Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość tez_popieprzony
tez_nieteges To ze jestem nieteges to juz ustalilismy na tym forum ;). ale kto jest glupszy, ten co rzuca jakas teze i dowody na nia , czy ten, ktory nie potrafi dowodami i argumentami jej obalic ? Zastanowmy sie. Czy odnioslas sie do mojej wypowiedzi jakiejs. hmmm... wyrazilas opinie, ze laski nie chca ze mna gadac i teoria o jakis stanikach i przyduzym kutasie. czy to jest polemika z moimi pogladami czy po prostu taki belkot ? :). a i jeszcze zalecasz mi leczenie ;). no faktycznie sa to rzeczowe argumenty. a i jeszcze argument : gadasz glupoty, zaiste sa to argumenty wielkiej wody :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_nieteges
tez_popieprzony ... przepraszam za niski poziom mojej wypowiedzi, ale staram się po prostu dopasować do Ciebie - stąd mój bełkot ;) ... skoro Ty trujesz o kretynizmach, ja też sobie na to pozwalam ... i przyznaję, że szczerze się przy tym uśmiałam ... ... choć jako męska szowinistyczna świnia (albo obywatel krajów arabskich ) na pewno uznasz, że mi jako kobiecie nie wolno ... życzę, żeby Ci się kiedyś polepszyło ... i może wtedy zobaczysz, ze życie jest piękne jak się jest dla ludzi miłym i uprzejmym ... a nie uszczypliwym, wulgarnymi i chamskim ... i może ktoś Cię pokocha (bo panienka jest raczej w Twojej chorej wyobraźni - no nic ... pomarzyć nawet wariat może, prawda ??? ) ... więcej pozytywnego uśmiechu kolego !!! ... i to by było na tyle - trzymam kciuki - będzie dobrze, tylko ważne, żebyś się nie poddawał bo w Twoim przypadku leczenie będzie wymagało nielada cierpliwości ... buźka p.s. oczywiście możesz się silić na odpowiedź, choć nie planuję dłużej uczestniczyć w tym marnych wywodach znajdź sobie jakieś wyciszające forum, bo zdecydowanie takiego Tobie potrzeba ... bo tym jadem wcześniej czy później sam się otrujesz do nie zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
tez_nieteges Kontynuacja belkotu ;) bla bla bla oprawiona poczuciem humoru, co nie zmienia Twej wypowiedzi w wypowiedz naszpikowana argumentami co do moich pogladow ;). ale rozumiem, ze Twa wybujala wyobraznia moze Ci podpowiadac co innego. Spoko , w historii ludzkosci wielu jest osobnikow twierdzacych, ze sa napoleonami, papiezami czy popaprancami bozymi :). I co ma wspolnego z tematem topicu to, ze zycie jest piekne :). rozumiem, ze musisz sie jakos wybronic z braku argumentow i kontynuujesz swoj pusty i uroczy belkot ;) uczestnictwo w wywodach jest dobrowolne ale cieszy mnie, ze postanowilas podwyzszyc poziom wywodow swoim zniknieciem ;). choc z drugiej strony kto jest wiekszym glupcem glupiec czy ten co za nim lezie ? rozumiem tez, ze Twoja wyobraznia (chora czy tez zdrowa) podpowiada Ci co jest w mojej wyobrazni. mysle , ze terapia w Twoim przypadku potrwa rownie dlugo jak moja. jako szowninistyczny meski wieprz mowie Ci , ze wolno Ci cokolwiek sobie zechcesz bo mam to po prostu gleboko gdzies w moim wieprzowskim zadzie. pozdrawiam serdecznie do zobaczenia na terapii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"O ile mnie pamiec nie myli, zdja sie, ze na tym topicu wypowiadalo sie kilku facetow i tylko jeden z nich zaliczal sie do Twoich 99% .\" 1. faceci na tym forum to ewenement, który nie do końca pojmuję. Osobiście facet aktywnie dzień w dzień udzielający się na babskim forum jest trochę... dziwny. W każdym razie swojego sobie w takich okolicznościach nie wyobrażam. 2. Nawet jeśli facet udziela się na tym forum, to topic \"moja dziewczyna nie chce isc do ginekologa\" zwabi glownie radykałow w tej kwestii, a reszta facetów to zleje, bo co ich ginekolodzy obchodzą. 3. Podsumowując: nie bronię tezy 99%, ale proporcje na tym topicu nijak się mają do proporcji ogólnych w naszym (polskim) społeczeństwie więc nie ma po co przytaczać \"ilu facetów i co tu napisało\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
" faceci na tym forum to ewenement, który nie do końca pojmuję. Osobiście facet aktywnie dzień w dzień udzielający się na babskim forum jest trochę... dziwny. W każdym razie swojego sobie w takich okolicznościach nie wyobrażam." i kto tu jest szowinistyczna maciora :) zabrania mi wypowiadac sie na forum, bo babskie, nie zauwazajac, ze topic zalozyl facet. "W każdym razie swojego sobie w takich okolicznościach nie wyobrażam." a w ogole sobie go wyobrazasz w jakis okolicznosciach zwiazanych z Toba ? Dziwny ten wasz zwiazek musi byc ;). spoko wyobrazam sobie, ze nie tylko logika nie jest Twoja mocna strona ale i wyobraznia rowniez. Boze , co ten facet Twoj z Toba robi ? Az moja szowinistyczna knurowska natura kaze mi wspolczuc Twojemu facetowi. "Nawet jeśli facet udziela się na tym forum, to topic "moja dziewczyna nie chce isc do ginekologa" zwabi glownie radykałow w tej kwestii, a reszta facetów to zleje, bo co ich ginekolodzy obchodzą." masz racje , topic zwabil radykalow glownie kobiecych, ktorych reakcja na zalozenie topicu przez autora i na jego wewnetrzne rozterki odpowiedz mial jedna : ze jest debilem. rozumiem, ze zaliczasz sie do tych zwabionych radykalow na co dowodem jest Twoja wzmozona radykalna dzialalnosc na tym topicu zalozonym przez szowinistycznego debila . przypominam , ze to nie ja zalozylem ten topic i dosc pozno wlaczylem sie do dyskusji ;). "Podsumowując: nie bronię tezy 99%, ale proporcje na tym topicu nijak się mają do proporcji ogólnych w naszym (polskim) społeczeństwie więc nie ma po co przytaczać "ilu facetów i co tu napisało". No to skoro proporcje na topicu maja sie nijak do proporcji ogolnych w naszym kraju zatem jestem dobrej mysli, poniewaz tutaj zebraly sie radykalki , a w spoleczenstwie jest zupelnie inaczej i nie ma co czytac ile i co napisaly tu szowinistyczne maciory, ktore nie sa reprezentatywne dla ogolu spoleczenstwa. P.S. jeszcze trwa expres reporterow na tvp (choc przelaczylem na szklo kontaktowe) potwierdzajacy niektore moje wywody tutaj;). Dla dociekliwym powiem, ze zapewne niedlugo bedzie go sobie mozna obejrzec na itvp ;). to tak dla tych co chcieliby sie troche owswiecic i pozbyc zludzen :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" i kto tu jest szowinistyczna maciora zabrania mi wypowiadac sie na forum, bo babskie, nie zauwazajac, ze topic zalozyl facet.\" A w którym momencie napisałam, że Ci zabraniam? Napisałam tylko, jakie są moje odczucia odnoście tego faktu. \"a w ogole sobie go wyobrazasz w jakis okolicznosciach zwiazanych z Toba ?\" Czasami go sobie wyobrażam w różnych okolicznościach zwiazanych ze mna ;) ale generalnie, przyznam, wole przejsc do czynow. A piszac o \"okolicznosciach\" mialam na mysli sytuacje, w której mój facet siedzi na babskim forum i na dodatek gada z babami o wizytach u ginekologa :D I nie wiem jakim tokiem rozumowania (bo widze masz specyficzny) z tego jednego mojego zdania doszedles do konkluzji, ze mysle nielogicznie, a moj facet wymaga współczucia?! ale whatever \"masz racje , topic zwabil radykalow glownie kobiecych, ktorych reakcja na zalozenie topicu przez autora i na jego wewnetrzne rozterki odpowiedz mial jedna : ze jest debilem. rozumiem, ze zaliczasz sie do tych zwabionych radykalow na co dowodem jest Twoja wzmozona radykalna dzialalnosc na tym topicu zalozonym przez szowinistycznego debila . przypominam , ze to nie ja zalozylem ten topic i dosc pozno wlaczylem sie do dyskusji .\" Fakt, topic zwrócił moją uwagę, bo miałam swój epizod w podobnym i tak jak się spodziewałam, tu udzielają się te same osoby. I rzeczywiście, w tej kwestii jestem dość radykalna. Nie bede sie juz natomiast rozpisywac \"co i dlaczego\", bo az takich emocji to we mnie nie bydzi. Ja po prostu tego problemu nie mam. \"No to skoro proporcje na topicu maja sie nijak do proporcji ogolnych w naszym kraju zatem jestem dobrej mysli, poniewaz tutaj zebraly sie radykalki , a w spoleczenstwie jest zupelnie inaczej i nie ma co czytac ile i co napisaly tu szowinistyczne maciory, ktore nie sa reprezentatywne dla ogolu spoleczenstwa.\" A masz rację zapewne. Rzeczywiście w społeczeństwie jest masa kobietek, które słuchają swoich facetów i jak taki powie, że ma iśc do babki-ginekologa, to ona pójdzie bez zająknięcia. A tak w ogóle to Ty zarzucasz dziewczynom, ze wyzywaja od debili, a \"maciora\", to co, niby komplement? Odnos sie do ludzi z szacunkiem, a dopiero potem wymagaj szacunku dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
"A tak w ogóle to Ty zarzucasz dziewczynom, ze wyzywaja od debili, a "maciora", to co, niby komplement? Odnos sie do ludzi z szacunkiem, a dopiero potem wymagaj szacunku dla siebie." ja dla siebie nie wymagam szacunku. sam przeciez wielokrotnie przyznalem sie do debilizmu :). a juz na pewno nie oczekuje komplementow. oczekuje, ze jezeli ktos komentuje czyjas wypowiedz jedynie inwektywa nie ustosunkowujac sie do wypowiedzi to wybacz ale okreslenie maciora dla takiego kogos to pieszczota ;) "A masz rację zapewne. Rzeczywiście w społeczeństwie jest masa kobietek, które słuchają swoich facetów i jak taki powie, że ma iśc do babki-ginekologa, to ona pójdzie bez zająknięcia." oczywiscie jest tez masa kobiet , ktore same dokonaly swiadomego wyboru, ze gin facet to nie dla nich. na statystyke mowisz o polskich realiach zeby wykluczyc argument liczb ;) na to forum , ze to desperaci, na argument , ze babki tez tu to desperatki to juz podwazasz spoleczenstwo. rozumiem, ze zadne liczby statystyki i dowody naukowe (czyli sprawdzalne jak np ilosc meskich wypowiedzi na tym forum) Cie nie przekonuja, przekonuje Cie natomiast Twoje wyimaginowane przekonanie co do spoleczenstwa i rzeczywistosci ;). spoko tak tez mozna. na istnienie boga nie ma ani jednego dowodu , a wiekszosc macior i knurow w niego wierzy. konkluzja -> Twoje wypowiedzi opieraja sie jedynie na Twoich wyobrazeniach nie zas na faktach->brak logiki. "Fakt, topic zwrócił moją uwagę, bo miałam swój epizod w podobnym i tak jak się spodziewałam, tu udzielają się te same osoby." oczywiscie, ze te same, jedna z nich jestes Ty :). " I rzeczywiście, w tej kwestii jestem dość radykalna. Nie bede sie juz natomiast rozpisywac "co i dlaczego", bo az takich emocji to we mnie nie bydzi. Ja po prostu tego problemu nie mam." Oczywiscie, ze emocji nie masz i rozpisywac sie nie bedziesz... A kto sie rozpisuje ? Jezus Chrystus ? Nie masz problemu, a nawijasz jak nakrecona ? czyzbys nie panowala nad swoimi palcami ? same sie rwa do monitorka i klawiatury ? "A piszac o "okolicznosciach" mialam na mysli sytuacje, w której mój facet siedzi na babskim forum i na dodatek gada z babami o wizytach u ginekologa " ciekawe czy Twoj facet ma na mysli sytuacje, w ktorej siedzisz na babskim forum , na topicu zalozonym przez faceta i gadasz z chlopami o wizytach u ginekologa chlopa. dla mnie nie do pomyslenia zeby moja baba tak sobie folgowala :P "I nie wiem jakim tokiem rozumowania (bo widze masz specyficzny) z tego jednego mojego zdania doszedles do konkluzji, ze mysle nielogicznie, a moj facet wymaga współczucia?! ale whatever" Ze myslisz malo logicznie to juz wczesniej udowodnilas ale niech Ci nawet bedzie, zes bogini intelektu :) ale ze Twoj facet wymaga wspolczucia to juz ta wspaniala zdolnosc logicznego rozumowania powinna Ci podpowiedz. skoro jednak Ci nie podpowiedziala ja Ci podpowiem ;). ano dlatego , ze gadasz na forum zalozonym przez chlopa, z chlopami na temate wizyt u ginekologa chlopa. wyobraznia Twoja nie wyobraza sobie , ze Twoj chlop robi to co Ty ;), wiec jaka tu logika, rownouprawnienie... toz to szowinizm i przedmiotowe traktowanie wlasnego chlopa, stad moze Twe zdziwienie, ze chlop moze wyrazic swoje niezadowolenie z jakis tam faktow :). dziewczyno popraw sie i przestan juz nawijac z tymi chlopami na topicach zalozonych przez chlopow i ginekologach chlopach. i co na to Twoj chlop ;) boj sie boga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jezeli ktos komentuje czyjas wypowiedz jedynie inwektywa nie ustosunkowujac sie do wypowiedzi to wybacz ale okreslenie maciora dla takiego kogos to pieszczota\" a w którym miejscu moja wypowiedz urazila Cie inwektywa? \"oczywiscie jest tez masa kobiet , ktore same dokonaly swiadomego wyboru, ze gin facet to nie dla nich.\" Nie twierdzę, że nie. Na pewno takie są i wcale nie uważam, że skoro ja takich nie znam osobiście, to takich nie ma w ogóle. Sama przed swoją pierwszą wizytą zastanawiałam się nad kobietą, chociaż powody miałam inne niż wstyd itp. \"na statystyke mowisz o polskich realiach zeby wykluczyc argument liczb na to forum\" polskie realia przytoczylam, zeby byla jasnosc, ze wypowiadam sie o \"tu i teraz\" bez przytaczania np. krajów muzulmanskich, które sa skrajnie odmienne od nas kulturowo. \"ze to desperaci, na argument , ze babki tez tu to desperatki to juz podwazasz spoleczenstwo.\" a jeszcze raz i w polskiej skladni poprosze, to sie moze odniose do tego \"rozumiem, ze zadne liczby statystyki i dowody naukowe (czyli sprawdzalne jak np ilosc meskich wypowiedzi na tym forum) Cie nie przekonuja,\" a to jest dla Ciebie aż \"dowód naukowy\"? :D no to nie, takie dowody naukowe mnie nie przekonuja. I wydaje mi sie oczywiste, ze grupki osób na kobiecym forum nie traktuje sie jako proby statystycznej kraju (ani swiata tym bardziej). \"przekonuje Cie natomiast Twoje wyimaginowane przekonanie co do spoleczenstwa i rzeczywistosci .\" ? przecież ja się z Tobą zgodziłam, że są różne kobiety: radykalne, zgadzające się z mężem, nawet takie same z siebie chodzące do kobiety. Wlasciwie nie wiem z czym masz problem? Zreszta jesli sie wypowiadam, to pisze o doswiadczeniach moich lub kobiet, ktore znam, nie uważam ich więc za wyimaginowane. Natomiast zgadzac sie ze mna oczywiscie nie musisz. \"-> Twoje wypowiedzi opieraja sie jedynie na Twoich wyobrazeniach nie zas na faktach->brak logiki.\" A Twoje wypowiedzi na Twoich wyobrażeniach :D 1:1 :P \"Oczywiscie, ze emocji nie masz i rozpisywac sie nie bedziesz... A kto sie rozpisuje ?\" policz swoje posty i moje, ja swój udział traktuje znowu jako \"epizod\". A jakies (negatywne) emocje nie budzi we mnie fakt, ze \"jakis koles nie pozwala chodzi kobicie do faceta ginekologa\",a le Twój lekceważacy stosunek do rozmowczyn, ciagle odwracanie kota ogonem. A Twoim głownym (jedynym?) argumentem jest zawsze to, ze my nie myslimy logicznie. Ot i caa Twoja \"elokwencja\". \"ano dlatego , ze gadasz na forum zalozonym przez chlopa, z chlopami na temate wizyt u ginekologa chlopa. wyobraznia Twoja nie wyobraza sobie , ze Twoj chlop robi to co Ty\" no bo mój chłop to facet, jak ma troche wolnego czasu, to idzie pogrzebać przy motorze, a nie czyta z wypiekami na twarzy o wizytach u ginekologa :) i fakt, topik jest chłopa, udzielają się na nim chłopy... ale takich chlopów traktuje jednak troche z przymruzeniem oka ;) \"wiec jaka tu logika, rownouprawnienie... toz to szowinizm i przedmiotowe traktowanie wlasnego chlopa, stad moze Twe zdziwienie, ze chlop moze wyrazic swoje niezadowolenie z jakis tam faktow.\" Jejku, przeciez moze:) ale zeby zaraz na babskim forum sie zalic?:D i ja mu przeciez nie zabraniam po tych babskich forach latac wiec po co wstawka o rownouprawnieniu? On prawo ma, ale z jakichs powodow nie korzysta. \"dziewczyno popraw sie i przestan juz nawijac z tymi chlopami na topicach zalozonych przez chlopow i ginekologach chlopach. i co na to Twoj chlop boj sie boga...\" a co ma miec? wie, ze sie na babskich forach udzielam, zwlaszcza na glupie tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można ich wychować
Wychowanie faceta:) Pierwszy dzień w domu Nowy mężczyzna w domu to radość dla kobiety, ale i nowe obowiązki. Nie można zapominać o tym, że często nie znamy rodowodu, ani nawet poprzedniej właścicielki naszego nowego pupila. Nie wiemy, jak był traktowany i jakie ma nawyki i na dodatek jeżeli poprzednią właścicielką nasse nowej zdobyczy była jego własna mamusia, to z takim egzemplarzem mogą być wyłącznie kłopoty.. Na wszelki wypadek nie należy wykonywać zbyt gwałtownych ruchów, lepiej też unikać podnoszenia głosu, bo może się skulić, schować za szafę i trzeba będzie włączyć odkurzacz, żeby go wypłoszyć. Dlatego już od progu przemawiamy do niego łagodnym, acz stanowczym głosem. Układamy na kanapie, głaszczemy po głowie (ostrożnie, bo może nieprzyzwyczajony) i pozwalamy mu zatrzymać paletko, by czuł zapach z poprzedniego domu. Pierwsza noc jest zazwyczaj najtrudniejsza, ponieważ może pochlipywać i piszczeć, ale musimy wykazać się konsekwencją i nie brać go od razu do swojego łóżka, żeby się nie przyzwyczaił. Złe nawyki Już po kilku dniach pobytu nowego mężczyzny w domu orientujemy się pobieżnie, jakie ma nawyki. Najczęściej przywiązuje się do miejsca, na którym spędził pierwszą noc, czyli kanapy i tam zalega w pozycji horyzontalnej. Często z pilotem od telewizora w dłoni. Czasem z gazetą, sporadycznie z książką. Ponieważ mało mówi, mogłoby się wydawać, że myśli, ale najczęściej okazuje się, że to tylko złudzenie. Gdy czuje głód, opuszcza legowisko i buszuje po kuchni. Wtedy najlepiej być w domu i szybko zrobić mu coś do jedzenia. W przeciwnym razie w kuchni zastaniemy wypiętrzone grzbiety brudnych naczyń, pod stopami lepkie substancje, a wszystko posypane zgrzytającym cukrem i okruszkami chleba. W lodówce natomiast puste kartony po mleku. Czyli krótko mówiąc, krajobraz jak po przejściu tajfunu.W żadnym wypadku nie wolno wtedy bić mężczyzny. Bo ucieknie i koniec zabawy w wychowanie. Karmienie Karmienie mężczyzny zwykle nie jest zbyt skomplikowane i nawet średnio zdolna kulinarnie kobieta udźwignie ten ciężar, w niektórych przypadkach również i związane z tym koszty. Nie należy się też stresować opinią mężczyzny na temat smaku podawanych dań, bo i tak żadna z nas nie potrafi gotować tak, jak jego mamusia. Podajemy zatem cokolwiek, byle było ciepłe, ponieważ on i tak nie oderwie oczu od gazety lub telewizora. Podobno znane są przypadki, że udało się nauczyć mężczyznę, żeby kanapki jadł nad talerzem i nie w łóżku oraz nie podjadał z rondla, ani też nie gryzł całego pęta kiełbasy jak barbarzyńca, czy też nie wylizywał palcem kremu do tortu, ale informacje te nie zostały potwierdzone naukowo. Jedno jest pewne - mężczyzna lubi dostawać jeść regularnie i szybciej się wtedy oswaja. Pielęgnacja - ubieranie Pielęgnacja mężczyzny wymaga wielu starań i nieustannego nadzoru. Nikt, kto jeszcze nie hodował w domu mężczyzny, nie zdaje sobie sprawy, jaki obowiązek bierze na swoje barki zarówno w dni robocze jak i w święta. Pierwszorzędną sprawą jest skompletowanie nowej garderoby. W przeciwnym wypadku mężczyzna nie porzuci rozciągniętego podkoszulka i wypchanego na kolanach dresu. No chyba, że się na nim rozpadną ze starości. Potem już tylko trzeba podsuwać mu rano gotowy zestaw do ubrania, prać, czyścić, prasować, przyszywać guziki, zestawiać kolory i chwalić, że świetnie wygląda. I bywa, że jedynym znakiem uznania za pielęgnację mężczyzny jest odcisk obcej szminki na jego kołnierzyku. Pielęgnacja - higiena Są mężczyźni, którzy boją się wody jak ognia, ale takich na szczęście można wyczuć na odległość. Pozostali uwielbiają się chlapać w łazience godzinami. Co za tym idzie, musisz zaakceptować (bo jeszcze nikt nie wymyślił na to sposobu) permanentnie podniesioną deskę, brudną wannę, zachlapania w promieniu 5 metrów, nie zakręconą pastę, wodę w mydelniczce i (o, zgrozo!) zdeptany na podłodze twój osobisty biały ręczniczek. W skrajnych przypadkach, dzięki wieloletnim wysiłkom, można przyuczyć mężczyznę do obcinania paznokci u nóg. Co prawda zrobi to na podłogę, ale twoje łydki po spędzonej wspólnie nocy nie będą wyglądały jak po walce z bengalskim tygrysem. Pielęgnacja - kosmetyki Zazwyczaj mężczyźni niechętnie używają kosmetyków, ale piankę do golenia i dezodorant podbierają z twojej półki, a do tego bezczelnie pyskują, że ma za bardzo kwiatowy zapach. Często idą dalej i podłączają się również do szamponu i odżywki, pasty i płynu do płukania ust. To jest irytujące, ale jeszcze nie naganne. Niepokoić się trzeba, kiedy ubywa brokatowego pudru, szminki, a zwłaszcza kiedy zauważasz, że ktoś chodził w twojej koronkowej bieliźnie... Zdrowie W przypadku mężczyzny nawet najlżejsze przeziębienie lub katar mogą być niebezpieczne i brzemienne w skutki. Nie dla niego oczywiście, tylko dla nas. Wystarczy stan podgorączkowy albo lekkie skaleczenie i mamy w domu rozhisteryzowaną, konającą ofiarę, która wymaga od nas wysoko wyspecjalizowanej opieki medycznej i psychoterapii, oraz zapewnień, że na pewno nie umrze. Nadludzkim wysiłkiem woli i cierpliwości musimy jakoś przeżyć te erupcje hipochondrii i wyzbyć się jakichkolwiek złudzeń, że gdy my będziemy umierać w malignie na zapalenie płuc, ktoś poda nam szklankę wody. W sytuacji naszej choroby on przyjdzie i zapyta "a co dzisiaj mamy na obiad?". Ruch Oprócz wąskiej grupy fascynatów czynnego wypoczynku, mężczyzna, tak jak kot, potrafi przyjemnie przeżyć życie, nie opuszczając zamkniętych pomieszczeń. Nie licząc krótkiego dystansu "do" i "z" samochodu. Będzie się wił jak diabeł pod kropidłem, gdy spróbujemy namówić go na spacer. Gotów jest wtedy nawet wziąć się za jakąś pracę domową i lepiej nie stawać mu w tym na przeszkodzie. Ostatnią deską ratunku, żeby utrzymać jego i siebie w kondycji, jest sprowokowanie aktywności seksualnej. To nam rozwiąże kwestie jogi, aerobiku, gimnastyki artystycznej, hiperwentylacji i drenażu limfatycznego. Sposób domowy - tani i zdrowy. Mnożenie Ukoronowaniem wzorowej hodowli jest uzyskanie zdrowego potomstwa. Tu nie można popełnić częstego błędu czekając, aż mężczyzna sam się rozmnoży, ani też żywić nadziei, że wzbogacenie hodowli o drugiego mężczyznę rozwiąże tę palącą kwestię. Otóż nie rozwiąże, najwyżej się pozagryzają. A zatem pamiętajmy, że w rozmnażaniu mężczyzny musimy mu pomóc i odegrać w tym kluczową rolę. Jedyne, co mężczyzna powinien samodzielnie mnożyć, to środki na wychowanie potomstwa. Kontrola Kiedy nacieszymy się już naszym mężczyzną, a on oswoi się z nami i zacznie ufnie jeść z ręki, możemy zacząć delikatnie wypuszczać go z domu. Najpierw tylko do pracy, potem do mamusi na obiad, a za dobre sprawowanie nawet na piwo z kolegami. Ale trzeba być czujnym. Wprawdzie nie można go przykuć do kaloryfera, ani wszędzie mu towarzyszyć, ale od czego mamy komórki. Jak ma czyste sumienie i kocha, to sam się melduje średnio co godzinę, przynajmniej SMS-em. Martwić się należy, gdy za długo "abonent jest czasowo niedostępny". Wtedy trzeba przykrócić smycz, bo byłoby wielkim marnotrawstwem, gdyby naszego wypielęgnowanego ulubieńca używała jakaś stara, zdezelowana flądra. I to za nasze pieniądze. Tresura Prędzej wielbłąda przeprowadzisz przez ucho igielne, niż nauczysz czegoś mężczyznę. Tresura powinna odbywać się w wieku szczenięcym i jeśli została zaniedbana w rodzinnym gnieździe, to nie mamy żadnych szans, żeby to zmienić. W wypadku braku elementarnych zasad dobrego wychowania, najlepiej po prostu zmienić egzemplarz na inny. Nie usypiać!!! Można przecież oddać w dobre ręce irytującej nas od dawna koleżanki, zostawić w schronisku wysokogórskim, bądź porzucić w lesie na parkingu. Czas wolny Mężczyznę nabywamy w przekonaniu, że wypełni nam przyjemnościami nasz czas wolny. I tu następuje duże rozczarowanie, gdyż okazuje się, że w związku z posiadaniem mężczyzny nie mamy już czasu wolnego. Raczej pozostaje nam zorganizować jego czas wolny, żeby nie zgnuśniał do reszty. Niektóre optymistki odnajdują się, oglądając transmisje sportowe, lepiąc samolociki, albo przekopując ogródek jego rodziców. Pesymistki biorą drugi etat, prace zlecone i robią błyskotliwe kariery. Posłuszeństwo Mężczyźni nigdy nie słuchają tego, co się do nich mówi. Mają co prawda dwoje uszu, ale jedno z nich służy do wpuszczania naszych słów, drugie natomiast do natychmiastowego ich wypuszczania. Jeśli czasem wydaje się nam, że słuchają naszych wywodów w skupieniu na twarzy, to niechybnie boli ich brzuch, albo muszą niezwłocznie udać się do toalety. Dlatego próby obarczenia ich nawet pozornie prostymi obowiązkami, takimi jak zrobienie podstawowych zakupów, wyrzucenie śmieci lub podlanie kwiatka podczas naszej nieobecności, nie mają najmniejszego sensu i powodują w nas samych niepotrzebną irytację. Sztuczki Jeżeli trafił nam się mężczyzna o wesołym i skorym do zabawy usposobieniu, mamy szansę nauczyć go paru sztuczek, które ułatwią nam nieco życie. Na przykład wracanie do domu na telefoniczne zawołanie, celność przy korzystaniu z toalety, umiejętność wrzucania brudnej bielizny do wnętrza pralki, aportowanie dóbr materialnych, oraz używanie ze zrozumieniem słów - "proszę", "przepraszam" i "dziękuję". Ot, taka edukacyjna zabawa. Na efekty trzeba długo czekać, ale nie zaszkodzi spróbować. Własny kąt Bardzo ważne, żeby mężczyzna miał w domu swoje miejsce, gdzie mógłby się schować i nie plątać się nam pod nogami. Najlepiej własny pokój z biurkiem pełnym nietykalnych świętości, ryczącym telewizorem, nietykalnym legowiskiem, gdzie mógłby drzemać, udając, że ciężko pracuje. Pamiętajmy, że nie wolno nam tam wchodzić bez potrzeby i bez pukania. Zresztą byłby to duży szok dla naszego poczucia estetyki i porządku. Wkraczamy tam tylko w ostateczności, kiedy zaczyna brzydko pachnieć w mieszkaniu. Najlepiej w skafandrze do utylizacji radioaktywnych odpadów. Mężczyzna w łóżku Nieuniknione, że raczej prędzej niż później mężczyzna będzie się wpychał do naszego łóżka. Wślizgnie się od ściany, odepchnie łapami i zrzuci nas w nocy na podłogę, a wcześniej ściągnie z nas kołdrę. Jeśli jakimś cudem nie damy się zrzucić, uczepi się nas jak ośmiornica, przygniecie całym ciężarem i będzie chrapał prosto do ucha. Właściwie nie ma na to sposobu, ale pewnym pocieszeniem jest fakt, że mężczyzna wydziela bardzo dużo ciepła i można zaoszczędzić na ogrzewaniu w okresie jesienno-zimowym. Zabawki Mężczyzna najbardziej lubi bawić się "w doktora". Niestety, jak we wszystkim, nie zna umiaru, a my nie zawsze mamy ochotę mu w tym towarzyszyć, bo mamy swoją pracę i potrzebę przespania choćby sześciu godzin na dobę. Dlatego też, żeby się nie nudził, albo nie szukał innego towarzystwa, trzeba mu pozwolić bawić się jego ulubionymi zabawkami. Nowym samochodem, motorem, kinem domowym, albo monumentalnym sprzętem grającym, w najlepszym wypadku najnowszą komórką z Internetem i wodotryskiem. Ważne, żeby się czymś zajął, a my w tym czasie bawimy się w hydraulika, elektryka, stolarza, kucharkę, zaopatrzeniowca... itd. itp. Sam w domu Zdarza się tak, że musimy pilnie wyjechać na parę dni i zostawić mężczyznę samego w domu. Wtedy zabezpieczamy, co tylko się da. Kwiatki wynosimy do sąsiadów, papugi do przyjaciółki, a oszczędności do banku. Zostawiamy pełną lodówkę i ogarnięte mieszkanie, żeby mu było przyjemnie. Wracając zastajemy kosmiczny bałagan i pustą lodówkę. Oddychamy z ulgą, bo jeśli byłoby posprzątane, to znak, że albo wcale nie spał w domu, albo ktoś mu pomógł zacierać ślady wiarołomstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można ich wychować
cd:) Wślizgnie się od ściany, odepchnie łapami i zrzuci nas w nocy na podłogę, a wcześniej ściągnie z nas kołdrę. Jeśli jakimś cudem nie damy się zrzucić, uczepi się nas jak ośmiornica, przygniecie całym ciężarem i będzie chrapał prosto do ucha. Właściwie nie ma na to sposobu, ale pewnym pocieszeniem jest fakt, że mężczyzna wydziela bardzo dużo ciepła i można zaoszczędzić na ogrzewaniu w okresie jesienno-zimowym. Zabawki Mężczyzna najbardziej lubi bawić się "w doktora". Niestety, jak we wszystkim, nie zna umiaru, a my nie zawsze mamy ochotę mu w tym towarzyszyć, bo mamy swoją pracę i potrzebę przespania choćby sześciu godzin na dobę. Dlatego też, żeby się nie nudził, albo nie szukał innego towarzystwa, trzeba mu pozwolić bawić się jego ulubionymi zabawkami. Nowym samochodem, motorem, kinem domowym, albo monumentalnym sprzętem grającym, w najlepszym wypadku najnowszą komórką z Internetem i wodotryskiem. Ważne, żeby się czymś zajął, a my w tym czasie bawimy się w hydraulika, elektryka, stolarza, kucharkę, zaopatrzeniowca... itd. itp. Sam w domu Zdarza się tak, że musimy pilnie wyjechać na parę dni i zostawić mężczyznę samego w domu. Wtedy zabezpieczamy, co tylko się da. Kwiatki wynosimy do sąsiadów, papugi do przyjaciółki, a oszczędności do banku. Zostawiamy pełną lodówkę i ogarnięte mieszkanie, żeby mu było przyjemnie. Wracając zastajemy kosmiczny bałagan i pustą lodówkę. Oddychamy z ulgą, bo jeśli byłoby posprzątane, to znak, że albo wcale nie spał w domu, albo ktoś mu pomógł zacierać ślady wiarołomstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
"a w którym miejscu moja wypowiedz urazila Cie inwektywa?" no tu jest ten brak logiki skarbie , bo ja powiedzialem : ""jezeli ktos komentuje czyjas wypowiedz jedynie inwektywa nie ustosunkowujac sie do wypowiedzi to wybacz ale okreslenie maciora dla takiego kogos to pieszczota" czyli nie tyczylo sie to Ciebie tylko wielu innych wypowiedzi na tym forum, ktore ograniczaly sie do inwektyw. powroc na poczatek forum i przejzyj. nastepnie powiedzialem : "ja dla siebie nie wymagam szacunku. sam przeciez wielokrotnie przyznalem sie do debilizmu . a juz na pewno nie oczekuje komplementow." z czego wynika, ze sie nie obrazam, wrecz przeciwnie potwierdzam, ze jestem debilem i idiota. No to gdzie ta Twoja logika ? ;) "polskie realia przytoczylam, zeby byla jasnosc, ze wypowiadam sie o "tu i teraz" tu i teraz to to forum, a tak sie sklada, ze tylko jeden facet tu wypowiadajacy sie byl Twojego zdania, reszta odwrotnie. "a to jest dla Ciebie aż "dowód naukowy"? Dowod naukowy to dowod dajacy sie potwierdzic empirycznie. Empirycznie potwierdzilo to forum :P "A Twoje wypowiedzi na Twoich wyobrażeniach 1:1" Nie moje na empiryce i obliczeniach czyli co n: 0 :P "policz swoje posty i moje, ja swój udział traktuje znowu jako "epizod"" Sama przyznalas, ze na innym topicu o podobnej tematyce sie wypowiadalas, tu sie wypowiadasz i jesli Twoje wypowiedzi uznajesz za epizod.... oj ta Twoja wyobraznia i wyobrazenia o faktach :P. "no bo mój chłop to facet, jak ma troche wolnego czasu, to idzie pogrzebać przy motorze, a nie czyta z wypiekami na twarzy o wizytach u ginekologa " no widzisz jedni wola sobie pogrzebac przy motorze inni wola porozmawiac o cipkach, sa bardziej interesujace. etap motocykli minal mi jakos przy 20 roku zycia. kazdy facet to przechodzi , niektorzy jednak nie wyrastaja z tego ;). wypieki to chyba sama masz dlatego tak dzielnie sie udzielasz na forach ;)., bo z facetem nie mozesz pogawozyc o grzebaniu w cipce , bo ten woli grzebac w motocyklu. Teraz to juz nie tylko wspolczuje Twojemu facetowi ale i Tobie ;). Bidulka :* "a co ma miec? wie, ze sie na babskich forach udzielam, zwlaszcza na glupie tematy " oj cos mi mowi , ze on biedaczyszko zyje swoimi motorkami i nie za bardzo orientuje sie w Twojej niecnej i podstepnej dzialalnosci. powtorze boj sie boga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Można ich wychować powiedziala co wiedziala ;), a raczej wkleila z netu. samodzielnie potrafila napisac 5 slow : mozna ich wychowac Wychowanie faceta + pismo obrazkowe w postaci :). no coz to potwierdza teorie o ograniczonych zdolnosciach intelektualnych kobiet. jak sie bidulka ucieszyla , ze ktos cos zabawnego wymyslil na facetow w ramach odreagowania wlasnej kobiecosci czyli genetycznego uposledzenia umyslowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można ich wychować
"samodzielnie potrafila napisac 5 slow : mozna ich wychowac Wychowanie faceta + pismo obrazkowe w postaci " Nie jesteś aż tak bystry nie zgadłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie jest być mężczyzną
Dlaczego fajnie jest być mężczyzną? 1. Rozmowy telefoniczne załatwiasz w ciągu 30 sekund. 2. Większość osób występujących w filmach porno to kobiety. 3. Wiesz coś o czołgach. 4. Możesz samodzielnie otworzyć każdy słoik. 5. Starzy przyjaciele nie współczują ci, gdy przytyjesz. 6. Na pewno się nie pochlastasz, gdy ktoś płacze. 7. Twój tyłek nie gra żadnej roli w rozmowach kwalifikacyjnych. 8. Możesz sobie sam upolować żarcie. 9. W warsztacie wszystko należy do ciebie. 10. Możesz wziąć prysznic i ubrać się w ciągu 10 minut. 11. Nie musisz się golić poniżej głowy. 12. Nie musisz spać co noc obok owłosionego tyłka. 13. Możesz napisać swoje imię sikając na śnieg. 14. Wszystko na twojej twarzy zachowuje naturalny kolor. 15. Przez 90% czasu, którego nie przesypiasz, myślisz o seksie. 16. Trzy pary butów to więcej niż dość. 17. Możesz publicznie jeść banana. 18. Znasz przynajmniej 20 sposobów otwierania butelki piwa. 19. Możesz siedzieć z rozłożonymi nogami niezależnie od tego, co na sobie masz. 20. Gówno cię obchodzi, czy ludzie rozmawiają o tobie za twoimi plecami. 21. Mając do dyspozycji 400 mln plemników na "raz" możesz w piętnastu podejściach podwoić zaludnienie Ziemi - teoretycznie. 22. Ludzie nigdy nie rzucają okiem na twoja klatkę piersiową kiedy z nimi rozmawiasz. 23. Śmierć księżnej Diany to tylko kolejny nekrolog. 24. Przygodne, mocne beknięcie, będzie zawsze tak dobre, jak oczekiwałeś. 25. Filmy porno są kręcone według twoich wyobrażeń. 26. Co to, do diabla, jest cellulitis?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
ojjj, kochany Mamusia to Cię chyba bardzo zraniła tym, że Cię nie kochała i stąd te obelgi pod adresem kobiet (albo jakaś inna kobieta w Twoim życiu)... współczuję ... a może więcej zrozumienia znalazłbyś faktycznie w krajach arabskich, których założenia kulturowe są Ci bardzo bliskie ... ??? no i wogóle nie musiałbyś otaczać się kobietami, bo panuje powszechne acz ciche przyzwolenie na związki homoseksualne i problem głupich kobiet miałbyś rozwiązany :) - myślę, że w Twoim przypadku to godne rozważenia ;) - i nie chcę Ciebie w żaden sposób obrażać tylko oceniam Twój stosunek do płci przeciwnej z Twoich wypowiedzi ... pomyśl o tym a nie trać czasu na czcze gadanie człowieka przesiąkniętego nienawiścią do kobiet ... i to jeszcze na banalny temat: czy kobieta powinna chodzić do ginesa faceta czy babki i oczekiwał extra argumentów na ten temat i super debaty ... i jedyne o co Tobie chodzi to, żeby móc sobie słownie poujeżdżać na każdej rozmówczyni (ze mną włącznie zapewne) naprawdę jest wiele poważniejszych problemów - może Twój "geniusz" pomoże rozwiązać obecny kryzys finansowy, żeby ludzie nie tracili miejsc pracy i nie byli wciągani w liczne spekulacje ludzi na wysokich stołkach ??? bo to co uprawiasz tutaj to puszczanie pary w gwizdek !!! żeby od dobrych kilku dni (od 9.02 !!!) podniecać się takim prozaicznym tematem - płeć ginesa (bo wiadomo, że to tylko i wyłącznie kwestia posiadania bądź nie jakiś oporów w tym zakresie i nie ma co extra deliberować) - przecież ten koleś co założył ten topic już dawno swój problem rozwiązał i o nim zapomniał !!! uwierz mi, że świat nie kończy się na ginesie babie czy facecie !!! jak na kogoś o ponoć wysokim IQ zaprezentowałeś się tutaj póki co bardzo marnie ... ale zawsze możesz to oczywiście zmienić :) pozdrawiam i życzę twórczych rozmyślań :) a nie żałosnych (póki co prznajmniej) wynurzeń p.s. wyskakując z kolejnymi inwektywami wypadniesz jeszcze bardziej żałośnie, ale oczywiście wybór należy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na wesolo
Przychodzi facet do lekarza, kładzie swą męskość na stole i milczy. Zdziwiony lekarz pyta: - Boli pana? - Nie boli. - To może za duży? - Nie, wcale nie. - A co, za mały? - Nie. Nie jest za mały. - To co w końcu?! - Fajny, nie?! **** Panie doktorze członek mi nie staje. Doktor ujął członek w dłoń i po chwili członek się naprężył. - Przecież staje - No tak ale nie mam wyrtysku! Dr poruszał trochę ręką i wytrysk nastąpił. - No wytrysk jest no to co pan jeszcze chce?! - Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
takaowaka wybacz, ze nie poswiece Ci zbytnio czasu ale klient stary sie odezwal wiec musze go obsluzyc nalezycie. powiem tylko tyle, ze topic blachy i w ogole, a jednak go sledzisz (bo wiesz, ze problem ojca zalozyciela sie niby rozwiazal) i oceniasz mnie i moje wypowiedzi zatem jestes zywotnio nim zainteresowana. wiec niby pojebany temat, a sledzisz i jeszcze sie wypowiadasz. zatem powtorze kto jest wiekszym glupcem, glupiec czy ten co za nim podaza ? :) pozdrawiam P.S. co do mojej rzekomej nienawisci do kobiet, to powiem tak palenie szkodzi i jest generalnie bezsensowne (poza tym, ze sprawia przyjemnosc) i kobitki sa jak te fajeczki. fajeczki sa szkodliwe dla zdrowia i niezbyt rozsadne jest palenie ale uwielbiam palic i zadawac sie z kobitkami. chociazby dlatego, ze mam ubaw po pachy obserwujac ich bezmyslne zywoty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
P.S. jak tylko rozprawie sie z klientem , rozprawie sie z Twoja wypowiedzia skierowana do mnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
i tak jak myślałam - jeszcze żałośniej ... forum śledzę od dzisiaj i w ciemno założyłam, że koleś swój problem rozwiązał, bo banalne problemy rozwiązuje się z dnia na dzień, albo w każdym razie szybko ... no nic to na tyle ... radzę tylko obsłużyć klienta z większą kulturą niż zaprezentowałeś na forum no i w zdecydowanie szybszym tempie (ha,ha) bo nie każdy ma czas wysłuchiwać (bądź wyczytywać) extra wywody o pierdołach (a nie każdy klient ma mega poważne problemy) - ot taka "przyjacielska rada" - zwłaszcza w dobie kryzysu finansowego trzeba dbać o klientów :) powodzenia chociaż w biznesach (rządzą się innymi prawami - im ktoś jest większą szują tym więcej zagarnia) ... bo na życie nie widzę szans (chyba, że na bezludnej wyspie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety \"dyskusja\" z Toba, to co najwyżej marna pyskówka. Więc kończe epizod, a Ty podniecaj sie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
... a na odpowiedź naprawdę nie musisz się silić, już wystarczająco długo (bo aż jeden dzień) zniżam się do Twojego poziomu i przyznaję, że ta pozycja mało mi odpowiada ... przynaję, że sprowokowałeś mnie swoim chamstwem, ale tak jak mówisz głupiec podąża za głupcem ... a ja w roli głupca mało komfortowo się czuję (jendak aktorem nie mogłabym być :) , nie mam cierpliwości do odgrywania durnych ról) miłego dalszego głupkowania życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
zaskoczylas z opoznieniem :). spoko i tak wszyscy wiemy , ze jestes malo rozgarnieta ;) i podazasz za glupcem ino wiory leca, zatem musisz byc jeszcze wiekszym glupcem niz glupiec. glupiec Ci to uzmyslowil i posluchalas sie glupca, toz to musi byc glupiec z Ciebie :). A jestem chamski kiedy mi sie chce, dla klienta jestem mily i sympatyczny ale Ty jestes zbyt durna zeby zrozumiec zasady rzadzace swiatem. polecam znalezc sobie wypowiedz durczoka do swojego wspolpracownika rurka (link wkleilem kilka stron wczesniej) na ekranie mily i fajny pan , poza ekranem zwykly cham :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
no to już wiemy, że masz swojego idola - brawo !!! i podążasz w ślad za nim co do traktowania ludzi :) myślę, że w swojej głupocie nie potrafisz ocenić swojej sytuacji- to Ty na tym forum wypadasz na mega głupka (a nie ja), ale najwidoczniej to jest Twój cel - masz do niego prawo ;) bez odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj
Rzecz sie dzieje w Australii. Do baru wchodzi David i zauwaza Johna siedzącego przy stoliku uśmiechniętego od ucha do ucha. - John, coś ty taki zadowolony? - Wczoraj woskowałem lódź, tylko woskowałem ... i nagle podeszla do mnie ruda piękność ... mówię Ci, stary... z taaakim biustem. Stanęła i spytała: - Mogę popływać z Tobą łodzią? Powiedziałem: - Pewnie, że możesz. Wziąłem ją więc ze sobą, Dave. Odpłynęliśmy dość sporo od brzegu. Wyłączyłem silnik i mówię do niej: - Albo sex, albo płyniesz do brzegu wpław. I wiesz co, stary? Ona nie umiała plywać! Rozumiesz? Nie umiała pływać! Nazajutrz Dave wchodzi do baru i widzi Johna jeszcze bardziej zadowolonego niż wczoraj. - Widzę, że humor Cię nie opuszcza... - Ech, stary... muszę Ci opowiedzieć... woskowałem wczoraj lódź, tylko woskowałem... i podeszła super blondyna, z ... no wiesz... z taaakim biustem... Spytała, czy może popływać ze mną łodzią. - Jasne - mówię. Odplynąłem jeszcze dalej niż ostatnio. Wyłączyłem silnik i mówię do niej: - Albo sex, albo płyniesz do brzegu wplaw. Stary... nie umiała pływać, ta też nie umiała pływać. Parę dni później Dave znowu spotyka Johna, tym razem jednak widzi, że John sączy piwko i popłakuje. - Hej, John, coś Ty dzisiaj dla odmiany taki smutny? - Ech, Dave, wczoraj znowu woskowalem swoją lódź, wiesz, tylko woskowałem... i nagle staje przede mna ponętna brunetka... piersi... stary! Taaakie miała. No i pyta, czy może popływać ze mną łodzią. Więc jej mówię: - Jasne, że możesz. Popłynęliśmy daleko, jeszcze dalej niż poprzednio... Wyłączyłem silnik, popatrzyłem na jej biust i powiedzialem: - Albo sex, albo płyniesz wpław do brzegu. Ona ściągnęła figi... Dave! Ona miała członka! Miała ogromnego członka, stary! A ja... ja nie umiem pływać. Rozumiesz? Nie umiem pływać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
edyt_buu pozdrawiam koleżankę i chylę czoła przed próbami odchamienia pewnego osobnika z tego forum ... niestety niektóre choroby okazują się nieuleczalne i ryzykujemy zarażeniem się - fujjj co za paskudztwo ;) i wtedy gines (baba czy chłop) nie da rady życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowód
Rolnik i jego żona leżeli sobie w łóżku. Ona szydełkowała, on czytał gazete. W pewnej chwili odłożył gazetę i spytał: - Wiedziałaś, że ludzie to jedyny gatunek, którego samice są w stanie odczuwać orgazm? Żona uśmiechnęła się zachęcająco i spytała: - Naprawdę? Udowodnisz?... Rolnik odpowiedział: - Jeśli chcesz... - po czym wstał z łóżka i poszedł gdzieś. Wraca po 30 minutach i mówi: - No więc krowa i owca na pewno nie mogą, natomiast świnia kwiczała w taki sposób, że nie jestem pewien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
takaowaka skoro ja mega glupek, a Ty sie tak podniecasz i podazasz za mega glupkiem , zatem musisz byc z pewnoscia giga glupkiem lub tez tera glupikiem. szczegolnie nieuleczalne jest podazanie wbrew wlasnej woli za mega glupkiem :P . i nie chyl za bardzo czola , bo przyrzniesz w podloze i Twoj stan giga glupkowatosci zamieni sie nieodwracalnie w tera glupkowatosc, a i tak przeciez jestes przez nature obdazona genetycznym uposledzeniem czynnosci umyslowych, zatem nie pogarszaj swojego stanu :) oczywiscie Ty nie wypadasz na tera glupka, bo tak sobie zyczysz :). ale forum to nie koncert zyczen tera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U ginekologa
Dziewczyna u ginekologa. Młody, przystojny lekarz zaczyna badanie, zakłada jednorazową rękawiczkę, wkłada palce. Zwykłe badanie. Nagle dzwoni telefon. Lekarz jedną ręka odbiera, a jako że czas to pieniądz drugą kontynuuje badanie: - Halo! Tu Heniek... ze studiów... jestem w twoim mieście. - Nie może być. Przyjeżdżaj, trzeba to oblać. - A jak do ciebie dojechać? Dzwonię z dworca. - Z dworca to pojedziesz prosto, później w lewo, będzie rondo, na rondzie w prawo, następne rondo i dalej to prosto, prosto i jesteś u mnie... Na to pacjentka: - Panie doktorze czy jeszcze jedno rondo mogę prosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
edyt_buu ojjj chyba nam kolega wybuchnął (ha,ha), bo już nie wie jak tu bardziej kogoś ogłupić: czy mega głupek wystarczy, czy głupik mocniejszy - suuuper zabawna lektura jak ktoś się tak strasznie wije z gniewu (ha,ha,ha), prawda ??? słów mu zabrakło więc głupkuje na potęgę ... (osobiście mam ubaw po pachy :D ) nie dosyć, że chamski to jeszcze czyta nie swoją korespondencję ... (fakt takie prawa rządzą światem, kto się okaże, że niby "pseudosprytniejszy" ten wygrywa a inteligencja na poziomie konika morskiego) no nic ... pożałować pozostaje ile głupoty może być w jednym człowieku jeszcze raz serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
tez_popieprzony a z Panem już skończyłam ... wybaczy Pan proszę głupkować sobie dalej - chętnie poczytam, bo mam z tego nie lada ubaw :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×