Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
iwona,u danusi ,arka,finezja,byłam tam na weselach ,każda sala jest inna ale każda ma swój urok,jedzenie pyszne,właściciele w porządku,polecam każdą z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy miałaś do czynienia z szefową "Danusią" ale jest miła do momentu podpisania umowy - potem Cię olewa totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-tak-tik-tak
Witajcie! Był ktoś z Was w Astorii na nowej sali? Miał ktoś styczność z DJ Grzegorzem Sobikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na moim weselu był dj Sobik (zeszły rok kwiecień) i było super. Wesele na 130 osób, i każdy przedział wiekowy był zadowolony. Juz go zamówiliśmy na nasze 25 lecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik-tak-tik-tak
oby u nas też się dobrze sprawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na samym początku musisz mu powiedzieć że alkohol dostanie na wynos i nie pozwól by ktoś mu polał,bo jak wypije to robi sprośne zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawy się ustala z nim wcześniej, więc nie ma opcji, że nagle sobie coś pozmienia... u nas wypił parę kielichów na początku i to z nami (młodymi).. Spokojna głowa, on nie może się upić, bo przyjeżdża autem i potem też tym samym autem musi kierować (nikt go na sali nie przenocuje przecież).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wypije kielicha to zmienia zabawy ,oj zmienia,dlatego lepiej nic mu nie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy może ktos coś powiedzieć na temat Avanti czy zrobili już tam jakieś noclegi dla gosci weselnych? Bo obiecuja od 2 lat i nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat noclegów nic nie wiem ,chyba nie ma ,byłem tam 2 tyg temu na weselu ,jedzenie bardzo dobre ,jedyne co mi przeszkadzało to ze siedziałem przy takim długim stole przy samym oknie i nie widziałem co było na parkiecie,tam sala jest podzielona na 2 części ,jedna część gdzie siedzą goscie a druga gdzie się tańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele, a nie macie jeszcze zaproszeń ślubnych, zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl . wykonuje zaproszenia, podziękowania, winietki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie spokój z tym Avanti, lepiej zarezerwuj coś w sprawdzonych. Skoro nie ma noclegów, chociaż obiecali to samo świadczy o nich(moja znajoma też czeka na noclegi, wiec ja też ich olałam) Może Arka, u Danusi i inne sprawdzone ;-) powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuleczek
Witam, my mielismy 6 lipca wesele w Astorii, na nowej sali. 2 dniowe:) polecam z czystym sumieniem!!! jedzenia mnóstwo, pyszne! wszystko co zostało dostalismy do domu ! Szef i kelnerki extra- ze wszystkim się można dogadac!! Noclegi na górze super! Apartament dla nowożeńców mega!!;) polecamy z czystym sumieniem! goście i my sami jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Polecam rowniez zespół coral - pokazali pełną klase !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nikt nie poleca Avanti ;/ a ja mam tam zamówioną salę. Myślicie żeby zamienić, aż tak źle tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak najbardziej musisz zamienić np na Brawo tam znajdziesz wolne terminy a na to miejsce jest dziesiątki chętnych tak więc napisz jaki termin zwalniasz bo do 2015 brak wolnych terminów pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anuleczek a nie wiesz czy można sobie wybrać płeć kelnerów,bo wolelibyśmy żeby byli kelnerzy niż kelnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie brała Avanti,ten układ stołów jest tragiczny,Iwona,Arka,Danusia ,Finezja wybrałąbym coś z tych sal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ethain
Czytam tak te komentarze i dochodzę, do wniosku, że chyba jakaś konkurencja się tu przypałętała i robi ludziom wodę z mózgu. Byłam na weselu w Avanti 2 tygodnie temu i było świetnie. Jedzenie przepyszne, wygląd wspaniały i dobra zabawa (choc to w głównej mierze zasługa Vizardu). NIemniej jednak polecam to miejsce, bo sama planuję zrobić tam moje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam w lipcu w avanti na weselu (na tej nowej sali- robi niesamowite wrazenie), wszystko bylo OK, poczawszy od jedzenia a konczac na obsludze. stoly podzielone na 3 rzedy, duzo miejsca przy stolach i na parkiecie. dziwne ze z gosci NIKT na to nie narzekal, my z narzeczonym zaplanowalismy tam wesele na czerwiec 2015, ale niestety w tygodniu-sroda. jezeli ktos chce oddac termin na weekend od czerwca do wrzesnia- chetnie go odkupimy, najlepiej z jakims dobrym zespolem, bo tego jeszcze nie zalatwilismy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antiba89
Cześć, szukam sali na ok 90 osób z noclegami na maksymalnie 30 osób. Na oku mam kilka sal a więc pierwsze miejsce na chwilę obecną zajmuje Cyprianówka w Warszowicach kolejne to Gościniec Wodzisławski następnie Arka Jankowice, Hotel Dąbrówka, Retro Jastrzębie. Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek opinie na temat tych miejsc (sala, jakość jedzenia, obsługa, akustyka sali itp) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Cyprianówce,jedzenie jest przepyszne,zimna płyta jest taka urozmaicona ,aż chce się jeść,rózne pieczenie,pasztety ,sałatki normalnie niebo w gębie,ładny ogród,wystrój sali dość specyficzny,byłam też w A rce,tam sala jest przepiękna jedzenie bardzo dobre,o reszcie nic nie powiem bo nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitiba89
Nigdy nie byłam na weselu gdzie goście siedzieliby w osobnych 14-osobowych stolikach czyli tak jak jest to w Cyprianówce. Jak się sprawdza takie rozwiązanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anitiba89
Witam.Proponuję kontakt z firmą Ha-Part. Doradzą ,pomogą poszukać odpowiedniej sali i po problemie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kak byłam w Cyprianówce to stoły były ustawione w podkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko zgrani ludzie będą fajnie się bawić przy stołach okrągłych albo 14 osobowych,ale gdy przy takim stole siedzą obcy sobie ludze to nie będzie dobrej zabawy,wiem z doświadczenia ,że jak byłam na weselu gdy były stoły w podkowe ludzie fajnie się bawili nawet jak sie nie znali ,ale gdy siedzieliśmy przy okrągłych stolikach 10 osobowych i nie znaliśmy ludzi to nie bawiliśmy się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angiolino90
Witam, Byłem na weselu niedawno w Domu Przyjęć ANNA w Gorzyczkach i z czystym sumieniem mogę WSZYSTKIM ten lokal polecić. Podnieśli wysoko poprzeczke innym gastronomiom. Byłem bardzo zadowolony. Jedzenia pełno, bardzo smaczne. Sala bardzo elegancka, kryształowe żyrandole, zamykane obejście, przy lesie. Po prostu cudownie. Wszystkim polecam. Nawet najbardziej wymagającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sala weselna Anna jest powiedzmy fajna,jest czysto ,jedzenie bardzo dobre tylko wygląd sali jest po prostu śmieszny,połączenie karczmy ze sztuczną elegancją no i te prześcieradła pod sufitem to ja nie wiem po co wiszą,kucharza mają dobrego ale potrzebny im jest tylko dobry dekorator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) a miał ktoś wesele w capitolu w suszcu? albo w chacie staropolskiej w mszanie? Bardzo Was proszę o jakiekolwiek informacje, ponieaz nie udało mi się znaleźć zbytnio dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angiolino90
Chyba mówimy o 2 róznych lokalach bo w Annie w Gorzyczkach zadne prześcieradła nie wiszą a lokal posiada wystrój retro więc nie psuj komuś Szanowny Gościu opini. A to strona internetowa: www.domprzyjecanna.eu W prawdzie lepiej widziec te sale na żywo bo zdjęcia nie odzwierciedlają rzeczywistości a poza tym nie są uaktualnione poki co. Ja osobiście mogę też polecić Perłę w Krzanowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×