Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia 21

11.03 - zaczynam odchudzanie!

Polecane posty

Może poćwicz trochę i spalisz co nie co? Trudno,czasu nie cofniesz :) po świętach znów weźmiesz się za siebie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty, Madeleina1990, stosujesz jakas konkretna diete, czy po prostu jesz mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam, bo podlogi same sie nie umyja :P A zawsze przy okazji jakies spalone kalorie :) Moze jednak przetrwam jakos te swieta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
jestem wykonczona tymi swietami. a jesc to mi sie tak chce ze masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak sie ma Wasza dieta w trakcie swiat? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
hej hej hej. dietka tragicznie poszla :) ale nie przejelam sie zbytnio :) he musze sie teraz niezle zmotywowac i wziasc za siebie. bo w czerwcu i w lipcu mam wesela i chcialabym zmiescic sie w jakas fajna kreacje :):) a wy jak tam dziewczynki?? pewnie tez nie dalyscie rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety musze zaczac cala diete od nowa... Ale teraz juz nie bedzie zadnych wymowek, bo i swieta sie skonczyly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
hej chou slyszalas o takiej diecie co trwa do 7-10 dni. polega ona na piciu wody z cytryna pieprzem cayenne ( czy jak to sie tam pisze) i syropem klonowym. i nic wiecej nie jesz :) tylko pijesz ta miksturke. jest to dieta przeczyszczajaca :) dobrze bylo by ja zastosowac na poczatku i pozniej stosowac jakas dietke :) co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos o tym czytalam na kafeterii :) Ja wprawdzie nie jestem przekonana do takiej dziwnej mikstury :P, ale zastanawialam sie juz powaznie nad tym, czy nie zastosowac kilkudniowej glodowki, a pozniej przejsc na jakas niskokaloryczna dietke.. W sumie chyba na jedno wyjdzie-i to, i to glodowka :) Ale jesli rzeczywiscie zdecyduje sie na to niejedzenie, to dopiero bede mogla zaczac od niedzieli.. A Ty juz sie ostatecznie zdecydowalas, Karolcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
tak zdecydowalam sie :) ja tez wlasnie jak cos od niedzieli albo poniedzialku chcialabym zastosowac ta glodowke przez 7-10 dni. i pozniej zastosowac jakas inna dietke :) to sie zatanow chou czy decydujesz sie na ta miksturke czy na normalna glodowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastosuje normalna glodowke od niedzieli-ponoc tez wspaniale oczyszcza organizm :) Chcialabym wytrzymac jakies 7 dni, moze troche mniej lub wiecej (nie znam swoich mozliwosci, gdyz nigdy nie odchudzalam sie w ten sposob).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Dzisiaj jest pierwszy dzien mojej glodowki... Nie jest latwo, a najgorsze ponoc jeszcze przede mna... Mam nadzieje, ze wytrwam... A jak Ty, Karolcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
ja jutro zaczynam glodowke mam nadzieje ze sie uda :):) a jak ci dzisiaj minal pierwszy dzien :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie, ze ciezko bylo...Glowa mnie bolala i bylo mi troche slabo, ale ponoc pierwsze trzy dni sa najgorsze, a pozniej to juz z gorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak Ci minal pierwszy dzien na glodowce, Karolcia? ;> Mnie dzisiaj bardzo kusilo, zeby cos zjesc, ale na szczescie udalo mi sie powstrzymac :) Mam nadzieje, ze bedzie mi juz tylko coraz latwiej wytrwac na glodowce... Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
hej chou. no ja dzis zrezygnowalam z glodowki bo moj chlopak mial dzis operacje i taki zalatany byl ten dzien ze nie mialam czasu myslec o glodowce :) ale zakupilam wszystkie produkty na miksturke :):) i od jutra zaczynam. bardzo sie ciesze ze dalas dzis rade :) mam nadzieje ze teb bede miala tak silna wole jak ty :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie mam silnej woli :( dzisiaj mi bylo jeszcze slabiej niz wczoraj i postanowilam cos zjesc... a skonczylo sie wrecz na wielkim obzarstwie.. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze Tobie sie powiodlo :) Ja sie nie poddaje, chociaz chyba zrezygnuje na dobre z glodowki, bo mam wrazenie, ze mi nie sprzyja... Sprobuje sobie znalezc inna diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
mi to wogole nic nie idzie ani glodowka ani zadna dieta ... masakra to jest jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja probuje, ale wszystko bezskutecznie... waga jaka byla, taka jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
hej ja narazie sie nie odzywalam bo nie mam za bardzo czasu . wiec juz mykam odezwe sie jutro papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 21
no dzis dietka jakos poszla :) moze od dzis wkoncu sie uda :):) a jak tam chou u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niezbyt ciekawie pod tym wzgledem... Ciagle sobie mowie, ze od jutra na pewno sie uda... a i tak jakos nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×