Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uwazna obserwatorka

Dlaczego na tym forum siedzi tyle wrednych zmij??

Polecane posty

Gość uwazna obserwatorka

Przyszłe lub obecne mamy zazwyczaj maja wiele cierpliwosci do pytan (chociazby glupich ) , potrafia i doradzic i dodac otuchy.Skad sie biora te zlosliwe zolzy??Same pewnie nic nie wiedza o macierzynstwie, ale wpisuja sie na kazdy temat.Grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo same nie mogą mieć
dzieci i zazdroszczą ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się czasem na tym zastanawiam... aż przykro się czyta...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka linka12
na szczescie nie kazdej szczytem marzen jest dziecko,a od ciaglego czytania o zielonych kupkach,sraczkach i pieluchach robi sie niedobrze...swiat nie konczy sie na dzieciach,no chyba ze niektore do niczego innego sie nie nadaja tylko do rozmnazania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazna obserwatorka
To forum jest o ciazy i macierzynstwie, po co tutaj w ogole wchodzisz ewelinko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka nie musisz tego
ewelinka nie musisz tego czytac, nie interesuje Cie topik nie wlazisz - proste sama nie mam dzieci i nie interesuja mnie kupki itd ale nie widze powodow dlaczego bym miala po kims jezdzic.. zalosne jest takie ywpisywanie jadowitych uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eda pułk zwiadu z Miaplacidus
To na niebieskiej planecie żmije mają dostęp do internetu? Nawet te wredne? Ciekawa ta wasza cywilizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia jestes
bo same nie mogą mieć--> W życiu większej bzdury nie czytałam. Często spotykam się z tym, że kobiety, które nie mają dzieci, to bardzo ciepłe i towarzyskie kobiety. Myślisz, że kobieta, która pragnie urodzić dziecko siedziała by na forum i zjeżdżała matki? Daję sobie głowę obciąć, że te wszystkie żmijki, które tak zatruwają nas swoim jadem, to matki, które niekoniecznie sprawdziły się w macierzyństwie, albo kobiety, które mogą, a nie chcą mieć dzieci i żywią do nich nienaturalną nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie trzeba mieć dziecka by zmieknąc tak samo jak nie trzeba być żmijką jak jego nie mamy :) ewelinka linka12----A co byś chciala czytać w tym dziale???? jak coś Ciebie nie interesuje to wystarczy zrobić krok do tyłu niż pisać brednie :) proste prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka poprostu nie sprawdziła się na dziale "życie erotyczne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często zaglądam na to forum i wpisuje sie jedynie tam gdzie mam cos do powiedzenia lub doradzenia czegoś przyszlym lub obecnym mamom. Nie moge zrozumiec jak moze wchodzic jakas osoba i tylko psuc dobra atmosfere na forum (każdym) swoimi glupimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka linka12 - a kto ci karze wchodzic na forum dla ciezarnych i matek jak cie to nie interesuje???przeciez to forum dotyczy wlasnie \"zielonych kupek\" i te pytania nie sa glupie....Mnie jedynie denerwuja 4 tematy po kolei\"czy jestem w ciazy ale do okresu mam jeszcze 2 tyg\"...No to faktycznie troche meczace ale reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×