Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość tez_popieprzony
Facet303 zgadzam sie z Twoja opinia w 100 %. Kobiety nie sa zle, sa bezgranicznie glupie. A skoro jakas niunia upiera sie przy ginekologu facecie to krzyzyk jej na droge. Niech sobie idzie w pizdu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
A w ogole skoro musza tak chodzic do ginekologa znakiem to tego, ze jest niunia jakas chorowita wiec tym bardziej lepiej pozbyc sie balastu. Lepiej znalezc sobie zdrowa kobyle mniej problemow potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez_popieprzony
a faceci ginekolodzy to w wiekszosci chlopcy, ktorych jedyna okazja na zobaczenie cipki to bylo sobie wybrac te specjalizacje. jak bylem mlody tez chcialem byc ginekologiem ale potem mi przeszlo. Bo niby co czuja misje ratowania cipek ;). tajemnica powstania zycia ich tak pociaga. maja wladze , przychodza do nich dobrowolnie laseczki i rozkladaja przed nimi nogi. mozna poczuc sie bogiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony
Bo baby to ... naiwne są, żeby nie powiedzieć głupie :P A może to lubią? :P Kto nie wierzy niech poczyta: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3772891 Jasne ;) Popatrzeć można :P Swoją drogą to rzeczywiście zajęcie dla "prawdziwego" faceta. Wyobrażam sobie rozmowy rodzinne: "Przejrzałem mnóstwo cipek, pojedziemy na ładne wakacje" :P Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pragnę czystej dziewczyny, jestem autorem topiku \"czy liczycie się ze zdaniem partnera przy wyborze ginekologa?\" w dziale \"zdrowie i uroda\". Topik sięgnął 67 stron. Na bodaj 13 czy 14 facetów, którzy się tam wypowiedzieli, bodaj tylko 1 bez zastrzeżeń godził się na ginekologa faceta (aha i drugi sam będący ginekologiem). Rozpiętość wiekowa tych facetów to 20 do chyba 60 lat, jeśli nie więcej. Część wypowiedziała się już tutaj. Tak więc twój problem nie jest ani odosobniony, ani nie jesteś nienormalny. W tamtym topiku są też wypowiedzi kobiet, które poszły na prośbę facetów do ginekolożki, właśnie po to, żeby ich nie ranić. Tak więc faceci mają takie prośby, a niektóre kobiety je uwzględniają. Padają tam też ze strony kobiet rozsądne argumenty za ginekologiem facetem. Trzeba więc argumentów kobiety też wysłuchać. Na pewno jednak nie należy godzić się na sytuację, że ginekolog to świętość i o tym nie wolno nawet wspomnieć, bo panie będą wielce urażone (jak on śmie o to pytać?). Takim paniom warto postawić sprawę jasno: \"co jest dla ciebie ważniejsze, ja czy ginekolog\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieprzony
...wiem, wiem :) Pisałem pod tym samym nickiem :), aż wreszcie wałkowaliśmy w kółko to samo. Dziś temat już mnie mniej obcodzi ;) za to topik wklejony powyżej rozbawił mnie do łez. Kobiety są mądre... inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O BBOŻE
co za kołtuństwo i małomiasteczkowość, nie uwierzę!! Najlepiej dziewczyny nie chodźcie w ogóle do ginekologa. Poczekajcie, aż was WEZWĄ listownie na badanie cytologiczne i będą czekali z kamerą i pytaniem: czy pani wybiera się na to badanie?, będziecie miały okazję odpowiedzieć "nie, bo to wstyd, a w ogóle to chłop mi zabronił!!!!!!!" hahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Przecież ci faceci nic nie mówią żeby się nie badać czy wy jesteście tak głupie, że tego nie rozumiecie?!! Mówią tylko, że nie chcą żeby ich kobity chodziły do facetów gin. A ty skoro bronisz tych lekarzy, bo to TYLKO lekarz to właśnie ty jesteś pojebana i żyjesz w ciemnogrodzie razem z tym spedalonym prawiczkiem. Puste i durne baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Czyli jeśli ja sobie nie życzę, żeby mojego faceta obmacywała jakaś obca baba, to mogę mu zabronić chodzenia do lekarzy płci żeńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Faceci nie chodzą na wizyty kontrolne do lekarza który bada ich klejnoty rodzinne więc czego chcesz zabronić? Pomyśl zanim napiszesz coś idiotko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O BBOŻE
co za kretyni!!!!!!!! u lekarza i dla lekarza nie ma płci - jest pacjent!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Kto ci takich bzdur naopowiadał? Skąd to niby wiesz?? Myślisz, że jak facet jest w fartuchu lekarskim to już przestaje być facetem..w jakim ty świecie żyjesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
pierdol się kmiocie, ja cię nie wyzywałam od idiotek. a poza tym co za różnica GDZIE go maca! maca i już, a ja sobie nie życzę żeby obca baba oglądała mojego faceta bez ubrania :-o a poza tym są specjalności lekarskie, w których konieczne jest zbadanie narządów płciowych faceta, np przy schorzeniach prostaty... :P i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O BBOŻE
---> do półmuzgowca rozumiem, że próbujesz zrobić sobie jaja, nie? faceci nie chodzą do lekarza "od klejnotów", a dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Sama mi powiedz jak taka jesteś mądra :) Zapewne wiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O BBOŻE
no właśnie nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
bez odbioru..to już zakrawa na paranoję..może schowasz go w lochu żeby go jeszcze nikt nie widział ;) Ps. Zły przykład..przy schorzeniach prostaty nie badają klejnotów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
To proste faceci nie są takimi idiotami jak kobiety i lekarze doskonale o tym wiedzą dlatego nie ma nawet lekarza od naszych klejnotów, bo na nas by nie zarobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O BBOŻE
wiedziałam, że robisz sobie jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Mówię zupełnie poważnie.. Podaj mi nazwę lekarza dla facetów..?? Wiesz już..hm.. Nie istnieje coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Ginekologia jest napędzana przez dwa potężne koła *pieniądze *wasze cipki Dlaczego w tej dziedzinie facetów gin jest więcej niż kobiet gin? Wciąż nie wiesz? ;)) Tylko nie mów mi, że faceci lepiej rozumieją wasze choroby i tego typu pieprzenie... A od kiedy to facet rozumie kobiety...?? Bez jaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
"do połmózgów Mówię zupełnie poważnie.. Podaj mi nazwę lekarza dla facetów..?? Wiesz już..hm.. Nie istnieje coś takiego " Raz urolog a dwa jak tak was chłopcy zazdrość zżera to idźcie sobie zrobić badania na choroby weneryczne jakaś pielęgniarka weźmie od was wymaz i przynajmniej będzie po równo jak wam tak żal d... ściska. Będzie przynajmniej jakaś korzyść. I nic wam do wyboru partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Hehe dobre Mówię zupełnie poważnie.. "Podaj mi nazwę lekarza dla facetów..?? Wiesz już..hm.. Nie istnieje coś takiego Faceci nie chodzą na wizyty kontrolne do lekarza który bada ich klejnoty rodzinne więc czego chcesz zabronić? Pomyśl zanim napiszesz coś idiotko" Sorry chłopczyku ale zanim zaczniesz wyzywać kogoś od półmózgów i idiotek to może troszkę rusz głową a nie główką :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Może i generalnie masz rację, tylko że jak jestem w szpitalu to większa część kolejki do urologa to są kobiety ;) Skoro nic mi do wyboru jeśli chodzi o lekarza mojej partnerki to po co jesteśmy razem? Myślałem, że o ważnych sprawach decyduje się razem...chyba, że twój to pantoflarz..haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
dyskusja bezcelowa, bo głupol wie lepiej :-o panie boże, dziękuję ci, że oszczędziłeś mi realnych kontaktów z takimi debilami, dziękuję ci za normalnego faceta, który nie widzi we mnie tylko mojej cipy. ament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Idź sobie zrobić badania na choroby weneryczne przyjdzie pani pielęgniarka złapie twojego penisa przez rękawiczki ściągnie napletek weźmie wymaz i zobaczysz jakie to fajne erotyczne uczucie albo nie bo dziewczyna może być zazdrosna, lepiej niech pan pielęgniarz to zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
A jak kobieta idzie na prześwietlenie klatki piersiowej czy mammografię to też często się zdarza że facet obsługuje sprzęt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Miałem tego typu badanie kilka lat temu..i jak dotąd tego badania nie muszę powtarzać także wiem jak to jest :) Wciąż ni wiem co to ma wspólnego z wkładaniem palców do cipy przez obcego faceta..? Poza tym czy ja napisałem, że sprawia wam to przyjemność..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
I co łapie ci wtedy za cycki i grzebie w cipie? :) Daruj sobie takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Ty bez odbioru..a jakie argumenty podałaś żeby mnie przekonać?? Zadnych...więc milcz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×