Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wedel

Po jakim czasie po porodzie myslalyscie o deugim dziecku?

Polecane posty

Ja po 2,5 miesiaca nie jestem w stanie,porod byl bardzo ciezki jak dla mnie,,,:( Chcialabym miec dziecko jeszcze,ale narazie nie mam sily o tym myslec co znowu mnie czeka...:( Po jakim czasie po porodzie bylyscie gotowe \"psychicznie\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mala miala 4 miesiace i przeszly jej kolki to sobie wymyslilam ze moge byc juz 2 raz mamą... ale szybko mi przeszlo :D:D a potem jak mala miala 8 miesiecy znów wrócilo... no i stalo się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze gotowa nie bede za duzo mnie to kosztowalo.. dlatego poprostu do 2giego dziecka sie zmusze:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocomama naprawde bylo az tak źle? kurcze ja chyba bylam za mloda i za glupia na to wszystko bo pamietam tylko dobre rzeczy ... a z 2 strony jak mnie wszyscy straszyli porodem to im mówilam "poboli i przestanie a dziecko zostanie juz" :D:D 14 godzin bolalo i przez pierwszy miesiąc zagoscila we mnie zlosc ... na niesprawiedliwosc jaka jest na świecie i za to ze ludzie niewykonują tego za co im placa... ale poźniej mi przeszlo... juz prawie rok i ... moze ja za szybko zapominam i za szybko wybaczam innym... a moze poprostu naprawde nie bylo az tak źle. Bo nie pomyslalam ze Mania bedzie jedynaczką ani przez chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od razu po porodzie myślałam już o drugim :p moze dlatego, ze poród lekki, położne cudowne i wszystko wokoło tego też było w porządku :) Potem przeszło mi, ale tylko z powodu ... "czy ja dałabym radę w ciązy i z malutkim brzdącem, który z rak nie schodzi". Narazie mam wstrzymanie z tematem, do kiedy ... nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanPellegrinno
zapraszam przesympatyczna MaMani na topik o adopcji :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm .. .. j nie wiem czy sie zdecyduje moze za jakis 4-5 lat po ciezkim porodzie nawet nie mysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani u mnie od poczatku byla tragedia: 1- problemy z zajsciem w ciaze, dlugie leczenie 2- ciaza zagrozona, pobyty w szpitalu, krwotoki, krwawienia..skurcze od 4 miesiaca.. to najgorsze uczucie - kiedy zycie twojego dizecka jest zagrozone.. martwisz sie wtedy 24 na dobe i masz takie schizy ze ciezko zachowac zdrowy rozum 3 - nieplanowana cc, strach, zajebisty bol, popieprzony szpital.. niemoc.. 4- od 2 dnia zycia non stop drace sie dziecko.. nie moglam sie ruszac a w nocy zostawalam z nieprzerwanie placzacym dzieckiem sama.. do tego dochodzil strach ze cos jest malej bo tylko ja bylo non stop w szpitalu slychac 5 - kolka do ok 5 mies zycia, darcie 24/dobe 6- rehabilitacja met vojty 4 x dziennie - nikomu nie zycze 7- wszytko robilam sama, maz pracowal na 2 etaty.. musialam radzic sobie sama a teraz?? coz.. zuzia ma ogromne problemy ze snem i wymaga calkowitego oddania i uwagi:) nie moge podrapac sie w dupe:D tak bylo w skrocie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego do 2giego sie zmusze:) musialabym miec nierowno pod sufitem zeby z usmiechem na twarzy i supercheciami produkowoac 2gie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocomama to rzeczywiscie ci wspólczuje. Ja tez mialam z malą swoje przejscia, jej ciągle choroby pobyty w szpitalu i wymyslanie nowych chorob przez lekarzy. Pod koniec ciazy lekarka mnie olala bo nie dalam jej w lape i zostalam bez lekarza z bialkiem w moczu i wysokim cisnieniem... Pamietam jak siedzialam na schodach przychodni i ryczalam... ech... nie ma co wspiminac takich rzeczy. wazne ze nasze lale są cale i zdrowe :) naprawde wspolczuje ci zagrozonej ciazy a potem rechabilitacjoi malutkiej. Mam nadzieje ze problemy ze snem szybko miną i bedzie dobrze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drugi dzień :) pomimo kilkunastogodzinnego porodu zakończonego cesarką. Ale u mnie personel szpitala przesympatyczny moze dlatego :) A i tak poczekam ze2-3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta przeczytalam caly art. :D:D ale nic tam nie znalazlam... zupelnie nic co moglo by mnie zainteresowac... kazdy mógłby cos takiego napisac- kazda mama :) a ja tylko apropo 2 ciazy... w pierwszej bylo super bo bylam krolewną. wszyscy sie nademną trzesli jak nad jajkiem, spalam ile chcialam, jak nie chcialam to wcale nie wstawalam z łozka... w 2 jest inaczej i to nie chodzi o moje podejscie bo ja wiedzialam ze moich obowiazków nikt nie przejmie... chodzi mi o reakcje z zewnątrz... nikt juz sie nie roztrżąsa nad tym czy biore codziennie witaminki, nie dzwoni sprawdzac jak sie czuje i nie opieprza mnie ze umylam okno zamiast lezec i dmuchac :D:D:D:D:D troche to śmieszne. bo to samo co teraz chcialam robic w pierwszej ciazy i wtedy slyszalam ze szkodzi a teraz kiedy poprostu musze to robic juz jakos nie szkodzi :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze marzylam o dwojce dzieci:) W odstepach co 2 lata:) Takze zaraz po porodzie zaczelismy z mezem rozmawiac o kolejnej ciazy:) Chcialabym szybko urodzic drugiego dzieciaczka, a potem zajac sie juz tylko praca:) No i oczywiscie dziecmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj syn ma 3,5 l i gdyby były sprzyjajace warunki finansowe aby mieć drugie dziecko to juz byśmy zaczeli starania, a tak to bedziemy musieli poczekac z 5 lat moze dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek skończy w sierpniu 8 lat a w lutym urodziłam śliczna córeczkę też nie chciałam drugiego dziecka a bo finanse a to ,że z kims mieszkamy poród też nie był lekki 14 godzin mały jak miał miesiąc był operowany także swoje przeszłam ale przychodzi taki moment ,że pragnie sie tego drugiego dziecka a teraz mam śliczną zdrową córeczkę Maje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×