Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wielki Strach

Dentysta Białystok

Polecane posty

podtrzymuję temat, poleca, dr Esterę Daniłowicz, pracuje w Przychodni u p.Falkowskich, trafiłam przypadkiem na nią na pogotowiu stomatologicznym, przyjmuje w niedziele, na monte cassino 13a, przynajmniej miła atmosfera i szybka pomoc, i zostałam pacjentka, już 2 lata, nie zamieniłabym na innego lekarza, ceny przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiaaaaaaaaaaaa
Polecam przychodnie stomatologiczna na Parkowej 14. Są tam bardzo mile i profesjonalne panie. Szczególnie polecam dr Gierejko, dr Uścinowicz i dr Borawska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhah
a ktoś może poleciłby kogoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucak
A ja polecam dr. Agnieszkę Lulewicz na Swobodnej 43 . Miła, sprawna i fachowa obsługa w leczeniu zachowawczym i protetyce . Jeśli chodzi zaś o leczenie kanałowe to tylko dr. Rakowski Jarek człowiek o złotych rękach. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beru
ja bylam wczoraj na komtroli i mialam leczona gorna 1 bo mam z nia problem, dziura niby nie gleboka a jednak zab boli , dentysta mlody nawet mily, dal mi znieczulenie potem zaczal wiercic w 1 od spodu, potem jakims takim glosnym wierltrm pare razy przejechal , zalozyl plombe , po zdjeciu aparatu zrobilo mi sie pare dzur, m.in w 7 dolnej, zab niesety chyba do usuniecia baedzie, ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZOR
POLECAM GORACO P.DOKTOR PYTEL.PRZYJMUJE W NOWYM GABINECIE PRZY GALERII ANTONIUK MILDENT.GABINET OD NIEDAWNA .PANI DOK.MIŁA SYMPATYCZNA MŁODA,KOMFORTOWO LECZY,AZ CHCE SIE WRACAĆ A I CENY CAŁKIEM CAŁKIEM!! TERAZ MAJĄ PROMOCJE NA WYBIELANIE LAMPĄ TYLKO 350 ZETA!!!MIESZKAM NIEDALEKO TRAFIŁEM PRZEZ PRZYPADEK,ALE TAM JUZ ZOSTANE I RTG MAJA NA MIEJSCU TO WAZNE!!!DLA ZAINTERESOWANYCH PODAJE TEL.6525118.POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wielu już lat chodzę do dr. Iwony Iwanowicz na ul. Wczasową. Ceny bardzo przyzwoite, dobra lekarka, nie naciąga na kasę, zawsze powie co i jak. Asia, druga stomatolog w gabinecie, też jest ok. Poleciłam ją znajomym i rodzinie i nikt jak dotąd nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzziii
w te wakacje bylam nad morzem i pewnego dnia zac zal mnie bolec zab- gorna 6, nie moglam juz wytrzymac i poszlam tam do dentysty, stres ogormny bo wakacje, bo inne miasto i ja jestem panikara, pamietam ze dentysta zrobil zd. 6 i powiedzial ze zapalenie miazgi, otworzyl mi wtedy tego zeba, ulga byla, i powiedzial zebym poszla do dentysty swojego jak wroce, jak wrocilam od razu poszlam, dentysta, wtedy dentysta oczyscil mi kanlay i wypelnil zeba, przstraszylam sie juz tego bolu i od razu postanowilam reszte zebow wylwczyc, a mam tego sporo, wspomne ze mam 45 lat, i zawsze panikuje u dentysty i sie boje chodzic, dentysta obejrzal dokladnie zeby i sie zabral za gorna lewa jedynke, mialam w nim dziure napwewno od spodniej strony, dentysta zaczal mi leczyc ta jedynke, jednak czuje ze cos jest nie tak z nia ze jest bardziej wraliwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona ona
adzisiaj kto jest najtańszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość segna
Ja polecam Pania Dorotę Kuźmicką , gabinet ma przy ul. trawiastej. Pełen profesjonalizm i bardzo przystępne ceny.Naprawdę godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanie z pozoru błahe ... ale nie daje mi spokoju fakt że nie działa na mnie znieczulenie.Leczyłam ostatnio siódemkę- założono mi lek zacementowano i mam ja obserwować czy będzie reagować na ciepło itp. Niestety reaguje i to dośc mocno - spodziewam się kanałówki- zaznaczam że wcześniej mnie nie bolał.Podczas borowania ból był nie do wytrzymania pomimo znieczulenia, dopiero przy trzecim zaskoczyło ale było już prawie po wszystkim.Wiem że jestem panikarą ale znoszę ten ból nie szarpie się itp.Zastanawiam się tylko czy ja jestem jedynym przypadkiem na którego znieczulenie nie działa?A może są jakies sposoby ?Lub gabinet w którym można wyleczyć zęby bezboleśnie? Sprawa jest pilna bo do tego gabinetu już nie wrócę . Poradzcie coś proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanie z pozoru błahe ... ale nie daje mi spokoju fakt że nie działa na mnie znieczulenie.Leczyłam ostatnio siódemkę- założono mi lek zacementowano i mam ja obserwować czy będzie reagować na ciepło itp. Niestety reaguje i to dośc mocno - spodziewam się kanałówki- zaznaczam że wcześniej mnie nie bolał.Podczas borowania ból był nie do wytrzymania pomimo znieczulenia, dopiero przy trzecim zaskoczyło ale było już prawie po wszystkim.Wiem że jestem panikarą ale znoszę ten ból nie szarpie się itp.Zastanawiam się tylko czy ja jestem jedynym przypadkiem na którego znieczulenie nie działa?A może są jakies sposoby ?Lub gabinet w którym można wyleczyć zęby bezboleśnie? Sprawa jest pilna bo do tego gabinetu już nie wrócę . Poradzcie coś proszę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezalezny Partner
Proponuję Opiekę Stomatologicznę z oferty Signum: -nieodpłatna konsultacja lekarska wraz zbadaniem jamy ustnej -instruktaż higieny jamy ustnej -plan leczenia -usuwanie kamienia nazębnego -lakowanie zębów -20 % zniżki na leczenie stomatologiczne w placówkach POLMED http://www.oferta.omsignum.pl/marlenaskibinska SIGNUM oferuje dostęp do kompleksowej opieki medycznej. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek i niekończących się wydatków na lekarzy. 800 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do zadowolonych użytkowników SIGNUM. Więcej informacji: Marlena Skibinska, e-mail: skibinska.m.a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję nie skorzystam ... Szukam gabinetu w Białymstoku. Może ktoś poleci mi stomatologa który potrafi znieczulić zęba.Moja pani stomatolog która leczyła mi żeby bezboleśnie 10 lat temu wyjechała za granice. Niestety teraz jestem skazana na przypadkowe gabinety.Po ostatniej wizycie zraziłam się jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję nie skorzystam ... Szukam gabinetu w Białymstoku. Może ktoś poleci mi stomatologa który potrafi znieczulić zęba.Moja pani stomatolog która leczyła mi żeby bezboleśnie 10 lat temu wyjechała za granice. Niestety teraz jestem skazana na przypadkowe gabinety.Po ostatniej wizycie zraziłam się jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stranka1976
Jestem właśnie po leczeniu kanału u Pani Doktor.Jako dentysta i człowiek godna polecenia.Jeśli ktoś się boi dentysty to po wizycie u Pani Doktor zapewniam-minie.Dziękuję i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stranka1976
zapomniałam z wrażenia podać nazwiska: dr ZOFIA ABRAMSKA-KOZAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał_37
Od kilku lat spędzam miło czas na fotelu u doktor Katarzyny Kozłowskiej - wcześniej była na Żelaznej u Tokajuk, a teraz na swoim (Brukowa 28A / 1). Nigdy mnie nie bolało, a i ceny normalne. Ostatnio znalazłem jej stronkę: www.1dentysta.pl - moim zdaniem sensowny dentysta w Białymstoku. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z bólem zębów
JA ODRADZAM PAŃSTWA OWCZARZAK ! GABINET JAK SALA TORTUR, USŁUGI JAK Z ŁASKI SZCZEGÓLNIE U PANI OWCZARZAK. PAN OWCZARZAK JEST PRZYNAJMNIEJ SYMPATYCZNY. OBOJE ROBILI MI ZĘBY I SKUTKI TEGO ODCZUWAM DO DZIŚ, A MINĘŁO JUŻ PONAD PÓŁ ROKU. PANI OWCZARZAK SPI...OLIŁA ZĄB A 2 DNI PÓŹNIEJ ROZWIERCAŁA GO BEZ ZNIECZULENIA W STAN ZAPALNY... NIGDY NIE PRZEŻYŁEM TAKIEJ KATORGI A MIAŁEM WYDAWAŁOBY SIĘ GORSZE ZABIEGI TYPU PROSTOWANIE PRZEGRODY NOSA ! PAN OWCZARZAK CHCIAŁ PIENIĄDZE ZA POPRAWKĘ ZĘBA - JEDEN ZĄB ROBIONY 3 RAZY. RAZ PRZEZ PANIĄ OWCZARZAK I DWA RAZY PRZEZ PANA OWCZARZAK. OSTATECZNIE ŹLE WYRÓWNANA PLOMBA I KOLEJNA WIZYTA. DZISIAJ JADŁEM OBIAD I SWĘDZENIE, PIECZENIE, BÓL TYLE MI ZOSTAŁO Z 70 ZŁ OD ZĘBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnve
ul.Niedźwiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxElka
Na ten wątek trafiłam przypadkowo, wiem, że internet jest anonimowym źródłem informacji, ale muszę to napisać. Miałam leczony ząb kanałowo, pewna pani doktor mi go zepsuła, prawie był to usunięcia. Koleżanka dała mi wizytówkę do Pani doktor na Antoniuku. Nigdy wcześniej tam nie byłam, ale podobno ta Pani uratowała przed usunięciem jej ząb. Nie chciało mi się wierzyc, ale poszłam tam początkowo porozmawiać i wypytać się, czy coś z tym zębem da się jeszcze zrobić. Przefantastyczna Pani doktror powiedziała, żebym usiadła na fotel i zobaczy jak to wygląda. Musiała zrobic RTG zeby faktycznie czegos więcej się dowiedziec, okazało się ze wczesniejsza dentystka nie doplombowała mi kanału!!!!!!!!! . Pani Basia uratowała mi ten ząb. !Jestem mega zadowolona z Pani Barbary Stankiewicz, która jest ciepłą i spokojną osobą-od teraz polecam każdemu ! Jakby ktoś chciał sie zgłosic podaje dane Barbara Stankiewicz ul.Broniewskiego 4 na parterze (Antoniuk) telefonu niestety nie pamiętam, bo gdzies zgubiłam wizytówkę,zajdzie sami i zobaczycie. Ceny bardzo rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala ola
Polecam gabinet na Św.Rocha 12 lok.12 Pan Artur Anielski , jest nawet strona : http://www.stomatolog.totalh.net Byłam niedawno,nie bolało, szybko miło w centrum super materiały i co ważne tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria z.
najlepszym stomatologiem jest dr Lukjan na Jaroszowce Medica-dental ,jest swietnym fachowcem od wszystkiego dziasel , bole zebow ,co tez swiadcza kolejki ,duzo pacjetow ,prywatny gabinet ale naprawde warto kazdemu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria z.
najlepszym stomatologiem jest dr Lukjan na Jaroszowce Medica-dental ,jest swietnym fachowcem od wszystkiego dziasel , bole zebow ,co tez swiadcza kolejki ,duzo pacjetow ,prywatny gabinet ale naprawde warto kazdemu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita1234
ja osobisci chodze na ul. koszykowa osiedele bojary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyndasia
polecam przychodnię przy Monte Cassino. Ta przychodnia jest dobra, bo jest też jedynym pogotowiem stomatologicznym we wschodzącym mieście białystok. Kiedy zgłosiłam się tam o 1.03 w nocy z bólem zęba, doktor dyżurny przypisał mi panadol i antybiotyk, stwierdził, że nic więcej nie może zrobić. Panadol pomógł. Doktor dyżurny miał rację. innym razem chciałam wyrwać 8-semkę, przyszła pani doktor w wieku późno emerytalnym i powiedziała, że chyba mi dziś tego zęba nie wyrwie, bo się źle czuje, na co mi ulżyło bo już mdlałam. inny przypadek, to wizyta u doktor daniłowicz, która podczas borowania i wstawiania plomby opowiadała mi o swoich romansach, i częstowała mnie tabletkami, które sama zażywała na poprawę humoru. Przychodnia na Monte Cassino jest SUPER. Polecam. Nic dziwnego, że NFZ ciągle przedłuża im umowę na świadczenie usług pogotowia stomatologicznego, mnie to nie dziwi. alleluja i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandik1
wątpię by ktoś opowiadał o swoich romansach, tym bardziej częstował czymś niedozwolonym, lekarz zamężny chwali się przed pacjentem... gratuluje pomysłu,masz dowód, czy to zwykle pomówienie, karalne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka152
szczególnie nie polecam dr lidii ostapkowicz przyjmuje na warszawskiej albo w centrum specjalistycznym na legionowej. byłam u niej wymienić pląbe bo się skruszyła; owszem zrobiła ale zaraz potem pojawił się ból zęba więc poszłam jeszcze raz i jeszcze i jeszcze w sumie było chyba z 5 wizyt i za każdym razem brała pieniądze; a przecież jeśli się coś zepsuje to powinna być uznawana reklamacja (dodam że wszystkie wizyty odbyły się w przeciągu niecałych 3 miesięcy od pierwszej wizyty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×