Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona dajka

Zawsze byłam dajką

Polecane posty

Gość kasiiiica
madziulkaa1 popieram! bo od nas wymaga się wierności,gotowania,prania smrodów swoich mężów,opiekowania się dziećmi,i ozywiście pełnej gotowości w łóżku kiedy ukochany wróci z pracy i ma ochotę na seks.a my jesteśmy uje.bane jak dziki po całym dniu latania,ale jak odmówimy to są obrażeni.kobieta bez stałego partnera ale w pełni korzystająca ze swojej seksualności to dla mnie kobieta wolna,bez pardonu spełniająca swoje przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partita
Ja uważam, że każdy ma prawo do takiego życia jakie chce prowadzić. Jeżeli jest to świadomy wybór i sposób na życie, który nikogo nie rani, to dlaczego nie. Przecież Ci faceci, których ona wyrywa podejrzewam, że tego samego oczekują, seksu bez zobowiązań. W tym momencie oboje robią sobie przysługę. Dajko, masz prawo do takiego życia, tak samo jak Ci wszyscy faceci, którzy chodzą co weekend wyrywać panienki. I wcale nie uważam Ciebie, ani to co robisz za coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partita
chciałabym nawiązać jeszcze do rozmowy "purpurowej łzy" ze "słowem, które brzmi głupio". Czytając wasz dialog o potrzebach mężczyzn i powodach które skłaniają ich do wizyty u prostytutki. Powiem szczerze, potrzeby mężczyzn nie różnią się wiele od potrzeb kobiet, one też potrzebują ciepłej rozmowy, wysłuchania, przytulenia, zrozumienia i poczucia bezpieczeństwa. Aż smutno się robi, że takie rzeczy można otrzymać dopiero za pieniądze, od obcej osoby i do tego prostytutki czy to męskiej czy damskiej, bez różnicy.A nie od własnego męża czy żony. Ja także marzę o tym by ktoś mnie przytulił, wysłuchał, okazał mi zainteresowanie i dał mi w seksie odrobinę ciepła. W życiu dostaję brak dialogu, szybki seks nakierowany na doznania jednej osoby (nie mnie), i brak zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIA
jesli jestes rzeczywiscie taka "dajka ", to badz odwazna do konca, zamiesc zdjecie, adres, numer telefonu, imiona rodzicow, nr dowodu osobistego i pesel. Bo ja jestem ogier, ktory odbywa 12 stosunkow dziennie i tak juz od 30 lat. No i po co takie, macace ludziom w glowach prowokacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po części się podoba to, co tu pisze dajka... Na pewno jestem zdania, że powinna używać życia, ma do tego prawo... Chociaż nie aż tak, by nie znać imion facetów, z którymi sypiam, to trochę przesada. Za mąż wychodzić nie chcę, dzieci na razie też nie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki tam jeden...
a uwazajcie dzieciaczki, bo seks, choc jest BARDZO wazna dziedzina w zyciu i NAJWYZSZA forma kontaktu spolecznego z drugim czlowiekiem, to prawie zawsze SILNIE UZALEZNIA. I warto poczytac chocby w internecie, cos na temat SEKSOHOLIZMU, kiedy jeszcze nie jest za pozno. Bo to uzaleznienie, tak jak kazde inne, ostatecznie odbiera czlowiekowi wszystko w tym zdrowie i co najwazniejsze, godnosc. W zyciu / o ile ma ono byc w pelni wartosciowe /, oprocz seksu, jest jeszcze wiele innych i bardzo fascynujacych rzeczy do zrobienia. Powie ktos , tak bardzo intensywnie zyjacy, jak dajka, , ze ta, przynajmniej bedzie miala co wspominac na starosc. Zakoncze wiec w sposob troche zrymowany zapewnieniem Was, ze na starosc, wspomnienia z intensywnego w mlodosci pieprzenia, zamiast na przyklad do szkoly chodzenia, nie maja wiekszego znaczenia dla ogolnego z zycia zadowolenia. p.s. Nie jestem " radiomaryjny " i swoje grzeszki mam, co wcale nie oznacza, ze, gdybym mial jescze raz zyc, to w calosci poswiecilbym sie programowi, ktory proponuje dajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro34
madziulkaaa1 napisała, że 9/10 kobiet jest zdradzanych, czyli 90% mężów zdradza? Hm... ciekawa interpretacja, myślę, że w żadnym kraju tak nie jest, a co dopiero w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robii26
Super..Nigdy nie znałem takiej dziewczyny,ale zawsze chciałem.Bo normalnie,komuś nieśmiałemu trudno jest poznać kogoś,a sex to marzenie poza zasięgiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viget
Żeby był sex wystarczy dobra gadka. Rozumiem osoby typu Dajka ja w swojej miejscowości widzę któraś bzyknęła się z 3 rożnymi facetami ijuż nazywają ją puszczalską dziwką a to że jeden z tych facetów co saię z nią bzykał to że może miał dwadzieścia kochanek to nie ważne on jest spoko a ona szmatą. Nikt nie daje nam prawa osądzać ludzi po tym jak często do łóżka zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelbos
masz racje i nie patrz na innych i inne to twoje rzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelbos
graj się i nie patrz za siebie i innych pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwus
Do - ona dajka Masz racje dziewczyno korzystaj z życia. Ja chciałbym miec taka dziewczyne jak ty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istar
Witajcie wszsyscy Po pierwsze powiem wam ze bardzo zabawnie piszecie wszyscy nawet nie sadzilem ze cos takiego moze tyle uciechy dostarczyc nie ma to jak nabijanie sie z ludzkiego scisku czaszki.... Po drugie szacunek dla tych ludzi ktrzy czytajac ten notabene interesujacy watek nie klna na czym swiat stoi bo jak mowi pewna bardzo madra ksiazka "nie osadzajcie bo sami zostabniecie osadzeni" latwo jest zaszufladkowac kogos nie znajac go na tyle zeby opinia o nim byla wyrobiona a nie nabyta Po trzecie chcialbym roznierz wyrazic swoje zdanie na ten temat sam mam 32 lata zaczynalem prawie tak wczesnie jak autorka tekstu (wybacz ale pisanie o Tobie Dajka jakos tak za wulgarne jak dla mnie jest) bo w wieku lat 17 i nie bylem hmmmm wstzremiezliwy (bledy mlodosci kazdy je popelnia) bawilem sie swoimi partnerkami i gralem nimi niczym kartami do pokera (byly wolne lubily to wiec czemu nie tak myslalem) przelotnie pojawialy sie "stalsze" dziewczyny (takie moje pierwsze niesmiale proby nawiazania zwiazku) ale to jeszcze nie to bylem o rok starszy od Autorki jak poznalem swoja jak sie pozniej okazalo zyciowa partnerke byla moja przyjaciolka do lozka pasowalismy sie przez 2 lata zanim pojawil sie ten "niegasnacy ogien" i teraz moge z perspektywy czasu powiedziec ze nie zaluje mojego zycia w tej formie w jakiej je przezylem bo "bez mroku nie poznalismybysmy swiatla" Seks jest dobry dla umyslu i ciala poprawia ukrwienie sprawia satysfakcje daje uczucie spelnienia i zmniejszenia codzeiennych frustracji i jak to mawiaja anglicy at last but not least dziala odchudzajaco ale seks hmm bez zoobowiazan to nie jest to wg mnie powinno byc bo najwiecej radosci i szczescia sprawia wlasnei z ta jedyna najukochansza osoba (przy mojej Pani wszsytkie poprzednie wymiekaja i nie potrzebne sa anale i takie urozmaicenia) dla tych ktorzy chca psy na mnie wieszac powiem tylko ze smiesza mnei wlasnie zachowania jak tu jeden z moich poprzednikow napisal "radiomaryjne" ale smuca tez akcje takie jak napisala aktorka (oddawanie sie licealistom w ubikacji jakby nie bylo lepszego miejsca na takie rzeczy - chodzi o to ze brudno tam jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istar
o jaa wybaczcie ortografie ale w ameryce mozna juz zapomniec jak sie mowi po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexi chlopak
szukam dziewczyny lub kobiety do seksu jestem mlody moje gg 676733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpontanWwa
jesli jest jakas chetna Pani do zaspokojenia to niech pisze na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha xd
"facet co sie zna 10 lat ostrego dawania to jesteś już rozjechana jak poldek na gaz." mistrzostwo planety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekinier z gniezna
jak lubisz mieć kutasy w dziurach te powinni cię rozjebac jak tupolew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×