Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Już pisałam wcześniej o fotografie, gorąco polecam p. Marcina Niemczyka - naprawdę profesjonalna obsługa, dyskretny fotograf, dyspozycyjny, w prezencie otrzymuje się od niego sesje narzeczeńską - pomaga się rozkręcić wiem po sobie ;) no i cena nie zabija co ważne.... www.mniemczyk.pl zdjecia są tez na blogu wejdzcie sobie ze strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
Juz z nim rozmawialam. Pan Marcin Niemczyk bedzie wiec moim fotografem. Bardzo fajne zdjatka i szalenie sympatyczny czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula87
Kwizak a którzy to tacy drodzy są????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
Natalia Chmielowiec, Bartosz Kempny, Łukasz Mikuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiDka
Moim zdaniem godnym uwagi miejscem na wesele, w okolicy Jastrzębia, jest zameczek w Chałupkach (www.hotel-zamek.pl). Byłam tam gościem na weselu i mogę z czystym sumieniem polecić - smaczne jedzonko, dużo miejsca do tańczenia, fajne obejście. Sporu atut to baza hotelowa. Co ciekawe mile zaskakują ceny. Wydawało by się, że w takim miejscu będa one dużo wyższe niż w "zwykłych" lokalach, a tak nie jest. Nie najgorzej jest też w Primie w Gołkowicach. Tanio, dość dobre jedzenie tylko wystrój jak dla mnie trochę kiczowaty no i przynajmniej jak ja byłam to było potwornie ciepło, mimo że działały wszystkie klimy. Całkiem fajnie też było w Arce w Jankowicach, tylko, że jak dla mnie to wygląd całeog lokalu taki trochę bez polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Serdecznie polecam P. Marcina Niemczyka dokładnie dodatkowo sesja w prezencie narzeczeńska cena nie jest wysoka naprawdę. Już wcześniej polecałam tego Pana:) Więc powodzenia i Gratulacje tym którym Pan Marcin Niemczyk będzie robił Zdjęcia na ślubie:) ja Jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka_26
A czy ktoś może wypowiedzieć sie na temat zajazdu "Pod strzechą" w Wodzisławiu, bo jakos mało opinii można znaleźć o tym lokalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka_26 jest to chyba jeden z nowszych lokali w okolicy Wodzisławia wiec podejrzewam ze i cena będzie duża. a ponad to niestety lokalizacja dla mnie odpada z tego względu że jest od razu za ogrodzeniem główna ulica :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o fotografa ja polecam osobiście: Foto Kołodziejska z Żor. Album (30 zdjęć) 800zł Nie płaci się za fotografa tylko już za zdjęcia. Jeżeli chodzi o film 1200,00zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingerbeat
A ja jeśli chodzi o zespół polecam Fire Voice. Byłem na imprezie, gdzie grali, i pomimo, że są to młodzi ludzie umieją super rozkręcić imprezę. Repertuar super, dużo znanych kawałków, ale i takich, które pierwszy raz słyszałem, a pomimo to świetnie się bawiłem. ZDECYDOWANIE POLECAM! www.firevoice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryśkaska
Ja odwiedziłam kilku fotografów i owszem ceny były róże, ale wszystko idzie w parze z ceną. Jeden zaproponował fotoalbum - 30 zdjęć za 1500zł - porażka, jeden za 1000zł, jeden fotoreportaż ślubny za 4 000zł Zdecydowaliśmy się na Sławka Stanka - 2500zł ful opcja, czyli kilkaset zdjęć, 3 fotoalbumy w tym, 3 sesje zdjęciowe itp... Co mi po kilkudziesięciu zdjęciach.... Każdy kość późneij siebie szuka na chociaż kilu zdjęciach, a przy takiej ilości mam pewność, że nikogo na zdjęciu nie zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybnicznka
witam poszukuję dobrego zespołu na wesele w 2013, macie jakies opinie na temat zespołu String? proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiDka
Zespoł String tworzy 4 facetów. Mi się podobają, bo wszystko grają na żywo, na instrumentach (a nie z podkładu). Mają fajny repertuar i potrafia zabawić gości. Minusy to dość wysoka cena i to, że czasem przesadzają z ilościa wypitych piw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybnicznka
no to kiepsko:/ już tyle znalazłam dobrych opinii i myslałam ze bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka30
a jak się ceni pan Niemczyk??? jeżeli moge się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikiDka
@Rybniczanka Ale ja ich generalnie polecam:) Chętnie bym ich wzięła na swoje wesele, ale mieli zajęty termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwizak
Full opcja u pana Niemczyka to 1800zl w tym 2 sesje w dowolnym terminie (narzecznska i plenerowa), 2 albumy, wszystkie zdjecia na plytce, fotoreportaz od przygotowan do 1 w nocy. Dodatkowo osobowosc pana Marcina naprawde przyciaga a mysle ze warto miec fajny kontakt z fotografem aby potem wyszly zdjecia ktore nas zadowola. Ja zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słuchałaś zespołu String i podobają ci się, to w czym problem, każdy ma inny gust.Dla mnie super kapela to Brygada Pracująca możesz sobie sprawdzić,zespołu String nie znam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka30
dziękuje za odpowiedź co do pana Niemczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1012
numer administratora sali Pniówek to 500317536. sala pomiećci około 140 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papikk
Uhm ten Pan Niemczyk jest ok, zdjęcia naprawdę fajne i też miałam okazję z nim rozmawiać co prawda nie skorzystałam z jego usług bo już nie miał terminu chyba, ale faktycznie rozmawia się z nim bardzo sympatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Even85
Szukam opinii o zespole Coral z Bluszczowa...mam w tym roku wesele na którym maja grać ale ostatnio słyszę od znajomych ze bardzo się popsuli.ze grają 3 piosenki a potem długo długo nic.podobno graja nieznane stare piosenki i w ogóle nie zachęcają do zabawy. prosze o wasze opinie bo bardzo się zmartwiłam tym że przez olkiestre bede zle wspominać ten najważniejszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawarus
Hej:P ja trochę z innej beczki. Czy może mi ktoś powiedzieć w jakich terminach i w jakich Kościołach w okolicy Rydułtów (Pszów, Wodzisław, Radlin, Rybnik, Jastrzębie, Turza) są Dni Skupienia dla narzeczonych?? Szukałam na różnych stronach ale nic nie znalazłam. Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi :) a co do fotografów polecam serdecznie Waldka Chądzyńskiego z Pszowa:) przemiły człowiek i nie bierze dużo, dodatkowo również jest sesja narzeczeńska. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, w niedziele 20 marca o godz.14 są dni skupienia dla narzeczonych w Parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Jastrzębiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska2987
Witam. Czy ktoś zna opinie o studiu profil z Jastrzębia Zdroju z ul. Zielonej? Nigdzie nie potrafie znaleźć komentarzy na temat kamerzysty/fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relisys
do Martka: witam, byłabym zainteresowana przesłuchaniem płytki z nagraniami zespołu Twings, czy propozycja pożyczenia płytki jest nadal aktualna? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska2987 oczywiście że tak:) niewiem czy na stronę już patrzyłaś od nich bo też tam mają kilka kawałków ale nie wszystkie. a na płytce jest ich chyba z 12. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka do poprzedniego posta miał być kierowany do relisys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sali na wesele? znajdziesz ją na www.GdzieWesele.pl ja znalazłem w ciągu kilku minut, przesłałem maila z zapytaniem i już miałem listę wolnych terminów na wesele w danym lokalu. www.GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×