Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość paweliania
Odstąpie termin wesela 10 września 2011 w Retro w Jastrzębiu Zdroju za równowartość zaliczki (1000zł). Retro jest bardzo klimatycznym miejscem i jest idealne na Wesele, My niestety musimy zawiesić Wesele na jakiś czas. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 515-476-846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam termin wesela 30.06.2012 (sobota) w Leśniczówce w Wodzisławiu Śląskim. Została wpłacona zaliczka w wysokości 3600zł (cena do negocjacji). Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 793018773 lub mailowy aparatka86@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki855
Słyszał ktoś o zespole Gramofon z Wodzisławia Śl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aparatka
Może z innej beczki..... Chcieli od Was 3600zł zaliczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wpisu powyżej
W każdym razie, dobrze dla Was jesli nie zmieniacie tylko terminu, ale też sale weselną.... Leśniczówka to fajne, klimatyczne miejsce.... ale nie na wesele... No chyba, że nie zależy Wam na ilości jedzenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1987
Czy możecie mi polecić , jakąś firmę transportową, mam ok 50 osób na weselu, bede wiec potrzebowała autobusu do przewozu... czy możecie kogoś mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do niusia 1987 sprawdź sobie proszę trangór rybnik - wynajmują autobusy dość niedrogo pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy zmuszenie zmienić termin i miejsce naszego wesela, więc ponawiam ogłoszenie SPRZEDAM TERMIN WESELA 30.05.2012 (SOBOTA) LEŚNICZÓWKA, W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM. WPŁACILIŚMY ZALICZKĘ W WYSOKOŚCI 20 % CAŁOŚCI - 3600ZŁ (CENA DO NEGOCJACJI) WESELE NA OK 100 OSÓB. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY 793018773 LUB MAILOWY aparatka86@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdaaaa
czy zna ktoś jakiegoś fajnego, KULTURALNEGO DJa, mam slub 17 lipca już troche późno i zaczynam sie bać, że nikogo nie znajde,help;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do abcdaaa witam dj Michał z Rogowa dj Tomasz Kargol -Rybnik - to pewniacy stronek nie znam ale jest wyszukiwarka pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008 www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luci118
Hmm, wpis powyżej mnie chyba napisał ktoś z właścicieli... Niestety, ale t, co jest napisane to nie prawda...... Fakt, obiekt ładny... ale jeśli jesteś osobą, której cała reszta wisi - to rób tam wesele.... Puste stoły.... Jak już zostały jakieś resztki z zimnej płyty, to leżały na stołach do końca.... Jedzenia bardzo mało, naprawdę, malutko i nigdzie wcześniej nie spotkałam się z tak małą ilością jedzenia na weselu... ALE - to było rok temu.... może właściciele zmądrzeli i zainwestowali w to, na co głównie Młodzi zwracają uwagę... mało jedzenia ,bo jak się wybiera najtańsze menu to wiadomo że menu jest najskromniejsze,zawsze należy brać srodkowe menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luki855
Możecie mi polecić jakiegoś dobrego i w miarę taniego kamerzystę i fotografa? Co sądzicie o zespole Gramofon z Wodzisławia Śl.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do luki855 podaj termin proszę ale to już może na meila aby nie zaśmiecać forum pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIELONE WZGÓRZE NIE !
Nie wiem co to znaczy środkowe menu... Myślałam, że jak się robi wesele, płaci od osoby 150 zł to jest full wszystkiego... tak było na moim weselu.... A są sale i właściciele sal weselnych, którzy wezmą po 150 zł od osoby a stoły świecą pustką.... TANIE MENU.. HMM, NIE WIEM, CZY GDZIEŚ WEZMĄ CI 100ZŁ I NA ŻYCZENIE DADZĄ POŁOWE JEDZENIA... TO JEST DLA NICH ANTY REKLAMA, NIKT BY SIĘ NA TO NIE ZGODZIŁ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek79
ZESPÓŁ GRAMOFON gra naprawdę na wysokim poziomie, grali u nas w zeszłym roku, ale z terminami u nich krucho. Myśmy dopasowywali salę pod nich, ale było warto. Są naprawdę profesjonalni w każdym drobnym szczególe :) POLECAM!!! najlepiej sobie do nich podjedźcie pogadać - bardzo sympatyczni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy mam do odstąpienia wolny termin na wesele. data to 01 październik 2011 sala to bar przystanek- piękny wystrój i pyszne jedzenie. ja musiałam ślub odwołać z przyczyn osobistych ale może ktoś skorzysta z mojej rezerwacji . Naprawdę warto!!! |Cena przystępna!!! jeśli ktoś będzie zainteresowany to podaje nr telefonu na salę 324726186 pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy mam do odstąpienia wolny termin na wesele. data to 01 październik 2011 sala to bar przystanek- piękny wystrój i pyszne jedzenie. ja musiałam ślub odwołać z przyczyn osobistych ale może ktoś skorzysta z mojej rezerwacji . Naprawdę warto!!! |Cena przystępna!!! jeśli ktoś będzie zainteresowany to podaje nr telefonu na salę 324726186 pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGNACOWY DWÓR Witam serdecznie!!Ja już jestem po ślubie!!Wesele odbyło się w Ignacowym Dworze w Pszowie i powiem Wam, ze kto się bał zaryzykować i zrobić tam sobie wesele w ciemno to już teraz może żałować!!Sala jest cudowna, obejście idealne-cisza, spokój, zieleń dookoła-nie trzeba się martwić o dzieciaczki, ze wpadną pod samochód..A jedzenie!!..Bajka!!Stoły się wręcz uginały-wszystko domowej roboty-od małych ciasteczek, przez ciasta, sałatki na wyśmienitych mięsach kończąc!!W swoim zakresie kupiłam tylko alkohol twardy i piwa..i to było wszystko co musiałam zrobić!!A właścicielka-pani Celina-najlepsza osoba pod słońcem-od początku z niczym nie było problemu-wszystkiego pilnowała sama-nie mogłabym lepiej trafić :).. Ja zaryzykowałam-Wy nie musicie, bo naprawdę widziałam jak to wygląda..Następna imprezę też tam własnie zorganizujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gorąco polecam dom przyjęć VIVA w Połomii :) Przepyszne jedzenie, w ogromnych ilościach, piękny wystrój, bardzo wygodny parkiet do tańczenia, lokal klimatyzowany. Kontakt z Właścicielką znakomity, we wszystkim szła nam na rękę. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. W cenie (płaciliśmy 140zł/os, do 3 lat - gratis, do 7 lat - pół ceny) był szampan na pierwszy toast, przepyszne ciasta domowej roboty, 1l napojów na osobę, kawa i herbata bez ograniczeń, obiad (w tym 3 porcje mięsa/os.), duży wybór deserów, bardzo urozmaicona zimna płyta, 3 ciepłe kolacje, strojenie sali żywymi kwiatami, balonami, w prezencie dla Młodych trzy-poziomowy tort. Z alkoholem też nie było żadnych problemów - mieliśmy kluczyk do pomieszczenia z lodówką, gdzie mieliśmy dostęp tylko my (nie trzeba było się martwić, że coś zniknie), nie były naliczane żadne opłaty za alkohol z zewnątrz. Do dyspozycji są też ładne, wygodne pokoje, gdzie można przenocować nawet 20 osób. Z czystym sercem mogę wszystkim polecić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o zespół, to doskonałym wyborem jest Phoenix Band. Byli rewelacyjni. Nie słyszałam ani jednej negatywnej opinii o nich od naszych gości weselnych. Grają bardzo zróżnicowaną muzykę, dla każdego znajdzie się coś dobrego. Wokalistka dysponuje przepięknym, czystym głosem, swoim entuzjazmem i radością potrafi zarazić każdego. Od samego początku parkiet był pełny. Najlepszy zespół! POLECAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawiewiora2
hej szukam sali na 1 dniowe wesele na ok 120 osób w okolicy Jastrzębia, Pawłowic lub Żor. Zależy nam na sali odpowiednich rozmiarów żeby goście nie musieli tańczyć sobie na głowach, oraz na dobrym jedzeniu. Wstępnie myśleliśmy o cyprianówce w warszpowicach, ale nie jesteśmy pewni czy nie jest ona za mała. Ostatecznym wyjściem będzie wynajęcie sali OSP i zoorganizowanie cateringu :( Proszę o jakieś pomysły i opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddam termin wesela 30.06.2012 (sobota) Leśniczówka w Wodzisławiu Śląskim. Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 793018773 lub mailowy aparatka86@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agawiewora2... wybierz się na tę salę do Skrzyszowa...ja też miałam mieć około 120 gości... fakt trochę za jastrzębiem ale sala jest duża i piękna a jedzenie serio pyszne i dużo. Odwołałam swoje wesele ale wiem że mój termin jest jeszcze wolny! 01.10.2011 moja siostra miała wesele tego samego dnia 6 lat temu i była piękna słoneczna pogoda... warto to przemyśleć jeśli w grę wchodzi termin jeszcze tego roku... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian 8322
Do Wojtek79 / Zespól Gramofon A masz może jakieś filmy jak grają? Bo w necie nie moge nic znaleźć, mało informacji- opinii o tym zespole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek 79
niestety nie mieliśmy kamerzysty :) ale zawsze warto podjechać i posłuchać na żywo :) tylko najpierw sprawdźcie czy mają termin wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa_851
HEJ My mamy wesele u Kaczyny,na sali balowej w czerwcu 2012']jesli ktos ma jakies info na temat udanych wesel badz nie udanych,to prosze o info:) jesli chodzi o orkiestre / Dj to mamy Tomka Kargola-czloweik orkiesrta i z czystym sumieniem moge Go polecic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do kasia 851 moim skromnym zdaniem kaczyna to super wybór Tomek również - pełna profeska znakomite oświetlenie życzę udanej imprezy pozdrawiam Krzysztof Studio Foto video Pixel Rybnik 502907710 32)4241008www.studiopixel.com.pl studiopixel@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia1986
OGŁOSZENIE JUŻ NIEAKTUALNE !!! " Z przyczyn osobistych odstąpie termin wesela 4,5 września 2011 w Domu Weselnym Contra. Cena 160zł/os. (wszystko w cenie!! we własnym zakresie tylko alkohol) Ładna stylowa sala, duży ogród! strona www: http://contra-przyjecia.pl Zdjęcia: http://www.contra-przyjecia.com/3d/s1.html http://www.contra-przyjecia.com/3d/z2.html http://www.contra-przyjecia.com/3d/o2.html Dodatkowe informacje pod nr gg:4274273 Jeżeli interesuje Cie ten termin proszę o kontakt gg!! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×