Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurtka dla malej lali

szukam kurtki dla malej dziewczynki co sadzicie o tej? r 80

Polecane posty

Gość agagaga
ładna, ale tylko na wiosnę.Ciepła raczej nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak dla mnie takie kurtki sa dla nastolatek a male dziewczynki powinny nosic jasne cieple kolorki... to takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ta biala jest sliczna... ale biala :D:D z tym tez bym uwazala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmnmnmnmmnmnmnmnnnn
nie lubie dzieci ani ogladac zdjec dzieci, ale twoja zuzia w stopce przesliczna jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziattt
bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick poszedl spac
no fajna ta pierwsza, ale za 42 zl to jakosc raczej gowniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgvbdfzb
a pierwsza kurka fajna i ta różowa. zwracaj uwagę żeby nie była sztywna i zbyt gruba, lepiej założyć cienką i pod to bluzę. a Zuzia fajowa jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki- mnie osobiscie wkurza niesamowicie to że wiekszośc kurtek lub kombinezonów jest tak uszytych , że zapomina sie o tym że dziecko prawie nie ma szyi i nigdy nie zapinają się do końca- tez szukam wiosennej kurtki- bo przejściową mam- ale właśnie takiej żeby dobrze się zapinała- jak któraś ma wypróbowaną wklejać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z cocobello super biała ładna ,ale nie praktyczna a ta pierwsza w szarym kolorku też super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż ja osobiście uważam że w tej chwili w polsce jest tak że po zimie jest pare dni wiosny a potem prawie lato- i tak na dobra sprawe kupuje sie kurteczke na chwilę- więc nie ma co cudować z cenami i firmami ale oczywiscie to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakim*
mamani nie wszystkie dziewczynki musza chodzic w rozowym ;) niektore maja taka urode ze przeslicznie im w brazie khaki czy nawet czarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakim*
kurtka dla malej lali ta pierwsza propozycja najbardziej mi sie podoba :) ale zelezy to jaki typ urody ma twoja dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamowilam ta z cocobello, mam nadzieje ze bedzie w miare dobrej jakosci i nada sie na teraz pod jakas cieplejsza bluze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ktoś pisał o jakości. Mała drugą wiosne w niej chodzi a kurtka jest naprawdę ładna i wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania- a jak pod szyjka zapina sie?? kurcze może to tylko moja mała ma ten problem że nic pod szyją nie chce do końca się zapiąć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike wybierz sie do smyka jak masz taka mozliwosc. ja dzis bylam i jest zatrzesienie roznych kurtek. ceny mniej wiecej 59-70 zl... Ta co moja ja ma tez sie nie dopina pod szyjką jak malej wysoko glowki nie podniose do góry a jesli chodzi o kolory to wiem wiem... teraz w sklepach duzo takich ciemnych rzeczy- brazów, fioletow i granatowego jeansu... To jest bardzo modne teraz :) Ale ja wole zywe kolorki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani ja smyka mam pod bokiem- ale nie chodze bo mnie wkurza marża jaka tam mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam też w 5-10-15- i mają tam aż jeden rodzaj płaszczyków- dośc tandetnych i niekoniecznie tanich ja na takie gówienko za przeproszeniem aaa byłam i w h&m i też nic nie znalazłam:O taką zupełnie wiosenno- letnia mam niby na teraz też ale wkurza mnie właśnie to że jest szyta jak dorosła i nie chce się zapiać pod szyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike ja malej w smyku tez ciuszków raczej nie kupuje... uwazam ze nie są warte swojej ceny. wole jej kupic cos w h&m jest tansze i naprawde fajne... jak Mania byla maluska kupilam jej troszke ciuszków w smyku i po praniu zrobily sie z nich szmatki i jakos tak sie zrazilam... a dzis weszlam do Zary i przezylam szok :D:D sandalki rozmiar 19 skladajace sie z podeszwy i 3 pasków kosztują ... 99 zl!!!!!!! padlam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×