Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość Do też_popieprzony
Mam prośbę. Może pochwal się SWOIMI osiągnięciami. Masz jakieś? Czy zaliczasz się do tej licznej bandy męskich miernot, które tylko potrafią podpisywać się pod cudzymi osiągnięciami. Podaj tytuł jakiejś swojej pracy z filozofii, lub utworu który skomponowałeś. Lub cokolwiek, co STWORZYłeś. Czy może tylko umiesz odtwarzać cudze dzieła? I chwalić się nimi jakby były własne. Pod dokonaniami Hitlera i Teda Bundy też się podpiszesz? Czy tylko pozytywy uznajesz za męskie dziedzictwo i wkład w historię świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
http://www.e-audytor.com/HELP/02_Foldery%20Produktowe/WebReporter.pdf produkt zaprojektowany i wykonany calkowicie przeze mnie ;) obecnie pracuje nad cms , ktory roboczo nazwalem narcissus wiec niebawem w necie uslyszysz o tym produkcie jak i o mojej firmie :P. Co do kompozycji to moge Ci zapodac jak bedziesz sie upierac link do mojej zapomnianej strony,ktora zrobilem jeszcze na studiach i jest tam kawalek improwizacji wykonanej przeze mnie na gitarce ;) + informacje co tam jeszcze natworzylem w tamtym okresie , bo stronka ma juz kilka ladnych latek :P Co do filozofi to nie pisze zadnych dzien , filozofuje sobie na wlasny uzytek ale zapewne i tak tego nie zrozumiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
P.S co prawda pisza w tym pdf , ze to zespol programistow btc cos tam wymyslil ale to nie prawda. Calosc zrobilem i wymyslilem ja. na maila moge Ci umowe przeslac :P choc wlasciwie to chyba nie moge tego zrobic bo umowa tajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaahhh
popieprzony jesteś zajebisty, mam mokro na widok Twojego WebReportera ahhhhhh umów się ze mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
musze sie spytac mojej kobitki czy pozwoli mi sie umowic ale raczej marne szanse, wiec pozostaje Ci jechac dalej na recznym, ewentualnie pospieszyc do ginekologa na smyranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
"tez_popieprzony - P.S co prawda pisza w tym pdf , ze to zespol programistow btc cos tam wymyslil ale to nie prawda. Calosc zrobilem i wymyslilem ja. na maila moge Ci umowe przeslac choc wlasciwie to chyba nie moge tego zrobic bo umowa tajna" aaaaaaaaależ oczywiście. ściemniaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
frufru no widzisz jak malo wiesz o zyciu. jak to mowia nie zawsze wierz w to co widzisz i slyszysz. tak sie sklada, ze w tym pdf to ten zespol programistow to sciema ;), bo naprawde to jest moje dzielo. Zreszta jak bys znala prawo autorskie to bys wiedziala, ze autor zawsze bedzie autorem nawet jak sprzeda prawa majatkowe do swojego dziela jak tez bylo w tym przypadku. A ta sciema "zespol programistow" to marketing dla naiwniakow majaca podwyzszyc range produktu. :). Gdybys wiedziala co firmy pisza na swoich stronach i w materialach marketingowych to by Twoj stosunek do swiata sie zmienil diametralnie. Tak sie sklada, ze pracowalem w kilku duzych firmach IT zatrudniajacych ponad 120 osob jak i kilku malych i ilosc sciem, ktore firmy wypuszczaja kreujac swoj wizerunek jest nieprawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
alez ofkors. nie mów nikomu ale ja jestem pomysłodawczynią i twórczynią Wieży Eiffla. tylko tak dla marketingu mówimy inaczej bo cholera wie jak by Francuzi zareagowali, oni nie lubia obcokrajowaców. i stację kosmiczną Mir tez ja zbudowałam. ale pamietaj, nie mów nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
gratuluje :) tyle , ze to co ja pisze jest prawda, a Ciebie ponosi fantazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też_popieprzony, jest wysoce prawdopodobne, że Frufru chwali się nie własnymi osiągnięciami, choć do końca nie możemy tego stwierdzić, a ja tym czasem zajrzałem do internetu, co tam jest o kobietach w nauce. Myślę, że coś ciekawego jednak znalazłem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kobiety_w_nauce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
podpbnie jak nie mozemy stwierdzić ze tez_popieprzony osiągnął cokolwiek. ja tez mogę pokazać dowolną stronę tytułową dowolnego dzieła i twierdzic ze to moje. w końcu nikt tutaj tak naprawdę nie wie jak sie nazywam, wiec co mi szkodzi stwierdzić ze jestem Wisławą Szymborską?... na tej samej zasadzie tez-popieprzony moze sie pochwalic czymkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Niclasie to nie jest kwestia tego typu, ze kobitki sa czyms ograniczone, one po prostu nie maja sily przebicia wlasnie dlatego, bo ich mozliwosci intelektualne sa ograniczone, zatem zdolnosc przebicia sie odpowiednio mniejsza. studiowalem informatyke zaocznie na politechnice szczecinskiej i na 200 studentow na pierwszym roku kobitek bylo moze z 5 , w tym tylko jedna skonczyla studia ale informatykiem to bym jej nie nazwal ;). poza tym dobrym przykladem przepasci dzielacej mezczyzn i kobiety jest tenis ziemny. Tam nic ich nie blokuje historycznie,kulturowo i co tam sobie jeszcze chcesz kobiet. A roznica klas jaka dzieli tenis meski i damski jest kosmiczna. wiosna bedzie odbywac sie French Open poogladaj sobie rozgrywki kobiece i meskie i posluchaj co komentatorzy mowia na temat kobiet ;). Ostanio na us open komentator skwitowal : kobieta nie moze myslec na korcie, bo zaraz sie robi z tego katastrofa ;). Teraz kobiety maja specjalne prawa i tez im to nic nie pomaga. w niektorych krajach ustawowo maja zapisane, ze ma ich byc w parlamencie tyle i tyle ale tez jakos nic to nie daje. po prostu tak jak napisalem wczesniej, kobieta z natury nie jest obdarzona zdolnoscia logicznego myslenia , tak po prostu jest i nic na to nie poradzisz. Jak mowie kobiety sa dobre w odtwarzaniu i wykonywaniu polecen ;). to trzeba im przyznac sa bardziej sumienne i odpowiedzialne od facetow. wiem z doswiadczenia jak im powiesz zrob tak i tak to tak zrobia ale jak pojawi sie jakis problem to lepiej im nie dawac rozwiazywac tego problemu , bo dopiero moze powstac problem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMP
tez_poieprzony, czytając Twoje wypowiedzi uważam, że potrzebujesz pomocy lekarza odpowiedniej dla Twojego przypadku specjalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeczywiście jesteś nie tylko popieprzony, ale zdrowo poyebany na umyśle. Jakbyś zobaczył moją szefową w robocie, to zmieniłbyś zdanie bardzoe szybko, cieńki Bolku, czyżby pan kryptogej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie zgadzam się. Moje doświadczenie jest takie: daj kobiecie coś do załatwienia, to załatwi dobrze i często bardziej bezproblemowo, niż facet. Natomiast zgadzam się z Tobą, że zła jest sytuacja, gdy kobiety z urzędu dostają fory, że ma ich być np. w parlamencie tyle a tyle. Jak pisałem wyżej, kobieta najlepiej sprawdza sie tam, gdzie nie musi nic udowadniać, a robi po prostu swoje. Kobiety nieraz zaimponowały mi logicznością i kulturą myślenia. Im dłużej kobieta występuje w jakiejś dziedzinie równoprawnie obok faceta, tym dostrzegam coraz mniej różnic w formacji intelektualnej obu płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
tez mialem dwie szefowe w swoim zyciu w tym jedna mnie nawet wyjebala z roboty ;) (swoja droga chcialem usprawnic dzialanie firmy ale baba byla zbyt glupia i zadne argumenty do niej nie trafialy, choc sympatyczna byla to fakt ;)) ale nie mowimy o szczegolnych przypadkach ale o populacji i procentowym udziale takich czy innych zjawisk w tej populacji. "tez_poieprzony, czytając Twoje wypowiedzi uważam, że potrzebujesz pomocy lekarza odpowiedniej dla Twojego przypadku specjalizacji." no i gdzie tu jakas polemika z argumentami moimi ? Zadna , czyzby to kobieta pisala :P "żeczywiście jesteś nie tylko popieprzony, ale zdrowo poyebany na umyśle. Jakbyś zobaczył moją szefową w robocie, to zmieniłbyś zdanie bardzoe szybko, cieńki Bolku, czyżby pan kryptogej" A to co dowod na to , ze kobiety graja tak samo dobrze w tenisa jak faceci czy tez moze jakas polemika z moim innym argumentem ? Niclasie zgadza sie to jest to o czym mowie jak dostana zadanie i plan dzialania zrobia to doskonale ale tam gdzie trzeba ruszyc mozgownica to nie za bardzo im to idzie. Zreszta wystarczy poczytac to forum i masz jak na widelcu jak to potrafia logicznie myslec. Na argument kontrargument ich to to , ze jestes glupi, chory itd:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też_popieprzony, te obelgi w odpowiedzi na Twoje argumenty to nie jest żaden dowód o niższości umysłu kobiecego. To jest dowód raczej na brak odwagi w myśleniu. Facetów (z Tobą, może i ze mną włącznie) to również dotyczy. Chodzi mi o to, że ludzie reagują nerwowo, gdy usłyszą coś, co im się nie podoba lub o czymś, o czym woleliby, żeby nie mówiono. Te nasze topiki o ginekologicznych sprawach są tego dowodem. Taka nieraz bardzo nerwowa, pełna inwektyw pod naszym adresem, reakcja kobiet stąd właśnie wynika. Ale jak mówię my też nie jesteśmy tu \"bez winy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMP
tez_popieprzony powiedz czy Twoje tak niskie mniemanie o kobietach odnosi się również do Twojej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
oczywiscie ze tak. przecież była na tyle bezmyślna że go urodziła zamiast znaleźć sobie ciekawsze zajęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
frufru oczywiscie, ze masz racje ;). Kobiety sa jak papierosy, wiesz o tym, ze szkodliwe dla zdrowia ale i tak je namietnie palisz i smakuja ci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koledzy! 🖐️ Wy tu sobie gadu gadu filozoficznie o kobietach o one w dużej części jak wolały się rozkraczać przed ginami płci M tak nadal wolą :o wróćcie może do tamatu bo odeszliście byt daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż żal czytać!!!!!!!!! ludzie co się z wami dzieje?????? a co to takiego iść do ginekologa faceta? to jest LEKARZ!!!! matko...ciekawe jak kiedyś wy będziecie musieli iść przebadać prostatę:) to jak Was zbada facet to będziecie gejami??? też macie takie podejście??? :) gratuluje:) jak cos takiego by mi facet powiedział to bez NARA 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywalcze, nie powiedziałbym, że odeszliśmy od tematu. Też_popieprzony i Do pólmózgów twierdzą, że kobiety są głupie i dlatego tak chętnie wybierają ginów facetów. Pociągnięcie dyskusji na temat inteligencji kobiet jest więc jak najbardziej uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
a to jak Cie bada facet to jestes hetero ? ciekawa teoria rozpoznawania orientacji seksualnej ;). A jakby Golota mi powiedzial : tez_popieprzony ty glupi chuju to bym mu wpierdolil :). i jakby ukazalby mi sie jezus to bym uwierzyl w boga, a co najmniej w jego syna jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęsliwa 24, a co będzie, jak Twój facet pójdzie kiedyś zbadać się do urologa, ale kobiety. I potem usłyszysz, jak poleca ją kolegom, bo "jest delikatna, wiesz facet to był mną znudzony, a ona wszystko dokładnie tłumaczyła i dokładnie badała i w ogóle poświęciła mi dużo czasu". I ciekawe, jak się będziesz czuła, gdy leżąc obok męża, pod kołdrą wymacasz coś, co będzie pęczniało w Twoich rękach i za chwilę zdasz sobie sprawę, że owo pęczniało właśnie kilka godzin temu, ale w rękach pani doktor. I ciekawe, czy wtedy też tak chętnie kupisz argument "przecież to lekarka"? A ponieważ będzie stan zapalny, to mąż wróci do tej pani doktor jeszcze kilka razy w jakimś krótkim odstępie czasu, a Ty, niech zgadnę, za każdym razie będziesz oczywiście myślała wyłącznie o jej profesjonaliźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
niclasie, i tak oto wracamy do mistycznego kręgu "pacjent/pacjentka się podnieci". otoz do cholery nas to nie podnieca. a pani doktor urolog też raczej nie będzie w ramach wizyty lekarskiej wywoływać u Ciebie wzwodu. wiec myslmy realnie, a nie "mitologicznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frufru, może się podnieci, a może nie. Facetowi raczej zawsze stanie przy dotyku, zwłaszcza jeśli dotyka kobieta, choćby lekarka. Zapytaj panów, którzy byli u pani urolog. Tym przykładem chciałem Szczęsliwej 24 uświadomić, że niezależnie od pewnych obiektywnych okoliczności, np. takich że to właśnie lekarz, istnieją jeszcze odczucia partnera. Czy myślisz, że facet zazdrosny o ginekologa nie wie, że ginekolog to lekarz. Wie bardzo dobrze, podobnie jak wie, że to mężczyzna i dotyka jego partnerkę w najbardziej intymne miejsca. Nawet jeśli ufa partnerce, więcej, wie, że to dla niej żadna atarkcja, to i tak to może być dla niego przykre. Wy tak naprawdę nie znacie tego uczucia, bo faceci nie chodzą ani do urologów, ani tym bardziej do urologów kobiet, w wieku swojej największej atrakcyjności. Mnie nie chodzi o jakąś mega podejrzliwość, że każdy lekarz to się pewnie ślini na widok pacjentki, a każda pacjentka to nie może się doczekać wizyty. Wiem, że tak nie jest. Piszę natomiast o tym, co facet może czuć w związku z waszą wizytą u gina. I tyle. Czy to z psychologicznego punktu widzenia naprawdę takie trudne do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Niclasie podales bardzo dobry przyklad jak zwykle przejawiasz kaznodziejskie sklonnosci :) ale obawiam sie, ze panie tego nie zrozumieja, bo nie posiadaja zdolnosci abstrakcyjnego myslenia. sytuacja ktora opisales jest wrecz nieprawdopodobna tak jak ta, ze ja golocie ryja sklepie ;). 98% facetow nigdy urologa na oczy nie zobaczy, a tym bardziej pani urolog , wiec dla pan to jest sytuacja abstrakcyjna i nie sa zdolne tego pojac. choc wspominalem juz o tym, ze wymyslilem kiedys mojej kobiecie historie, ze bylem u pani urolog to sie oburzyla niemilosiernie :). tak to jest , trzeba przezyc samemu sytuacjie, bo w innym przypadku panie sie tu wypowiadajace wypowiadaja sie na temat sytuacji, o ktorej wiedza, ze sie nie zdarzy. wiec to jest cos w stylu, ze jak golota nazwie mnie glupim chujem to mu wpierdole, a przeciez wszyscy wiemy, ze taka sytuacja jest nieprawdopodobna, bo ani goloty nigyd nie spotkam, ani nie nazwie mnie glupim chujem ani ja mu nie wpierdole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech sobie chodzi do kobiet lekarzy!!! to są lekarze!!! wy jesteście zacofani!!!! jak kobieta mówi, że facet ginekolog jest delikatny to nie ma w tym zadnego podtekstu seksualnego!!!! to jest ważne, żeby ginekolog był delikatny...matko, pojebani ludzie!!!! badanie ginekologiczne jest najbardziej aseksualną rzeczą jaka może być!!! a jak wy myślicie, że to jest przyjemne to n/c....że tackie nuraki na świecie żyją... ps. To o badaniu prostaty u faceta to tylko, że by wam uświadomić wasz poziom intelektualny, ale jednak nie zrozumieliście:) hahaha:) to o was świadczy!!! wierzyc mi się nie chce, że takie \"osoby\" po tym świecie chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×