Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona dajka

Zawsze byłam dajką

Polecane posty

Gość zamoczyciel88
dajka to kiedy sie ustawiamy?? czekam z niecierpliwościa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
biedronka i to jest złem i to.. ja to robię bo tak mi sie ułozyło. Wkurzyła mnie ta pruderia- wieszanie psow na kobiety podczas gdy faceci-WASI faceci sypiaja z nami- ze mną prostytutką i z Dajką bo to lubi. Przeciez same ze sobą tego nie robimy. Dajka napisałas ze nie sypiasz z zajętymi- tylko czy kazdy zonaty ma na czole napis- ZAJETY? do mnie przychodza i nie zdejmują obrączek, ale jak ide na impreze to zaden nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
my wiemy ze PRZADNYCH nie ma.. nie osmieszaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za.....
"tak bedziesz zwiedzac ??? Hmnnn to bardzo ciekawe a powiedz mi kto sie tobą zaopiekuje jak juz be3dziesz potrzebowala pomocy? kto poda ci basen i zrobi herbatke. Jak braknie ci sil i funduszy to co wtedy? Albo jeszcze inaczej - predzej czy pozniej bedziesz chciala kogos pocałowac rano w czolko i przynies sniadanie do łożka i komu to przyniesiesz - psu?" ALE idiotka z ciebie a co to ma wspólnego z tym??? ilu jest samotnych ludzi którzy nawet rodziny mają?? albo mąz umrze wcześniej?? jak sie jest w atkim stanie jak piszesz to wolałabym isc do domu starcó niż żeby ktoś z rodziny musiał się mną opiekować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
włosnie w faktach podano, ze amerykanski senator zapłacil 4,5 tys. dolcow za sex z luxusową prostytutką. Ojciec 2 nastolatek, polityk walczący z prostytucją- a sam co robi?? Smieszne..bo faceci zawsze będa latali na dziwki, czy to sie komus podoba czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za.....
POJEBANI LUDZIE KURWA WY NIE MACIE ZA GROSZ TOLERANCJI CHUJ WAS OBCHODZI ŻYCIE SEKSUALNE INNYCH??? ZAJMIJCIE SIĘ SOBĄ I WASZYMI ZWIAZKAMI BO WY DOPIERO JESTEŚCIE ZDRADZANE TYLKO NAWET O TYM NIE WIECIE A ONA NIE ZDRADZA BO NIE MA FACETA WY PACANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
"co za..." JESTEŚ WIELKI(A) Własnie, co kogo obchodzi czyjas dupa? niech kazdy pilnuje swojej, a nasze pruderyjno-fałszywe społeczenstwo niech wkoncu otworzy oczy, bo kurcze swiat im przeleci mniedzy jedna a drugą zdrowaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsf
purpurowa a jaki masz cennik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
najgorsze jest ze takie szmaty.. chyba sama niewierzysz w to co piszesz? moge cie zaprosic na jeden dzien do mnie, facet wyskoczy w przerwie na lunch na 15 min. na szybki numerek a pozniej jeszcze zdązy zjesc i w niecała godzinke jest spowrotem w pracy. Zonka w domku, lub w pracy- biedulka nieswiadoma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
dsf- Purpurowa łza- to uzytkownik forum a nie ogloszenie towarzyskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsf
podobno sa prostytutki ktore zrobia wszystko . SA rzeczy ktorej ty nie zrobisz? Slyszałem ze gośc za dopłatą 50 zł chciał zeby mu prostytutka skopała jaja i oczywiscie sie zgodziła. A ty masz jakies granice czy zadna prosba ci nie obca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
dsf z facetem moge zrobić wszystko , co osobie zażyczy, kiedys stanęłam na penisie obcasem i.. nic mu sie nie stało. Natomiast ja oczywiscie nie daję zrobić z sobą wszystkiego. nigdy nie preferowałam analnego i nie mam zamiaru.Nigdy z wieloma partnerami, nigdy z pijanymi i nacpanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
najgorsze jest ,ze takie szmaty sory, myslałam ześ kobitka :-) wiesz, ja tez jeszcze rok temu tak samo myslałam, ale ten zawod obdarł mnie ze złudzen..dzis był pan ktory ma szczesliwe małzenstwo, zona poszła do kosmetyczki na tipsy i zabiegi a on..do mnie.I twierdzł ze jest mimo 15 lat małzenstwa do szalenstwa zakchany ale potrzebuje odmiany.. zona ma paznokcie on kupuje sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy musimy umrzeć, ale nie wszyscy potrafimy żyć. Łatwo innym oceniać. Kiedy facet dupczy panienki, to mówią o nim w samych superlatywach. Kiedy to samo czyni kobieta, .... Jeżeli nie robisz tego z przymusu, to ch....j w d....ę, tym, którzy Cię krytykują. Jak żal im cudzej d....y, niech nadstawi\\ą swojej mordy. Pozdrawiam Katon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy musimy umrzeć, ale nie wszyscy potrafimy żyć. Łatwo innym oceniać. Kiedy facet dupczy panienki, to mówią o nim w samych superlatywach. Kiedy to samo czyni kobieta, .... Jeżeli nie robisz tego z przymusu, to ch....j w d....ę, tym, którzy Cię krytykują. Jak żal im cudzej d....y, niech nadstawi\ą swojej mordy. Pozdrawiam Katon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
najgorsze ze takie szmaty faceci o ktorych piszesz muszą miec odciski na dłonniach od jazdy na recznym (sory- bez zadnej złosliwosci) Katon..dobrze gadasz, wodki ci polac(coć sama nie piję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy robi co uwaza
nie popadajcie znow w skrajnosci, sa porzadne kobiety i faceci kazdy robi co uwaza za sluszne i to jej/jego sprawa, jak kobieta/facet lubia przygody, to ich sprawa ja akurat nie lubie i to jest tylko moja sprawa (i mojego partnera jak sie jest w zwiazku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
nie bede sie wdawac z toba w egzegezę moralna jedno wiem- jak dziewczyna, zona , partnerka- nie spełnia roli dobrej kochanki - facet przyjdzie do dziwki, bo ona zrobi to czego porządna zona nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
porzadna zona i anal? smieszne! Ja nawet nie robie analu, jak dla mnie to jest zwierzece i atawistyczne, a dla porzadnej zony??? no chyba ze taka porządna, nawet porzadniejsza ode mnie..ha..ha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo które brzmi głupio
Najpierw nieco ironicznie: słowo które brzmi głupio w ustach prostytutki: "pożądnych" ... z resztą całe te stwierdzenie... my wiemy, że pożądnych nie ma. Zauważ, że umawiacie się tylko z tymi co mają problemy, albo spermę w mózgu. Poza tym, nie wypada wam oceniać innych... chyba, że byłybyście same "pożądne". A teraz na poważnie: Zdarzają się ludzie tacy i tacy... kobiety dające za darmo, Kobiety utrzymujące się za seks. Moim zdaniem Kobiety pracujące w ten sposób są niezwykle potrzebne społeczeństwu. Pomagają mężczyznom sfrustrowanym, o wielu różnych problemach, lub po prostu głodnych seksu. Szanuję je i nie pozwolę powiedzieć złego słowa na jakąkolwiek Prostytutkę. Dziękuję Wam (choć nigdy nie korzystałem). Załóżmy, że przychodzą do Was mężczyźni wiecznie napaleni... no bo gdzie mają pójść? Może nie mają dziewczyny/żony. Może mają, ale im się nie układa, lub, żony są oziębłe. A facet ma potrzeby z którymi jest mu ciężko. Żadna kobieta, w żadnym wieku nie odczuwa tego temperamentu, tego pożądania jakim pała przeciętny mężczyzna dzięki testosteronowi, nawet w wieku 40 lat. W sile wieku, podczas maksimum waszych żądzy dorywnujecie starszym niż 50 lat, lub ... hm... 12-13 latkom. I nigdy tego nie zrozumiecie i nie będziecie wiedzieć jak się czuje facet na tego rodzaju głodzie. Facet taki może się masturbować, ale to tylko tworzy wyrzuty sumienia, może iść na imprezę, flirtować z koleżankami, próbować kogoś szybko poderwać. Pomaga to tylko nielicznym (załóżmy, że dotyczy to10 % facetów - miałoby to znaczyć, że każdy facet szukający seksu raz na dziesięć prób kończy z dziewczyną w łóżku i się zadowala, co każdy z mężczyzn uważa za bardzo dobry wynik)... Więc możemy uznać, że i to nie pomaga bo nie jest pewne i trwa za długo. W takim razie dusi w sobie żądze i je zwycięża, lub poddaje się i kończy źle (gwałty, pobicia, rozboje, napady huligańskie). Ale przypuśćmy, że trafia się kobieta taka jak "ona dajka". Taka, która to lubi, nie ma skrupułów i osiąga podniecenie 12 latka. Lubi seks i zaczyna szukać faceta.... no i nie ma problemu z tym... bo w przeciwieństwie do faceta ma szanse na seks rzędu 50% jeśli tylko jest w miarę przeciętnej urody ( jeśli ładniejsza, to dużo więcej). I dlatego kobieta jak "ona dajka" nie mają problemu z seksem. Zatem nikt nie jest "pożądny". Są tylko ludzie o większych, lub mniejszych potrzebach. A w naszym społeczeństwie łatwiej tłumaczy się potrzeby mężczyzn, napiętnując kobiety (z łatwym dostępem do majtek). Moim zdaniem nie ma to większego sensu, nie powinno to być tematem tabu, ale też nie powinno się tego napiętnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheee
jetes chory :o a Ty mialbys ochote na to aby Ci facet w dupe wsadzal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo które brzmi głupio
kurde... ale byk.... porządny powinno być! ja pierniczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheee
"porzadna zona moze oferowac wszystko, w tym anal. i facet wtedy nie musi chodzic do agencji" a jak kobiecie to nie sprawia przyjemnosci to co ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowa Łza
bardzo sie mylisz mysląc ze przychodza faceci z problemami, owszem też jednakże jest to jakis odsetek mezczyzn, powiedzmy 1/4, bo 3.4 facetow odwiedzających takie panie to ludzie szukający spełnienia swoich fantazji, szukający urozmaicenia w zyciu. Zauwazyłam rowniez iż im człowiek bardziej wykształcony tym ma wieksze potrzeby , plastyczną niemalże wyobraznie i stawia na komfort i wygodę.Teraz Panowie nie chodza do agencji- wolą prywatne ogłoszenia- zapewne chodzi o komfort psychiczby , o to by jednak byc sam na sam z dziewczyną w mieszkaniu, wreszcie o dyskrecje. Nie rozpatruje tutaj tzw. tirowek- na ten temat nie mam zielonego pojęcia. Zauwazyłam rowniez ,ze ostatnio Panowie nie przychodza tylko i wyłącznie na sex, ci bardziej zamozni zazwyczaj to faceci starsi z kompleksami swojego fizis- im nawet nie staje. Oni chcą sie odprężyc w towarzystwie połnagiej atrakcyjnej dziewczyny, oni chcą akceptacji- godzinnego uwielbienia, wysłuchania i przyklasniecia. Dzis prostytucja- praktycznie nie ma nic wspolnego z rozłozeniem nog. Owszem sa i tacy ktorzy tylko przychodza na pieprzenie. Ale tacy..przychodza raz na miesiąc jak dostaną premię.. I dzieki za poprawe błędu- zawsze robiłam i do kkoncazycia podejrzewam, ze będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo które brzmi głupio
spełnienie marzeń, fantazji, rozmowy i akceptacja czy tym podobne to przecież też problemy -> mówię o wszystkim z czym samemu nie są w stanie sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo które brzmi głupio
ty z tym kochaniem, żony się nie rozpędzaj,,,, pamiętaj, że mówimy o ogóle mężczyzn i kobiet i o odwiecznym procesem starzenia się, przyzwyczajenia i braku miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo które brzmi głupio
a co do mojej wcześniejszej wypowiedzito fakt... oparłem to o seks, bo ta sprawa jest najbardziej kontrastowa i najłatwiej ją przejaskrawić by była łatwo zrozumiała... bo jak tu komuś wytłumaczyć, że facet który dużo czasu spędził np nad książkami w życiu pragnie zrozumienia i kobiecego ciepła? bynajmniej udawanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×