Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość
Racja, standardowe ustawienie w litere U jest najlepsze. Jednak ustawienie stolow w Avanti mozna wybrac samemu. Para Mloda decydowac moze o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda,że w Avanti mają jedzenie dowożone jako catering??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy zna ktos zespol muzyczny NOVOX ? Oni sa bardzo młodzi i boje sie zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam gościem na weselu kuzynki w domu przyjęć Gonsior. Wszyscy goście mega zadowoleni, wszystko na wysokim poziomie jedzenie pyszne przemiła obsługa, śliczny ogród i mają jakiś tam pakiet że wszystko w cenie i samochód i barman. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie w Avanti było smaczne, jednak sałatki były w malutkich miseczkach (choćby na deser), chyba, że to zależy od tego kto co zamawia i ile, ale bylam tam dwa razy na weselu i za każdym razem było tak podawane i każdy bał się wziąć, żeby zostało coś dla innych. Słyszałam też złe opinie na temat managerki, że uważa się za nie wiadomo kogo. Może jest miła tylko przy podpisywaniu umowy. Reszta wydawała się ok, ale ślubu tam nie miałam i mam zarezerwowane w innym lokalu, bo mamy małe przyjęcie, wiec nie wystawię opinii jako PM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłem na weselu u Gonsiorów 15.08.2015 wszystko ekstra jedzenie pyszne, obsługa uśmiechnięta i świetna barmanka. No i nie trzeba nigdzie jechać na plener bo mają piękny duży ogród. Polecam i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten Gonsiory to kto?wlasciciele Avanti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm ogrodu Gonsiora nie nazwałabym ladnym. Mozebi jest duży ale wiele sal ma ładniejsze ogrody i wcale nie większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz trochę racji ale byłem tam na imprezie 2 lata temu i od tego czasu ogród całkowicie się zmienił podoba mi się ten zamek co tam zrobili z tyłu chociaż szkoda że nie ma fosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała wątpliowosci co do wyboru, na pewno poradziłabym się emailowo mojej tarocistki. Ona zawsze wie jak wybrac. Zachęcam Was do takiego rozwiązywania swoich dylematów. Podaje Wam do niej email tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zadzwonić do wróżbity Macieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o weselu w 'nowej' Contrze (na ul.Marklowickiej) ? Ktoś może był tam na weselu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,mam pytanie czy miał ktoś na ślubie i weselu fotografa Waldek Chądzyński z Pszowa. Jakie zdjęcia robi i jakie opinie? Może coś Ktoś:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktoś może jakieś fajne miejsce, gdzie można urządzić wesele w stylu rustykalnym w przystępnej cenie (Dworek nad stawem odpada, bo jest za drogi :P ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy Waldka za fotografa, szczerze nasze opinie są podzielone, dużo gadania a efekt końcowy taki sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka100
Pilnie odstąpie (odsprzedam) termin weselnej zabawy z zespolem VIZARD 24.09.2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nikt nie jest takim desperatem,żeby 4 dni przed ślubem nie mieć zespołu / dj wybranego... Tym bardziej, że 24 to czwartek :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
ja szukam już od miesiąca sali i dramat :( też na ok 140 osób po sporej już "redukcji" listy gości :) najgorsze jest to, że większość sal ma zawyżone "możliwości" , piszą że na 140 osób, po czym słyszymy, że to absolutny max i najlepiej to nie przekroczyć 100:/ posuneliśmy się do tego, że zaczeliśmy mierzyć sale dalmierzem hahaha :D Ogólnie po przestudiowaniu opinii znajomych, rodziny, zespołów podchwytliwie wypytanych i opinii w Internecie zwiedziliśmy: (kolejność losowa) Iwona Radziejów, 2 Contry Wodzisław Gościniec Wodzisławski Astoria Mszana Dworek nad Stawem Wodzisław Zamek Chałupki Avanti Bluszczów Premium Radlin Arkadia Radlin Leśna Perła Radlin Ewa Piece Taaka Ryba Sumina Złota Iglica Pogrzebień Anielski Młyn Pogrzebień Leśna Racibórz Perła Krzanowice Rege Bieńkowice Bravo Tworków Laguna Szymocice Resztę ominęłam z różnych względów. O każdej z wyżej wymienionych mogę powiedzieć parę słów, niestety tylko w paru miejscach miałam przyjemność jeść, a to jest dla mnie najważniejsze. Moje wymagania: pyszne i zróżnicowane jedzenie, duża sala, i chociaż ze min. 3 pokoje obowiązkowo na miejscu. I co? I dalej nie mam sali :(:(:( Pomożecie coś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka100
Ojej no pomylił sie mi rok :) Odstapie 24.09.2016 - zespół VIZARD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja Ci mogę polecić jeszcze Dom Przyjęć Gonsior nie wiem czy tam byłaś ale warto sprawdzić, sala z tego co wiem to mieści do 160 osób, na weselu na którym byłam tam co prawda tyle nie było bo było chyba z około 140 ale było jeszcze sporo miejsca, a jedzenia multum i naprawdę dobre, pokoi z tego co wiem teraz nie mają ale od przyszłego roku już będą. Byłam na weselu, a potem miałam catering na urodziny męża bardzo mili właściciele. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) To może ja Ci dorzucę pare rzeczy z mojej listy, okrojonej o pozycje, które już wymieniłaś :) --> Zdecydowanie brakuje tutaj Kariny w Pszowie :) Sala duża pomieści do 150 osób (w praktyce ok. 130 jest na pewno ok, nie wiem jak ze 140...). Mają bardzo pyszne jedzenie. Fajna lokalizacja i jest niedawno odremontowany. Bardzo sympatyczna szefowa. --> Kolejna moja propozycja to Leśna Polana w Szymocicach - blisko Laguny, mają SPA i bardzooo dużą salę :) cena przystępna i możliwość zorganizowania wesela w plenerze. Bardzo dobre jedzenie. Mój faworyt nr. 2. --> Dom przyjęć Magnolia w Radlinie - mój faworyt nr. 3. Dobra lokalizacja, pyszne jedzenie, ładna sala. Byłam na weselu na 120 ludzi - było dużo miejsca, brak ścisku. Myślę, że na 140 też powinno być ok ... :) --> Arka w Jankowicach na moje oko tez powinna pomieścić ok. 140 osób (teoretycznie mają napisane 160). Dobre opinie i smaczne jedzenie :) --> Dom przyjęć Baśniowa - słyszałam od znajomych, osobiście nie byłam, ale też mają napisane, że pomieszczą do 160 ludzi :) Bardzo tanie menu - od 140 zł (wtedy kiedy ja szukałam takie było :) ). --> Leśniczówka w Wodzisławiu - na pewno wejdzie ok. 110 osób - moi znajomi tyle mieli (na stronie pisze, że nawet 150). Minusem jest drogie menu :P. Wnętrze sali - co komu pasuje, dla mnie troszeczkę za ciemne. --> Hotel Laguna w Gliwicach - umieszczony na ostatniej pozycji ze względu na to, że jest aż w Gliwicach :P Bardzo duże sale (jedna z trzech do wyboru) i możliwość zorganizowania wesela w plenerze. Bardzo fajna Pani menager - kontaktowałam sie poprzez e-maile i otrzymywałam zawsze profesjonalne odpowiedzi :) Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam :) Ps. nie trzymaj sie tak mocno tej liczby 140 osób, bo na pewno ktoś odmówi. Jak odmówi 10 osób, to nie będzie źle, ale jak już ok 30-50 osób (co się zdarza, przy tak licznych weselach), to później na dużej sali robi się pusto.. Sale na 150 osób powinny byc ok :) Ja na Twoim miejscu na pewno nie brałabym pod uwagę sal na powyżej 200 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Diamentowa w Hotelu Dąbrówka w Jastrzębiu - najlepiej, profesjonalnie, pięknie ! same oh'y i ah'y :-) Pracuję w branży, wiele sal widziałam i konkurencyjne jest jedynie Premium w Radlinie ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom Przyjęć ANNA w Gorzyczkach - mają pokoje, bogate menu, pyszne jedzenie i świetną obsługę :) Sala na 150 osób z dużym parkietem do tańczenia. Sprawdź sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom weselny Gonsior w Wodzisławiu miła obsługa dobre jedzenie i według mnie całkiem tanio ale na naszym weselu największą furorę i tak zrobił ich barman sale mają tak na 160 osób polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
w Annie też byłam, zapomniałam wpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mieliśmy Waldka Chądzyńskiego, radze dużą uwage zwrócić co jest napisane na umowie.My tak nie zrobiliśmy:-( Na spotkaniu dużo gada,obiecuje a potem się okazuje że dużo trzeba dopłacać aby dostać swoje zdjęcia. Dopilnujcie aby dopisać to co mówi na umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilokaloria
Pięknym miejscem jest Hotel Sitarska w Biłgoraju, szłyszał ktoś o nim? Jeśli nie to sobie zobaczcie ale i tak warto pojechać, choćby na kawę :) www.sitarska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×