Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jastrzębianka

Sala na wesele Jastrzębie i okolice

Polecane posty

Gość nikita69
Czy ktoś był na weselu w Avanti w Bluszczowie albo Ewie w Piecach? jak tam jest pod względem jedzenia, proszę pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ja byłam na weselu :) swoim...w Avanti. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
Nie było za mało jedzenia? Przyznam, że menu nie jest powalające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wszystkich weselach w okolicy jest dużo jedzenia, nie mogę już czytać tego czy nie będzie za mało, a po każdym weselu pełno zostaje, często jak są dwie kolacje i udziec to nie chce sie nikomu tego udźca jeść, rodzina po weselu mrozi wszystko bo nie da sie tego przejeść. chyba że ktoś był na weselu gdzie młodzi poskąpili no to wtedy inna sprawa, ale to co jest normalnie zawsze zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
No to nie czytaj! Moi znajomi ostatnio stwierdzili, że wyszli głodni z wesela, inni też narzekali mimo że to jedna z obleganych ostatnio sal (ze wgl. na wyglad) a cenią sobie jakby podawali nie wiadomo co. Więc niestety, jedni właściciele przykładają większą uwagę do jedzenia, drudzy średnią, skądś się bierze czołówka lokali często wymienianych i polecanych przez innych. Ja też wyrobiłam sobie zdanie o pewnych lokalach, niestety w tych 2 nie byłam. Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat tych 2 sal, to dziękuję za rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
oczywiscie mówię o innym lokalu, nie będę podawać nazwy i oczerniać, bo skupiłam się na podanych wyzej 2 miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam jedzenia wystarczylo. A dodatkowych opcji nie braliśmy. Zostało jeszcze z tego duzo do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze ktos mogl wyjsc glodny z jakiegos wesela,chyba ze byloby to wesele tematyczne Np wesele grzybowe,dla ludzi ktorzy nie lubia grzybow to zostanie tylko ciasto Czy wesele rybne,dla osob a alergia to nie jest dobry pomysl Lokale raczej dbaja by wszyscy goscie byli zadowoleni,bo to potem na nich wina spada ze malo lub niedobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
też w to nie wierzyłam, ale tak stwierdzili :) na koniec nie podano barszczu z krokietem, nie wiem co sie stalo. W każdym razie nie chcialabym, żeby ktoś po moim weselu powiedział to samo :) Nie chce mi się też dyskutować czy ktoś lubi grzyby, czy ryby, wybacz :) napisałam na tym forum w konkretnym celu i tego wolalabym sie trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość E
Jeżeli ktoś wychodzi głodny z wesela to albo jest wybredny albo jedzenie nie smaczne. Lokal nie może pozwolić sobie na to, żeby jedzenia było mało itd. po za tym jest ustalona cena i za tę cenę jest odpowiednia ilość jedzenia. Mała ilość jedzenia może wynikać z tego że pary młodej nie stać na zapłatę np. 190 zł za osobę i proszą o okrojenie menu. Z tego co się orientuję to w każdej restauracji na weselu są mini mum 3 ciepłe kolacje. A jak nie bylo barszczu z krokietem to może para młoda sobie tego nie życzyła. Większość wpisów to wpisy wrednej konkurencji. A wygląd lokalu to nie wszystko, liczy się przede wszystkim obsługa i umiejętnośc dogadania z właścicielami lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita69
w moim przypadku niestety za mały. Nie wejdzie tam 140 ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić Dom Przyjęć Gonsior pyszne jedzenie i naprawdę mnóstwo, sala spokojnie pomieści 140 osób. Sama tam miałam wesele w tym roku, a właściciele super. Pozdro Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz także Park Leśny u Kaczyny w Rogowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka była na weselu u Kaczyny i stwierdziła, że jak przyjechali z wesela to musiała robić dla swoich chłopów( mąż i 3 synów) kanapki bo byli głodni. Mówiła, że jedzenia było tyle, że kto szybszy ten jadł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mlodzi ladnie pojechali po kosztach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Poleci ktoś dobrego fotografa i kamerzystę? Tylko tego nam brakuje,a na rynku pełno ofert. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do fotografa- W.Chądzyński z Pszowa- nie polecamy!!! Tak jak już ktoś napisał, dużo gada i obiecuje, a jak przychodzi co do czego to za wszystko trzeba dopłacać... Na swoje własne zdjęcia trzeba się dopraszać, a ich końcowy efekt pozostawia wiele do życzenia... Fotograf nie zwraca uwagi na "szczegóły" weselne co dla nas akurat było ważne... Można tak wymieniać do końca... Jeśli już podpisujecie umowę z tym panem to radzimy wszystko dokładnie zapisywać w trakcie jej podpisywania , bo tak jak wspominaliśmy już po weselu okazuje sie że za wszystko trzeba dopłacać i sie prosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy na dwóch weselach w tym roku- w Annie w Gorzyczkach i w Złotej Iglicy w Pogrzebieniu. Na jednym i na drugim weselu było zamówione menu w tej samej cenie. Różnica? KOLOSALNA jeśli chodzi o ilość serwowanego żarcia. W Annie stoły się wręcz uginały z nadmiaru, dodam jeszcze że bardzo smacznie, natomiast w Iglicy bardzo, ale to bardzo ubogo... Drugiego dnia na kolacji puste stoły... Ale to akurat potwierdzona już informacja, sporo moich znajomych w ostatnich 2latach są zawiedzeni poziomem w Iglicy. Mogę dodać jeszcze ze w Annie jest dużo wiecej obsługi, dzieki czemu wszyscy goście mogą cieszyć się w tym samym czasie ciepłym posiłkiem, w Iglicy natomiast 3 kelnereczki... to raczej za mało na 80os wesele ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Iglicy nie polecam, byłam tam wprawdzie nie na weselu a na innej imprezie okolicznościowej, ale jedzenia też nie było za dużo... Co do Anny to nie byłam, szkoda, że tak daleko ode mnie, bo może wzięłabym ją pod uwagę :( Czy ktoś może wyrazić opinię o: - Leśnej Perle w Radlinie - Iwonie w Radziejowie - Ignacowym Dworze w Pszowie To moim faworyci ale nie umiem się zdecydować... W żadnym z tych lokali nie byłam jako gość (tylko na oglądanie sali) i nie mam pojęcia jak wygląda tam obsługa/ jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita 69
w leśnej perle podobno średnio, jesli juz zapytaj o agregat bo podobno ostatnio braklo pradu i goscie obiad o 15tej jedli :) w iwonie byłam- dla mnie super, jak chyba dla wiekszosci, mozna powiedziec 1 liga, chociaz moj znaomy stwierdzil ze srednio, ze lepiej w astorii z mszanie, tak wiec co osoba to opinia :) ignacowy - kumpela tam robila, byla bardzo zadowolona, ale sama nie wiem, bo nie byłam :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kamerzyste to polceam SGF studio a fotograf Klisza Patrycja Młynarczyk. Rewelka zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Was robił lub był w tym sezonie na weselu w Astorii w Mszanie? Chętnie poznam świeże opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie byłam na weselu w Astorii w Mszanie. Jeżdżę tam na obiady, bo są mega pyszne! Świeże jedzenie, niedrogie. Miła obsługa. Podejrzewam, że na weselu jest podobne. Myślałam nad salą na wesele tam. Jednak zrezygnowałam (chodzi o nową sale) gdyż jest dość mała i nie bardzo podoba mi się wystrój. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam właśnie w Astorii wystrój bardzo się spodobał, więc to kwestia gustu :) co do tej ilości osób to my będziemy mieć ok 100 i myślę że spokojnie powinniśmy się zmieścić i swobodnie tańczyć. Podobno sala jest nawet na 140 osób ale w takim przypadku może być już ścisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sala się Wam podoba, to o jedzenie nie musicie sie martwić, bo jest pyszne! Jest go naprawdę dużo, właściciel z tego co słyszałam od znajomych też bardzo w porządku. Mi osobiście podobają się dwie sale w regionie: Avanti Bluszczów Ewa Piece Pod względem wizualnym, na weselach tam nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ewie też osobiście nie byłam ale byli na weselu znajomi i bardzo zadowoleni. Dobre jedzenie, ładny wystrój. Wszystko na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajazd Mat w Bełku - kiedyś było o tym lokalu głośno, nie wiem jak teraz tam jett, ale ja miło wspominam swoje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko autoreklama. Przewijają się jedni i ci sami. Ludzie ogarnijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×