Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slaang

Co to znaczy pucuje to w jakimś slangu?

Polecane posty

Gość jakie dałny
Pucować czy po prostu płucować, tylko tak z bardziej "wiejską" wymową - Ide pucować samochód... To jest tak samo jak: jadziem - jedziemy, idziem - idziemy, róbta - róbcie, jydz tam - jedz tam, zresztą nie będe wam kurwa tłumaczyć osły jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaaaaaaaaaaaaa27
pucować się w slangu więziennym, to właśnie przyznawać się do czegoś, wygadać się, powiedzieć coś.. ajemka. u mnie było cos takiego : on : masz kogoś? ja : nie ,a z kąd takie pytanie? on : bo sie już do mnie nie pucujesz.. co chciał przez to powiedzieć ?ze sie nażucałam'? hehe...w tym sensie chyba, że się po prostu do niego nie odzywasz, nie flirtujesz itp. ale koleś chyba sam nie zna znaczenia tego słowa i użył je w złym kontekście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asicaaaaaaaaaaaaaa27
a w normalnym znaczeniu pucować to myć, czyścić bardzo dokładnie: np. wypucuj okna na błysk:) ale chyba nie o to znaczenie chodziło autorce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaanoooooooo :)
Tylko ten gorol slaang pytal 5 lat temu. W ciagu tych lat chyba juz tej hanysce dobrze wytrzepal bobra czyli przepucowal ja :) ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765
na slasku tez znaczy to sprzatac, ogarnac dom, ale tak bardzo szczegolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaanoooooooo :)
Wlasnie na slasku to znaczy ogarniac dom , sprzatac tak konkretnie. Ale jak hanyska godo wez mnie pucuj , przepucuj :) To chce aby tez ja tak konkretnie ktos wysprzatal:) czyli chodzi o r.niecie :P Ona chetna byla nogi rozkladac a gorol nie wiedzial ze ma pytona uzyc hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn podlizywac się komus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariaaacik
pucowac sie- donosic na kogos, wydanie kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pucowac sie to znaczy np. ktos wraca zza granicy i pisze do kolegi ze przyjezdza a ten dobrze ze sie spucowales to wiem ze bedzie pite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×