Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wielki Strach

Dentysta Białystok

Polecane posty

Gość gość
A długo już chodzisz do pana popko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gorąco polecam gabinet M-DENTICA Marzeny Andrzejuk-Sawickiej. Kobieta naprawdę znająca się na stomatologii. Cenię bardzo takich lekarzy, którzy stale się dokształcają, aby oferować jak najlepsze rozwiązania w tym zakresie dla pacjenta, dlatego wielkie wyrazy uznania dla Pani dr Marzeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w M-Dentica na konsultacji. Fakt. Całkiem fajny gabinet, ale mnie nie przekonała sama dentystka. Nie twierdzę, że jest zła, bo nie robiłam tam dosłownie nic. Wolę szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pan popko niech lepiej stronę internetową skończy, bo jeżeli robi zęby tak jak stronę - to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o leczenie kanałowe pod mikroskopem w Białymstoku to gorąco polecam dr Marzenę Andrzejuk-Sawicką z M-DENTICA. Moja cała rodzina trafiła do dr Marzeny z polecenia. Powiem krótko, z najtrudniejszymi kanałami tylko ona potrafi poradzić. Pani doktor jest wspaniałą, sympatyczną kobietą. Każdy przypadek traktuje indywidualnie - nie ma rutyny, nie nie ma pójścia na skróty. Gorąco polecam Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczenie kanałowe???? To faktycznie Ty i cała Twoja rodzina mieliście problem z higieną chyba. Naprawdę trzeba zaniedbać zęby, by całą rodziną leczyć je kanałowo.W dodatku masz spory staż, skoro wiesz, że dr nie robi niczego na skróty. A co rutyny - ma ją rutinoskorbin :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na Narutowicza do Famidentu, a trafiłam tam pierwszy raz z bólem zęba i szybko udzielono mi pomocy. Wcześniej byłam w dwóch gabinetach i za każdym razem słyszałam , że niestety ale dzisiaj nie da rady a w Famidencie do każdego pacjenta podchodzą z sercem, a to w dzisiejszych czasach rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem, ale nie wierzę, że dobry gabinet dentystyczny i zaufany specjalista nie ma kolejek. I tyle. Więc albo jest to nowy ganbinet (ale z tego co wiem, nie bardzo), albo nie zdobyli zaufania pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białostoczanka74
Zgadzam się. Na na swoją pierwszą wizytę czekałam aż dwa tygodnie, ale ani razu nie myślałam, że podjęłam złą decyzję. Miałam konkretny problem i zależało mi bardzo na tym, by trafić do odpowiedniego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pintetka
Ja chodzę do PrimaDent na Witosa i nie mam się do czego przyczepić, więc szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie w Białymstoku jest tak duży wybór gabinetów, że oprócz zęba zaczyna głowa również boleć :-( na szczęście znieczulenia także działają na łeb :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezina
ze swoimi zebami chodze do prima medici na dziesieciny i jak narazie jestem zadowolona - obsluga mila, wszystko szybko roobia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę dentystów
Nie jestem fanem dentystów. Zresztą nie lubię lekarzy w ogóle. Ale jeżeli chodzi o zęby, najmniej nie lubię chodzić do białostockiej kliniki czar-dent. Tutaj przynajmniej nie boli i jest relatywnie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zawsze mam problem ze znalezieniem dobrego lekarza specjalisty. Teraz ostatnio mąż mi podpowiedział, że mogę sobie wejść na www.pkt.pl i tam przejrzeć poszczególnych dentystów, sprawdzić opinie i lokalizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolux
ja chodzę do jeżyny-łobacz na nowosielskiej (mim-dent jakoś tak). Miła pani, zawsze fajnie zagada, ale najważniejsze, że nigdy po wizycie nie miałem problemów z zębami. i kolejki nie są duże, w ciągu paru dni jakiś termin dogrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek2020
od lat chodzę do gabinetu dra Owczarzaka, lekarz spokojny, cierpliwy, gadatliwy i ani się człowiek obejrzy - ząb zrobiony. Całą rodziną tam chodzimy od ponad 20u lat, nie jest drogo, trzeba trochę poczekać, ale warto (do dobrej knajpy tez jest kolejka i zapisy, wiem, mieszkam i pracuję obecnie w Warszawie w uznanej restauracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie mogę zrobić ładne licówki? Ładne czyli białe, w miarę naturalnie wyglądające. Widziałam ludzi, którzy mieli założone licówki czy korny i wyglądało to fatalnie :/ A takich to ja nie chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Polecam doktor Małgorzata Świderska jest bardzo dokladna, uczciwa,. Kompetentna, z powolaniem. Wypelnienia są solidne nie do zdarcia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Doktor Małgorzata Świderska zna się na protetyce jak mało kto jej prace zawsze wyglądają na naturalne z czystym sercem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam p Agnieszki Lulewicz przyjmującej u Hościłowicz na Swobodnej, jest bardzo nie dokładna, leczyła mi ząb kilka minut w ogóle nie dezynfekowała, nie wytrawiała, raz może psiuknęła powietrzem, byle zapchaj dziurę bo spieszyła się przed następnym pacjentem, efekt taki że ząb do poprawy, a to kolejny ząb który leczyłam i za każdym razem robiła to bardzo nie dokładnie i szybko, więc nie będę leczyć u niej zębów, dentysta który minął się z powołaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio w Józefowie w http://ratynscy.pl i widząc ludzi z takim podejściem do każdej osoby jest czymś miłym dla oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też leczę sie od wielu lat u dr. Lulewicz na Swobodnej i nigdy mnie i mojej rodziny nie zawiodła. Prawdą jest ,że pracuj***ardzo sprawnie . Bylem też na kontrolach u innych dentystów ( jestem wojskowym i mam regularne badania) i nikt nigdy nie mial zastrzeżeń do pracy pani doktor. Moze Gościu miales pechowy ząb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23525
Polecam Stomatologię Kozioł na Mazowieckiej 48, bardzo dobrze wyposażony gabinet, nowoczesny i przestronny, posiadają aż 3 gabinety więc nie czeka się długo na wizytę. Informacje o gabinecie znalazłam w sieci https://stomatologiakoziol.pl Przed pierwszą wizytą miałam obawy, jak to zwykle, ale teraz jestem zadowolona w 100%, polecam doktor Annę Kozioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo iż opinie w sieci sa tylko pozytywne ja nie polecam Czar-dentu. Byłam tam kilkakrotnie i więcej z całą pewnością nie pójdę. Nie chodzi mi o cenę bo za dobrą usługę mogę zapłacić dużo. Leczylam tam kilka zębów (niestety zasugerowałam sie dobrymi opiniami). Obsługa jest miła i to jedyny plus. Jeden zab podczas leczenia kanalowego musiałam usunąć -wdała mi się infekcja. Wytlumaczono mi ze to był ciezki przypadek i ze tak bywa. Drugi przedni-źle dobrany kolor wypełnienia, zmieniona mi ksztalt zęba przez co odróżnial sie bardzo od innych. Kiedy powiedzialam ze bardzo widać różnicę to usłyszałam ze lepiej sie nie da bo duzy ubytek itp i ze z czasem sie wyrówna. Otóż tak sie nie stało, po roku poprawialam go w innym gabinecie i wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chodzę na NFZ na Mikołaja i jest super! nie wydaję fortuny i jak na razie nie mogę narzekać. Bo przede wszystkim o zęby trzeba dbać a nie ratować :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście byłam w maju w Prima Medica Białystok chyba ulica Dziesięciny u stomatolog Marek Grzesiak i jestem bardzo zadowolona. Nowy gabinet = nowy sprzęt a do tego szybko i spranie. Miła obsługa przez dentystę jak i w recepcji. Ceny może nie najniższe ale wszytko na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my rodzinnie mamy pakiet w lux medzie, tam jest fajnie bo i na pierwsze leczenie są zniżki a przeglądy są bezpłatne. Zęby zaleczone dokładnie, bez bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×