Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość A ja jestem ciekawa....
....komentarza naszych eleganckich i kulturalnych panów , odnośnie ostatnich wpisów kolegi popieprzonego:)> NIKLAS , Bywalcu ....co mozecie na ten temat powiedziec ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar ------> "iftar bywalec 1. nie mam obowiązku czytania wszystkich postów, nie schlebiaj sobie; 2. arbitrem elegancji nie jesteś, zbyt długo cię znam na kafe i historię twoich banów np ;" ad1. oczywiście że nie masz ale odnosze wrazenie że na moje argumenty nie odpowiadasz dlategoże bra Ci kontrargumentów ;P ad. 2. Określenia "arbiter elegancji" użylem w odniesieni do Niklasa nie do siebie. Choć i ja nie przekraczam na forum granic dobrego wychowania i kulturalnej rozmowy. A zeswoich banow (mialem ich kilkadziesiat w tyn 2 na IP a moj podstawowy nick jest nadal zbanowany - prawdopodbnie po wsze czasy) moge być tylko DUMNY!!! Nie sa bowiem efektem łamania regulaminu czy netykiety tylo mojej bezkompromisowej walki z paranojami rządzącego niegdys kafemoderacją "ukladu". Długo by o tym pisać ale nie chcę zbaczać z tematu. Niklas ---- Sorry, z Twojego zangazowania emocjonalnego wywnioskowałem że problem dotyczy Cie osobiście ale skoro nie to bardzo dobrze! :D wredna małpa ------> "hahaahaha tym wpisem w fajnym świetle postwiłes popieprzonego ten twoj wpis to cos jak wpis(przytoczony przez niklasa) tej małolaty która tak erotycznie przezywała rozbieranie sie u gina . dowartościowujesz w ten sposob swoje męskie ego kosztem mniej błyskotliwych kolegów?" Nic podobnego! Niklasa i też_popieprzonego znam z forum od dawna. Mamy wiele wspólnego choć są miedzy nami też różnice. Obu ich bardzo cenię. Swoim postem chcialem tylko wywołać do tablicy iftar dla ktorej emocjonalność Niklasa i soczysty nieraz jezyk t_p stanowią pretekst by miast dyskutować merytorycznie wysylać ich do psychiatry (ograny chwyt :P) lub dawać lekcje kindersztuby. PS. Sugerowalbym pomarańczowym uczestnikom dyskusji rejestrację nicków bo chyba pojawiaja się tu podszywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_małpa
się działo hahahaahah, ale faktycznie , ten nawiedzony anioł ma rację , ja stąd spadam, szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
"....komentarza naszych eleganckich i kulturalnych panów , odnośnie ostatnich wpisów kolegi popieprzonego > NIKLAS , Bywalcu ....co mozecie na ten temat powiedziec ?????" ze to nie jest temat dyskusji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_małpa
o wąłsnie bywalec skoro o podszywach mowa , juz ten temat byl tu poruszany przez niejaką Tumb...coś tam , wtedy zostal zignorowany szybko przez popirzonego , ktory jakby nie bylo tez jest pomaranczowy, poza tym ja sie zastanawiam dlaczego jak pisze Niklas to nie nie pisze popieprzony i odwrotnie. i jeszcze jedno w tej kwesti , bywalec , jak mogę zarejestrowac nick , bo przyznam ze na kafeterie wpadlam kilka dni temi i jeszcze nie doszlam jak sie tu zarejestrowac? wolałabym zeby sie nikt podemnie nie podszywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
no juz mialas zniknac, pozegnalas sie i wracasz jak uplawy u niedomytej panienki :P. Jeszcze wracasz z teoria spiskowa. nie doszlas jak sie zarejestrowac jeszcze ;). No coz, kilkanascie postow temu stwierdzilem, ze jestes wredna i glupia zarazem, co sama potwierdzasz. Dodalbym do tego jeszcze niezrownowazona. To sie zegnasz, to pojawiasz. Ja pierdole na swiecie jest jeszcze gorzej niz myslalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Do niclasa - podaj mi link do tekstow zrodlowych ONZ w tym WHO gdzie jest decyzja ze kobieta nie ma chodzic do lekarza faceta. Nie ma takiego zalecenia. Nie ma takiego prawa. Po raz kolejny przywoluje abys przestal oklamywac ludzi. Jesli ktos ma linka do niemieckich stacji nadajacych programy o Polsce? uwazam , ze powinni dostac linka do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredna_malpa ------> W celu rejestracji nicku: - wczhodzisz na stronę głowną forum -klikasz na gorze w "internautko zarezerwuj swój nick" -klikasz w "kliknij tutaj" w p. A ( po rejstracji nicku zawsze bedziesz mogla zmienić lub uzupełnić swój profil klikając w p. B) - wpisujesz swoj nick i hasło (obowiązkowo) i ew. (nieobowiązkowo) wypelniasz "coś o sobie" i stopkę i podajesz mail. WAŻNE! Dobrze zapamietaj lub zapisz hasło i uwazaj by nie zrobic w nim literówki przy rejestracji! Na kafeterii odzyskanie hasła jest b. uciażliwe lub wręcz niemożliwe. Powodzenia! t_p ----> Proponuję Kolego byś jednak dal sobie na wtrzymanie i nie uzywał określeń obrażajacych nasze rozmowczynie. Nawet jeśli one obrażają nas. Szkodzisz w ten sposób Sprawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
mozesz i masz racje ale one lubia byc obrazane i poniewierane. dowod - wracaja tu jak bumerang ;). poza tym, jesli ktos sie obraza to juz jest jego problem. zreszta ja nigdy pierwszy topora nie wyciagam ;), a jesli ktos sie z toporkiem porywa na tez_popieprzonego, musi miec na uwadze to, iż za chwile moze oberwac wlasnym toporkiem. Oczywiscie walenie toporkiem traktuje jako rozrywke i przerywnik w pracy, wszak byle kretynka nie ma mocy aby mnie obrazic. Rozumiesz to tak jakby idiota nawrzucal ci, ze jestes glupi. On nawet nie ma narzedzi aby ocenic twoja hipotetyczna glupote, wiec jego opinia jest tyle warta co odchody chomika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
I ponawiam apel do wszystkich kobiet: UWAZAJCIE, sprawdzajcie czy facet jest NORMALNY zanim zaczniecie z nim wspolzyc. Bo jesli okaze sie ze facet ma psychiczne problemy z powodu Waszego pojscia do gina to zaplacicie za to zdrowiem i zyciem Waszym i Waszych dzieci. A facet nie zostanie z Wami tylko bedzie chcial "pomacac inne cycuszki" - jak to wyznal nicklas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
i powiedz sam jak takiej idiotki nie poobrazac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna_małpa
popieprzony ODTURLAJ się odemnie , nie pisałam dziś do ciebie ani słowa , więc spdaj !!! bywalec dzięki, zaraz sobie zarejestruje nick , przyda mi sie na innym topiku , a tutaj juz sie zegnam bo jak widac w pełni zostało pokazane to co tak naprawdę jest problemem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
dotrzymaj slowa i sie ulotnij, bo juz chyba ze 3 czy 4 raz spadasz i nie mozesz spasc. rozumiem, ze bierzesz przyklad z Zuzanny ta tez sie zegna, po czym za jakis czas wraca suka z cieczka do psa ha ha ha. nawet nie jestescie zdolne do realizacji wlasnych postulatow czyli tak jak mowilem, mielicie ozorami aby sobie pomielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Nie odejde bo podniecaja mnie fanatycy i prawiczki, chociaz nawet oni nie lubia mnie na tym forum, bo jestem nawiedzona pseudopsycholozka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
mam dla ciebie ciekawa propozycje. jako pseudopsycholog dokonaj samosadu na sobie ;). Bo jak widac czesto zmieniasz zdanie. Ostatnio zegnalas sie z tych samych powodow dla ktorych teraz chcesz sie witac :). Fanatycy i prawiczki. Hmmm . Ani jednych ani drugich tu nie widze, wiec chyba znowu po prostu oszukujesz. Kiepski cos z ciebie psycholog, chyba na chleb to jednak nie zarobisz w tym fachu, w szczegolnosci, ze sama przejawiasz objawy fanatyzmu klikakrotnie ponawiajac ten sam zabawny apel o wspolzyciu, ktory sie kupy nie trzyma, no ale mniejsza o to. Szkoda, ze za nic masz wlasne slowo. Czlowiekowi mozna zabrac wszystko, dom, samochod, zone, dzieci, pieniadze, zdrowie. Jedyne czego nie mozna mu zajebac to wiedzy i honoru. Tego nie mozna czlowiekowi odebrac, pod warunkiem, ze sie posiada takie przymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Dziewczyny wspolzyjcie ze swoimi pieskami, tak jak ja, bo faceci to nic niewarte swinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZANNO
zapomnialas dopisac Faceci to swinie - Z WYJATKIEM GINEKOLOGOW - ONI SA BARDZIEJ SWIECI OD PAPIEZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Ginekolog oglada moje dziury z profesjonalizmem i zaangazowaniem, ktorego skapia mi inni faceci. Reszta mezczyzn wrecz boi sie spojrzec w glebie mojej rozklapiochy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy to macie problemy
Moja zona od 15 lat robi mi awantury jak sie za jakas dupa obejrze na ulicy! przeciez jestem facetem to jak mam sie nie ogladac?? jak jedzie fajny samochod to tez sie obejrze ale to od razu nie znaczy ze chcialbym sie nim przejechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugulaaa
tez popieprzony sam z sobą piszesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulugulaaa
A co opada ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalii11
Witajcie. Czytam ten wątek z zainteresowaniem, ponieważ temat dotyczy nas-kobiet. Dziewczyny, czy zastanawiałyście się nad taką sprawą-jeżeli jesteście w stałym, głębokim związku z partnerem, z pewnością wspólnie omawiacie wiele spraw ktore Was obojga dotyczą. Przypuszczam również, że mówicie o tym, co w waszym związku jest dla Was ważne i czego oczekujecie od siebie nawzajem, a także mówicie o tym czego chcielibyście aby Wasz partner unikał, co mogłoby Was zaboleć, sprawić przykrość. Jeżeli zdanie drugiej osoby, partnera jest dla Was ważne, dlaczego nie uszanować jego prośby o niekorzystanie z usług ginekologa mężczyzny? Jest przecież bardzo dużo kobiet lekarzy,jest w kim wybierać. Przecież jeśli to Wy poprosicie o coś co jest dla Was ważne swojego partnera, rownież będziecie oczekiwały, że potraktuje Was powaznie. A mężczyźni ginekolodzy? Są takimi samymi ludźmi (meżczyznami) jak reszta. I dlatego pomimo profesjonalnego czysto zawodowego podejścia do pacjentek, biały kitel nie chroni ich samych przed ich seksualnością. I to nie zboczenie. Po prostu pewne, okreslone bodźce wywołują określone reakcje u mężczyzn, niezależnie czy tego chcą czy nie. Inną sprawą jest to, czy niektórzy z nich nadużyją zaufania pacjentki. A jezeli któraś z Was uwaza, że jej ginekolog jest godny zaufania, bo zachowuje się w pełni profesjonalnie, to skąd ta np. młoda i atrakcyjna pacjentka moze wiedzieć, co odczuwa lekarz badając ją? Skąd moze wiedzieć czy dotykał ją w miejscach intymnych dokładnie tak jak tego wymagało badanie a nie np. dłużej, delikatniej, intensywniej, inaczej niż pięć starszych pań, kóre przyjął tego dnia? Dziewczyna może uważać, ze to dla niej nie ma znaczenia, ważne, zeby była dobra diagnoza i skuteczne leczenie. A co z Waszymi córkami, jeśli będziecie je miały w przyszłości? I bedą musiały odbyć taką wizytę? Czy któraś z Was zaprowadzi własną córkę do ginekologa i jeszcze mu za to zapłaci? Wiadomo, że są sytuacje, kiedy ratuje sie własne zycie lub nie ma innego wyboru. Ale we wszystkich pozostałych wybór jest, znalezienie dobrego ginekologa-kobiety nie jest żadnym wyczynem. Tak się zastanawiam, co skłania niektóre z nas do poddawania się badaniom u gin.mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malongo
Gratulacja Natali11!! Nareszcie mądra wyważona wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
oczywiscie, ze zaprowadzi tam corke i jeszcze zaplaci i podziekuje z ucalowaniem reki. przeciez to jest oczywiste. ale to kwestia mediow i nagonki. wczoraj ogladalem wiadomosci na tvp1 i bylo cos o stronie www dla tych co pokonali raka i takie tam pierdoly. potem pokazali lekarza, ktory oczywiscie o profilaktyce cos burknal i oczywiscie istnialy dla niego tylko dwa narzady i jednej plci ;). ale co tu duzo mowic, media tez sa winne. juz na poczatku tematu prezenter rzekl cos w tonie, ze rak to najwiekszy zabojca na swiecie, co jest oczywista bzdura. wiec co tu duzo gadac jak sie ludzie naogladaja takich bzdur (szczegolnie kobiety) to mozna naprawde uwierzyc, ze najwiekszym zabojca na swiecie jest rak, umieraja na niego generalnie same kobiety i jest to rak wylacznie dwoch narzadow, wiec rzeczona powyzej mama, zaprowadzi corke i zaplaci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony to nie o tobie?
"Tomasz P., zatrzymany w sprawie zmasakrowania słupskiego ginekologa Rafała I., dopiero jutro zostanie przesłuchany przez prokuratora. Dzisiaj policja zbiera i bada dowody przeciwko mężczyźnie. Z naszych informacji wynika, że zatrzymany Tomasz P. jest mężem pacjentki, którą doktor I. badał w prywatnym gabinecie przy ul. Filmowej w Słupsku kilka miesięcy temu. Mężczyzna miał dziwne pretensje do lekarza, że ten badał jego żonę tak, że musiała się rozebrać i siąść na fotel ginekologiczny. " GP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
nie, to nie ja. ale jestes troche tepa zadajac mi to pytanie. Przeciez jest tam napisane, ze gosc jest zatrzymany, a wiec nie moze sobie pisac na forum z tego powodu :P. no chyba, ze go juz wypuscili ;) Co do zas tego faktu, to tomasz P. popelnil dwa zasadnicze bledy. jesli chcial zmasakrowac pana gina, mogl to zrobic w sposob uniemozliwiajacy powiazanie go z tym faktem, to pierwszy blad, a wlasciwie drugi, bo pierwszy to zmasakrowal nie tego co trzeba. zgodnie z powiedzeniem, jesli suka nie da pies nie wezmie, zmasakrowac powinien swoja babe, ewentualnie umozliwic jej nieskrepowane wizyty u pana gina lecz za wlasne pieniadze i z innym adresem zamieszkania. powinien pozbawic ja mieszkania, srodkow utrzymania, porobic zdjecia nagiej i umiescic na youtube, redtube, filestube i umilic jej tym samym wesoly zywocik. a ginekologa nie powinien masakrowac, jedynie zalozyc podsluch w gabinecie najlepiej z kamerka i cierpliwie czekac na wystepy pana gina, nastepnie udostepnic je jego zonie o ile taka ma lub telewizji jesli pan doktorek lubi sie pobawic jak ten obles z warszawy. Ewentualnie powinien przeprowadzic kompletna inwigilacje doktorka, moze ma kochanke i zone, to zonie trza podrzucic materialy, moze ukrywa dochody, skarbowka chetnie sie tym zajmie itd. mozliwosci upierdolenia pana doktorka jest wiele. kazdego mozna upierdolic na amen, wystarczy czas, troche kasy na urzadzenia niezbedne i troche bajeru aby wyciagnac niezbedne informacje z roznych zrodel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciag dalszy
. Jak nieoficjalnie ustalił nasz reporter zatrzymany mężczyzna miał do lekarza pretensje, że po porodzie nie układa mu się pożycie z żoną. Co najmniej trzy razy odwiedzał w gabinecie lekarza, groził mu i wysyłał sms-y z pogróżkami. Zakazywał też żonie wizyt u ginekologa, a w szczególności badań lekarskich. Stan pobitego 40-letniego lekarza lekko się poprawił. Ciężko ranny doktor jest nadal utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Zastępca ordynatora oddziału ginekologii szpitala wojewódzkiego w Słupsku ma poważne obrażenia głowy. (Radio Gdańsk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
z tego wynika, ze gosc najpierw nie mial nic przeciwko ordynatorowi, dopiero pozniej sie na niego wkurwil, co w jeszcze gorszym swietle ustawia babe tego goscia. podtrzymuje zatem moja opinie, ze gosciu zlal nie tego osobnika co trzeba ;). szkoda, ze nie jestem billem gatesem, zafundowalbym gosciowi najlepsze papugi w kraju i to z niego zrobiliby ofiare, a pan gin stalby sie oprawca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątek tragiczny
chyba dla małolatów. Faceta ginekologa się wybiera, bo jest delikatniejszy i nie zbagatelizuje niczego. A autor tematu to nie powinien mieć żadnej kobiety, bo jeszcze musi dorosnąć z 10lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×