Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowanie nie lubiee

alkohol-ciąża

Polecane posty

Gość zdecydowanie nie lubiee
Aha czyli z Twojego punktu widzenia powinnam NIE pić całe życie tak? Bo przecież w każdej chwili antykoncepcja może zawieść co? Nauczkę może mieć ktoś kto robi coś celowo ,świadomie, ja nie miałam najmniejszych podejrzeń,że byłam w ciąży i odkąd okres mi się spóźniał , od pierwszego dnia już uważałam na siebie i nie piłam nic a nic, także Twoje stwierdzenie o nauczce jest bezsensowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki z oriflame i avonu
nie to twoje oburzenie jest bezsensowne, wydaje mi sie, ze wynika z tego, ze sie teraz boisz, ze cos moglo stac sie dziecku i jednak moglas bardziej uwazac. to wszystko mozna pogodzic. nie wiem czemu sie tak burzysz przez to jedno okreslenie? rob sobie co chcesz, pij ile chcesz. ja tylko napisalam jakie sa tego skutki i, ze na prszyszlosc nalezy bardziej uwazac. to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw sie
kosmetyki z oriflame - nie przekrecaj moich postow. Napisalam : "ciekawa jestem dlaczego coraz wiecej lekarzy twierdzi itd." a nie "sadze ze..." jak juz pisalam, jestem w ciazy i odkad o tym wiem nie pilam alkoholu, a oczytalam sie o tym sporo (bo takie pytania na tym forum i na innych czesto padaja..). Autorko - zadzwon najlepiej do lekarza, on cie upewni ze nie uszkodzilas dziecku taka iloscia alkoholu, ale napewno powie zebys juz nie pila (sama zreszta o tym wiesz). I nie stresuj sie wypowiedziami jakis idiotek, bo stres moze miec zly wplyw na ciaze. PS : gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki z oriflame i avonu
wydaje mie sie, ze dalsz rozmowa nie ma sensu. otzymalas odpowiedz na swoje pytanie. nie zamierasz ciagnac dlaej tej rozmowy tylko dlatego, ze poczulas sie urazona jednym slowem. moze wedlug ciebie nie da sie dobrze zabezpieczyc aby pozniej nie miec obaw. wedlug mnie jest to mozliwe. wiec nie wiem skad to oburzenie i nie zamierzam go potegowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki z oriflame i avonu
jak lekraz moze jej powiedziec zeby wiecej nie pila skoro sama napoisalas, ze coraz wiecej lekarzy twierdzi, ze wskazana jest lampka wina na poprawe krazenia? to chyba z twoja wiarygodnoscia jest cos nie tak. jak juz pisalam nie zamierzam dalej tego ciagnac, bo kazdy robi coc chcesz, a ja nie bede moralizowac doroslych kobiet, ktore same nie wiedza co pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie nie lubiee
kosmetyki z oriflame i avonu , tak boję się o swoje dziecko, ale nie mogę sobie zarzucić,że zrobiłam to specjalnie bądź z premedytacją ;) mam uważać na przyszłość? ciekawe jak, nie pić całe życie,nawet na urodzinach,czy weselu,przecież w każdej chwili mogę być w ciąży prawda? ''rob sobie co chcesz, pij ile chcesz'' piszesz tak jakbym nawet teraz wiedziała o ciąży i piła. Daj sobie spokój i nie wypowiadaj się już gdyż ignoruję Twoje posty ponieważ nie mają dla mnie najmniejszego sensu. Powiedziałaś co wiedziałaś,spoko,ale nie pouczaj mnie! NIE MARTW SIE, dziękuje za gratulację,pytałam już lekarza,powiedział ,że mam być dobrej myśli i nic się nie stało, no ale co innego miałby mi powiedzieć? założyłam ten topik ponieważ chciałam poznać opinię innych mam które tak samo jak ja,NIE WIEDZAC ZE JEST SIE W CIAZY , trochę spożyły alko ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw sie
kosmetyki - no niestety ale nie pierwszy raz spotykam sie z sprzecznoscia u lekarzy. Ja w takim razie wole nie ryzykowac - i wina nie pije. Autorko - jak ci powiedzial lekarz nie martw sie, napewno nic sie nie stalo. Ile kobiet nie wie o ciazy i zyje "normalnie" przez pierwsze tygodni! Lekarz by ci powiedzial jezeli naprawde zaszkodzilabys dziecku, to jego obowiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×