Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Companero

Równouprawnienie kobiet to przesądy. Jest XXI wiek. Skończmy z tą bzdurą

Polecane posty

a podobno facet gdyby przeszedł poród to by go nie przeżył, że jest zaprogramowany na ból krotkotrwały ale to tylko słyszałam i nie ma to na celu ubliżeniu facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. w sumie uprawnienie powinno też dotcyzyc porodów, mniej bólu !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby jak to sprawdzić?? Znane są historie, gdzie facet scyzorykiem musiał odciąć rękę czy noge zeby przeżyc, wiec nie mów takich głupstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaaaaaa
arafacia.. bardziej wykształcona kobieta i mysląca przede wszystkim umie ustawic w zyciu swojego faceta. taka Doda- jest popyt na słodką idiotkę- robi na tym kase. Ja choc jestem brunetką, rowniez czasami rżne kokietkę- w zależnosci od swoich potrzeb.Faceci lubią myslec ze są wielcy, silni i ze ich kobieta jest z nimi bezpieczna. Faceci nie lubią mądralinskich feministek zadzierających nosa, poniewaz od wiekow to facet był- łowcą i mysliwym i to on sie troszczył by jego kobieta miała co ugotowac i dac dzieciom. Owszem czasy sie zmienily, kobiety wykonują rozne zawody- męskie, żenskie... ale nie zmieniło sie to, ze jednak kobieta jest tą słabą płcią i fizycznie jest słabsza od mężczyzny. Ja lubie byc kobietą- a nie babochłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. w sumie uprawnienie powinno też dotcyzyc porodów, mniej bólu !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, odcinanie ręki trwa z pół godziny sama katorga, a pózniej no cóz, ja spisze to co słyszałam, ale czmeu w to nie wierzyc, jakby to byo mozliwe to by ifaceci mogli rodzić heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o Nie wiem ile trwa odcinanie ręki, ale ból z pewnością jest nieludzki :( NIe ma co gdybać ani snuć domysły, których i tak się nie sprawdzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowaaaaaaa - mam faceta, nieraz go potrzebuję do drobnych spraw, mówie ze jest super , co jest zgodne z prawdą, mówimy sobie wszytsko wprost, dlatego nieraz mówiłam mu nie raz ze nie bede siedziec w kuchni jak przystało na kobiete, on powiedział ze jak mnie to ma unieszczesliwic to niech bedzie moja wola i bedziemy sie dzielic, i jestem szczesliwa, to ze uwazam ze kobiety maja te same prawa, i ze nie musze siedziec wkuchni nie czyni mnie feministka a tym bardziej babochlopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaaaaaa
wiesz , ja tez jestem z tych nowoczesnych kobiet- nie gotuje, zamawiam gotowe, nie siedze w kuchni jak mi sie niechce Nie robie niczego jak mi sie niechce..i nikt mnie nie zmusi . problem polega na tym ze ja kurcze lubie poczuc sie słabą kobieta przy silnym mezczyznie, a femninizm wywalic w kosmos! Nie chce i nigdy nie machałabym kielnią czy nigdy nie brałabym sie za naprawe samochodu. Meskie zawody dla facetow damskie dla kobiet. Tylko trzeba by zamiescic definicje damskich i męskich zajęc i ustalic granice gdzie sie konczy meskosc a zaczyna damskosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równouprawnienie , jestem za :) nie będę musiał przepuszczać w drzwiach, kupować kwiatów, skonczą się braki kadr w budownictwie a jak któraś mi się nie spodoba to bez skrupułów będę mógł trzasnąc w buzię :) jak pójdę z dzieckiem na spacer to chcę mieć za to w pracy płatny urlop i zasiłek. no i będę miał emeryturę 5 lat wcześniej. jak równość to równość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto cie zmusza do kupowania kwiatów, tak samo nikt nie musi tobie kupowac prezentow, kwiatek jest dobrowolny tak jak przepuszczanie w drzwiach starsze osoby tez przepuszcza sie raczej w drzwiach a czy ma cos do tego rownouprawnienie, to poprostu kultura i co ma trzasniecie w buzie do rownouprawnienia bo nie rozumiem , wy nam jak sie nie podobacie to walimy was po twarz my odstajemy kase za spacer z dzieckiem ? spoko nie wiem czy wiesz ale wiek teraz emerytalny został zrównany.... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×