Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość gość m
Bardzo polecam Paradise w Żorach. Obsługa i jedzenie (jakość i ilość) na najwyższym poziomie. Właścicielka z bardzo profesjonalnym podejściem do klienta. Sala piękna, teren wokół budynku bardzo zadbany, jednym słowem rewelacja. Mieliśmy tam wesele w kwietniu i z czystym sumieniem polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam polecam serdecznie dom weselny TWINS STARS w Wodzisławiu Śląskim mało znany ale wesele było super tak jak uzgodniłam tydzień wcześniej z kierownikiem sali tak wszystko było cena bardzo przystępna a jedzenia bardzo dużo ciasta bardzo dobre no i plener super bardzo duży plac daleko od drogi więc dzieciaki miały co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiaaaa
Witam :) Szukam aktualnych opinii na temat lokalu Magnolia w Radlinie, Artor w Rydułtowach oraz Taka Ryba w Suminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, chciałam zapytać gdzie w naszej okolicy można zlecić wykonanie dekoracji do kościoła? Nie chciałabym zwykłych, brzydkich krzeseł opasanych tiulem, itp. Czy ktoś może coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tych lokali Ania to nie za bardo mogę coś powiedzieć natomiast polecam Ci lokal Gonsior na granicy Wodzisławia z Turzą miałam tam wesele w zeszłym roku i naprawdę lokal 1 klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam wesele w tym roku w domu przyjęć Gonsior fajne zaciszne miejsce, a jedzenie pyszne. Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy robione w Kwiaciarni u Ewy w Godowie i byliśmy zadowoleni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Chciałabym się dowiedzieć coś więcej na temat domu przyjęć Avanti w Bluszczowie. Czy ktoś miał tam wesele? Czy jedzenie jest smaczne? Jakie są wasze wrażenia? Interesuje mnie wszystko na ten temat. Salę oglądaliśmy, jest piękna. Mają bardzo dużo zajętych terminów, więc myślę, że wszystko będzie w porządku. Braliśmy pod uwagę jeszcze Contrę,Astorię oraz Gosciniec Wodzislawski. Avanti jak narazie najbardziej nam się podoba. Dziękuję z góry za odpowiedzi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Avanti poza tym że mieli problemy z sanepidem i zatruciami to nie wiem nic. Możesz poszukać sal na tej stronie są tez tam opinie. http://www.gdziewesele.pl/mod/82/cPath/3_6/iSearch%5BcPath%5D/3_6/iSearch%5BfText%5D%5B21%5D/Wodzis%C5%82aw%20%C5%9Al%C4%85ski/t/iP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby Avanti miało problemy z sanepidem, to tam by się wesela nie odbywały. Miałam wesele w czerwcu w Avanti i nie mogę złego słowa powiedzieć. Obsługa, jedzenie, sala wszystko na najwyższym poziomie. Kelnerki miłe i uśmiechniętę, goście bardzo zadowoleni. Każdy chwalił a nam było miło, że wszystko się udało. Nie wiem, kto tu takie brednie wypisuje chyba konkurencja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i masz racja ale z tego co wiem to Avanti miało zatrucie i było zamknięte przez jakiś czas. Wydaje mi się że gdyby nie mieli z tym problemów to by się tak nie stało :) Nie wiem kto to pisze tutaj ale może ktoś z Avanti.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic wlasnie nie slyszalam o tych problemach z sanepidem. Czy to prawda czy tylko plotki? Czy ktos byl na tym weselu? Kiedy to bylo dokładnie? Moze zatrucie bylo czyms innym spowodowane? Jest pewnosc, ze to Avanti? Zalezy mi na szczerej opini, kogos kto tam byl i moze wtrazic swoja opinie. Wesele ma sie raz w zyciu i nie chcialabym, zeby cos poszlo nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tego czy to prawda to na pewno ale niestety nie znam szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisałam powyżej, nie jestem nikim z Avanti tylko miałam tam wesele. Ostatni weekend czerwca. Wszystko było oki, jedzenie dobre obsługa super, jedzenie przetrzymywane w chłodniach- skąd wiem- byłam na zapleczu podczas pakowania reszty jedzenie z imprezy, czysto, na kuchni ład i porządek. Jakby sanepid zamknął to na pewno na formum znalazł by się ktoś komu się tam wesele nie odbyło, bo jak sanepid zamyka to nie na tydzień a na min, miesiąc,. Więc niech ta "konkurencja" nie wypisuje bzdur bo łatwiej komuś popsuć opinię, niż poźniej odbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, pozwolę się wtrącić niestety to prawda z tym zatruciem w Avanti może teraz mają otwarte i coś się zmieniło ale zatrucie mieli wiem bo miałem tam mieć wesele ale z tego powodu nie miałem. Nie wiem jaki był powód zatrucia ale z tego co wiem są tylko 2 możliwości albo higiena albo produkty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja również słyszałem o tym zatruciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i bylo zatrucie, ale nie z powodu jedzenia Avanti. Nie wiadomo co zjedli po weselu . A lokal pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lokal został wtedy zamknięty więc najwidoczniej z powodu czegoś z Avanti może nie produktów niskiej klasy a higieny tego pewnie nikt poza sanepidem i właścicielami nie wie ale chyba nie świadczy to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Moze byl chwilowo zamkniety, bo jak naslali kontrole to musial byc na czas kontroli. A ze jest otwarty to nic nie bylo. Terminy maja pozajmowane, wesela co chwile. Nawet w tygodniu. Sala rewelacja! Z zewnatrz tez piekne. Bylismy tam na weselu w lipcu i bylo mega! Polecamy. Sami tez tam planujemy zrobic swoje :) na forach mozna pisac sszystko. Najlepiej zobaczyc na zywo lub popytac znajomych, ktorzy tam BYLI. Polecam rowniez Bravo Tworkow. Podobne wystroje. W obu bylismy i sa to naszym zdaniem najlepsze dwa lokale w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam Avanti wystrój spoko ale personel oraz jakość produktów szkoda gadać. Co prawda nie miałam tam wesela ale byłam u koleżanki z pracy. Pozdrawiam Ania ps. pomijając już zatrucie jedzeniem z lokalu to kelnerki mogły by się czasem usmiechnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Z JAKIEJ TY JESTEŚ SALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aligaw
Witam,właśnie jesteśmy po weselu organizowanym 08.08.2015 w domu weselnym Anna w Gorzyczkach,dlatego chcę napisać parę słow. Jesteśmy MEGA zadowoleni. Wszystko na najwyższym poziomie.Właściciele bardzo przyjażni, organizowanie u Nich wesela to była czysta przyjemność. Jedzenia niesamowicie dużo a co najważniejsze bardzo smacznie(ukłon dla kucharek) Goście ciągle nam mówili,że czego by nie spróbowali to wszystko super. A gościli u nas małopolska,śląsk,pomorze i niemcy:-)) A i jeszcze pare słów o zespole grał u nas STUDENT BAND z żor tak samo moge powiedzieć,że był to strzał w 10 przy ich muzyce to goście chociaż mieli już odciski na nogach to mówili,że grzech nie tańczyć jak grają studenci:-)) Moge z czystym sumieniem polecić tak samo lokal jak i zespół - rodzice panny młodej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pana Tomasza Świątek z Rybnika. Dj ten grał na naszym weselu w czerwcu tego roku w restauracji "Wenecja" w Żorach. Pan Tomasz pokazał pełny profesjonalizm. Goście weselni byli pozytywnie zaskoczeni repertuarem muzycznym tego dj'a. Został on doskonale dobrany do naszych upodobań oraz gości.Ponadto zostały przeprowadzone liczne zabawy i konkursy, oczywiście wszystko było ze przysłowiowym "smakiem" .Bardzo polecamy pana Tomasza Świątek (tel.888 362 392). Wszystkim planującym ślub życzymy takiego wspaniałego wesela . Pozdrawiamy. Monika i Mirek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wesele w 2014 roku w Chacie Staropolskiej w Mszanej. Jedzenie pyszne i dużo, obsługa bardzo dobra ale nie działała klimatyzacja co w czerwcu było nie do zniesienia, dlatego nie zrobiłabym tam drugi raz wesela:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zarezerwowaliśmy sale sawana w swierklanach, czy ktos moze napisać mi jakieś bieżące opinie z wesel ? Moje wesele bedzie na ok. 60 osob. Bardzo sie denerwuje czy wszystko bedzie dobrze a to jeszcze rok.... Czy możecie powiedzieć czy lepiej wybrać zespol czy DJ-a ? Mamy spotkanie z zespołem novox ? Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Avanti to nie polecam, za niedługo z tego co widać każdy będzie rezygnował z tej sali, ale niech każdy przekona się na własnej skórze dlaczego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na weselu w Awanti,jedynie co mi sie nie podobalo to uklad stolow,jedzenie bardzo dobre,talerzyki czesto wymieniane,toalety czyste,w zasadzie to nie bylo do czego sie przyczepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki byl uklad stolow? Co znaczy zly uklad stolow? Dlaczego zly? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zly uklad stolow ,to znaczy ze stoly byly w jednej stronie sali a parkiet do tanczenia w drugiej.Dosc ciasno bylo i nie bylo widac co dzieje sie na parkiecie,akurat siedzialam na koncu przy oknie,a stol PM stal przy parkiecie.Moim zdaniem lepiej by bylo ,jakby stoly byly ustawione w litere U i pod oknem by stal stol PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×