Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

swinkowa ale sie usmialam sznurowane stringi :D jezu a co to takiego???? starzeje sie :D a tak na serio to dasz sobie rade i cos wymyslisz aczkowliek im dluzej bedziesz go podkrecac tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy powinnam uwiesc jeszcze zonatego faceta? ale mam problemy...ale powaznie tak mi do glowy wpadl.....albo raczej gdzies indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przyjaciel tez jest stamtad :) sznurowane stringii maja po bokach takie chawtki jak gorsety, i sa sznurowane z obu stron ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu przywiazuje baaaaaaaardzo duza uwage to dobre zegarki :D takie zboczenie :D czasami wydaje fortune :D i gladkie nogi :D to takie moje jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak wybiore sie do nj na balety to nie ukrywam ze tez licze na jakis maly niezobowiazujacy flirt weekendowy :D oczywiscie bez sexu ani zadnych tego typu sytuacjii :D tak poprostu pobajerowac :D chociaz nnie wiem jeszcze jak z praca w sobote bedzie u mnie wiec wyjazd pod wielkim znakiem zapytania :D ale za miesiac mam urodziny i w dodatku wypadaja w weekend to juz napewno cos wymajstruje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje urodziny juz 15 sierniam, 26-ste :( Statzeje sie dziewczyny, moj mlodszy brat stwierdzil niedwano ze stara dupa ze mnie. Powiedzcie, ze nie jestem stara 😭, ze jeszcze mloda dupa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrr wosk...ja tylko brwi na wosk i to zawsze mnie piecze cholwrstwo :D do bikini najlepszy krem depilujacy veet :D i dlugo nic nie odrasta a nozki to zwykla pianka i zwykla golarka bo czasami gole nogi 2 razy dziennie heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa jeszcze mloda jestes !! powiedz bratu, ze sie nie zna , on ma 5-go. robisz impreze kolezanko? ja 26 za rok dopiero ja mam straszne uczulenie od golarki , kremem robie bikini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem, jakim cudem wlosy na nogach i w innych miejscach rosna w tak zastraszajacym tempie. Wieczorem ich sie pozbedziesz a rano juz czujesz ze cholery odrastaja , wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi wlosami to porazka, a ja teraz musze ciagle miec to na uwadze, bo nigdy nie wiadomo, kiedy bajer sie uda :) nawet w pracy ( zwlaszcza) musze zarabiscie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa, ja myslalam ze ty rocznik 82! No wlasnie sie zastanawiam,czy nie zrobic jakiejs imprezki. Zaprosic znajomych, M obiecal ze zajmie sie grilem (!). Dziewczyny, czujcie sie zaproszone. Na prezent przyjmuje tylko Geriavitt i Amol bo w tym wieku nie wypada juz nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wlasnie cala butelke amolo, nie musze juz nic kupowac...tylko kokarde piekna :) kurde w co ja sie ubiore w piatek ..... wiecie co, czuje sie jak 17-latka normalnie :D ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki wstyd, jaki wstyd. Ja sama nieraz jak jade do M to szykuje sie jak nastolatka. Pindrze sie przed lusterkiem godzine jakbym na pierwsza randke szla. To normalna kobieca rzecz, jak mamy ochote na male bara bara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa moim zdaniem dekolt to podstawa uwydatnic ale nie odkryc zeby wyobraznia jego dzialala bo bedziecie pewnie siedziec naprzeciw siebie :D a Ty bedziesz mogla obserwowac jak on sie skreca :D ja lubilam kiedys takie gierki ale juz ich nie stosuje bo nie mam na kim a na swoim chlopie to nie to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero-dzieki, moze dorzucsz jeszcze pudelko Centrum Silver. Babcia, czyli ja, bedzie Ci bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale stroic tez sie stroje jak trzeba szczegolnie jak musze po niego na lotnisko wyjecac to kurde przygotowania tygodniowe sa :D raz nawet sie z pracy zwolnilam zeby moc sie wyczesac naszykowac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piersi mi nie zmniejszyly sie od tego spadku wagi...wiec moge cos wymyslic interesujacego ... i kupilam taki fajny stanik ... o matko, normalnie czuje sie jakbym polowala .... ostatnio caly czas mi sie w dekold patrzyl ... jak patrzylam w inna strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma na co to sie patrzy, ludzka rzeczk Chyba sobie jakas operacje strzele coby faceci w moj dekolt zagladali z podziwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nic tylko bluzke wydekoltowana zakladaj..najlepiej jakas prosta ale z dekoltem Swinkowa a ktore to jego urodziny ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa nie przesadzaj ...to idealny wiek dla faceta :D Homerkowa ja nosze standardowy 34B ale niedawno zaszalalam i kupilam stanik z VS taki na rozne kombinacje ramiaczek z silikonowymi poduszeczkami ale tylko w dole miseczki coby podnosily biust :D jestem zachwycona tym wynalazkiem i do sukienek bluzek z dekoltami super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 36C normalnie sa ogromne!! ja lubie takich .... ja wogole nie umiem wytlumaczyc, co mnie tak do niego ciagnie, powaznie, normalnie jakas sila dziwna, i jak go slysze, to mi normalnie sie slabo robi i kolana uginaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero- wiem o ajki Ci chodzi, tez mam zamiara taki kupic. Skoro polecasz to nie bede sie wahac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×