Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aniania***ie

Gdzie jechac na wakacje marzen???co polecacie

Polecane posty

Gość Alaniska

Turcję polecam - jest bardzo atrakcyjna cenowo i jest to kolorowy kraj! Moim zdaniem można pozwiedzać i odpocząć. na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Alaniska napisał:

Turcję polecam - jest bardzo atrakcyjna cenowo i jest to kolorowy kraj! Moim zdaniem można pozwiedzać i odpocząć. na prawdę warto!

Żaden muzułmański kraj nie wchodzi w grę jeżeli chodzi o mnie. Nie mam ochoty wspierać bandytów. Kto chce niech tam jedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Żaden muzułmański kraj nie wchodzi w grę jeżeli chodzi o mnie. Nie mam ochoty wspierać bandytów. Kto chce niech tam jedzie .

Na Filipiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Honolulu  na Hawajach (powaznie). Byłam właśnie na waikiki beach jest super. Ale bardzo drogo (drożej niż w innych miastach USA), więc nie wiem czy cię będzie stać. No i to jest daleko. Trzeba najpierw do San Francisco i stamtąd jeszcze sześć godzin lotu. Męczące to jest nawet jak się leci business class.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Filipiny lepsze ,ciepło ładne widoki , jak na polskie warunki tanio , szkoda przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania***ie

Jestem w szoku ze moj temat przetrwal tyle lat , gdybym mogla cofnac czas to bym od tego psychopaty odeszla juz wtedy 😂😂😂

Wakacje marzen nie wypalily bo z toksycznym facetem nie ma mowy o spelnianiu marzen , zamienil swoja wygrana na pieniadze I rozpuscil jak wszystko. Ranyy ile sie od tego czasu zmienilo 

Wlasnie planuje kolejny wypad na 2 tyg ...co polecacie myslalam o Tajlandii (Phuket) lub Cambodii ??? Co lepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087
20 godzin temu, Gość ania***ie napisał:

 

Wlasnie planuje kolejny wypad na 2 tyg ...co polecacie myslalam o Tajlandii (Phuket) lub Cambodii ??? Co lepsze 

Ani to, ani to. Moj maz byl rok temu w Kambodzy, d * nie urywa. Ja mam inny styl. Dla mnie wakacje marzen to Karaiby ( bylam na Dominikana, Kuba, Jamajka- polecam) albo Zanzibar. Bali, Sri Lanka tez fajnie ale to nie to. 

Z miejsc, do ktorych chce poleciec to: Seszele, Malediwy. Australia, Hawaje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karaiby drogie jak wuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania****ie
9 godzin temu, Gość ewa19087 napisał:

Ani to, ani to. Moj maz byl rok temu w Kambodzy, d * nie urywa. Ja mam inny styl. Dla mnie wakacje marzen to Karaiby ( bylam na Dominikana, Kuba, Jamajka- polecam) albo Zanzibar. Bali, Sri Lanka tez fajnie ale to nie to. 

Z miejsc, do ktorych chce poleciec to: Seszele, Malediwy. Australia, Hawaje 🙂

Ja lubie komfort,  nie lubie odrapanych slumsow I tandetnych hoteli , zazwyczaj trzymalam sie Europy ale ogladajac podroze z wojownikiem zamarzylam o Tajlandii...opinie sa podzielone , ludzie nastawiaja sie na zwiedzanie I mieszkaja czesto tanio,byle gdzie byle przekimac 

Jak narazie moje najwieksze zaskoczenie bylo w Turcji,  w maju bylismy pod miejscowoscia Kemer ( gory przecudne I morze) Nasz hotel , olbrzymi resort z aqua park 5* ( wykonczenia detali slabe ,ale generalnie najlepszy w jakim bylam ) bil na glowe wszystkie Hiszpanskie I Kanaryjskie hotele w ktorych bylam ( 4*) a jedzenie poprostu obled! 

W maju lecimy kolejny raz tyle ze w ok.Bodrum tez 5* ... powiem tak ,jak zakosztujesz luxusu w Turcji ciezko znalezc w Europie hotel ktory bylby rowny,  polecielismy potem na Majorke gdzie byly ahy I ohy... ja bylam rozczarowana. Moze Dominikana podobnie choc czytalam opinie ze tez ich **** odbiegaja od naszych oczekiwan

Za miesiac Tyrol ... Narty,  spa ,szybkie ladowanie baterii, chce zeby dzieci poznaly prawdziwa zime, prawdzie ferie ,ja kocham cieplo, dla nas DOME Thermy I powrot do domu ....byle do lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z coral Travel jade do Grecjii. nie moge się doczekać wakacji...teraz jest mało turystów, jest fajnie i bezpiecznie! także już niedługo sie będę wygrzewać na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2020 o 17:02, Gość ania***ie napisał:

Jestem w szoku ze moj temat przetrwal tyle lat , gdybym mogla cofnac czas to bym od tego psychopaty odeszla juz wtedy 😂😂😂

Wakacje marzen nie wypalily bo z toksycznym facetem nie ma mowy o spelnianiu marzen , zamienil swoja wygrana na pieniadze I rozpuscil jak wszystko. Ranyy ile sie od tego czasu zmienilo 

Wlasnie planuje kolejny wypad na 2 tyg ...co polecacie myslalam o Tajlandii (Phuket) lub Cambodii ??? Co lepsze 

Tajlandia jak najbardziej, piekne miejsce, przyjazni ludzie, plaze jak w raju. Chociaz Phuket to nie dla mnie. Ta wyspa akurat zbiera najwiecej mlodych turystow (18-25 lat), duzo calonocnych imprez, itp. Jezeli bardziej sie sklaniasz w strone luksusu to polecam Koh Tao - sam zostalem w kurorcie Sensi Paradise - piekne domki, sam kurort duzy i ma wszystko na miejscu- polozony na "cichej stronie" wyspy. Mozesz sobie wynajac prywatna lodke na dzien z przewodnikiem, pozwiedzac, do innych wysp tez blisko na jednodniowy wypad. 

Jezeli lubisz wieksze miasta ktore jednak nie sa wielkim kolchozem (jak np. Bangkok) to Chiang Mai jest cudowne, mozesz zaczac tam i tez zlapac szybki, tani lot (ok 160zl) na poludnie Tajlandii na wyspy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Seszele? Zawsze chciałem tam wyjechać. Te piękne rajskie plaże to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam z Coral Travel w Grecji - bardzo fajnie wypoczełam, super klimat, pyszne jedzenie no i wszystko załatwione wiec na pewno jeszcze powtórzę taki wypad z tym biurem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, maria_gus napisał:

Ja myślę o Zanzibarze w marcu.. ktoś był? Polecacie?

Nie z biura podrózy, a na własną rękę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malediwy!! ja byłam z Coral Travel rok temu, ponad i szczerze mowiąc to ja bym wróciła jeszcze raz tam! jest pięknie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×