Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pragne czystej dziewczyny

moja dziewczyna chce isc do ginekologa faceta

Polecane posty

Gość nie-miła kobietka
ja nie widzę siebie na wizycie u ginekologa-kobiety:O to byłaby dla mnie większa trauma niz ginekolog-facet;/ zresztą ja nienawidzę chodzić do tego typu specjalisty 😭 ale czasem trzeba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Wiesz co określenie grzebie w cipie które kierujesz do mnie jest niesmaczne i to mało powiedziane nie najlepiej o Tobie świadczy :O. Najważniejsze jest czy lekarz jest dobry czy nie a nie jego płeć poza tym mężczyzna ginekolog widział już tyle nagich kobiet że widok kolejnej gołej nie robi na nim wrażenia. Problem jest w twoej głowie. A dziewczyna ma prawo badać się u kogo chce nie jest twoją własnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
z tego samego powodu pewnie wolisz sypiać z facetem, anie kobieta ale to jeszcze nie powód..poza tym podobno to TYLKO lekarz zupełnie bezpłciowy więc gdzie to wasze rozumowanie?? ;) A poza tym badanie ma sprawdzić stan waszego zdrowia, a nie być przyjemnością..to nie wyjście na lody z koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
No i co z tego, że naoglądał się wiele nagich kobiet..przestał być z tego powodu mężczyzną i już mu nie będzie stawał? A czy jak nazwę grzebanie w cipie "badaniem" to przestanie być grzebaniem w cipie? Nie bądż śmieszna i nazywaj rzeczy po imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Ty nie bądź śmieszny po twojemu wytłumaczę nie twoja cipa nie masz nic do gadania i nawet może twoją kobietę badać ginekolog facet i mieć erekcję w międzyczasie ważne aby był profesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Martw się raczej o wyniki cytologii i czy wszystko jest w porządku bo to jest podstawowa spraw i po to się do lekarza chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
A poza tym dlaczego dyskryminujesz kobiety ginekologów? Może są gorsze lub słabiej wykształcone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
A po czym wywnioskowałeś tak śmiało idące wnioski?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Ja nie dyskryminuję kobiet raczej Ty dyskryminujesz mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Właśnie, że moja cipa skoro postanowiła być ze mną..idąc twoim tokiem rozumowania może również dla zdrowia pozwolę jej sypiać z innymi facetami?? A co tam niech nabierze doświadczenia ściągnę drużynę piłkarską..nie bąż głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Dokładnie tak jak mówisz dyskryminuję innych facetów..twój tez nie pozwala się zbliżyć za bardzo innym facetom do ciebie, a może się myle? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
"Właśnie, że moja c*pa skoro postanowiła być ze mną..idąc twoim tokiem rozumowania może również dla zdrowia pozwolę jej sypiać z innymi facetami?? A co tam niech nabierze doświadczenia ściągnę drużynę piłkarską..nie bąż głupia " Przecież To jest właśnie Twój tok rozumowania to Tobie wizyta u ginekologa to "grzebanie w cipie" podnieconego lekarza równoznaczne ze zdradą. Więc kto tu jest głupi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Mój nawet chodzi czasami ze mną do ginekologa i czeka w poczekalni ale ma normalne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
O nie to nie jest zdradą ze strony kobiety..ona jest tylko wykorzystywana przez innego faceta z pozycji lekarza pod przykrywką badania i właśnie na to się nie zgadzam. Poza tym jakiemu innemu facetowi oprócz własnego pozwalasz grzebać w swojej cipie? Niby, bo on cie "bada" i to jest powód żeby cię macał i pakował palce do cipy? Poza tym co cię powstrzymuje żeby nie sypiac z innymi facetami? To, że jesteś z kimś i nie chcesz tej drugiej osoby ranić..? I oto właśnie chodzi.. Jeśli druga osoba czuje sie raniona przez to, że chodzisz do faceta gin to zmieniasz go na kobiete proste jak jebanie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Wie na czy polega to badanie? Czy ma zbyt ograniczona wyobrażnię żeby mógł sobie coś takiego wyobrazić?? ;) Pogadaj z nim na ten temat..opowiedz mu co opowiadaja kolezanki na temat swoich ginekologów..jacy przystojni, mili itp.. ciekawe czy zmieni wtedy zdanie co do tego jakiej płci jest ten TWÓJ lekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Sorry ale chyba nie zdajesz sobie sprawy że Twoje argumenty są strasznie nielogiczne a spowodowane to jest twoją chorobliwą zazdrością. Nie wiem czemu dopytujesz się w kółko o mojego faceta nie może do Ciebie dotrzeć że nie jest zazdrosny o lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do połmózgów
Nie jestem chorobliwie zazdrosny..czepiam się tylko tego jednego szczegółu..jakim jest facet gin. Czyżby styki zagrały? Jakbys zaczeła z nim na ten temat rozmawiać mógłby nagle stac się taki jak ja i zabroniłby ci chodzenia do faceta :) Doskonale wiesz, ze faceci sa jak wy to okreslacie..: DOKLADNIE TACY SAMI.. Wiec przestan mi pierdolic, ze twoja cipa wiec twoja sprawa. Bo jakby twoj facet wiedzial jaka jest prawda to wzialby cie za morde i tyle bys zobaczyla tego swojego doktorka. Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
Jesteś chorobliwie zazdrosny i to nie jest normalne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w co czytam
A mój facet wie dokładnie jak te badania wyglądają i wyobraź sobie jego znajomy jest ginekologiem. Kiedy miałam problemy zdrowotne to sam proponował żebym poszła do jego kolegi bo tamten jest bardzo dobrym lekarzem. Więc pudło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka z wyboru
żałosne jaki mamy głupi naród w tym kraju:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autoraa
sam fakt, że tutaj siedzisz i opowiadasz przed nieznajomymi, świadczy o Twojej niedojrzałości ... powróć do edukacji- dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorka - > żałosne, na "ogólnej" jest laska co nie pójdzie do dentysty choć ma próchno, tu facet się oświadcza lasce przez SMS.... Gdzie my żyjemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram w zasadniczej części to, co mówi \"Do półmózgów\". Dodam tylko, że jeżeli facetowi nie przeszkadza gin facet, to OK. Jeśli jednak ma tu jakieś obiekcje, to o ile związek jest rzeczywiście partnerski, uważam, że ma prawo o tym powiedzieć partnerce. Jeżeli zaś ta naprawdę go kocha, to powinna go wysłuchać. Wysłuchać wcale nie znaczy ustąpić. Po to się rozmawia, żeby przekonać się, co jest ważne dla drugiego człowieka. Może ty przekonasz jego, a może on ciebie, gdy zobaczysz, że dla niego to naprawdę bolesne. Świadome ranienie drugiego człowieka w delikatnych dla niego sprawach jest nie do pogodzenia z prawdziwym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi13254
pewnie gdybym moj sie koniecznie uparl zebym chodzila do babki to dla jego spokoju pewnie bym to zrobila, ale wy faceci musicie wiedziec ze to gabinet lekarski, badanie czesto tez dla nas stresujace nie jest dla nas czyms wyjatkowo przyjemnym i pewnie ginekolog tez to inaczej odbiera. w koncu co 15-30 minut widzi czyjas myszke:) a moj gin jest taki gruuuuuuby ze conajmniej trzy razy ja:D a zreszta to jedyny kolo mnie ginekolog za ktorego nie musze placic tylko publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
a po co wy laski w ogóle ciągniecie ten temat?... już jeden temat bez sensu z tego zrobili, wystarczy może? nie przekonacie ich i tyle. niektórzy panowie mają chore jazdy na tle ginekologa, im sie wydaje że to tylko podnieta i spuszczanie sie. na szczęście są też normalni mężczyźni i tych się trzymajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D powinna cię w dupę kopnąć boś debil chłopczyku i tyle w temacie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frufru, rozumiem, że normalny facet to taki, który nie stawia trudnych pytań i w ogóle nie ma problemów, albo może mieć tylko takie problemy, na jakie ty łaskawie wyrazisz zgodę. Jeśli gnębi go coś innego, a to znaczy, że nienormalny. Pogratulować rozumienia partnerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
nie normalny facet to taki który widzi problem tam gdzie JEST problem. nic więcej. jełsi problemu nie ma a ktos go wymysla to przykro smutno. partnerstwo partnerstwem, ale urojenia urojeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi na moje. To ty i wyłącznie ty masz prawo decydować, co jest problemem, a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×