Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona dajka

Zawsze byłam dajką

Polecane posty

Gość Inka0013
Bawisz się teraz...ale nie wiem czy dorosłaś do życia. Fantazjujesz i powiedzmy sobie szczerze lubisz mieć rowninięta wyobraźnie seksualną i poddajesz się temu. Fajne uczucie gdy ktoś Cię pieści i dotyka.. ale nie masz się czym chwalić, bo to co robisz to prostytucja, więc zacznij chociaż na tym zarabiać. Mało ciekawe zajęcie sobie wybrałaś a pomyślałaś, że możesz się czymś zarazić, albo już kogoś zaraziłaś ??? Bez sensu.. Ja bym się ze wstydu spaliła , a Ty się tym chwalisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam z daleka Funduszy nie zabraknie ;) Czyli sprawa basenu i herbatki rozwiązana :P A noszenie śniadań i całowanie w czułko jakoś nie zaliczają się do mich potrzeb. Poza tym nie mówiłam że nie mam przyjaciół :) biedronka00 Ale to moje podejście i mam do niego prawo. Miłość i tak nie trwa wiecznie... Człowiek został niejako przymuszony do monogamii. Moje życie jest pełne zabawy, przyjemności, imprez, spotkań i pracy w której się świetnie realizuję. Ty potrzebujesz kogos obok a ja nie. Dla mnie to balast. Podejścia nie zmienie i nie życze tobie zmiany podejścia skoro Ci tak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka*********************
DO dajki : dziewczynko sluchaj mamy ci pogratulowac czy co??? a tak w ogole co nas to obochodzi??? mozna lubic sex i nie kryc sie z tym, ale jesli majac 15 lat puszczalas sie po kiblach to juz jest dla mnie tragedia! Nie obchodzi mnie twoja dziura bo pewnie masz jak wiadro! ale... szanuj sie dziewczyno... zostaniesz sama kiedys... bedziesz stara, wtedy nikt cie nawet kijem nie bedzie chcial dotknac, a jak bedziesz przechodzic ulica to ludzie beda gadac "idze ta kurwa"... szanuj sie! Bedziesz jak grypa "nikt cie nie chcial wszycy mieli" wspolczuje ci! Na starosc zobaczymy, ale jesltes na to za glupia zeby myslec o przyszlosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie musi to byc monotonia. zwiazek nie oznacza samych wyzeczen. to zalezy od osobowosci partnerow. milosc moze trwac wiecznie, trzeba ja umiec pielengnowac. jesli obydwoje maja fantazje, nie lubia monotonii, sa wymagajacy to dlaczego ma byc nudno? dajka nikt cie nie chce zmienic. moze troche krytyki i ironii, ale to forum. to sa puste slowa, ktore ci nic nie dadza, prawda? chce tylko uzyskac jednej odpowiedzi, czemu zalozylas ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka*********************
to jest porpstu prowakcja i to grubymi nicmi szyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka*********************
biedronka o jakim zwiazku ty mowisz? chcialabys miec taka zone (jakbys byla facetem) co puszczala sie po kiblach w wieku 15 lat??? Daj spokoj ona juz jest skreslona i skazana na samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego od razu prowokacja? oj znam duzo podobnych do dajki. z takim wlasnie podejsciem. wrecz identycznym. mnie oni nie przeszkadzaja, puki nie dostawiaja sie do mojego ukochanego. po prostu nie mam do nich szacunku, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qdwededw
a ja znałam taka dajke jak Ty, co uwielbiałą seks i byłą dumna z tego, ze sie puszcza, bo jak twierdziła"po prostu to dowod, ze faceci na mnie leca:):", a pozniej zwiazała, sie wyobrazcie sobie z PRAWICZKIEM!!Z porządnym facetem, ten oczywiscie zakochał sie w niej, bo wiaodmo, była jego pierwsza, a on jej 34 :)No, ale pozniej , ona zostawiła go z torbami dla innego,"nowszego modelu"a ten porzadny Gosciu podłamany do dzis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwdwdwqedqwdwedwqedewdqwedweq
dziewczyno, masz Ty sumienie?jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Miriam...
ale jakby facet to napisał to wszyscy by mu zazdrościli...:) baw się i uważaj na siebie...:)pewnie kiedyś się jednak zakochasz albo znudzą Cię ciągle nowi faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnieszka******************
masz racje, zaden facet nie chce miec zony co sie puszczala, a co do tego, ze takie dajki potem biora na mezow prawiczkow to zalosne jest :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfchgf
a co ja mam powiedziec? jestem wyksztalcona 27 letnia dziewczyna, porzadna i niestety dziewica :( Zaden na mnie nie spojrzy, bo nie oszalamiam wygladem, a takie suuki potem biora najfajniejszych na mezow :( ide sie powiesic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka*********************
tak biora fajknych za mezow a pozniej ich zostawiaja, albo faceci zostawiaj je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka********************* NIe nie to ja wszystkich miałam. Co znaczy mieli? :D To ja tu zdobywam hehehe. A co będą mówić ludzie to mnie mało obchodzi. ..Miriam... No właśnie :) Faceta nikt nie potępi... :] dqwdwdwqedqwdwedwqedewdqwedweq A co tu sumienie ma do rzeczy? biedronka00 założyłam z nudów :) a o faceta się nie martw ja się do zajętych nie przystawiam;) ghfchgf sama jesteś suka hau hau xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghfchgf przestan! powiedz, co to za mezowie? albo sa tacy slepi, albo naiwni.. albo sa za dobrzy, wierza, ze ta 'zona' sie zmeini. takie malzenstwo to nic dobrego i nie przezyje wiecej nic pare miesiecy :) bo 'zony' dluzej nie wytrzymaja bez nowego. dajka pokazala nam nature meska, tak na prawde. podobnych do niej jest duzo. ale faceci to wykorzystuja. oczywiscie to nie regula. sa i tacy cudowni :) i takich szukaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agnieszka******************
do zajetych nie, ale pewnie potem bedziesz szukac porzadnego faceta na meza :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oO dajka! maly plusik za to, ze masz troszeczke godnosci (zawsze cos..) i tylko za wolnych sie bierzesz! znam nawet teksty typu "dziewczyna nie sciana - da sie przesunac..." to jest dopiero zero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfchgf
szkoda ze ja jakos nikogo nawet nie mam szansy zostawic:( bo cale zycie jestem sama, a pozniej takie kurwiszcza na starosc dewocieja i udaja cnotliwa jak nie wiem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyż znam taką
Też znam taką dziewczynę. Tyle, że ta w którymś okresie życia znudziła się facetami i na jakiś krótki okres przerzuciła się na kobiety :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0013
Kurwencja do kwadratu... smiechu warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak bedzie sie wiazac
to niech wiaze sie z babiarzem moczykijkiem, a nie porzadnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ....................
Z takich tematów można wiele wnioskować o autorze .... I nie chodzi tylko o brak szacunku do siebie ..... Bardziej mówi o problemie natury psychologicznej .... O tym, że raczej orłem intelektu nie jesteś .... itp... Nawet jeśli to tylko prowokacja, to i tak dość kiepska ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superlife
Ja mam 25 lat i myślałam, że moich 4 partnerów to dużo... :O W tym ten 4-ty i mam nadzieje ostatni to mój mąż. Z drugiej strony zazdroszczę Ci tej obojetności na opinie innych. To bardzo cenna cecha. Daje niesamowitą wolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ....................
Owszem, ale takie oddawanie się bez sensu nie jest normalne .... Ma autorka jakieś problemy .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ....................
hmm ... mają to często osoby molestowane w dzieciństwie np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
cos wam napisze. i prosze nie linczować mnie za moj wybor- bądz co bądz swiadomy wybor. Jestem prostytutką od jakiegoś czasu(niecały rok) I jak myslicie czyi mężowie do mnie przychodzą? czyi faceci? z czyimi braćmi, kolegami , męzami , partnerami sypiam> No pytam sie czyimi? Choc moze pytanie retoryczne- bo ja rozmawiam z nimi i ja to wiem! Raz na tydzien trafi sie samotny facet. Wiec smiało linczujcie DAJKĘ a wielbcie swoich facetow, ktorzy was zdradzają z dziwkami i płacą za sex. Dziękuję za uwagę, i sorki ze sie uniosłam, ale ten katolicko-fałszywy kraj mnie rozwala na maxxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy robi co uwaza
i nie innym to oceniac! jak autorce odpowiada takie zycie i nikogo przez to nie krzywdzi, to jej sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×