Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

To co czuje możesz nienawidzić Ją za kłamstwa ale jeśli przez dwa lata nie nawiązaliście takiego porozumienia, żeby Ona nie musiała kłamać, to chyba dobrze, że się rozstaliście... myślę, że Ona już nie pójdzie do ginfaceta - dzięki Tobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konowały... sądzę, że bardzo dobrze, że poszedłeś z żoną a jeszcze lepiej, że powiedziałeś ginowi, co myślicie, a najlepiej, że żona już nigdy do ginfaceta nie pójdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniecznie...
Koniecznie musisz isc z nia wejsc pierwszy i wydlubac mu oczy ... KONIECZNIE...On nie moze jej zobaczyc... Boze co za wstyd ... to ze jestes pierdolniety jest oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
koniecznie sie zapocila, bo tak jest zawsze jezeli czyjs swiat nagle runie i okazuje sie fikacja, a uczestnik tego swiata okazuje sie zwyklym dupkiem. pies zapedzony do naroznika chocby byl najmniejszym i najbardziej trchorzliwym stworzeniem bedzie kasac, bo taka jest natura zapedzonego w kozi rog ;). z pewnoscia sobie uzmyslowila, ze jest tylko zabawka i tania rozrywka w rekach pana gina, a bardzo chce wierzyc w to, ze uczeszcza na randki z profesjonalista i ratuje sie przed najwiekszymi kataklizmai swiata, a tu sie okazuje, ze to wszystko co sobie myslala jest chuja warte :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
Ty kurwa tarot :) idz sobie rozloz na ten glupi leb karteczki z rysunkami, a nastepnie podpal i pierdolnij sie w leb szklana kula, a na koniec chwyc kota czarnego za ogon i popraw po kuli. Skoro te cwoki sie reklamuja to znaczy, ze maja klientow, pewnie glownie klientki co potwierdza teze o uposledzeniu umyslowemu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniecznie...
proponuje zeby na koniec wydymal jeszcze tego kota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
po zderzeniu z glowa kot raczej do wydymania sie nie bedzie nadawac, bo zanim dojdzie do siebie po kuli i kocie, to kot ostygnie i zesztywnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Mammografia-jest-nieskuteczna,wid,13945959,wiadomosc.html?smg4sticaid=6d632 Co prawda link nie zwiazany stricte z tematem (aczkolwiek tematyka byla na watku poruszana dosc mocno i przeze mnie) i panie obruszaly sie na moje teorie ;). Coz link udowadnia, ze tez_popieprzony ma zawsze racje, malo tego, nie przeprowadzajac zadnych badan opierajac sie jedynie na badaniach innych, obserwacjach i logice. Koncowka artykulu potwierdza rowniez druga moja teze, iz kobiety to bezmozgie istoty, ktorym mozna wcisnac kazdy absurdalny kit, a one beda szczerze wierzyly w jego slusznosc. Dla ulatwienia dodam iz nie posiadam poczucia winy z powodu wlasnego geniuszu :P. Nie przejmujcie sie jednak panie, zgodnie z moja teoria 98% spoleczenstwa to debile genetyczne, wiec miescicie sie w normie wraz z wiekszoscia mezczyzn aczkolwiek wasza debilnosc jest z lekka troche wieksza niz przecietnego faceta. P.S Skrot artykulu jakbyscie go nie zrozumialy :P. Wyleczalnosc nie zalezy od szybkiego wykrycia tylko od zlosliwosci. (masz pecha do piachu). I druga konkluzja: te ktore sie wyleczyly nie wyleczyly sie dlatego, ze szybko wykryto tylko dlatego, bo byl raczek malo zlosliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteś wredota! No daj kobietom zaspokoić swoje ekshibicjonistyczne ciągoty :) Przecież nie robią tego dla wyuzdanej przyjemności tylko dla ZDROWIA! Nieprawdaż? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
prawdaz prawdaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o krotka odpowiedz
nie wiem czy to dobre miejsce ale chyba jedyne ktore znalazlem: nie mam nic przeciwko lekarzom i ich specyficznej specjalizacji ale jest pare rzeczy ktore mnie delikatnie mowiac wkurwiaja jesli chodzi o wizyty mojej zony u gina: jest to niejako 'rytual'. 2 dni przed wizyta oczywiscie zero seksu zeby przypadkiem dotkor 'czegos' nie znalazl - dzien przed jeszcze bym zrozumial wiadomo cytologia, itp. w dniu wizyty chodzi juz jakas taka 'dziwna'. idzie sie po pracy wykapac (zrozumiale), ale juz tego golenia kilkanascie minut przed wizyta nie moge zniesc! w koncu lekarz ma ogladac i badac to co w srodku a nie podziwiac 27-letnie swiezo ogolone krocze. chodzimy razem na sauny i tam potrafi isc zarosnieta tlumaczac, ze 'przeciez nikt jej tu nie zna i nie po to idzie na sauny zeby swiecic wygolonym kroczem' ale do lekarza ZAWSZE swiezutko wygolona. do tego wystroi sie i wymaluje jakby szla na randke. oczywiscie zeby mnie dobic jeszcze tym wszystkim musze ja do tego lekarza zawiezc i siedziec (jak palant - popierzony - komentarz zostaw dla siebie hehehe) w samochodzie, ewentualnie pod gabinetem bo z nia wejsc oczywiscie nie moge bo bedzie sie 'niekomfortowo' czula a poza tym jej lekarz by sie na to (podobno) nie zgodzil. a czy mnie sie kiedys ktos kurwa o moj 'komfort' takich wizyt zapytal?? przychodzimy pozniej do domu po tej jej wizycie a ona wyposzczona przez 2 dni i jej amory w glowie. mnie normalnie skreca i brzydze sie jej dotknac bo jedyne co mam przed oczami to paluchy tego oblecha w jej pochwie. oczywiscie potrafi sie na mnie obrazic za spojrzenie sie na jakas malolate na ulicy ale ja musze znosic to, ze ona idzie odwalona jak na dyskoteke do gabinetu tego faceta, na skinienie paluszkiem rozbiera sie, rozkracza i daje sie badac. oczywiscie na moje proby jakiegos wplyniecia na zamiane lekarza rzuca standardowy tekst: ze jestem nienormalny i ze to tylko lakarz. nie wiem czy wszystkie kobiety tak sie odwalaja do lekarza?? Kiedys pobolewalo mnie jadro i probowalem sie jej odgryzc. Zapisalem sie do lekarza rodzinnego zeby zobaczyla co i jak. Przed wizyta siedze w wannie, gole brzuch i cale krocze i oczywiscie zona musiala skomentowac i zapytac sie PO CO SIE GOLE PRZED WIZYTA U LEKARZA - tak jakby zapomniala o tym co ona robi. do lekarki poszedlem i od reki dostalem skierowanie do urologa. w domu powiedzialem zonie, ze Pani dosyc dokladnie mnie zbadala (mimo iz nawet mnie nie dotknela) i zaraz bylo 100 pytan do.. co to znaczy dokladnie...ze pewnie mi sie podobalo...i takie teksty - do dzisiaj mi wypomina ta wizyte. oczywiscie do urologa zapisalem sie do kobety (dlugo bylo szukac ale znalazlem) - ale to zbyt dluga historia zeby tutaj wszystko opisywac - moja pani stwierdzila, ze pojdzie ze mna mnie wspierac ale pani doktor ja wyprosila a ja nie zaprotestowalem :P czy kobiety naprawde potrafia byc az tak obludne i naginac fakty zeby tylko pasowaly do ich historyjek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkaaa22
Facet ginekolog jest taki sam jak kazdy inny mezczyzna Prowadzą przeciez normalne zycie, uprawiają seks, mają wlasne kobiety Przywyknąc w pracy to mozna do smrodu w przetworni ryb a nie do instynktownego bodźca jakim jest nagie ciało kobiety A ja jestem swiadoma swojego wyglądu, nie bede ukrywala ze atrakcyjnego. I tak jestem tu anonimowa. I nie chcę zeby moje ciało oglądał ktos inny niz moj facet a co dopiero mowić o rozkraczaniu sie przed obcym mezczyzną. To dla mnie upokarzające:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do prosze o krotka odpowiedz Odpowiem jako pierwszy: Tak! Kobiety potrafia byc az tak obludne i naginac fakty. Sa w tym obrzydliwie perfekcyjne. Przykladanie dwoch miar to u nich prawdopodobnie umiejetnosc wrodzona. Nasza rola jest na nie wplynac i takich praktyk oduczyc. Kazdy musi indywidualnie opracowac metode i swoje przejsc, zwykle stawiajac wszystko na ostrzu noza. Marchewkaaa22 nalezy do chlubnych wyjatkow - istnienie takich kobiet powinno byc dla nas natchnieniem Pozdrawiam i zycze nieustepliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej
do "proszę o krotka odpowiedź" Odpowiem jako druga: Tak! Kobiety potrafią być aż tak obłudne i naginać fakty. Jesteśmy w tym obrzydliwie perfekcyjne. Przykładanie dwóch miar to u nas umiejętność wrodzona. Waszą rolą jest na nas wpłynąć i takich praktyk oduczyć. Każdy musi indywidualnie opracować metodę i swoje przejść, zwykle stawiając wszystko na ostrzu noża. A jak już postawicie, ugruntujecie o nas mniemanie, jak wszyscy popieprzeni w tym topiku, to dajcie nam święty spokój, sami się zaspakajajcie i upajajcie się tym, jacy jesteście wspaniali i rozumiejący ginfacetów. Szkoda, że nie próbujecie być tacy empatyczni w stosunku do swoich partnerek i zamiast spokojnie im powiedzieć o co wam chodzi, to opracowujecie metody, swoje przechodzicie i jeszcze na ostrzu noża stawiacie wszystko. Czy tak trudno jest powiedzieć wprost o co wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do postu powyzej.......
a wiesz dlaczego tak robia??? bo jestes pierwsza kobieta ktora ma takie podejscie jak twoje. reszta tylko atakuje broniac swoich 'wspanialych lekarzy' ja kiedys powiedzialem zonie spokojnie o moich watpliwosciach co do gin faceta. i wiesz jaka byla jej odpowiedz?? powiedziala, ze nie zdawala sobie sprawy, ze dla faceta to moze byc problem bo dla niej to tylko lekarz i jej to zadnej roznicy nie robi czy to facet czy kobieta. a ze nie robi to jej zadnej roznicy to nie miala ZADNEGO problemu chodzenia do kobiety (mimo iz do dzisiaj jej nie 'lubi' ale sama stwiedzila, ze ona nie ma lubic lekarza bo lekarz nie jest od lubienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym mojej w zyciu
juz nie mogl dotknac. fizycznie bym sie brzydzil. ale tak to juz jest. dla was gin to lekarz, dla nas to facet. nie mowie o naglych przypadkach typu porod, wypadek. ale chodzenie mojej pani z wlasnej nie przymuszonej woli do gina faceta u mnie by nie przeszlo. ja nie moge chodzic na masaze do kobiet to ona ma zakaz chodzenia do gina faceta - jakos sie w tym dogadujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
do prosze o krotka odpowiedz Nie no musze skomentowac ;) wbrew twojej prosbie :P. Generlnie czytajac twoja wypowiedz podpisuje sie pod nia, twoj opis rownie dobrze moglby wyjsc spod moich paluchow. Do Ramona 18 "mój chłopak też tak reaguje ale ją nic na to nie poradzę bo wolę nie płacić za wizytę niż płacić i iść do facetki" Czyli czynnik ekonomiczny, czyli powiedzmy wprost i nazwijmy to po imieniu, jest to zachowanie podobne do zwyklej kurwy. Kurwa idzie sie rozkraczac za pieniadze przed innym facetem ale moze tez sie rozkraczyc aby nie wydac pieniedzy. Roznicy nie widze. Zreszta kobiety nie maja z tym problemu, gdyz wiekszosc sie sprzedaje, czyli rozkraczaja sie przed tymi, ktorzy maja kase, czy tez za awans czy tez dla innych jakis tam korzysci, wiec rownie dobrze moga sie rozkraczac aby nie poniesc strat (co generalnie jest jeszcze bardziej obrzydliwe). To taka zakamuflowana forma sprzedawania sie. Generalnie jak to mowie mojej kobicie czasami, szkoda, ze nie jestem pedalem :), zycie byloby latwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami odnosze wrazenie
ze polscy ginekolodzy sa jak polscy nastolatkowie. dobrac sie dziewczynie do majtek, skasowac i...nastepna. czemu za kazdym razem u faceta musialam sie prosic o badanie piersi?? czyzby ginekologow interesowalo tylko to co miedzy nogami? jakos wrzucic mnie na fotel podczas wizyty zaden nigdy nie zapomnial (mimo iz np. chodzilo o zwykla wizyte po tabsy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zx2
koles ty jestes nie normalny. takie jest zycie ja kiedys terz nie potrafiłem tego ogarnąc a teraz moja zona rodzi co dzienie jest badana i co nie zdradza mnie z lekarzem taka kolej zeczy. rada rozmowa rozmowa rozmowa. ona nie idzie tam po przyjemnosc tylko i wyłoncznie z koniecznosci. jesli Ja kochasz to dbaj o noA i jej zdrowie. hm bo ja wiem czy go to podnieca nie watpie to juz rutyna. jak pracujesz to wiesz sam jak to jest jak sie robi jedno i to samo. dlaczego jej nie ufasz? hee co ? rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
do zx2 Brachu, przemawia przez ciebie syndrom "nie mam kurwa wyjscia", co oznacza, ze tak pieprzysz, bo nie masz wyjscia i odwrotu. Zona rodzi i codziennie musi byc badana i chuj. Co masz kurna zrobic, nie? :) To po pierwsze. Po drugie. Bracie zaprzyjaznij sie choc troche ze slowniczkiem jezyka polskiego, bo ilosc baboli w tekscie, ktore popelniasz razi nawet mnie, prostego czleka po polibudzie. Popieprzony Twoj optymizm mnie rozbawil. One po polsku przeczytaja i nie rozumieja co przeczytaly, a chcialbys aby cokolwiek zrozumialy w jezyku obcym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×