Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

no to piatek.... bylo swietnie , co zreszta na zdjeciach widac :) ale przejde do rzeczy, ten chlopak, co tak wydzwania i pisze tez gdzies byl na imprezie, i zdzwonilismy sie i mial pozniej przyjechac ... ja bylam ze znajomymi, jednym samochodem zesmy przyjechali. on z jakims kolega dotarl kolo 1:30 i dzwonil, ale ja nie slyszalam, jak zauwazylam to bylo zaraz przed druga....mielismy pic kolejke shot\'ow , wiec go zawolalam....a on do mnie pretensje: 1. ze pije ( no coz....) 2. ze z nim nie tancze ( tanczylam caly wieczor) 3. ze nie odbieram telefonu ( nie slyszalam bo tanczylam) 4. ze jestem ze znajomymi ( no tak mowilam od poczatku) 5. ze nie jestem z nim ( no przeciez go nie bylo) 6. ze nie wracam z nim do domu ( porabalo go??? ) 7. ze wracam z kolezanka i jak go tak zostawic moglam i olac ( no psychol!!!! ) to nic, pozniej pojechalismy cos zjesc ze znajomymi, a on dzwoni, ze go olala, ze sie nie interesuje, ze go nic nie obchodzi juz.....jakbym co najmniej z nim chodzila :D , aha no i rozwalil mnie, pytajac \"czego od niego oczekuje\" odpowiedzialam zgodnie z prawda \"niczego\" - i sie calkowicie obrazil :D :D jednego psychola mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa.. ja b ym sobie poszal do fryzjera.. i na azkupki tez bo mam biedna szafe:) ale to do czasu, jeszcze troche zrzuce i moge kupowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Ci swinkowa ze puenta byla wspaniala! czego ode mnie oczekujesz? niczego...hehehehehhehehhehe dobzre im tak, palantom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do swinkowej
dobre to bylo!! usmialam sie buhahaaa..rzeczywiscie sajko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje do wiadomosci ze bylysmy razem ze Swinkowa na zakupach! Wydalysmy troche kaski i juz nam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska - zamierzam karmic piersia, wiec to powinno pomoc ze strata wagi. Pare dni temu gdzies slyszalam, ze dzieki karmieniu piersia mozna spalic do 500 kalorii dziennie. Brzmi az za obiecujaco;) Dupcia - nie mamy jeszcze imienia wybranego, bo malego bedziemy miec. Dla dziewczynki mialabym z piec imion, ale dla chlopaka zadnego. Wkrotce musimy to zmienic.. Nadia - ciaza znosze super. Tylko ostatnio straaaasznie duzo mi sie chce spac. Dzisiaj z lozka sciagnelam o 4 pm! Na serio. Obudzilam sie kolo poludnia, poszlam do kibelka, zjadlam sniadanie i bum znow do lozka. Ale jutro musze wstac o 6:45 rano, i wstane, bo kiedy trzeba to wstane, ale kiedy nie to nie ma mocnych na mnie. Na jakie lotnisko Twoja mama jutro jedzie? Skoro trzy godziny, to moze do Bostonu? Tak sobie kiedys myslalam, ze moze bysmy sie jakos mogly spotkac, ale ze Ty masz malutka, a ja juz w zaawansowanej ciazy to pomyslam, ze jednak nie. Ale skoro widze, ze bralabys pod uwage jechanie z nia przez trzy godizny, to moze bys wziela tez pod uwage jazde okolo godzinna czy poltorej godzinna, i spotkanie sie gdzies w polowie drogi pomiedzy Bostonem a Twoim miejscem? Napisz mi na moj emial: usana@interia.pl. (sorki bardzo, ale wykasowalo mi Twoj ostatni email. Ten adres to moj taki zastepczy, i zagladam tam baardzo rzadko, i ostanio jak zajrzalam to dostalam informacje, ze emaile zostaly skasowane z powodu nieaktywnosci przez 45 dni, wiec nie mam Twojego emailowego adresu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do domu.... bylam na kolacji, bylo swietnie , jestem pijana, do tego zatrzymala mnie policja i dostalam mandat - za predkosc ( dzieki bogu mnie nie obwachiwal !! ) znaczy sie bylam na kolacji z panek k. bylo milo,kilka drinkow, gadalismy do 3 nad ranem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinowaaa-wiedzialam, wiedzialam :) Romansik sie kroi A z tym mandatem to niezle, jeszcze wczoraj rozmwialysmy o tym, ze masz farta z pilicja. No i sie doigralas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko24
czesc, wlasnie wrocilam z wakacji z USA i kanady. Wiekszosc czasu spedzilam w NYC, duzo duzo Polakow. Powiedzcie mi jak Wam sie mieszka w NYC, duzo emigrantow, czy ktos z Was ma graduate job? Jak wyglada sprawa z opieka zdrowotna. Aktualnie studiuje w UK i szukam miejsca gdzie moglabym sie przeprowadzic, nie wydaje mi sie zeby "Stany' byly dla mnie , ale opowiedzcie swoje wrazenia... c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa - rzeczywiscie trafilas. Zostawilam siostrze wiadomosc z twoim problemem, dam ci znac jak sie odezwie, ona jest adwokatem (co prawda w innym stanie niz IL, ale moze cos poradzi). Nadia - dobrze ci kluska napisala z tymi swaddlers vs. cruisers, chcialam ci tylko podpowiedziec ze jak malutka bedzie juz starsza (np. w rozmiarze 4 pieluch) to jak chcesz zaoszczedzic troche $ to uzywaj Luvs na dzien jak Dupcia pisala. To tez Pampers robi i ma stretchy tabs tak jak cruisers. Pampers Dry tez nie cierpie przez te plastikowe tabs. Dziecko24 - o jaka prace ci chodzi konkretnie? Dla college graduate? Co to jest graduate job? Prace masz taka jakie wyksztalcenie chyba ze masz znajomosci albo duze doswiadczenie (mowie tutaj o pracy typu biurowej). Co do ubezpieczenia zdrowotnego to przez prace. Odciagaja ci premium z kazdym czekiem (czasami jest za darmo jak tylko na ciebie bez dependents). Pozniej zalezy jakie ubezpieczenie, czasami nic nie doplacasz, ale zazwyczaj masz co-pays ($10-20 za interniste/gina i $30-40 za specjaliste) za kazda wizyte u lekarza (oprocz za ciaze, wtedy placisz co-pay za pierwsza wizyte i co-pay za szpital). Mozesz tez sobie wykupic prywatnie, ale to kosztuje sporo, no i jest dla biednych przez Dept. of Social Services (tudziez Dept. of Human Services), ale sie nie znam na tym. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Troche mnie nie bylo . Ostatnio mam urwanie glowy...samochod mi nawala ...juz tyle kasy wydalam na jakies czesci i naprawy ze szok a jutro juz sie wkurzylam i oddaje na diagnostic do dealera na skaner to w koncu sie dowiem co mu dolega. W zwiazku z tym mam do Was pytanie, bo moze Wy dziewuszki bardziej zorientowane. Czy jak dam ten samochod na diagnostic to dostane go w ten sam dzien??? Czy dopiero na nastepny albo calkiem po weekendzie. Bo mam troche problem gdyz zrobilam apoitment na godz 13 jutro ale pomyslalam ze to bedzie trwac gora godzine. a o 13 powinnam byc jeszcze na domku w robocie. Pomyslalam sobie ze najwyzej wyskocze na godzinke zaprowadze samochod na inspekcje i wroce to dokoncze bo babka itak wraca o 17 z roboty. Ale teraz tak sobie mysle ze jaja beda jak bede musiala zostawic ten samochod to co ja zrobie??? Jak tam wroce??? Najwyzej taxi ale to tez kupa kasy i jeszcze z calym tym moim sprzetem do taxi sie pakowac to porazka :( Ale przekladac tez nie chce bo w ten tydz czy nastepny to roznicy itak nie robi a samochod muszze miec na chodzie. A no i czy ewentualnie jesli nic groznego ( w co watpie bo silnik harczy i wyrywa do przodu kiedy mu sie chce) to czy zrobia mi to na miejscu??? Mamusie jak tam wasze pociechy???? Homerkowa to dobrze ze sie wspolokatorka niedoszla dala na spokoj ale stracha pewnie Ci napedzila troche Swinkowa tylko sie nie zakochaj !!!!!:D zart nadia jak tam sie czujesz po wyjezdzie Mamy???? aPozdrawiam i zajrze wieczorkiem :D papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis umieram, jestem strasznie spiaca .... normalnie mi sie oczy same zamykaja ... nie zakochuje sie...teraz czerpie z zycia to co najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero- swieci Ci sie w aucie check engine? Ja pracowalam u dealera wiec mniej wiecej wiem z czym to sie je. Z tymi testami to roznie bywa, to zalezy od obsugi. Trzeba bylo im powiedziec ze chcesz miec auto najszybciej jak sie da to moze by sie pospieszyli. Masz jeszcze gwarancje ?To tez zalezy jaki dokladnie test beda robic, bo moga zrobic taki w 1 min. Podlacza skaner i jak cos jest nie tak, to wyskocza kody. Oni te kody potem opisza i wiadomo co jest nie tak z samochodem. U nas w Chicago tow sklepie Maverick Auto Parts robia taki skan za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
Homerkowa no wlasnie nic mi sie nie swieci...zadna kontrolka nic a nic a samochod strasznie dlugo sie rozpedza i jakos tak szarpie nim..wczoraj zmienilam filtr paliwa i dalej nic...dzis to samo...a przy 60 to jakos tak wyrywa strasznie za chwile zalnia i znowu wyrywa ...cos z silnikiem chyba...a gwarancjii nie mam bo to samochod z ebay kupiony uzywany...ale do tej pory chodzil bez zarzutu :( No wlasnie chodzi mi o ten skaner a u dealera bo tam jakby co czesci maja bez problemu...czyli co???? ten skaner trwa minute????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
to ja aero :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
za darmo??? buuuuuu a ja bede lzejsza o 94 dolce :( Juz na same jakies filtry i pierdoly wydalam ze 300 :( a trzeba bylo od razu ten skaner zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mintuke, bo oni podczepiaja ten skaner do koputera samochodowego i maja wszystko czarno na bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
a jak transmisja to co wtedy??? duze koszty??? bo ja to zieloniutka :( matko z corka :( no tak mi dzis przez glowe przelecialo ze to moze byc to bo jak biega zmienialam na parking to jakos tak glosno bylo slychac jak przeskakuje :( buuuuu az lece olej sprawdzic w transmisjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero - zadzwon rano tam gdzie ci beda samochod sprawdzac i zapytaj ile im to zajmie. Lepiej jest sie upewnic, niz ryzykowa, ze potrwa ponad godzine swinkowa - wyspij sie kobieto 😴 nadia - jak po wyjezdzie mamy?? Jak moja wracal do Polski to za kazdym razem bylo mi brdzo ciezko :(:( homerkowa, kluska, karola i reszta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
no chyba tak zrobie ze zadzwonie kurde:( jezu ale homerkowa mnie zalamalas a raczej potwierdzilas tylko to co mi przez mysl przebieglo ale mowilam sobie ze to napewno nie to :P Jezy teraz na naprawy wydam tyle ze drugi taki samochod pewnie kupic bym mogla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
ooo dupcia do pl jedziesz??? jakos nie doczytalam chyba wczesniej :D wow ale Ci fajnie Zabierzesz mnie w walizke?????ja taka drobna to napewno nikt sie nie kapnie ze czlowieka przewozisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
Ale z tymi ciuchami to masz racje w Pl we wrzesniu to raczej juz chlodno sie robi szcegolnie wieczorami bo tutaj to przynajmniej humid sprawia ze w chlodniejsze dni wrzesniowe jest jakby troche cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orientuje sie ktoras z was jak jest z wyslaniem samochodu do polski? Wiem, ze w pl trzeba zaplacic akcyze, ktorej wartosc zalezy od pojemnosci auta, wiecie jakie jeszcze inne oplaty trzeba zrobic w pl, i w jakiej wysokosci? Znacie jakies firmy wysylkowe, ktore mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
na dlugo sie wybieracie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drajwerka
dupcia moja kolezanka jedzie z chlopakiem we wrzesniu do Polski i wysylali stad samochod ale z tego co wiem to do Niemiec jakos bo taniej i stamtad sobie do polski sciagna bo to taniej jakos...ale nie wiem co i jaka firma i ile zaplacili ale moge sie dowiedziec jesli chcesz :D z tego co jej siostra mi mowila to dlatego przez Niemcy bo w Polsce placi sie ta akcyze czy co ze jakis tam procent od wartosci samochodu ale w Polsce to placisz od ceny nie takiej jaka podasz tylko ile Ci oni wycenia a w Niemczech chyba od ceny jaka sama wpiszesz..sorki za haos ale to cos w tym stylu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia- jak sie wysyla auto do PL na mienie przesiedlencze to nie placi sie ani akcyzy ani cla ani zadnego podatku. Warunki sa takie: misisz miec tytul wlasnosci i byc wlascicielem auta rzez conajmniej 6 miesiecy. Musisz im rowniez udowodnic ze nie uzywalas tego auta do biznesu ale do celow prywatnych. Jesli wysylasz auto tak normalnie to tez tytul potrzebny oczywiscie, placi sie wlasnie akcyze i te inne cla w zaleznosci od pojemnosci silnika. Jak powaznie o tym myslisz to radze juz teraz rozejrzec sie za kontenerem bo troche sie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×