Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aniania***ie

Gdzie jechac na wakacje marzen???co polecacie

Polecane posty

polecam Tajlandie np Phi Phi Island lub Koh Samui chociaz na phi phi island ladniejsza woda, Meksyk wrocilam w tym roku i bardzo mi sie podobalo , polwysep Jukatan przepiekny, Cancun hmmm warto zobaczyc ale nic specjalnego plaze beznadziejne za to wysepka Isla mujeres cudo!!! Poza tym i w Tajlandii i w Meksyku przepiekna kultura, duzo do zwiedzania. W tym roku wybieramy sie najprawdopodobniej na Malediwy choc w gre wchodzi rowniez Mauritius i Seszele. Jezeli chodzi o koszta to te 3 ostatnie (jesli wybierasz sie z biurem podrozy a przypuszczam ze tak skoro wygraliscie) to 3000 e nie wystarcza :/ powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
polecam stronę http://www.sailor.pl/, która oferuje czartery jachtów oraz wynajem jachtów motorówek na Mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz jakiegoś sprawdzonego portalu, gdzie znajdziesz oferty noclegowe polecam przymorzu.pl/wladyslawowo . Miejscowości do wyboru masz naprawdę sporo. Ja jednak wybrałabym Władysławowo. Piękna, zadbana plaża to dla mnie największy plus. Władysławowo to miasto portowe więc zawsze można sobie kupić świeżą rybkę, którą wprost uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe rybka droga jak nie wiem co na 40 razy przepalonym ojeju smażona .Rodem z najbardziej zatrutego morza w Europie . Woda zimna jak z kranu a w lecie 50% szans na niepogodę . Do tego ceny przyzwoitych kwater z kosmosu. Zgadnij gdzie takie atrakcje ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś dołożyła prawie pewne sinice w morzu, to bym wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku zastanawiam się nad polskim morzem, czy ktos może z was poleca jakies noclegi w bialce tatrzańskiej? Znalazłam cos takie www.dziubas.eu ale szukam jakichs opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade do Japonii do Tamagawa onsen , w prefekturze Akita. Potem do sapporo . To bedą moje wakacje życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciechocinek hotel pod tezniami lub villa park ,super powinno starczyc atrakcje dość tańców też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będę mieć 70 lat, to wybiorę Ischię. No chyba, że z uwagi np. na trombozę nie będę mogła latać, to przyjadę do ciechocinka pod te tężnie. A ma ten hotel opcję AI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje marzeń w Polsce hehe ;) Wakacje marzeń to są jak pojedzie się do Polinezji Francuzkiej, na Karaiby, do Meksyku, do Ameryki Południowej czy Azji, gdzieś gdzie pojedzie się daleko w świat, pozna inna kulturę, innych mieszkańców, zasmakuje nowej kuchni Itd, a nie Ciechocinek czy polskie morze bez urazy mówiąc ;) ale rozumiem ciężkie czasy trzeba się jakoś zareklamować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Zakynthos - wyspę w Grecji. Byłem w małym rodzinnym hoteliku z pięknym widokiem na morze i jestem pod wrażeniem krajobrazów oraz klimatu. Jest tam jedna z najpiękniejszych plaż na świecie. Tylko 3,5 godzinki lotu z UK a miejsce nie jest tak zadeptane przez turystów jak znacznie bardziej popularne Kreta albo Rodos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelcia33
A może Mauritius? Przed kilkoma laty byłem tam na wycieczce z biurem http://newpoland.pl/ Było naprawdę cudownie, wspomnienia mam do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd pracuje za granica to wakacje marzen mam zawsze w polsce :0 teraz ja doceniam i jak tylko mam wolne to wpadam do polski raz mazury raz góry raz morze, tyle mamy pieknych miejsc aż szkoda ze nie doceniamy tego wszystkiego ;) ale może trzeba było wyjechac zeby docenić ;) teskni mi sie za Polska, ale nie wiem czy bym wrócił w sumie na stałe w holandii też mi dobrze, mam db prace, którą znalazłem dzięki vpu polska i pewnie jakbym wrocił do Polski i tutaj pracowął to nie wiem czy by mnie było stać na tak częste podróże ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zamieszkaliśmy za granicą szukam miejsca na wakacje w Polsce i naprawdę nie mogę niczego znaleźć. Chodzi mi o hotel All Inclusive, koniecznie z wewnętrznym basenem, przyjazny rodzinom z dzieciakami. Nie nie chodzi mi o przedrogie paskudy w rodzaju Gołębiewskiego. Normalny hotel, jakie spotykam na Kanarach, w Grecji, Włoszech itp. Aha, parking ma być na terenie hotelu. I nie umiem znaleźć. Źle szukam? Przecie nie pojadę do kwatery prywatnej, gdzie łaskawie właściciele oferują byle jaki pokój. Tzw. sezonowe pensjonaty, z byle jakim śniadaniem, albo i bez tego również mnie nie interesują. Chcę do Polski, ale nie za wszelką cenę, a wśród reklam w tutejszym wątku naprawdę żadnych poważnych propozycji nie ma. Ot mam problem. Aha, fajnie byłoby, gdyby Polska była nie droższa, niż np. Teneryfa, a często tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprawy organizowane przez www.4challenge.org to prawdziwy majstersztyk. Szczególnie doceni to ten kto był na wyprawach organizowanych przez inne biura, nie chce mi się podawać jakie... Liderzy 4challenge wiedzą gdzie co i jak. Potrafią sobie poradzić nawet w razie problemów. Polecam wszystkim bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek44
Jakiś czas temu byliśmy naszą paczką na wyprawie do Tanzanii na Kilimandżaro. Organizację zostawiliśmy ekipie z 4challenge i był to bardzo dobry wybór. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie bali! to naprawde raj na ziemi. bylam raz a w marcu wracam razem z ludźmi z wyprawanabali. chcialam interesujacych wakacji, takich na ktorych bede mogla sie rozwijac a nie lezec plackiem i to strzal w 10tke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jakieś ciepłe, kraje, gdzie temperatura nie sprada poniżej 25 stopni. Możecie sobie zerknąć chociażby na ofertę biura podróży http://www.variustur.pl/ te wycieczki się świetne. Jak zawsze z nimi lecę gdzieś to jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bali jest drogie i przereklamowane, każdy Białas tam jedzie. O wiele tańsze, ciekawsze są inne wyspy w tym rejonie. Np każdy młody brytyjczyk był obowiązkowo na Bali, w Singapurze i Nowym Jorku. Innych miejsc nie znają i tylko o tym z nimi da sie porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamka82
Ja byłam w tamtym roku w Brazylii. Wspaniały kraj, niesamowita wycieczka! Wszystko bardzo dobrze zorganizowane w biurze New Poland. Zdecydowanie jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co muyslicie nad wakacjami nad naszym pieknym polskim morzem? Ja zastanawiam sie czy wybrać sie do Gdyni, znalazłam tam fajny hotel, spojrzcie - http://nadmorski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukającym wyzwań to ja polecam Afrykę. To jest dopiero kawał świata do zwiedzania. Ja tam spędziłem prawie dwa tyg, przejechaliśmy po południowych terenach kilka, jak nie kilkanaście tyś km a mogę powiedzieć, że tylko wycinek tego kontynentu zobaczyłem. Fajne wyprawy po płd Afryce organizuje Wild Wind Safaris - www.wildwindsafaris.com. Ja z nimi podróżowałem – polskojęzyczna obsługa, dobry nocleg (jest do wyboru wariant lux dla bardziej wymagających, ja się zadowoliłem standardem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za afrykę dziękuję. Dwa tygodnie gorączka prawie 40 stopni i żaden lekarz nie wiedział od czego. Jakiś tropikalny wirus. Przeszło, ale powiedziałam sobie, już nigdy więcej Konga, ani niczego w tropikach. Chcę żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Białas
Przy wycieczkach i wyjazdach warto zwrócić uwagę na dobrego przewoźnika. Ja często korzystam z międzynarodowych linii autobusowych ECOLINES: https://www.facebook.com/ECOLINES/?fref=ts Dobrze mi się z nimi podróżuje- wysoki standard, nowoczesne wyposażenie, atrakcje, dobre ceny i częste promocje, regularne konkursy. Nie ukrywam, że to wszystko sprawia, że jestem do nich przywiązana. Jak firma dba o klienta, to niby po co ją zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Peru :) Wybieram się w tym roku tutaj - gaudeamus.com.pl/wyprawy/peru_boliwia. Z pewnością będzie cudownie, już nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagarttt
Myślę, że nie powinna cię zawieść usługa sprzedaży voucherów hotelowych na Wyspach Kanaryjskich, którą świadczy firma Holiday Resorts. Jej ofertę, z której ja już w tym roku skorzystałem możesz znaleźć na stronie firmowej pod adresem www.holidayresorts.com.pl . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie intryguje ta opcja: gaudeamus.com.pl/wyprawy/peru_boliwia_chile :) Może w przyszłym roku się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam polskie spa. naprawde fajne jest w http://www.hotel-lidia.pl/ . bylismy tam kilka razy i bylo bardzo milo i przyjemnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się co do polecenia SPA w Polsce tylko że ja stawiam na http://www.hotel-lubicz.pl/ bo dla mnie wakacje marzeń obowiązkowo muszą być nad morzem w Hotelu Lubicz mają przepyszne jedzenie, genialny standard a zabiegi nieziemskie, uwielbiam tam wracać o każdej porze roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×