Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość relisys
do Martka: słuchałam kilku utworów na ich stronce, przeważnie śpiewa ta babka, zresztą pięknie śpiewa, jednak chciałam też posłuchać kilku utworów jak śpiewają Panowie:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
relisys te od nich piosenki co mam na płytce to są audio ja to spróbuje przerobić na mp3 i mailem Ci wysłać albo przez gadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relisys
dzięki Martka, gdyby udało Ci się to przesłać to podaję Ci numer gg: 34756089 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam sali na wesele na 2012 rok na lato - na 40 osób może 50 góra, w okolicach Żor, słyszeliście o sali Klimat24H w Żorach miał tam ktoś wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackranger
Ja polecam dworek Zielone wzgórze 160zl/os i w tym dostajemy dużo dobrego jedzenia(nie można tego przejeść:PP), uroczystość w świetnej sali urządzonej z Gustem i smakiem, miła i wykwalifikowana obsługę:D Znam to miejsce że tak powiem od kuchni wiec wiem ze warto sie tam udać:D moja siostra miała tam w lutym wesele i wszyscy goście wyszli zachwyceni:D a jeśli chodzi o orkiestrę to polecam Firmę "Student" z Żor...:D Pozdrawiam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kaśka89 Arka Jankowice- extra- jedzonko b. dobre i miła obsługa Impuls - to pewniak - udana zabawa bogaty repertuar jeżeli dalej szukasz foto i kamery to zapraszam do kontaktu studiopixel@wp.pl pozdrawiam Krzysztof studio Pixel Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich bardzo serdecznie! :) Jestem tu nowa.. za 3 miesiące ma ślub, na wesele wybraliśmy salę ARKA w Jankowicach ale im bliżej tego wydarzenia tym bardziej się niepokoję! Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tej sali?? Bardzo proszę o wszystkie opinie na ten temat... chodzi mi o jedzenie, obejście, jak z obsługą i czy sala robi dobre wrażenie na gościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka45454
Wodzisław parafia Herberta na pewno w kwietniu( info na stronce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka45454
a dlaczego juti rezygnujesz z rezerwacji Megalitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam zespół YATA :) nie są aż tak znani ale naprawdę są świetni. Potrafią zabawić gosci i z tego co wiem to nie są drodzy :)) www.yata.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam wzgórze
Odradzam dworek zielone wzgórze w jastrzębiu..... budynek piękny, sala ładna... ale stoły puste..... jak już coś przynieśli, to w malutkich ilościach... Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaneczko
Cześć wszystkim, planujemy wesele w 2012 w ASTORII w mszanie, czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat tego miejsca :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zapytaneczko Astoria to dobry wybór - przyjemna sala - wystrój ok - ładne obejście obszerny parking-smaczna konsumpcja - przynajmniej moim skromnym zdaniem - życzę powodzenia i pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video PIxel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_do_2012
Ja byłam na weselu w Astorii chyba jakieś 4lata temu, ale bardzo mi się podobało. Jedzenie faktycznie bardzo dobre, ładna sala i obejście. Teraz się zastanawiam czy tam właśnie zorganizować własne wesele, ale chciałabym jeszcze zobaczyć inne miejsca. Interesują mnie jeszcze: Dworek nad Stawem, Sawana w Świerklanach, Viva w Połomii, Prima w Gołkowicach, Contra oraz Zamek w Chałupkach.Wiem, że sporo się już o tych miejscach pisało wcześniej, ale głównie to stare wpisy a ja chciałabym się dowiedzieć czegoś na świeżo, dlatego proszę, podzielcie się swoimi doświadczeniami lub wiedzą na temat tych lokali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do panny 2012 Sawana bardzo przyjemna - aczkolwiek dość mała - zależy na ile osób wesele Prima Gołkowice - super - dość duża jedzonko -znakomite - parking - z tyłu ławeczki i trawka - miła obsługa Contra - wyśmienite dania - obszerny parking - placyk dla dzieci - ładny wystrój - Zameczek - hmm- troszkę w środku ponuro - usypiający - ale zależy kto co lubi - to tylko takie moje subiektywne opinie ale mam skalę porównawczą pozdrawiam i życzę dobrego wyboru Studio Foto video PIxel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do panny 2012 Sawana bardzo przyjemna - aczkolwiek dość mała - zależy na ile osób wesele Prima Gołkowice - super - dość duża jedzonko -znakomite - parking - z tyłu ławeczki i trawka - miła obsługa Contra - wyśmienite dania - obszerny parking - placyk dla dzieci - ładny wystrój - Zameczek - hmm- troszkę w środku ponuro - usypiający - ale zależy kto co lubi - to tylko takie moje subiektywne opinie ale mam skalę porównawczą pozdrawiam i życzę dobrego wyboru Studio Foto video PIxel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonia84
A ja bardzo polecam Wiktorię w Skrzyszowie,miałam tam wesele w zeszłym roku w kwietniu,pogoda nam dopisała,było piekniej niż np:w czerwcu czy maju.Sala bardzo sie gościom podobała,o jedzeniu nie wspomnie.Baaaardzo( i tu nie przesadzam) dużo jedzenia.Goście przychodzili i mówili że tyle dobrego stało na stołach a oni nie mieli juz gdzie tego pomiescic.Później co zostało to dla nas. Polecam z czystym sercem,warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do entka Arka w Jankowicach - extra - jedzenie naprawdę bardzo dobre i dużo - dziewczyny z obsługi miłe i uśmiechnięte - duży parking - sala bardzo duża - klima działa - może wystrój niekażdemu przypadnie do gustu bo to taka duża hala ale naprawdę do arki lubię jeździć.no i troszkę zieleni z ławeczkami wokół. aha i z opinii par słyszałem że niedrogo oraz że obsługa po weselu ładnie pakuje jedzonko - nawet kompot chcieli ostatnio młodym oddać - zdecydowanie na tak. co do wiktorii w Skrzyszowie - potwierdzam powyższą wypowiedź - sala również warta uwagi pozdrawiam Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamłoda84
Mi sawana nie podobała się dlatego, że nie ma parkietu a są tylko płytki i wszytko mieści się w jednej kwadratowej sali... Nie ma gdzie się schować przed orkiestrą np :) Ale jedzenie ponoć bardzo dobre. Byłam również na weselu w Contra - jak dla mnie za duża sala, nie wspominam też, aby było bardzo dobre jedzenie... Sala w Viktorii w skrzyszowie - bardzo ładna, ale malutka - na małe wesele, jedzenie dobre. Z tego co wiem, młodzi bardzo chwalą Bar Przystanek i Danusię, ale chyba ciężko z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka85
Hej. Mam pytanie. Potrzebuję dobrego kamerzysty, który sfilmuje mi ładnie samą uroczystość ślubną w kościele !! Czyli potrzebuję kamerzystę na godzinę, czy znacie jakiegoś fajnego i niedrogiego ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klalaa
co sadzicie o firmie fotoknapek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannamłoda84 no właśnie mi się wydaje ze w Contrze sala jest bardzo mała, już pisałam wcześniej ze mały parkiet do tańczenia i sala tak na ok70 osób max. a co do Danusi sala bardzo ładna jedzenie pyszne no tylko te terminy choć jak ja byłam się pytać na początku 2010 to były terminy na ten rok tylko że w tygodniu. ale i tak zdecydowaliśmy się na Arkadie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Err
Jak już pisałem wcześniej - Contra - sala mała, jedzenie niedobre i mało go, a właścicielka lata i wyłącza klimę nawet w największy upał... tak że goście zamiast bawić się i tańczyć wolą siedzieć na zewnątrz i czekać na podmuch wiatru... bo w środku można się ugotować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj magdalenka proszę podaj termin pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do err raczej nie zgodzę się z Tobą albo źle trafiłeś lub to nie Twój gust kulinarny - Contra ma bardzo dobre jedzonko - właścicielka bardzo dba o wizerunek - a gorąco jest tylko w tym szklanym patio - fakt sala dość mała ale naprawdę bardzo przyjemna - pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_do_2012
Hmmmm... no i właśnie.... wszystko pięknie, ładnie i co tu wybrać? :/ Bar Przystanek odpada, bo wychodzi się prosto na główną drogę, nie ma ładnego obejścia niestety.Wiktoria ma małą salę nawet na to moje przewidywane 70osób. A co powiecie na temat Dworku nad stawem? A może Dom weselny u Kochańskich w Mszanie? Kiedy tam coś się działo, a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopanna_do_2012 jak nie skrzyszów ani wiktoria to raczej Dworek nad stawem oczywiście to moje skromne zdanie ps to i tak zespół robi zabawę - z ciekawości-masz jużkogoś - pochwal się Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Panna_2012 W wakacje będę miała wesele w Vivie, więc "po" mogę podzielić się wrażeniami. Mnie tam się podoba - jest "ogródek", parkiet oddzielony od części do siedzenia, no i słyszałam, że mają dobre jedzenie. Dodatkowym plusem jest spokojna okolica. Właścicielka była dla nas dotychczas bardzo miła. Pozdrawiam "Do ostatniej pestki trzeba mocno żyć!" - SDM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×