Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość tez_popieprzony
takaowaka ciekawe czemu uznalas, ze ja nie mam zabawy przedniej :). ponownie koncert zyczen :), nie denerwuj sie mamusia i tatus na pewno doceniaja coreczke nie musisz na gwalt szukac pocieszenia u kolezanek z forum. dla rodzicow dziecko zawsze jest najwspanialsze na swiecie niezalenie od stanu faktycznego ;). nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze . niewatpliwie jestes wspanialym przykladem ile glupoty moze byc w jednym czlowieku . W Twoim przypadku jest to tera glupoty. Piszesz na publicznym forum i masz zal, ze ktos to czyta... korespondencja ... biedactwo idz do tatusia na kolanko, pobuja i sie na pewno uspokoisz :) , tylko uwazaj na czolo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
nooo i o to mi chodziło - dziękuję !!! jak widzisz marzenia się spełniają - więc mój koncert życzeń okazał się skuteczny :) czuję się tera usatysfakcjonowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
tez_popieprzony czyli jednak mylilam się co do Ciebie, potrafisz być miły nawet dla kobiet ... bo nadal nas tera rozbawiasz swoimi tekstami (z kolankami mamusi i tatusia i ostrzeżeniem odnośnie czółka ) - i to niekoniecznie pięknie poproszony ... no to się chwali, proszę Pana ... czyżby zmiana frontu i gramy w jednej ekipie ??? no pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
oczywiscie skarbie ;) jestes tak urocza wyrozniajaca sie na tle innych kobiet, ze postanowilem przylaczyc sie do Twojego teamu. wybacz, ze jeszze nie pisze poematow opiewajacych Twoje wdzieki (mam na mysli piekno umyslu, bo tylko takie jest wartosciowe z punktu widzenia uplywajacego czasu) ale musze przygotowac oferte dla klienta . mam jednak nadzieje, ze tak wspaniala i wspanialomyslna i dow-cipna kobieteta, ktorej historia mnie urzekla wybaczy mi te chwilowa niedyspozycje. z wyrazami szacunku, uwielbienia tez_popieprzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
tez_popieprzony VENI, VIDI, VICI !!!!!!!!!!!!!!!!!! i to jest to ... buźka w to naburmuszone czółko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
takaowaka przypominasz mi pewna niewiaste, ktora kilka lat temu byla u mnie na korkach z matematyki. twierdzila, ze ona ksiazek nie czyta, a informacje czerpie z wykladow, a studiowala matme byla na pierwszym roku wtedy. no i zwracala mi uwage, ze macierzy tak sie nie oznacza , bo jej tak prof powiedzial , nawet idiotka nie zdawala sobie sprawy, ze oznaczenia matematyczne to umowna kwestia i oznacza sie je w rozny sposob i nie ma to zadnego znaczenia ale skad miala wiedziec jesli nie przeczytala zadnej ksiazki. nastepnie tlumaczylem jej calki ale natrafilismy na pewien problem i ona postanowila wyprowadzic wzor zeby ten problem rozwiazac. No i naskrobala jakis totalnych bzdur na kartce formatu A-4 nastepnie podskoczyla na mojej kanapie i wykrzyknela : JESTEM GENIALNA ! po czym juz spokojnie powiedziala, ze musi to pokazac profesorowi, a jej twor oczywiscie byl jedna wielka totalna bzdura ;) to mi przypomina Twoje VENI, VIDI, VICI :). wysoka samoocena jest pozytywna wartoscia ale bez przesady ;) bo ci czolko spuchnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaowaka
ojjj kolega się nieprawdopodobnie mota i próbuję ugryźć ... tyle, że niestety nie zabolało (buuuuuuuuuu ... ;( ) nie ja pisałam o IQ i wcale nie uważam się za geniusza ... (odwrotnie jak Ty - myślisz o sobie "głupi geniusz") - czyli jesteś kompletnie przeciętny ... krótkim zdaniem stwierdziłam fakt ... który jak widać boleśnie Ci wlazł za skórę ... no nic, jasna sprawa - nikt nie lubi przegrywać, ale spokojnie. Znjadź sobie jakies równie banalne forum i tam poużywaj od początku ... może następnym razem pójdzie Ci lepiej :) - wkońcu ćwiczenie czyni mistrza powodzenia p.s. tym razem już naprawdę bez odbioru, bo jak dla mnie to trochę za długo trwa i Twój humor już mi się przejadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJKA O...
BAJKA O ZAROZUMIAŁYM STAWIE Powiedział staw do kropelki : - Prawda ze jestem wielki, tyś przy mnie jak… zresztą, nie widzę, takie jesteście małe, ależ wami się brzydzę. Kropla niedługo milczała I tak mu odpowiedziała : - Gdyby nie my bęcwale, nie było by cię wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
juz sie zegnalas z 10 razy i nie mozesz sie opanowac. probujesz kasac jak wsciekla suka broniaca swoich szczeniat (czyt w Twoim przypadku Twoich wywodow) :). ale mi fakty stwierdzasz, przeciez juz z 50 razy pisalem tutaj, ze jestem debilem, a Ty namietnie dyskutujesz z tym debilem i 50 razy sie zegnasz, po czym dalej dyskutujesz z debilem :). i kto sie na tym banalnym forum namietnie wypowiada (przypominam , ze to Twoje zdanie na temat tego forum), nie dosc, ze sie wypowiadasz na banalnym i glupim forum, to jeszcze znalazlas sobie debila do rozmowy , po czym 50 razy twierdzisz, ze juz nie bedziesz .... kto tu sie zamotal :). No i masz racje nikt nie lubi przegrywac ale Ty jak widac szczegolnie tego nie lubisz. Co Cie pies ukasi to probujesz sie odgryzc :P wiem wiem jakas tajemna sila pcha Cie do wypowiedzi na tym banalnym forum z tym banalnym i debilnym tez_popieprzonym ;). co Ci moge doradzic ... hmmm. ZMIEN DOKTORKA bo dotychczasowy w chuja z Toba leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiesz...
Czy wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko na świecie? Meżczyzna, bo ma piersi bez mleka, ptaszka bez skrzydełek, jajka bez skorupek no i worek bez pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno dno dnoooo
tez popieprzony Weź moze sprobuj swoje teorie przedstawić na innym forum - wizaz.pl. Tam takie prostackie wypowiedzi nie przejdą, generalnie poziom forum wyzszy niz tutaj, pewnie więc i dyskusja przebiegała by mniej chaotycznie. Konkrety, argumenty zamiast żałosnych przepychanek słownych. Zapraszam na podforum \"Intymnie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie chciałem aby moją obmacywał inny facet przede mną i zmusilem aby poszła do ginekologa kobiety i caly czas do niej chodzi i zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Maćko rowniez jest pewnie potwierdzeniem 99% :) dno dno dnoooo jesli Twoje przechodza to nie bede odwiedzac nawet tego forum, szkoda czasu. zycze Ci dalszych sukcesow w osiaganiu dna na dnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jestes dnem nawet nie próbujesz zrozumieć argumentow czy uczuć drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tutaj Ciebie nie potrzebuje jednak trzeba zachować odrobinę kultury nawet w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno dno dnooo
Nie wiem skąd takie poruszenie, ja przecież nikogo nie obraziłam, tylko zaprosiłam do moderowanej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co to mają
Po co na końcu członka znajduje się dziurka? - Aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego faceci...
Dlaczego faceci mówią o swoich członkach: \"Mój przyjaciel\"? - Bo pragną wierzyć, że ten, kto kieruje ich życiem, jest ich przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nidgy nie...
Nigdy nie zaprzeczaj kobiecie, za chwilę ona sama sobie zaprzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peiniadze albo zycie
Pieniądze albo życie – złodziej zostawia nam wybór, żona żąda jednego i drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umowa
Rozmawia dwóch kolegów: - Czy znasz moją żonę? - Znam. - A ile byś mi za nią zapłacił? - Ani grosza. - Dobra. Umowa sto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego tak malo..
Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach? - Bo to nieładnie wyśmiewać się ze stworzeń "inteligentnych inaczej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego tak mało -cała prawda
- Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach ? - Bo dowcip powstaje na zasadzie osmieszania przywar i niedoskonałości, a kobiety są niewyczerpanym źródłem głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie są trzy rzeczy...
Jakie są trzy rzeczy do których meżczyzni są niezdolni? a) przyznać się do błędu, b) nie zasnąć po stosunku, c) spytać o drogę kiedy zabłądzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe ten gość widzi codziennie z 100 lepszych od twojej dziewczyny :D i co z każdą robi to tamto?:D a już na bank się ślini. Jakbyś codziennie widział setki ci. p ek to byś już wymiotował nimi :D powiedz jej ze wolisz żeby poszła do kobiety:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaja
Oj jak smutno się zrobiło tez_popieprzony napisz coś tak fajnie się czyta Twoje \"głębokie przemyślenia\" na temat kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
.koteczek generalnie mam w dupie ile gosc cip i czy lepszych zobaczy. Mojej natomiast nie zobaczy ;) ja...ja wiem skarbie, ze spodobalo Ci sie poznawanie samej siebie :). Milo mi, ze doceniasz moja przenikliwa nature i znastwo tematyki. w ramach odwetu za dowcipnisia , ktory sypie dowcipami o mezczyznach, ja przytocze rzeczywiste problemy pan w postaci skopiowania tytulow watkow zakladanych przez te wielce inteligentne istoty. Nie bede ich komentowac, tytuly "bronia sie same ;)" 19.02.2009] 21:02 8371 .....powiedz mi że mnie kochasz... (ost.) Eurydyka..... + 21:02 4548 SAMOTNOSĆ PO 30-tce (ost.) pytająca32 + 21:02 1737 BEZ TEMATU (ost.) zielona* + 21:02 4802 Mój chłopak siedzi w więzieniu (ost.) IVA23 + 21:01 28212 Dla kogo te wakacje są samotne? (ost.) Nosferatu + 21:01 6 matka zdradza ojca. k2393 + 21:01 3598 Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI (ost.) Giovanni + 21:01 811 Żona alkoholika WOLNA jak ptak-BEZ NIENAWISCI (ost.) Ptaśka + 21:00 6 Nie mogę opanować zazdrości o przyjaciółkę mojego chłopaka.../ Grzesiukówna + 21:00 33 Czy zostawic takiego faceta w cholere???? (ost.) Turkusowobordo wa + 21:00 2156 dzis rozstalam sie z kochankiem po 3 latach znajomosci (ost.) marta1234567 + 21:00 37 Zostawil mnie dla bylej ... (ost.) historia jak wiele + 20:58 9021 życie po zdradzie- nutka optymizmu (ost.) mała7 + 20:57 55971 O mężczyznach, którzy nie uzewnętrzniają uczuć. (ost.) kropelka rosy + 20:56 54457 Trele - morele , po czterdziestce. Dla niesystematycznych. (ost.) * Melania * + 20:56 16469 POZYTYWNE MYŚLENIE raz jeszcze (ost.) elalaura31 + 20:55 278 brakuje mi faceta, komu jeszcze? (ost.) morellka _ 27 + 20:54 3 zakochanie w starszym o 13 lat facecie tyt + 20:52 5891 Jak sobie radzicie po rozstaniu? (ost.) polecam tytuly , ktorejs proponowala mi zajac sie kryzysem gospodarczym :). he he he durne baby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różnica między...
Różnica kobietą a mężczyzną przy skaleczeniu ONA: 1. myśli "au!"; 2. wkłada palec do buzi, aby krew nie kapała na dywan; 3. drugą ręką sięga po plaster, przykleja; 4. idzie dalej; ON: 1. wrzeszczy "k...!"; 2. odsuwa rękę jak najdalej, bo nie może znieść widoku krwi; 3. woła o pomoc; 4. (w tym czasie tworzy się na dywanie plama krwi); 5. musi usiąść, bo nagle dziwnie się poczuł (w tym czasie nadchodzi pomoc, czyli ONA); 6. łamiącym się głosem wyjaśnia, że o mało nie stracił ręki; 7. odmawia przyklejenia plastra, bo "na taka ranę jest stanowczo za mały"; 8. potajemnie sprawdza w Encyklopedii Zdrowia, ile krwi może stracić dorosły człowiek, a mimo to przeżyć (w tym czasie ONA leci do apteki po większy plaster); 9. z mężną miną znosi naklejanie plastra; 10. prosi o duży krwisty kotlet na kolację, aby przyśpieszyć tworzenie się czerwonych ciałek krwi; 11. ostrożnie kładzie nogi na stoliku (w tym czasie ONA smaży kotlety); 12. stwierdza, że przydało by się kilka piw, aby uśmierzyć ból; 13. odkleja plaster, by zobaczyć, czy rana jeszcze krwawi (w tym czasie ONA jedzie na stację benzynową po piwo); 14. tak długo kombinuje przy plastrze, że znowu zaczyna lecieć krew; 15. zarzuca jej, że nie umie opatrzyć rany; 16. wzdycha i jęczy, kiedy ona odkleja stary i nakleja nowy plaster; 17. stwierdza, że dziś wieczorem muszą zrezygnować z tenisa, ale za to całkiem przypadkiem w TV leci mecz Pucharu Europy w piłce nożnej (w tym czasie ONA trze plamę na dywanie); 18. w nocy kilka razy wstaje do łazienki, aby sprawdzić, czy nie tworzy się wokół rany zakażenie; 19. z tego powodu następnego dnia jest zmęczony i rozdrażniony; 20. zwalnia się z pracy dwie godziny wcześniej do lekarza, aby potwierdzić, że nie wdało się zakażenie; 21. w pracy kradnie potajemnie temblak z apteczki w pokoju sanitarnym; 22. prosi miłą koleżankę o zabandażowanie i napawa się jej współczuciem; 23. podniesiony na duchu idzie z kolegami do knajpy wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×