Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aw81

Ważne pytanie przed porodem

Polecane posty

Czy jak sie ma \"liczne bakterie\" w moczu to jest to niebezpieczne dla dziecka rodzonego naturalnie? czy jest to wskazanie do cc?? Mam wiecznie liczne bakterie i tylko na moment sie ich pozbyłam... :(A teraz znowu są liczne. A poród moze byc w kazddej chwili bo to 37/38 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniaaa.
o ile wiem to nie są niebezpieczne dla dziecka przy porodzie sn, ale jeśli kobieta w ciąży ma problemy to dziecko może mieć jakieś infekcje dróg moczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nic wiecej nie wie...? please martwie sie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to czyli dziecko rodzi sie juz z infekcją...? i grozne to jest dla niego...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
av zalezy jakie bakterie powoduja infekcje. zazwyczaj jest to grozne i niestety maluszek dostaje... antybiotyki i konczy sie dlugim pobytem w spzitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani a czy obecnosc "licznych bakterii" w moczu zawsze oznacza infekcję?? jak ja sie zmartwiłam teraz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno nie martw się na zapas, ja również mam cały czas b.liczne bakterie w moczu, ale robiłam posiew i nic z nich nie urosło... nie rozumiem po co od razu pisać o długotrwałym pobycie w szpitalu itp.-niezła \"rada\"... porozmawiaj ze swoim ginekologiem po prostu-nie szukaj odpowiedzi na forum, bo Cię tu zasypią dobrymi radami a Ty bedziesz się tylko niepotrzebnie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zawsze duzo leukocytow w moczu raz mialam jakas infekcje drog moczowych i zbijalam to lekiem-a dodam ze wogole nie czulam zadnej infekcji pogadaj z ginem czy takie bakterie sa grozne, on najlepiej ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz jak do niego dzwonilam mowil,ze mam sie nie przejmowac, ale tez i zglosic do niego jutro.. To jak to w koncu jest,....jest to az tak bardzo niebezpieczne........../?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalwiny
Witam, ja miałam bakterie w moczu od początku ciąży. Dawali mi amoksiklav i inne takie, ale nic nie pomagało, przetrwały aż do porodu. dzidziuś rozwijał sie dobrze i te bakterie własciwie tylko mi przeszkadzały, bo mnie drogi moczowe bolały straszliwie. 2 tyg. przed terminem odeszły mi wody i mała sie urdziła 10 punktów na 10 :D, ale nie wiem, czy to wpływ bakterii, że przed czasem. Ale po porodzie musiałam byc w szpitalu aż 2 tyg. bo gorączkę miałam i to przez pęcherz było napewno, bo mniemeczyli prześwietleniami nerek. Więc nie ma się co martwić na zapas, ale lecyc trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz tylko podwyzszone leukocyty to nie masz sie czym martrwic najgorsze sa infekcje samych drog rodnych moja kolezanka miala infecje bakteryjna i musiala to podleczyc szybko przed porodem-ale gin jej od razu powiedzial ze to jest b wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejjujj kobieta w ciazy
wiec czemu nie zapyta swojego ginekologa!? tylko tu:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalwiny
Własciwie to o wszystko można zapytać ginekologa i nie trzeba w ogóle na fora wchodzić :) Widocznie sa i tacy co chcż zasięgnąć opini innych i nie koniecznie lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×