Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wielki Strach

Dentysta Białystok

Polecane posty

Gość maleńka152
a cała wymiana plomby skończyła sie kanałówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z znacie takiego stomatologa
Co nie serwuje głupich komentarzy? Mam słabe zeby bo taka ich uroda, wymagają konkretnego remontu a potrzebuje kogoś wyrozumialego a nie rzeźnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinderella222
polecam dr Esterę Daniłowicz,zawsze ma czas by służyć pomocą,a przede wszystkim jest profesjonalistką w swoim zawodzie,ma podejście do dzieci jak i dorosłych))Leczymy się całą rodziną od kilku lat, pozdrawiamy)))polecamy))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Joannę Pytel - Milewską - MILDENT w Galerii Antoniuk, tel: 85/6525118. Wczoraj leczyłam zęby, beboleśnie, szybko i profesjonalnie. Bardzo miła i konkretna Pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopczyk z drewienka
Blisko galerii Antoniuk, na Świętokrzyskiej jest też Czar-Dent i Pani dr Bogusława Czarnowska. Napiszę krótko: http://www.czar-dent.pl/lekarze,34.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluśka123
Chciałabym zapytać o dobrą, najlepiej prywatną poradnię dentystyczną: czy możecie mi cokolwiek polecić. Chodzi o wyrwanie zęba i ewnetualnie wstawienie implantu. Nie wiem komu zaufać i komu mogę powierzyć nie małe w końcu pieniądze. Trochę się tego narobiło. Dajcie znać dobrzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluska 123, podzielam zdecydowanie zdanie chłopczyka z drewienka. Czar-Med (www.czar-med.pl) jest bardzo fajnym (przyjemnym i fachowym) gabinetem. Robiłam tam już zęby, w tym miałam jedną (jak to Oni nazywają) ekstrakcję zęba...totlalnie bezstresową. O ile wiem, są dobrzy też w implantologii. Ja mogę polecić ich z czystym sumieniem. Trafiłam tam z polecenia. Nie twierdzę, że jest to najlepszy gabinet, bo w innych nie byłam. Jakbyś zdecydowała się na inny gabinet, opisz proszę tutaj swoje wrażenia. Dzięki z góry i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj, pomyliłam adresy w poście wyżej. Wrzuciłam www.czar-med.pl z rozpędu, bo mam zamiar zrobić korekcję uszu (odstają zbyt mocno). Dentyści z kliniki Czar-Dent i wszystkie info o tym centrym można znaleźć na stronie http://www.czar-dent.pl/. Sorki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚwieżyPacjent
Wczoraj pierwszy raz korzystałem z usług czar-dentu (dzięki temu forum - chociaż damskie - warto poczytać) i wrażenia na gorąco: trochę drogo, ale bardzo porządznie. Czasami warto zapłacić więcej....i tyle. Jeżeli ktoś ma wątpliwości - jego sprawa. Ja jestem zadwowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej od jakiegoś czasu nikt tu nic nie pisze :( a ja niestety szukam dobrego dentysty w Białymstoku. Możecie mi polecić kogoś naprawdę dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz coś konkretnego do zrobienia: plomba, endodoncja, a może wyrwanie zęba? Ja od dawna chodzę do doktora Popko na Suraskiej i jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam żadnych problemów z wyleczonymi przez niego zębami. Ma dobry sprzęt i jest bardzo miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kształtują się ceny u tego lekarza Popko? Jak sądzisz ile będzie kosztowało leczenie kanałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podam Ci dokładnej ceny, bo to zależy od ilości wizyt. Ja leczyłam kanałowo 5 u pana doktora i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem to dobry lekarz, a ceny ma raczej przystępne nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłam, ale na pewno nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a mozecie pilnie poradzic jakis gabinet dzieciecy moze byc prywatnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moimi dziećmi chodzę do pana doktora Popko i jestem bardzo zadowolona. Ma dobre podejście do dzieci, jest miły i sympatyczny. Przyjmuje na ulicy Suraskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Wierzbicka
Z moją Julią chodzę do dr Naumowicz w CzarDencie. I polecam gorąco! Wspaniale rozmawia z dziećmi, uspokaja je...wierzcie mi, że nigdy nie wiedziałam u Juli takiego smutku, gdy musiała opuścić już po ostatniej wizycie gabinet....a ma dopiero 6 lat. Fenomenalna osoba. Sama też się u niej leczę i nie zamierzam zmieniać jej na kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Malinowska
eeeee, jak czasami czytam to forum, wydaje mi się, że oglądam reklamy w tv lub wkurzają mnie one w radio. Sama też korzystam z usług stomatologów, ale nie będę wymianiała klinik, bo wiadomo, jak w nich jest - pracują różni ludzie, i różni ludzie przychodzą. Jestem osobą bardzo wymagającą...zwłaszcza jeżeli chodzi o mój wygląd i moje zdrowie. Od dwóch lat nieustanie opiekę nad moimi zębami sprawuje dr Agnieszka Chojnowska z Białegostoku. Świetna specjalistka. Co do reszty leskarzy nie wypowiadam się, bo nie mam pojęcia kim są i co sobą reprezentują...zresztą nie czuję potrzeby korzystania z usług innych. Jeżeli moja dr nie jest czegoś pewna, woła gromadę osób i konsultują mój przypadek..jeżeli praca wymaga innego specjalisty - wówczas najwyżej przechodzę na chwil;ę pod opiekę innego. Dobry lekarz nie powinien bać się tego i wstydzić się pewnych rzeczy...powinien, mając wiedzę, że współpracuje z kimś, kto lepiej zna daną dziedzinę - po prostu odesłać pacjenta - przynajmniej na ten jeden zabieg. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dr Katarzyne Kozłowską przyjmuje na Brukowej. Ciezko z terminami, bo nie przyjmuje regularnie, ale warto czekać. I co lepsze dostosowuje czas do pacjenta, a nie do siebie. Jest dokładna w tym co robi i przedstawia cały "plan leczenia", a nie, że na każdej wizycie wychodzi "coś" nowego.... Ja u niej lecze zeby od 5 lat i jak do tej pory niczego nie mam do poprawki... A wczesniej leczyłam zeby u "znanych" dentystów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł1234
Bywam u dr. Kozłowskiej czasami, ponieważ zęby mam w miarę OK, wpadam głównie na kontrolę i "drobne naprawy". Co mi się podoba u niej (oprócz oczywistych rzeczy: że dobrze leczy, nie oszukuje i ma dobre ceny), że jak się umówię na konkretną godzinę, to nie ma żadnego czekania w kolejce i zawsze wita mnie z uśmiechem na twarzy. W gabinecie cisza, spokój. Odpowiada mi taka intymność i indywidualne podejście do pacjenta. Jak ktoś by szukał namiarów: www.1dentysta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluncia
Tylko dr Kozlowska i żadna inna:) doskonała specjalistka, przystępne ceny a przede wszystkim dyspozycyjna i zainteresowana pacjentem! Poza tym dzieci ją uwielbiają, a to wielka sztuka zadowolić takich pacjentów ! Szczerze polecam ! Rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u dentysty tu: http://www.centrumvitamed.com/ i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem to jeden z najlepszych dentystów w Białymstoku, jak dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie polecam dr Lilia Ostapowicz szkoda zębow i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspany
Wczoraj byłem w Czar-Dent na świętokrzyskiej. Jeżeli chodzi o sprzęt, mają tam najnowocześniejszy :-) ha! Ale to i tak najmniej ważne. Istotne jest, kto tam pracuje. Mnie leczy dr Ponichtera, narzeczoną - dr Popławska-Chańko....chcecie - poczytajcie o nich (http://www.czar-dent.pl/personel,22.html). Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwony_Kapturek75
"Zaspany", a czy mógłbyś zdradzić, w czym się specjalizuje dr Ponichtera, a w czym dr Popławska-Chańko? Byłam u nich na stronie i fajnie to wygląda, ale nie wiem, czy z moim problemem sobie poradzą. Mam bardzo chwiejące się zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos wyżej przytaczał już - http://www.popkoadam.pl równiez moge polecić, kanałowego co prawda nie miałam, ale ceny nie są rażące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaspany
dr Paweł Ponichtera zajmuje się endodoncją. Do niego skierowała mnie kiedyś dentystka na zabieg pod mikroskopem...i tu już zostałem/. A dr Ewa Popławska? - nie leczyłem się u niej, ale Ania (moja narzeczona) mówi, że jest to osoba bardzo sympatyczna i bardzo dokładna. Jak do tej pory miała u niej leczone zęby, ale nie kanałowo. Nie wiem, jak nazywają się zabiegi borowania i zakładania wypełnienia fachowo, w każdym razie Ania mi tu krzyczy, że mam dr Ewę Popławską w jej imieniu polecić wszystkim, którzy boją się bólu P.S. u mojego doktorka także nic nie bolało :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adama Popko kojarzę głównie z protetyki, chyba specjalizuje się w tej dziedzinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukaszOrdynski
Adam Popko specjalizuje się podobno w protetyce...tak mówią zwłaszcza Ci, którzy odradzali mi wizytę wu tego doktora :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×