Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Gość karolkaa23
hey laski!mam na imie karolina i mieszkam w nj!mam 23 lata,chlopaka z ktorym razem mieszkamy i ogolnie jest okay,ale nieraz sami wiecie jak to z facetami bywa.pozdrawiam i jednoczesnie witam was:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki homerkowa:) wlasnie szykuje sie do podjecia waznej decyzji. skonczylam studia i problem: jechac czy nie jechac:( mysle zeby poczekac do jesieni bo zawsze jest lepiej z praca bo w wakacje to srednio z tego co ja wiem. bardzo mnie ciagnie do stanow chociaz najrozsadniej byloby zostac i poszukac ustabilizowanej pracy w PL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniela teraz bardzo duzo ludzi stad wyjezdza wiec z praca czy wiosna lato czy zima to chyba problemu nie bedzie Ja lece do roboty wczoraj bylam nad jeziorkiem i odezwe sie wieczorem :D buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, jaki tu ruch :) ja dzis umieram, spieklam sie na czerwono-bordowo-burgundowy :D ale wyjazd nam sie udal. piekna pogoda, cieplutka woda, piaseczek marzenie, na pontonie jezdzilismy pol dnia... do domu wrocilam tak skonana, ze zrobilam sobie herbate i zasnelam na kanapie...i obudzilam sie dzis rano :) na imprezie w piatek, na ktora jednak poszlam, mimo malutkich przeszkod, bylo zajefajnie. straaaaaaaasznie duzo ludzi, homerkowa ty wiesz, az pod aldim kolejka byla :) wytanczylam sie za wszystkie czasy, nie mowiac juz o long island :) moj ex kupil lasce swojej pierscionek ... za $2500 a dla mnei na rachunki nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
hej laski, u mnie dzis leje, ciezkie olowiane chmury, jak w listopadzie w Polsce, ma byc jakis huragan, ale podobno w innej czesci Fl, aero kurcze ta historia z ta dziewczyna, faceci sa straszni, i to pilot, mnie sie zawsze piloci kojarzyli z porzadnymi ludzmi.... Moja dzidzia cos chora dzis, ma katarek, lekka temperaturke, nie wie, czy isc do lekarza:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
Swinkowaaa, ehh.. jakie jest fajne zycie singla, zazdroszcze:) Hmmm, ten facet to wydaje sie niezle wyrachowany, slub po tak krotkiej znajomosci, chyba chodzi mu tylko o papiery....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny w poniedzialek, nie wiem czy wy tez nienawidzicie poniedzilakow tak jak ja?J..w ogole nie chce mi sie pracowac..dlaczego nie wyszlam bogato za maz hehe Aero ale ch..z tego goscia, wszystko mozna by bylo jeszcze jakos wytlumaczyc, ale to, ze wciagnal w to swoje dzieci, to juz podlosc nad podlosciami..no coz facet moze i chcial sie hajtnac z nia ale zeby nic sie nie zmienilo, tzn on by bumelowal, ona utrzymywala jego I dzieci..a jak ona sie postawila to ja jeszcze okradl..powinna na niego mimo wszystko doniesc, udowodnilaby jego wine, ..ee szkoda slow, ja wam tylko powiem a propos tego, ze nie wrato poswiecac sie dla faceta, ze mnie zaczelo sie ukladac w stosunkach damsko meskich ze tak powiem, w momencie, kiedy postanowilam byc egoistka, oczywiscie nie udaje mi sie do konca to, ale nauczylam sie stawiac swoje potrzeby i dobro na pierwszym miejscu, nigdy faceta..(tzn na drugim bo na pierwszym jest moje dziecko), raz dostalam po d. , bolalo i powiedzialam wtedy sobie nigdy wiecej, Boomerang dziekuje za slowa otuchy! Fakt boje sie tego powrotu ale ja sie wlasnie do tego kraju zrazilam tym, ze tu jest tak ograniczona wolnosc czlowieka, nie mowie tu o religii itp tylko o zwyklym codziennym zyciu..takich przypadkow jak Ty na Florydzie mialam kilka, i mimo, ze jestem obywatelka to tak samo bylam potraktowana arogancko, mam przeciez okropny akcent i nie za dobrze mowie po angielsku.. Line80 ja ide do lekarza dzisiaj to napisze Ci co mi przepisal, na pewno dostane zelazo, ale ponoc najlepszy jest taki zastrzyk co pobudza do rozmnazania sie te krwinki co ich malo we krwi..pogadam z nim zeby mi moze taki zaplikowal, bo na prawde zle juz zaczynam wygladac, ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiety :) kilka dni tu nie zagladalam, i widze, ze niezly ruch sie zrobil :) nie uwierzycie co sie stalo, moj kochany synus wspial sie na krzeslo i dawaj za laptopa. No i moze wszystko byloby okey, ale na stole stala butelka wody, przewrocil ja i zalal klawiature :(:(:( ale bylam zla 😠 nic nie dzialalo, laptop nawet sie nie chcial wlaczyc. W koncu maz go rozkrecil i przesluszyl w srodku. Wczoraj wieczorem bylo okey, a dzis myszka kompletnie nie dziala. Musze bez przerwy naciskac tab, jak chce na cokolwiek kliknac. Jak maz tego dzis nie naprawi, to zawioze to informatyka, szlag chce mnie trafic. Pojechalam nawet dzis rano do bazy, a tam jak na zlosc komputry beda dzialac dopiero po 3pm, bo cos instaluja. boomerang- w tej czesci fl co ja mieszkam, widzialam ostrzezenia o huraganie :( homerkowa, swinkowa, aero 🖐️ kwoka - wreszcie wracasz :) jorkerka - jaka pogoda w pl?? weekend minal milo i spokojnie, zakupy, bylismy na birthday party, a w niedziele goracy piasek i cieply ocean :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w poniedzialkowy wieczor. U mnie dzis wieczorek roznych przemyslen. Musze cos zmienic w swoim zyciu koniecznie gdyz czuje ze wegetuje. Coraz bardziej sklaniam sie do sprzedazy mieszkania, musze co miesiac wydac $1500 na mortgage i czynsz. Jak sobie pomysle ile to kasy to az mnie to przeraza. Sprzedam jak najszybciej i wynajme cos za $500 w Chicago. Z tym szukaniem pracy tez niezbyt ciekawie. Niby jakis odzew jest ale malo kto chce zatrudnisc osobe z nielegalnym pobytem. Dostalam telefon z poprzedniej pracy, zaoferowali mi etat, ok 50h/tyg. Stawka godzinowa tez dobra. Tyle tylko, ze musialabym dojezdzac codziennie prawie 30 mil. Za daleko. Tak bym sobie pojechala na jakies wakacje ale za co, jak wiecej niz polowe swoich zarobkow wydaje na mieszkanie. Po co mi to bylo. O durna ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski!co porabiacie w dzisiejszy wieczorek?ja wlasnie wrocilam ze szkoly i sie nudze przed kompem,ahh ta rutyna,pozdrowki,jak tam wasze sprawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz w domu i zastanawiam sie po co ja wracalam :O kloce sie caly czas z mezem i az zaczynam zalowac ze nie jestem singlem jak Swinkowa Dzizas jak on mnie wkurza. Mamy pewne mieszkanie dwusypialniowe na oku w Merrick long island ale nie bede nic wiecej pisala by nie zapeszyc. Napisze jak juz wynajmiemy Czy ktoras chce mojego meza? Bedzie Wam robil pranie, sprzatal i gotowal. Duzo za niego nie wezme bo chwilowo nie chce go widziec. To co? Jakas chetna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh kluska serowa az tak jest zle??ja jeszcze nie jestem mezatka ale mieszkamy razem od 1,5 roku to prawie jak maz i zona i tez nie jest kolorowo,klocimy sie o byle co,ehh jaki ten facet ma ciezki charakter,szkoda gadac.zawsze musi postawic na swoje,nie wiem co bedzie dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Kurwa napisalam posta na pol strony albo i wiecej i go wcielo ...nie no zaraz zwariuje a takie natchnienie mialam wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa znajdz wspolokatorke szybko i masz 5 stow w kieszeni :D Dzis sie wkurzylam na swojego macho bo jak z nim gadalam na fonie to zmienilam taktyke i bylam taka olewajaca troche to znowu zle bo go ignoruje i ze mam ton glosu nie taki jak trzeba...teraz zle kiedys tez zle...taaaaaa najlepiej zebym byla zawsze wesola usmiechnieta zeby zawsze bylo okej i gadac o pogodzie a nie problemach i sypac na dokladke kawalami ...super Karola23 gdzie mieszkasz w nj bo ja kiedys tam mieszkalam a ja sobie dzis do Marshala zalecialam i zakupilam dresiki Nike fajne bo chyba na gym sie zapisze coby dni sobie zapelnic zebym nie musiala klocic sie z moim panem i wladca heheh a on taki sportowiec to moze do mnie dolaczy i moze choc jedna wspolna pasja sie znajdzie miedzy nami reszte wieczorow zapelnione bede miec szkola i tak bedzie sie toczyc moje szare zycie dalej Dupcia ja tez kiedys sobie wylalam sok na klaweiature laptopa i tez nie dalo sie go wlaczyc....juz mialam zalamke ze trzeba kase szykowac na nowy komp bo ja bez tego to jak bez reki...ale moj facet tez rozkrecil wysuszyl i jak nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa jak tam Twoj bob sie sprauje...moj wprawdzie nie bob a raczej ob :D ale biedak lezy w szafie na dnie z ciuchami skryty przed konkurencja zywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole dzis dostalam kompelmenta w szkole od opiekuna mojej klasy ze ladnie wygladam a ja mu na to ze ja prawie prosto z pracy hehe rozczochrana i wogole ...a on na to ze powinnam w takim razie wiecej pracowac :D mo ze skupie swoja uwage na nim...w najblizszym semestrze a nie na nauce :D Charlie sie nazywa ..jakos tak z chaplinem mi sie kojarzy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bob very good, i like :) ja dzis zmeczona jestem potwornie, jeszcze na silowni bylam , ale za bardzo bola mnie miesnie , wiec tylko godzinke aero co u ciebie poza tym charlsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa a tak poza tym to nic....pojechalabym gdzies sobie na wakacje bo zmeczona juz jestem z jednej strony praca z drugiej strony ta monotonia i szaroscia....nie chcialaby ktoras zrobic sobie wakacje w maryland ???? znajomi jada nad niagare w ten weekend ale jakos nawet nie chce mi sie za bardzo jechac tam...poza tym jakos strachliwa jestem ze mnie tam zlapia hehe :D i bede miec wycieczke do Polski calkowiecie za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nad niagare wybieram, nie boje sie lapania :) poza tym chcialabym do vegas taaaak bardzo i plan moj wykonam, tylko nie wiem kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dowiedzialam sie dzis ze mkja kolezanka jest w ciazy...i jakos mnie uklulo cos ze nastepna bedzie miec dziecko :( ale ciesze sie jakby nie bylo jej szczesciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Myslalyscie np co by tu mozna bylo robic zeby sobie w domu dorobic???? wlasnie na te beznadziejne wieczory a tymbardziej jak zima przyjdzie...no nie wiem nie musi byc duzy zysk...aby na waciki i kosmetyki starczylo :D jakies chalupnictwo czy co sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×