Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Companero

Równouprawnienie kobiet to przesądy. Jest XXI wiek. Skończmy z tą bzdurą

Polecane posty

hahah śmieszą mnie wasze wypowiedzi jakiś facet co może faktycznie jest inteligentny stwierdził że faceci są inteligentniejsi, tylko że on sie obraca w elicie więc może sobie myślec \" w moim otoczeni jest mniej kobiet sa pewnie mniej inteligetne\" ok, tylko on mówi o \"swoich\" ja nie twierdze że jestem nainteligetniejsza na świecie bo nie jestem, napewno jest wielu geniuszy lepszych, ale podkreślam on nie mówi o wszystkich facetach, tak samo jak i o wszystkich kobietach bo jak chcecie mi powiedzięc że każdy męzczyzna jestinteligetniejszy od każdej kobiety to bym wam własnie przyjeb*ała z złości Jeśli patrzymy na realia w polsce.. co drugi uzależniony od alkoholu, , meężczyzni śpiacy na ławkach. Chcecie powiedziec ze oni są inteligetniejsi od kogoś I każdy z was tak myśli \"jestem nalepszy na świecie\" tylko dlaczego nie macie nic ??, macie syndrom boga bo jestescie silniejsi a siłą mozna działac, wmawiacie sobie ze jestescie inteligetniejsi, chcecie tego a dlaczego ? bo w XX! wielka siłe ma mózg i dlatego sobie wmawiacie ze nadal macie tą siłe, ale myslicie inestety chuje*m, i gdyby nie kobiety nie przetrwlalibyście, bo kobieta mysli przyszłosciowo, wyszykuje rozwiązania, facet myśli o obecnym stanie, wszyscy politycy staraja sie by bylo dobrze polsce teraz jak wiele firm produkujacych rożne rzeczy, nie dbajac wogole o przyszlosc.. ja sie brzydze takimi jak wy, i gdybym cie spotkała, i bys mi prawił jakie tkobiety sa mnie inteligetne dowiedziałbys sie co znaczy siła kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy on coś obraził kobiety ?? nie nazwał mnie inteligetnymi, to czemu reszta tak pier*doli, wychoweanie dzieci to ciezsza praca jak on stwierdzil i to jest racja , facet sie tego nie podejmuje, ale opwiedzcie gdzie tu kur*wa jest o tym ze sa mniei inteligetne jak to wy mowicie!!!! czy rownouprawinenie ?? oczywiscie ze jest, mnie jako kobiete ztrudniono do cohrony - praca tymczasowa ok, gosc powiedział ze nieraz kobiety dawały lepiej wycisk niz faceci to jest przyklad uszzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo które brzmi głupio
dla mnie ta rozmowa jest bez sensu. kobiety buntujące się przed nie wiadomo czym, mężczyźni je szkalujący. różnicy w inteligencji obu płci nie ma istotnej (z resztą nikt jeszcze nie prowadził badań potwierdzających jakiekolwiek różnice, bo badania antropogeniczne różnicujące ludzi są zakazane! Chodzi o to by nie spowodowało to segregacji rasowej). O tym co nas różni psychicznie, rozpisują się poradniki seksuologii, psychologii, naukowe pisma... I można o tym przeczytać, od dawna. Szkoda, że feministki, biegle posługujące się statystykami z czasopism typu cosmopolitan... nie potrafią zasięgnąć fachowej wiedzy. A co z nich wynika -> mężczyźni myślą w zupełnie innych kategoriach niż kobiety i to daje złudzenie większej inteligencji w sprawach codziennych. Myślą wyłącznie o jednej sprawie, nie potrafią myśleć o kilku... Kobiety odwrotnie myślą o wielu na raz, co daje wynik małej uwagi i mniejszego skupienia... roztrzepania i głupich wpadek. dlatego przeciętny facet będzie się WYDAWAŁ inteligentniejszy. Warto się zastanowić też nad ewolucyjnymi przystosowaniami. Mężczyzna był silniejszy i to na nim ciążyły wszystkie największe obowiązki. Naturalnie dostosował swój mózg do intensywnej pracy pod jednym kątem... myśliwy, widzący wszystko, szukający rozwiązań. Kobieta zajmowała się co najwyżej pomocą mężczyznom. Z reguły skupione były w jednym miejscu, gdzie zasób wiedzy był mniejszy. Nie musiały skupiac się na wielu nowych zjawiskach, ale do perfekcji ogarniały to co się dzieje w ich miejscu życia. I dlatego jak (przeciętny) facet otworzy lodówkę to wymieni najwyżej kilka produktów w niej się znajdujących, a (przciętna)kobieta będzie mogła wymienić wszystkie które w niej są... To dlatego mężczynza mijając ludzi na ulicy nie będzie wiedział jaki kolor butów mają, natomiast będzie znał drogę którą ma się poruszać i markę samochodów przejeżdzających obok, a kobieta nie zwróci uwagi na samochody, ale po godzinie powie jakie buty miał przechodzień. Dla nas mężczyzn ważne są zagrożenia, nowe sytuacje, nowe zjawiska, wykresy, schematy, przestrzenne myślenie. Dla kobiet ważny jest ogół spraw, ale w bardziej rozstrzepanym stopniu... a co do równouprawnienia - jesli tylko mężczyzna będzie mógł zasiadać w głównym zarządzie organizacji feministycznej, to zgodzę się, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh skoro dla mojego faceta ważne sa schematy wykresy to ja pierdziu, nie znałam mojego faceta, buahahahah :D może się udzielacie na temat starej poslki,macie po 40 lat ale tu nadchdozi nowe pokolenie gdzie każdy wychował sie i będzie wychowywał z myśla o uprawnieniu. Kobiety nie dadzą sie wykorzystywać. A faceci mający 40-stke i powyżej gdzie wychowawali się wtej polsce co baby na wsi robily na wsi, w domu bieda, chłp tylko robił.. takie realia były już dawno .. tylk owy wciąż to podtrzymujecie. Matki próbują wpłynąc na psychike dziewczynki że ona ma sprzatac pomagac meżowi (przyklad mojej mamy na mnie) ale to nie bedzie takie łatwe, ja się nie dam tym staropoglądom, i napewno wiele młodych kobiet również Bo dopiero teraz w 21 wieku rodzą się kobiety o nowych poglądach !!!!!!!!!!! Trzymajcie się chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu jest tak że jesli kobieta po 20 latach malzenstwa na moze liczyc na swojego faceta ? dlaczego ? bo chleje z kumplami, i jeszcz emi powiedz ze żule sa inteligetniejsi od kobiet , to juz przegnies znaprawde. ja nie mówie ze wszytskie kobiety sa inteligetniejsze tylko jakas czesc tak samo jest mnostwo facetow debilow niedrobów i mi wchcesz wmowic ze oni s aintelietniejsi, wrzucasz wszystko do jednego worka, smieszysz mnie takim pogladem, nie dopuszczasz do siebie mysli zewiele kobiet jest madrzejszych od ciebie, a tak jest i wiesz mi, gdybys byl moim facetem i wysunal mi taka teorie , odrazu bym cie kopla w dupe narcyzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaraz wysuniesz mi teorie o bledach ktore popelniam, przykro mi pisze opd cisnieniem przez takich debilow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GARóW BABSZTYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GARóW BABSZTYLE
.....i już...do garów...tam wasze miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GARóW BABSZTYLE
...no moze w twojej..chyba nie znasz swojego miejsca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GARóW BABSZTYLE
widze kolego...ze znalazles mojego posta z przedwczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze szybko, b oja nie mam czasu sie opierdalac cały dzien jak wy i bede pisac jak mi sie tylko podoba, bo gdy ja miałam komputer to wy sie jeszcze bawiliscie kalkulatorem !! wspolczuje wam, czepiac się o mnie takich pierdółek żeyb tylko odwrócic uwage, szkoda mi was naprawde ehh kochany syndrom boga powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi że nie trafiłes, nie mam meza i nigdy nie dam sie w to wciagnac, robic koło takich buców, a mój chlopak dokladnie wie czego wymagam od niego i jakos sie nie skarzy !!!!!!!!!!!!!!!1111 ale małzenstwo nigdy z takimi chujami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ale małzenstwo nigdy z takimi ch*jami :/ Pieprzone feministki się panoszą:o a kysz obiad swemu Panu robić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GARóW BABSZTYLE
...feminizm to rzecz śmieszna...jakbyś mieszkała na wiosce..to zapierdalałabyś 48h/dobe...a przy mruknieciu o feminizmie dostala bys od swego pana chloste kutasem po ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eskalacja feminizmu wynika z ciotowacienia facetów :o Zamiast przywrócić babe, któej się własnie przewraca we łbie do pionu, to jej taka ciota pozwala na coraż śmielsze podrygi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby do Garów
...za zdrade albo nieposłuszeństwo dla swojego pana powinna być chłosta lub kamieniowanie..skończyło by się dawanie dupy na lewo i prawo i siedzenie przed netem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede dyskutowac z zauroczonymi w sobie gosciami ktorzy uwazaja ssie za nie wiadomo co, dają dupy kobiety, co drugi facet zdradza kobiete,, i jesli bijąć kobiete facet pokazuje swoją inteligencje to hahha inteligencja nie w ta strone... to wam by sie przydal ktos kto postawi do pionu, nie myslec tylko kutasem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowo które brzmi głupio
I widzicie... głupim cipom do rozumu nie przemówisz... My mówimy o ogóle, o przeciętnej, a tu jakaś abrakadabra afarafa porównuje wszystkich mężczyzn do jakiegoś beztalencia, mamuta, który zechział być mężem abrakadabra... Spoko... i jeszcze porównuje żuli i pijaków śpiących po ławkach... A weź podejdź do nich i po dłuższej rozmowie wysnuj wnioski, kto jest inteligentniejszy. Uwaga do głupich feministek i głupich szowinistów - Inteligencja nie równa się mądrość. Mylicie dwie różne sprawy. Szanuję kobiety i po raz kolejny nie wciągnę się w bezsensowną rozmowę dotyczącą większości kobiet i mężczyzn (oraz przeciętnych). Jeszcze raz powtarzam, że nie ma na całym współczesnym świecie badań dowodzących wyższości żadnej z płci i żadnej z ras. Są one etycznie zakazane! Są tylko różnice w pojmowaniu świata, różnice w budowie fizycznej i to one robią nas lepszymi myśliwymi, kierowcami, pracownikami fizycznymi, kierownikami, ochroniarzami Kobiety natomiast nadają się lepiej na księgowych, nauczycieli, magazynierów... czy co tam jeszcze. A poza tym do obu niezrównoważonych płci kieruje... do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sory ale mnie własnie wkurza to uogólnianie!!!! wrzucanie to worka, ze kazda kobieta jest taka sama, a co do tych żuli chodziło mi tylko o porównanie, janie mówie ze wszytskie kobiety sa itneligetne szczegolnie w wieku mody na barbie itd ale czemu kucze wszystko wrzucacie do jednego wora!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiesz co>? nieraz zetknełam się z tzw żulami, rozmawiałam z nimi, i wcale nie traktowałam ich gorzej, rozmawiałam z nimi jak z normalnymi ludzmi, moge powiedzieć że co drugi nie był głupi ale jak widze codziennie tych samych ludzi idac do szkoly czy do pracy z winem w rece to ne swiadczy chyba za dobrze o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaaaaaa
jestem tylko głupią kobietą ale niech mi jakis MUNDRY facet urodzi dziecko i wychowa na własnej piersi? Kobiety - feministki..jakas abstrakcja jak dla mnie. Walczą teraz o zasiłek rodzicielski(macierzynski).. jakem tylko głupia kobieta wiem jedno, zaden facet nie spełni sie w roli przykładnego tatusia z dzieckiem przy piersi. bo to jest fizycznie niemozliwe. a tym samym fizycznie nie jest mozliwe by kobieta była lepsza np. w pracach fizycznych wymagających dużej ,męskiej siły owszem kobiety mają barzdiej analityczny mozg- ale brak im siły. jak dla mnie end of story..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równouprawnienie płci wg PolakówPonad trzy czwarte Polaków to zdecydowani zwolennicy równouprawnienia płci zarówno w życiu publicznym, rodzinnym, jak i zawodowym. Co piąty jest również przekonany o konieczności takiego równouprawnienia, choć w nieco mniejszym stopniu. W przypadku wszystkich wymienionych sfer życia bardziej zdecydowanymi zwolennikami równouprawnienia płci są kobiety, a także osoby lepiej wykształcone - wynika z badań CBOS. Podkresalam "a także osoby lepiej wykształcone - wynika z badań " ja nie twierdze ze jestem feministką, ale jak mi ktos wypowiada woje to staje się twarda, chetnie bymtakiemu przyłozyła przez łeb :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ale niech mi jakis MUNDRY facet urodzi dziecko i wychowa na własnej piersi? Pretensja do garbatego, ze ma dzieci proste? Jakbym mógl, to bym rodził :o A w wychowaniu dziecka tak samo uczestniczy ojciec jak i matka. >> zaden facet nie spełni sie w roli przykładnego tatusia z dzieckiem przy piersi Dziwne, a ja znam dwóch samotnych ojców i radzą sobie znakomiecie :) >> owszem kobiety mają barzdiej analityczny mozg Własnie analitycznego to one nie mają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×