Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ========================

Jestem okrutna, bo miałam czelność teściowej uwagę zwrócić !!!

Polecane posty

Gość czynsze niebotyczne
Jak się mieszka u kogoś w domu to się siedzi na uszach i dziękuje, że się ma gdzie mieszkać. Skoro nie chce się płacić pieniążków za mieszkanie. Pozwalając im mieszkać u siebie tesciowa dokłada im się do życia, a autorce jeszcze się wydaje, ze jej się to należy. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
Jak to: siedzi u kogoś w domu? Ona przecież wprowadzila się do MĘŻA, a nie do teściowej, więc co to za gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
To powinni odstępne jeszcze zapłacić. Dorośli ludzie pasożytują na starej matce :-O Uświadom sobie, że to tylko dobra wola rodziców, że chcą was trzymać. To się wam wcale nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
A to mieszkanie czy dom jest własnością męża? Sama autorka powiedziała, ze to własność teściowej - więc wprowadziła się do teściowej, a nie do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
Co nie znaczy, że rodzice do końca życia muszą zapewniać DOROSŁYM dzieciom lokum po obniżonej cenie. A może by tak ci dorośli zapłacili cały czynsz, a starym rodzicom zostałoby na sanatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
Drogie panie, ale chyba mężowi też coś się należy, nieprawdaż? Urodził się w tym domu i ma prawo tam mieszkać. Nawet dzieciom z Domu Dziecka daje się pieniądze na start i mieszkanie, to dlaczego ten mąż miałby odejść z niczym? Nic złego przecież nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
Urodził się w tym domu i ma prawo tam mieszkać. ------->> Nie, urodzenie się w jakimś mieszkaniu i mieszkanie w nim przez całe dzieciństwo nie daje ci ŻADNYCH praw do tego mieszkania. :-P To jest tylko i wyłącznie dobra wola rodziców jeśli pozwalają ci mieszkać w swoim domu. Tak, w przypadku śmierci dopiero ewentualnie możesz dziedziczyć po rodzicach. I jeśli odziedziczysz to wtedy możesz się żądzić tym domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
Niech teściowa kupi im mieszkanie, skoro ich nie chce u siebie. Urodziła syna, ma więc wobec niego jakieś obowiązki. I proszę nie mówić, że syn jest duży-dla matki dziecko zawsze jest dzieckiem, nawet jak ma 30 lat albo i 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
Jest bardzo proste rozwiazanie problemu tych DUŻYCH dzieci (bo wątpię czy dorosłych) WYPROWADZIĆ SIĘ W TE PĘDY Ale u rodziców przecież taniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOjak chcą u kogoś mieszkać
HEJ! przyznaj sie może sama jestes taka wredną tesciowa co? :O jak mozesz oceniać i nazywac wszystkich pasożytami ?! TAK Z PEWNOŚCIA JESTES TAKĄ WŁASNIE MAMUSKA ! Ja powiem wam ,że to co tu piszecie to dla mnie bajka o"żelaznym wilku"! Jestem 9 lat po ślubie i mieszkamy u tesciowej i NIGDY ALE TO NIGDY nie miałam z nią problemów ...jest to starsza schorowana kobieta ,która wspaniale wychowała swego syna i uwielbia mojego ... Jak trzeba to musimy jej pomóc ale ona wcale nie musi o to prosic ...po prostu jestesmy jej to winni ona nigdy nam niczego nie narzucala ani nie wymagała ...Mąż cały dzien jest w pracy ,tesciowa niedomaga i musze wozić ją do lekarzy i po prostu to robie ,wiem ,że na mnie sie nie skarży -wręcvz odwrotnie ...ale Przysiegam wam ,ze ...chyba mam wielkie szczescie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
Może syn powinien jeszcze do matki-staruszki o alimenty wystąpić. No, z tym kupieniem mieszkania toś pojechała :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOjak chcą u kogoś mieszkać
ty chyba nie masz dzieci co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Strach
A wogóle to gdzie jest autorka tej dyskusji? Nie odzywa się od 40-tu minut. Mam nadzieję, że nie kłóci się z teściową. Swoją drogą, ta dziewczyna jakaś niemiła. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
Ja jestem synową i spaliłabym się ze wstydu jakbym mieszkała u którychś rodziców i takie pyskówki bym im urządzała jakimi popisała się założycielka topiku. Mam wspaniałą teściową. I nie wyobrażam sobie jak tak można traktować starą kobietę, która w tym wieku ma prawo do różnych fanaberii. Jak ci nie pasuje to się wyprowadź. Uświadom sobie, że jesteś w nie swoim domu. Nie jesteś u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za podejście
Moi rodzice mieszkali u dziadków przez 3 lata od mojego urodzenia i problemów nie było. Normalni dziadkowie cieszą się że mogą mieć wnuka przy sobie i starają się pomagać w trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za podejście
A tak w ogóle to teściówka niekoniecznie musi być starą trzęsącą się bezbronną babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
To fajnie, że rodzice kupili swoim dzieciom mieszkania. Tylko uświadom sobie, ze to jest tylko ich dobra wola. Nie mieli takiego obowiazku. Oni chcieli. Autorka topiku zachowuje się jakby jej się należało mieszkanie u teściowej. Tesciowa chce jej pomóc pozwalając mieszkać u siebie i za to spotyka ją złe traktowanie. We własnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
A to rozmawiamy o autorce topiku czy o twojej rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto prawda stara jak świat ..
SYNOWA NIGDY CORKĄ NIE BEDZIE I TESCIOWA TEZ CI MATKI NIE ZASTĄPI ! swoje matki znamy "od urodzenia"...więc nawet możemy powiedzieć im kilka" ciepłych" słów i matka sie nie obrazi bo dziecku sie wybacza ...ale tesciowa traktuje takie cos jak zamacy na jej życie :O i to działa w obie strony ....kazdy dąży do tego aby miaszkac osobno ale nie kazdy ma taką możliwosć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcą u kogoś mieszkać
Podsumowując: jak nie pasuje to się wyprowadzić bo chyba nie będziecie wymagac, żeby się teściowa czy mama wyprowadziła z własnego domu, bo zamieszkała w nim nowa kobieta, która chce w cudzym domu zaprowadzić swoje porządki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oto prawda stara jak świat ..
nie rozumiesz kobieto ,że nie zawsze jest możliwość aby mieszkac osobno???? czy ty masz cos w glowie czy może masz 12 lat i nie wiesz nic o dorosłym życiu ....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za podejście
Jakby mieli możliwość się wyprowadzić to by się wyprowadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to niech mieszkają dalej
na garnuszku u starej kobiety i zatruwają życie sobie i jej. A nowym gościom na tym topiku proponuję najpierw zapoznać się z wszystkimi wypowiedziami autorki tego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za podejście
"Wyobraź sobie że na jej łasce to nie jesteśmy bo rachunki płacimy od poniedziałku do piątku obiady gotuję ja, z lodówki bierze nasze" Ja tutaj widzę tyle mieszkają razem z teściową, dokładają się do rachunków i problem nie tkwi w mieszkaniu i żerowaniu na biednej kobiecie tylko na wzajemnych relacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla tesciowa
Mam 2 synow i tez kiedys bede tesciowa,ale nie wyobrazam sobie mieszkania z taka synowa.Ja od mojej tesciowej duzo sie nauczylam ,duzo podpatrzylam, no ale ani tesciowa ani ja nie pozwalalysmy sobie na takie zachowanie.Wyprowadzic sie i to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osiaga prędkosc swiatła
A nowym gościom na tym topiku proponuję najpierw zapoznać się z wszystkimi wypowiedziami autorki tego zamieszania. GŁUPIAS JAK BUT !:O bo nowym gościom wpadają w oczy tylko twoje "błyskotliwe" wypociny ,które az sie proszą o odszczeknięcie😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda w oczy kłuje
mieszkacie z łaski i dobrej woli kątem u mamy i dlatego tak to was denerwuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za podejście
Bardzo ładne wnioski z których wynika że na tym wątku siedzą tylko wściekłe teściowe i wykorzystujące synowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak można się wyprowadzić
Gratuluję A już myslałam, że złe tesciowe przymuszają was do mieszkania ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pierdoły
zawsze jest możliwość zamieszkania osobno, płacenie rachunków to będzie 2/3 opłat za wynajem kawalesrki. Bo ciasno Ano albo wygoda, albo zdrowie psychiczne, szczególnie dziecka, które NIE MA WYBORU. Pisanie, że nie ma możliwości wyprowadzki to pretekst. Małe zarobki? Proszę bardzo, socjalka rodzinna. Wystarczy żeby pokryć różnicę w wynajmie do rachunków skoro Autorka i tak sama gotuje i opłaca. Wygoda to nie usprawiedliwienie a wyżalanie się na forum jaka ta teściowa jest zła i nic z tym nie robienie, to współudział w krzywdzeniu włąsnego dziecka i mówcie co chcecie ale nigdy nie zrozumiem jak rodzice mogą pozwolić na takie traktowanie siebie i dziecka. Twoje "nie pozwalam" kończy się na słowach. Weźcie życie we własne ręce i wynajmijcie jakieś lokum. Ciasne ale spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×