Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość madziamadziamadzia
do mysza32; my na swoim weselu bedziemy mieli pana Sobika, ale to dopiero za rok :) Podpisalismy z nim umowe już, bardzo bardzo konkretny i pozytywne wrażenie... jakby nie było już ponad 15 lat "siedzi" w branży muzycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doszka09
Możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia:)
hej:) ślub planuje w przyszłym roku nie zalezy mi na terminach w wekendy więc myśle że coś znajdziemy:) ale mam pytanie nie wiecie czasem jaki jest w "Gościncu Wodzisławskim"? w Skrzyszowie u Lucja - jak się nie myle? w Astori? ogólnie co mi proponujecie i najwazniejsze kwotowa jak stoja lokale za 2 dni:) nie wiecej:) dzięki za podpowiedź na marginesie poleam zespół Caro z Gołkowic tez chce zeby grali u mnie a fotograf i kamerzysta to FOTO_ALEKSANDRA z Jastrzebia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_do_2012
co do Baru Przystanek, czyli u Lucka:) to koszt dwudniowego wesela wynosi jakoś 250zł. Jedzenie mają przepyszne. Ale brak jakiegokolwiek obejścia. Astoria ciut tańsza i mają jeszcze wolne terminy na weekend w lecie 2012:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sylwia bar skrzyszów - super - jak pisała Panna 2012 jedzonko doskonałe-szefostwo miłe - lokal duży - bardzo ładne piwnice w których jak ktoś lubi takie klimaty można zrobić parę dobrych fotek - caro - też ok - chłopcy żywiołowi poprowadzą imprezę - to pewniaki zresztą wymieniłem też ich powyzej Foto Aleksandry nie miałem przyjemności poznać więc się nie wypowiadam pozdrowionka i wspaniałej zabawy Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl ps oczywiście wyrażone przezemnie opinie to tylko subiektywne odczucia-wiadomo-każdy ma inny gust - smak słuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia:)
dzięki za podpowiedzi... słyszałam jeszcze że w primie w Gołkowicach tez jest fajnie? a co z tym gościncem Wodzisławskim? Miał ktos tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia:)
dzięki bardzo za podpowiedzi:) w miał ktos wesele w Gościncu Wodzisławskim jak tam jest? słyszłam ze Prima w Gołkowicach też niczego sobie a koszty? prosze o info w sobote jade oglądac sale i nie wiem gdzie lepiej nie jechać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Sylwia Prima Gołkowice - ok - wspominam bardzo dobrze - przestronna - wystrój ok - jedzonko też dobre - ja nie mam nic do zarzucenia pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Err
cytat mojego postu z strony 23 tego wątkuŁ " Co do sal weselnych słów kilka Sam wesele miałem w Gościńcu Wodzisławskim. Lokal ładny, obsługa miła i uprzejma a jedzenia bardzo dobre (w oba dni inne, praktycznie nic się nie powtórzyło) -wszyscy chwalili (a była nawet warszawka wśród gości). Można bez problemu dogadać się co do noclegu etc. Cenowo są na tym samym poziomie co wszyscy (dodatkowo sporo rzeczy dają za free). Dzięki Bogu nie ma obaw że nie można zabaw robić czy coś - tam tego problemu nie ma. Nocleg dla pary młodej itp wliczone w cenę. Wszystko dopisują do umowy co się ustali - i wszystko zgodnie z umową realizują. Poza tym wiele rzeczy dają jako prezent co raczej się nie zdarza nigdzie indziej." Pozdrawiam Err

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia:)
do ER właśnie pierwszy lokal co mi wpadł w oko był właśnie Gościniec Wodzisławski. Duzo osob, znajomych odraza podobno nie miłą obsługa i jedzenia bardzo mało. i duże koszty. prosze opisz dokładnie ile za 2 dni tam biorą. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Err
Gdy ja tam miałem wesele (chyba nawet jako jeden z pierwszych) bo w roku 2009 brali 220zł od osoby za dwa dni, w tym były już napoje typu cola, fanta i mineralna - a skład to obiad, ciasto, tort i kawa, zimna płyta, ciepła kolacja, druga ciepła kolacja. Jedzenia było bardzo dużo, bo wiem że goście zjedli, niektórzy jak wspominają się przejedli, a ja dostałem jeszcze do domu tyle jedzenia że musiałem to po rodzinie nawet częściowo rozwieźć, bo było tego tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
hejka też powoli się rozglądamy za salą - czytałam troszkę i zbierałam opinie i tak: bar skrzyszów - wiktoria- kaczyna -no tylko że tu sala potężna a ja mam ok 70 gości - contra - dworek nad stawem - no i troszkę dalej bardzo mi się podoba bo byłam na weselu brawo tworków - i chyba to wybiore ale musze ich terminy zobaczyć bo słyszałam że już krucho na 2013.no chyba ze w tygodniu zrobimy - w piątki jest dość luźno - dyspensa i babcie też pojedzą a można troszkę z ceną zejśc - i u zespołu i fotografa i kamerzysty - srednio ok 10-15 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś88
Witam, mam wesele w maju w restauracji Artor w Rydułtowach... po przeczytaniu niektórych wypowiedzi na tym forum jestem trochę zdenerwowana, chodzi oczywiście głównie o jedzenie i obsługę lokalu. Sala ładna, duża, zadbana natomiast jeżeli chodzi o jedenie to nie mam pojęcia już komu wierzyć, czy właścicielce czy ludziom którzy tutaj się wypowiadają. Czy ktoś mógłby mi napisać jak to tak naprawdę wygląda? Ktoś kto był, widział i jadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monnika123
hej a słyszał ktoś jakies opinie o restauracji Maxima w jastrzębiu??? oo i jakas dobra wizażystka i fryzjer pilnie poszukiwani ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf Jastrzębie-Zdrój
Fotografia Ślubna Jastrzębie-Zdrój www.bednarczykpolska.strefa.pl http://www.bednarczykpolska.strefa.pl KONTAKT: firma ŁMfoto Fotografia Ślubna Jastrzębie-Zdrój tel.kom.602-228-968 GG:2484505 serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami Obecnie trwają zapisy na rok 2012 choć kilka wolnych znajdzie się jeszcze na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juti2233
Witam! Pomocy poszukuję sali na wesele ok. 80 osób byłam już w kilku miejscach jeden z lokali przypadł mi wizualnie do gustu tj. TWINS STARS w Wodzisławiu czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat tego lokalu bo obejście jak i sala super ale jak z jedzeniem, jaka obsługa itp. aha i ponoć weekend w wiśle dla pary młodej w prezencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotogolik
Goś88, byliśmy w grudniu na weselu w Artorze jako fotografowie, jedzenie bardzo dobre, obsługa w porządku, sala ok. monnika123, polecamy wizażystkę z Rybnika - Basię L., to jej stronka http://wizaz-makijaz.com.pl/ Pozdrawiam FotoGolik Fotograf Rybnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do goś88 witam w sumie w Artorze byłem ze 2 razy lecz był to zeszły rok - wg mojego skromnego zdania wszystko ok -jest to stosunkowo nowa sala to tym bardziej muszą się starać - jedzonko i obsługa bez zastrzeżeń - sala sympatyczna - proszę nie psuć sobie tego dnia zmartwieniami - goście będą zadowoleni.-życzę wspaniałej zabawy pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do monnika123 mogę polecić Justynę Klimek - podaję tel 880027818 662369081 mail-justyna.g40@op.pl pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bukiet ??
Nie umiem się zdecydować na bukiet ?? Co teraz w modzie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatiram
Czy ktoś może coś powiedziec na temat videorejestracji ZENIT z Rybnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szatiram witam zapraszam na niezobowiązującą prezentację w Rybniku dodatkowy ewentualny kontakt-meilowy pozdrawiam Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goś88
Dziękuję bardzo za odpowiedzi:) Jednak co racja to racja, nie ma co w taki dzień psuć sobie nastroju i myśleć o tym czy zupa przypadkiem nie będzie za słona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
cóż - zmitrężyliśmy troszkę godzin ale powiem Wam że chyba jednak wybór padnie na bar skrzyszów. w sumie to trochę wszystko męczące- dopasowanie sali kościoła zespołu-ciężko to zrobić - brak wolnych miejsc albo zajęte już itp.jak ci ludzie śluby biorą???????? cóż- pooglądaliśmy też zespoły - przyznam że w szczególności te które tu zostały wymienione między innymi przez studio pixel - hmm fajne tylko też problem z datami - w szczególności soboty - trzeba chyba dość szybko się decydować-powiem szczerze troszkę mnie to przeraża - ta loogistyka - no cóż - aby do przodu miłóść górą pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1986
Z przyczyn osobistych odstąpie termin wesela 4,5 września 2011 w Domu Weselnym Contra. Cena 160zł/os. (wszystko w cenie!! we własnym zakresie tylko alkohol) Ładna stylowa sala, duży ogród! strona www: http://contra-przyjecia.pl Zdjęcia: http://www.contra-przyjecia.com/3d/s1.html http://www.contra-przyjecia.com/3d/z2.html http://www.contra-przyjecia.com/3d/o2.html Dodatkowe informacje pod nr gg:4274273 Jeżeli interesuje Cie ten termin proszę o kontakt gg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOCARIO Zespół Muzyczny zaprasza na swoją nową stronę internetową www.mocario.pl Dołącz do nas również na Facebooku ;-) Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaPanijas
Witam, dziewczyny. Jestem od niedawna już żoną. I bardzo polecam dom przyjęć VIVA w Połomii. Piękna sala, jedzenie pyszne. ładny ogród. A przede wszystkim niedrogo. Tylko 140zl za osobe sala jest na 120 osób. Bardzo bogate menu. Jest także miejsce na nocleg mają pokój na Młodych. Miła obsługa. A i także polecam zespół yata. Super grają i wolóle goście się super bawili. AAAaaaa i polecam salon sukien ślubnych MODELINA w Żorach, piękne suknie, miła obsługa. I nie drogo. Polecam. Powodzenie w planowaniu ślubu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotogolik
szatiram zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na http://www.fotogolik.pl , reportaż od przygotowań do oczepin + plener (w tym samym lub innym dniu) już od 500 zł. Pozdrawiam FotoGolik Fotograf Rybnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GregorMmmm
a co powiecie o Cyganku w Wodzisławiu? i tak samo zespół z Wodzisławia sweetsong? ktoś tam wcześniej wspominał ale to znikome posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×