Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość Elizja89
Ja mogę przyszłym parom młodym polecić te namiary na DJ z Rybnika- http://3-dj.pl/ Darek Heler i jego koledzy świetnie prowadzą tego typu imprezy i zabawiają gości. Uważam, że są rewelacyjni w tym co robią i warto ich zaangażować na własną imprezę. Pod warunkiem, że posiadają jeszcze wolne terminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123
Neitt a czy to prawda, że w Iwonie planowany jest remont piwnicy i utworzenie pokoi noclegowych dla Młodych i gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neitt
Owszem prawda ;-) Przynajmniej tak nam powiedziała menadżerka, że zamierzają zrobić kilka miejsc noclegowych do końca tego roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakonia
Też kojarzę te namiary 3-dj :) Słyszałam, że są rewelacyjni. Znajoma zaangażowała ich na swoje wesele i nie żałowała wyboru. Zwłaszcza, że 90% ich gości to były osoby młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123
Neitt a orientujesz się może ile dokładnie będzie tych miejsc noclegowych w Iwonie? Bo słyszałam, że tylko dla PM i ich rodziców, a też zastanawiam się nad tą salą, tylko że noclegów potrzebuje w sumie dla 10 osób a informacje mam nie z pierwszej ręki i nie wiem czy są pewne (na razie robie wywiad wśród znajomych :P). Co do Dworku Śląskiego to w której sali macie? Ja byłam na weselu 2 lata temu na tej górnej sali i przyjęciu na dolnej rok temu - zdecydowanie lepsza dolna, na górnej uciążliwy jest ten filar na środku, który zmniejsza powierzchnię użytkową do tańczenia (było ciasno pomimo tylko 40 gości weselnych) :P Co do obejścia - faktycznie jest małe, ale ładnym tłem dla zdjęć jest znajdujące się tam oczko wodne i kamienna "wieżyczka" z oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neitt
Na górnej ;-) Będziemy musieli sobie z filarem jakoś poradzić ;-) Ale ogólnie wesele było udane? Pomimo filaru? ;-) Zbyt wiele tych miejsc w Iwonie nie planują. ale nie jestem niestety w stanie Ci powiedzieć nic dokładnie ;-( Ja potrzebuję noclegu dla ponad 40 osób, więc nawet zbyt głęboko nie wnikałam w te informacje o noclegach w Iwonie, bo i tak wiedziałam, że będzie ich za mało. Menadżerka z Iwony dała nam jeszcze kontakt do jakiegoś pana, który w pobliżu ma coś takiego jak noclegi pracownicze czy cos w tym stylu, że ewentualnie tam mogli by goście przenocować. niestety przez cały nasz pobyt na śląsku nie odebrał telefonu, więc nic nie załatwiliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123
Tak, wesele było udane :) Ogólnie bardzo dobre jedzenie mają. Ponadto jest ono urozmaicone i jest go dużo ilościowo. Praktycznie jak jedzenia ubywało, to od razu było donoszone nowe, no i obsługa w tamtym czasie była miła i uprzejma - jeżeli na coś przy danym stoliku był popyt, to donosiła pomimo wyczerpania 'limitu' sztuk na dany stół ;) Także co do restauracji to wszystko było na plus, goście jedynie narzekali na ten filar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neitt
Dzięki za informacje ;-) Jak już będę po, to też na pewno opiszę swoje doświadczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My swoje wesele robiliśmy nad zalewem zegrzyński ale nie w restauracji tylko w tunelu namiotowym. Zamówilismy katering stoły i tp. Mój narzeczony wypożyczył tunel namiotowy z firmy http://www.namiotyhalowe.pl/ ja zatroszczyłam się o oprawę muzyczną na podeście. Bardzo ładnie to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobcie wesele w www.eurohotel.swarzedz.pl . Tam bedzie pieknie i elegancko. naprawde bedziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że pokój ma być dla pary młodej i dla świadków o rodzicach nikt nie wspominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam sal weselnych z filarem. Na moim weselu prawie 30 osób trafiło do szpitala z rozbitą głową. Mimo że nic nie pili na weselu poszli na czołowe z filarem. Krew lała się na wszystkie strony sprzątaczki nie nadążały wycierać sali. Ambulans wywoził poszkodowanych co 20 min do szpitala. Jedna para mało co przewróciła filar nasz częściej nic się nie stało bo bylibyśmy obciążeni kosztami wykonania nowego dachu. Porażka nie polecam. Szukajcie sal gdzie nie ma filari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha Wiele bajek słyszałam, ale ta mnie powaliła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrodzona w burzy
Dothrakowie mówią, że wesele bez trupów to nie wesele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba powinno być nie ma "filarów" a nie "filari" - ktoś się tu chyba mocno w ten filar uderzył i ortografii zapomniał. Tak więc Neitt, skoro u Ciebie są tylko filary to nie masz się czym przejmować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony dodam "3 grosze". Nie polecam Wiktorii w Skrzyszów, no chyba ze ktoś ma stalowe nerwy... robiłam tam swoje wesele kilka lat temu i w sumie było nawet w porządku i dlatego niedawno zrobiliśmy tam kolejna imprezę. Niestety właściciele nic nie ogarniaja... mylą ilość osób, obsługa u nich to uczennice ze szkoły które o kelnerowaniu nie mają zielonego pojęcia... ale to dobry lokal jak chce się mieć imprezę za darmo :D ja od ponad 2 miesięcy nie mogę za swoją zapłacić. Najpierw przy każdym moim telefonie z pytaniem o kwotę do zapłaty słyszałam że zadzwonia i oczywiście nie oddzwonili. Jak juz się dowiedziałam ile mam do zapłaty to od kilku tygodni nie mogę doprosic się numeru konta. Jedzenie tez bardzo się zepsuło. Mimo że mają własną masarnie to wędliny są tragiczne. Może jakby w końcu nie pożałowania grosza i zatrudnili menadżera który by się wszystkim zajął byłoby lepiej. A jeśli chodzi o DJ'a to z czystym sumieniem polecam Dawida Guzy z Magia Muzyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fotografów polecam AnnArt Anna i Arkadiusz z Jastrzębia, makijaż z Micare Agnieszka Mikina a jeśli chodzi o katering z Jastrzębia to dobre jedzenie jest w Goralskiej chacie - zmienił się właściciel, Dąbrówka daje rade. Nie polecam natomiast Jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Planuje wesele w domu weselnym Rege w Bieńkowicach. Sale sa ładne. A jak jest z jedzeniem? Był ktos w ostatnim czasie tam na weselu lub miał wesele. Bede bardzo wdzięczna za odpowiedz bo czas ucieka i moze byc ciezko z wolnymi terminami. Pozdrawiam usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola934
Czy mógłby ktoś się podzielić opiniami o sali Paradise w Żorach? Wcześniejsze opinie były niezbyt korzystne, nowy lokal sala bardzo piękna. ale jak z jedzeniem i jego ilością? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy wesele w Paradise w zeszłym roku, mieliśmy obawy bo nikt wcześniej z naszych znajomych nie miał żadnej imprezy w tym lokalu, ale się nie zawiedliśmy :) Jak to na Śląsku, musi być dużo i smacznie i tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Metbud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm a ja zastanawiam się kto chodzi rok po weselu po forach ślubnych i pisze komentarze i opinie jakie to cudowne wesele było, jaki doskonaly lokal. Czyzby szykowalo sie drugie wesele i szukamy opini na temat sali weselnej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z powiadomień na e-mail wie, że się dalej w temacie coś dzieje wiec się może wypowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko tego maila trzeba podać a nie wypisywać wiadomosci jako gość zupełnie anonimowo. Wiec żadne powiadomienia nie przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho nie ma czasu na podkopanie pod kimś dołka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wnioski niech każdy sam wyciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mamo będziemy wyciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×