Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klakowska84

Wczoraj zalozono mi peasser, jestem w 25 tyg, martwie sie!

Polecane posty

Czy sa tu dziewczyny ktory maja w sobie ten niebieski krazek? U mnie doszlo do skrocenia szyjki macicy od srodka-tak mi wytlumaczyl gin... bardzo sie boje, dzisiaj orzespalam cala noc, lekarz powiedzial ze moge normalnie funkcjonowac ale wole odpoczywac... Bardzo sie boje.... Czy ten peser jest dorby i mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ma go już 6 tygodni(jest w 30 tc)Na początku miała problem bo nie chciał jej tam siedzieć. Lekarz mówi że to uchroni ją przed wczesnym porodem i żeby się nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klakowska84 - jestes tu jeszcze???NIE DENERWUJ SIE bo bedzie wszystko dobrze!!!!Mialam krazek zalozony ponad 8 lat temu przy corce w 7 mcu ciazy.Urodzilam dziecko 2 tyg.przed terminem.Dodatkowo bralam leki na podtrzymanie i "normalnie"funkcjonowalam.Teraz tez powinnam miec zalozony krazek choc lekarz stwierdzil ze poki co nie ma takiej potrzeby(31tc) bo i tak wypadl mi czop...:( Nie czytaj glupot jesli twoj lekarz jest fachowcem i dobrze zalozyl ci peasser to przy kichaniu kaszlu i chodzeniu na pewno ci nie wypadnie.Glowa do gory!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantodea :) Witaj:) jak widac zagladam tu czasami, moze to i racja zeby nic nie czytac, moj lekarz wczoraj mi to samo powiedzial... troche sie martwie bo mam bole brzucha na dole i ciezko mi sie podnosi z lozka:( a krazek na razie sobie dobrze siedzi( moj nowy niebieski przyjaciel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantodea :) Witaj:) jak widac zagladam tu czasami, moze to i racja zeby nic nie czytac, moj lekarz wczoraj mi to samo powiedzial... troche sie martwie bo mam bole brzucha na dole i ciezko mi sie podnosi z lozka:( a krazek na razie sobie dobrze siedzi( moj nowy niebieski przyjaciel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam pessar od 26 tygodnia ciazy... w niedziele ide go zdjac... u mnie wszystko wpozadku wiec krazek sie sprawdzil... ale mi lekarka zalecala jednak zeby sie oszczedzac... zobaczysz dobrze bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klakowska84 - czop to jest taka galaretka przeżzroczysta lub zabarwiona na rozowo.PODOBNO schodzi on 2-3 tyg.przed porodem ale ja do konca sie z tym nie zgadzam.Przy corce tez mi wypadl w 7 mcu i urodzilam 2 tyg.przed terminem.W obecnej ciazy wypadl mi 3 tyg.temu i odpukac jeszcze \"nogi zaciskam\"wiec postaraj sie nie stresowac bo wlasnie tymi nerwami wywolujesz skurcze.Zobaczysz ze spokojnie donosisz dzidziusia do konca i urodzisz w terminie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×