Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keolinka

Zagubiłam sie już............sex sex Pomóżcie

Polecane posty

Gość keolinka

CZy sex jest grzechem????? Kurcze sprzeczałam sie juz z tysiąc razy ze znajomymi........:/ :/ Oni mówią ze to nie jest grzech a ja już nie wiem co myśleć.......Chodzi mi o sex przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie tak... ale cóż... jesteśmy tylko ludźmi. Księża to tez ludzie i też takie grzechy popełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keolinka
upup........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W świetle prawa kościelnego jest to grzech i to bez wątpienia, ponieważ związek nie został uświęcony przez kapłana i Boga. Jednak myślę, że jest to tak ważny element w związku, że trudno oczekiwać że wszytsko będzie idealnie, przecież różne są temperamenty partnerów i na tle seksualnym jest wiele konfliktów. To jak z samochodem, trzeba przetestować jak jeździ przed zakupem ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlog kosciola tak to jest grzech z ktorego trzeba sie wyspowiadac np w taki sposob: zgrzeszylam czystoscia ciala lub poprostu powiedziec ze wspolzylo sie przed slubem tez wczesniej mialam problemy odnoscnie tego czy jest to grzech czy nie ale moja katechetka ze szkoly mi to wyjasnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cool
keolinka sranie w banie!Jak bralam slub koscielny to na naukach przedslubnych ksiadz po cichu powiedzial parom ze maja sie pobzykac przed slubem zeby potem tragedii nie bylo w stylu"on okazal sie impotentem".Poza tym naprawde zyjesz z mysla ze ksieza tacy swieci sa i nie daja sobie upustu na boku?no wybacz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×