Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość Jakość mojego chłopa
Postanowiłam sprawdzić jakiego mam mężczyznę - będę stawiać plusy tam gdzie cecha pasuje do niego i minusy tam gdzie mój ma braki: A. Należy tylko być: 1. przyjacielem + 2. partnerem + 3. kochankiem+ 4. bratem+ 5. ojcem+ 6. nauczycielem+ 7. wychowawcą+ 8. spowiednikiem+ 9. powiernikiem+ 10. kucharzem+ 11. mechanikiem++ 12. monterem++ 13. elektrykiem++ 14. szoferem++ 15. tragarzem+ 16. sprzątaczką+ 17. stewardem+ 18. hydraulikiem++ 19. stolarzem++ 20. modelem+ 21. architektem wnętrz+ 22. seksuologiem++ 23. psychologiem+ 24. psychiatrą+ 25. psychoterapeutą.+ B. Ważne też są inne cechy. Należy być: 1. sympatycznym+ 2. wysportowanym+ ale 3. inteligentnym ale++ 4. silnym++ 5. kulturalnym+ ale 6. twardym ale+ 7. łagodnym+ 8. czułym ale+ 9. zdecydowanym ale+ 10. romantycznym ale+ 11. męskim+ 12. dowcipnym i+ 13. wesołym ale+ 14. poważnym i+ 15. dystyngowanym+ 16. odważnym ale+ 17. misiem ale+ 18. energicznym+ 19. zapobiegawczym+ 20. kreatywnym+ 21. pomysłowym+ 22. zdolnym ale+ 23. skromnym i+ 24. wyrozumiałym+ 25. eleganckim ale+ 26. stanowczym+ 27. ciepłym ale+ 28. zimnym ale+ 29. namiętnym+ 30. tolerancyjnym ale+ 31. zasadniczym i+ 32. honorowym i+ 33. szlachetnym ale+ 34. praktycznym i+ 35. pragmatycznym+ 36. praworządnym ale+ 37. gotowym zrobić dla niej wszystko+ [np. skok na bank- (NIE mam czasu nosić mu cebuli do mamra)] czyli 38. zdesperowanym- [z miłości+] ale 39. opanowanym+ 40. szarmanckim +ale 41. stałym i+ 42. wiernym+ 43. uważnym +ale 44. rozmarzonym+ ale 45. ambitnym+ 46. godnym zaufania+ i 47. szacunku+ 48. gotowym do poświęceń +i, przede wszystkim, 49. wypłacalnym.+ C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby: a) nie był zazdrosny+, a jednak zainteresowany+ b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną+, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie+ c) pozostawił kobiecie swobodę+, ale okazywał troskę+ i zainteresowanie gdzie była i co robiła+ d) ubierał się w garnitur+, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana+ i wchodzić do domu przez balkon+, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja+, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.+ D. Ważne jest aby nie zapominać jej: 1. urodzin+ 2. imienin+ 3. daty ślubu+ 4. daty pierwszego pocałunku- (sama nie pamiętam też ;-)) 5. okresu - (to to pamieta mój program w komputerze, nawet ja nie muszę :-D ) 6. wizyty u stomatologa - (przypomina mi o tym moja komórka) 7. rocznic+ 8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.- (a po co on ma o tym pamietac???) O CHOLERKA MAM IDEALNEGO MĘŻCZYZNĘ !!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
I obudzilas sie zlana potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony
Co robi kobieta po stosunku? Przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozprawa w sądzie. Ginekolog zabił Cygankę. Pytają o motyw. \"Proszę Wysokiego Sądu. Wróciłem do domu z pracy. Mialem wyjątkowo ciężki dzień. Odebrałem 4 porody. Miałem 8 pacjentek w przychodni. 2 staruszkom podwiązałem macicę, wykonałem 3 defloracje. Kiedy wreszcie usiadłem spokojnie w fotelu, przy kawce, z gazetką, zapaliłem papierosa, nagle słyszę dzwonek do drzwi. Otwieram, a w drzwiach stoi Cyganka i mówi: za stówę mogę panu cipę pokazać...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePowiem Moja Panna Nie Moze
widziec mojego niku hehe bo sie wkurwi WIEC TAK KURWA JEZELI CI PZRESZKADZA POWIEDZ MAMIE ZE CHECSZ ISC DO SEKSUOLGA BO MASZ SPRAWE CZLOWIEKU IDZIESZ DO SEKSUOLGA BABKI MOWISZ ZE JAK PRZYCISKA PENISA TO GO STRASZNIE BOLI ONA AUTOMATYCZNIE TAM DOTYKA MOWISZ ZEJ AJ TEZ CIE BOLA I TAK SAMO JEZELI CI PRZESZKADZA ZE ON JA DOTYKA MI PRZESZKADZA BO WKONCU NIE CHCE JAKIEGOS FRAJERA BY WKLADAL MI PANNIE PALCE DO CIPY KURWA KIEDYS GINEKOLOG BEDZIE KUTASA WKLADAL BO TAK JEST 32 LATA TEMU BYLY PRZYRZADY DO WKLADANIA Z KAMERA A CO COFAMY SIE OJ NIE :] WIEC IDZ DO SEKSUOLGA POWIEDZ ZE CHCESZ zeby ci PROSTATE ZBADALA WLOZY CI PALCA DO DUPY CO JEST PRZYJEMNE BO TO PUNKT G BEDIZE CI WYKRYWAC NIE WSTYDZCIE SIE TEGO I POWIEDZ BY CIETRZYMALA ZA POSLADKI MOCNO BO SIE BOISZ ZEB EDZIE BOLEC A TAK TO NIE I TO ZROBI SPROBOJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePowiem Moja Panna Nie Moze
ja za miesiac ide do seksuologa powiem jej ze zyla mnie boli na kutasie ona mi go Mascia posmaruje popatrzy jajeczka tez i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
mniahahahhaha sprawdzcie najpierw czy tym na pewno zajmuje się seksuolog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
NiePowiem Moja Panna Nie Moze Musze chyba Twa wypowiedz przeczytac ze trzy razy, bo troche jej nie kumam ale rozumiem, ze miales dobre intencje ;). Obawiam sie jednak, ze seksuolog to Ci pyty nie wymaca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innedoświadczenia
No nie wiem jak to jest z tym ginekologiem. Moja dziewczyna (wciąż dziewica) zeznała, iż jak była pierwszy raz u lekarza to mocno się podnieciła podczas badania wewnętrznego, zrobiła się mokra, zmienił się jej oddech, była prawie na granicy orgazmu. I co Wy na to? Historia autentyczna. Mnie jak dotąd chyba nie udało się doprowadzić aż tak daleko podczas pieszczot palcem. Niby nic, ale chyba jednak nie do końca dziewica ( na tym mi akurat specjalnie nia zależy). Ale żeby ginekologowi poszło lepiej podczas badania, niż mi podczas pieszczot? Trochę jestem zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Bo zamiast jednego palucha musisz wladowac dwa i polaskotac ja po szyjce :). Sprobuj tak dwa paluchy w pochwe jeden w odbyt i jej wyliz jednoczesnie, odleci jak f-16. Wymienione czynnosci wykonaj w odwrotnej kolejnosci niz napisalem , lizanie, paluch w cipke na koniec w dupcie jeden. Jak to jej wykonasz przestanie byc dziewica (w sensie nieodbycia stosunku pochwowego), poniewaz bedzie chciala zebys jej zaladowal swoja armate. Trzymam za Ciebie kciuki, to mowilem ja stary jebaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogatka
Ja nie uznaję lekarzy ginekologów- facetów, bo znam te środowisko i uważam, że to są zboczeńcy. Poznałam ich na studiach. I nie raz pytałam się kolegów, dlaczego wybierają specjalizację ginekologiczną. W odpowiedzi były. :m.in takie, że chcą sobie pooglądać cipy (młode), stare badają na "odpiepsz się" i won. A co do podniecenia seksualnego lekarza podczas badania- no cóż nie da się inaczej to też mężczyzna, a nie tylko lekarz- odpowiedź jednego z lekarzy ginekologów. Coś jeszcze dodać? Ja badam się u kobiety i jestem nią zachwycona POD KAŻDYM WZGLĘDEM. Jedna z internautek pisze, że kobiety ginekolożki oceniają ją pod względem obwisłych cycek itd. I tu się mylisz kobiety mają to gdzieś. A oceniają, owszem - ale faceci i myślą sobie np. że jesteś aseksualna. Różnie, na ogół nie zbyt pozytywnie. Nie rozumiem bab, które wybierają facetów ginekologów. Żal mi ich, są takie naiwne i tłumaczą sobie głupie "lekarz to lekarz". Zapominając, że to też samiec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginek zbok
Czyż to nie wymażone zajęcie dla faceta? Po 5 minutach rozmowy, facet mówi: -Proszę się rozebrać i zostaje wysłuchany :P Albo sobie dla rozrywki wymyśli: dziś sprawdzę, która jest najbardziej mokra, a która najciaśniejsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginek zbok
...najlepsza fucha to przychodni akademickiej :) za darmo przychodzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emocjonalny Prawiczek jesteś
najlepszy ginekolog to faceeeeeeeeeeeet i to mówie pod kątem medycznym. mogła ci wcale nie mowic jak tak reagujesz. dojdzie do tego, że juz nic nigdy ci nie powie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogatka
Do niedoświadczenie. Takie sytuacje się zdarzają faktycznie. Opowiadali mi moi znajomi lekarze i niezły ubaw przy tym mieli. Ale nie w oczy, tylko poza. W tym niejednemu stanął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
"Nie rozumiem bab, które wybierają facetów ginekologów. Żal mi ich, są takie naiwne i tłumaczą sobie głupie "lekarz to lekarz". Zapominając, że to też samiec!!!!" No wlasnie to je kreci, ze to samiec jest, tylko glosno tego nie powiedza. Generalnie Twoja wypowiedz zgadza sie z moimi obserwacjami i przemysleniami. Z tymi starymi to tez prawda. Czytalem w necie o dwoch kolezankach co do jednego gina chodzily po tabletki jedna atrakcyjna druga otyla. Ta atrakcyjna badal oczywiscie zawsze, tej otylej wypisywal tylko recepty. Generalnie kobiety durne sa i czasami zaluje ,ze nie jestem pedalem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie żadna kobieta się do tego nie przyzna, ale one potrzebują się rozbierać. Czerpią jakąś niezrozumiałą satysfakcję. Poprzez tłamszenie swoich negatywnych emocji. Ja nie mam ochoty się umartwiać i szybko kończę znajomość gdy się dowiem, że gin to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulcia2782i7398
a jak bedzie rodzić i będzie w szpitalu tylko lekarz facet to rozumiem do stodoły ją wywziesiesz? :/ żal :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża i poród to nie choroba, nie konieczny jest szpital. Tylko w Polsce łapiduchy w białych kitlach terroryzują wszystkich i każą rodzić w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez_popieprzony "Nie rozumiem bab, które wybierają facetów ginekologów. Żal mi ich, są takie naiwne i tłumaczą sobie głupie "lekarz to lekarz". Zapominając, że to też samiec!!!!" ...........................bo w tym jednym jedynącym przypadku jezdeście delikatniejsi:P.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
popieprzony brachu tworco mojej internetowej osobowosci zgadzam sie z Toba ;). BABCIU GOSIU , a czy stomatolog facet jest delikatniejszy rowniez ? Powiem Ci tak a propos tej delikatnosci. Tak sie sklada, ze facet ma lape generalnie jak lopate i palce ze dwa razy grubsze i dluzsze od przecietnej kobiety. Mialem kilka kobiet w swoim zyciu i zadna nie miala nawet z pazurkami dluzych palcow od moich, o grubosci nie wspomne. wiec o jakiej delikatnosci mowisz ? Co do porodu to zgadzam sie z popieprzonym jak sie zaplaci to sie ma takiego lekarza jakiego sie chce ;). Porod w szpitalu ma tylko jedna zalete, w razie draki mozna zrobic cesarke lub co tam jeszcze jest. Choc z drugiej strony rodzenie w szpitalu wlasnie moze doprowadzac do komplikacji, nienaturalna pozycja rodzenia, stres w obcym miejscu, kazdy chetnie zajrzy w cipsko itd wiec podejrzewam, ze wiekszosc komplikacji to powstaje wlasnie na wskutek pobytu w szpitalu. poza tym pewnie wychodza z zalozenia noz kurwa jeszcze bedziemy po domach jezdzic, jeszcze czego ;).W holandi wiekszosc porodow odbywa sie w domach, dom jest najbardziej odpowiednim miejscem do tego typu czynnosci. Zreszta Polki sa troche zboczone przez gazety i propagandy rozne. W Anglii kobieta moze przez cala ciaze nie zobaczyc ginekologa lacznie z porodem. I na forach czytalem, ze Polki sa niezadowolone z opieki nad ciezarnymi. Sa przyzwyczajone do tego, ze kobiecie w ciazy potrzebne sa setki badan i wizyt u lekarza, a w Anglii sie tego nie praktykuje, bo i po co. Ciaza to nic nadzwyczajnego. ale jak sie naczytaja, ze trzeba to i tamto itd to nie dziwota, ze w Anglii im sie nie podoba. Nawet glupie tabsy antykoncepcyjne w Anglii mozna kupic bez recepty i przez internet, a u nas jak taka pojdzie po tabsy i nie zostanie wszechstronnie przebadana to czuje sie nieszczesliwa ;). no ale to juz inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jakby normalny
Witam Szanowne Panie tak bardzo obstajecie za chodzeniem do faceta ginekologa.Czy odwracając to w drugą stronę jak Wy Panie byście się czuły gdybyśmy to my panowie chodzili do pani doktor np. urolog czy jakiejś innej? Czy dobrze by wam było ze świadomością że Wasz mąż właśnie stoi nago przed obcą kobieta,która trzyma w dłoni jego ja.a,czy też w tej chwili właśnie zsówa skórkę z jego fi..a,ogląda go nachyla się nad nim itp? Dlaczego kobiety zawsze bronią się tekstem "przecież to tylko lekarz' My panowie dobrze wiemy co znaczy lekarz ginekolog sam na sam z nagą kobietą leżącą wprost przed jego oczyma. Co Wy Panie czułybyście na naszym miejscu??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taki jakby normalny
jak chodzicie na dziwki to się jakoś nam nie pytacie o zdanie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany śmiechu warte. A jak kobieta rodzi to facet jej powie, że ma natychmiast przestać rodzić i poczekać, aż dyżur będzie miała położna, a nie położnik. Ginekolog takich cipek to 1000 oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jakby normalny
I wzajemnie :) I znów sytuacja podbramkowa...... Czyżby brakowało argumentów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"popieprzony Ciąża i poród to nie choroba, nie konieczny jest szpital." A jak wystąpią powikłanie i trzeba natychmiast ratować matkę lub dziecko? Będzie potrzebna aparatura specjalistyczna i co wtedy do szpitala jechać i kobieta np się wykrwawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×