej i tej samej sali... Z góry założyłam, ze tam nie chę bo to trochę "nudne" być x-razy w roku w tej samej restauracji. Skoro oni mieli wesele załóżmy w miejscu XYZ to niby skąd mogą wiedzieć jak jest w innych? (tym bardziej, że sami mało brali udziału w przyjęciach weselnych?). Ignoruje wiadomości w stylu "polecam tą a nie inną salę". Interesują mnie konkrety, opinie osób, które odwiedziły dany lokal. Gdzie szukać informacji (nie jednej opinii tylko kilku) jak nie w internecie? A to, że poodwiedzam x-obiektów i będę zachwycona salą nie świadczy o tym, że jedzenie tam jest przepyszne, jest go dużo, właściciele nie robią problemów przy rozliczaniu bądź też podczas trwania samej zabawy. P.S. Bardzo dziękuję za opinie dot. Gościńca. Właśnie dostałam informację, ze cena wesela 1-dniowego to 160zł, 2-dniowego 200... Biorąc pod uwagę ceny, które nam przedstawiali w innych restauracjach to tutaj są dość niskie - szczególnie jeśli chodzi o przyjęcie 2-dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
da_ga -> A jak to wygląda u nich z napojami? Nie wiesz czasem ile trzeba dopłacić, żeby były bez ograniczeń? Tak sobie myślę, że skoro jedzenia jest, powiedzmy, wystarczająco (a i tak zawsze po weselu zostaje) to można się skusić. Dziewczyny, znacie jeszcze salę w okolicach Wodzisławia, która stylem przypomina np. Avati, Bravo czy Astorię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjejj
do Tygirl proponuję dom weselny EWA w PIECACH niedaleko Rydułtów jest bardzo podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygirl
Dzięki za odpowiedź, ale niestety Ewa ma już wszystkie soboty na 2014 zajęte. Poza tym, znajomy też ma tam w przyszłym roku wesele. ;) Może coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjejj
jak szukacie sali na sobotę to na myśl przychodzą mi dwie sale jedna to STREFA SMAKU w Syryni a druga to RENESANS w Pszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×