Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Companero

Dlaczego kobiety robią ze swoich facetów cioty?

Polecane posty

Jest normalny chłopak, wchodzi w związek z jakąś dziewczyną i ta od razu nakręca go na swoją modłę: każe robić się na metroseksualnego pedałka, spędzać w kiblu więcej czasu niż ona, być otwartym, tolerancyjnym i profeministycznym pantoflarzem w stylu \"tak kochanie, oczywiście kochanie, jak sobie życzysz kochanie\" :o Facet staje się całkowicie zależny od swojej Pani :o A co najgorsze po pewnym czasie zaczyna nabierać przekonania, że taki stan rzeczy jest właściwym porządkiem świata :o Rzygac się chce... Jest w tym troche i winy facetów, że dają tak sobą manipulować, nie każdy ma na tyle twardy charakter, zeby na te zachcianki odpowiedzieć prostym \"chyba cie popierrdoliło\" :o Ja, jako normalny facet gardze takimi ciotami dającymi sobą kręcić na wszystkie strony oraz gardze takimi toksycznymi idiotkami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w twoim temacie brakuje jednego, ale za to istotnego slowa, mianowicie: niektore...dlaczego niektore kobiety.....a dlaczego tak robia?nie wiem, widocznie wola cioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> oraz gdy stwierdza, że starzy znajomi faceta są dlań nieodpowiednim towarzystwem... I to najczęsciej decyduje o tym własnie dziewczyna, za faceta :o To prawda, tak jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie chce smiac jak panny utozsamiaja sie z facetem i nie ma czego stakiego jak "ja" jestesmy tylko i wylacznie "my" :D zdjecie glowne na N-K z Misiaczkiem, Misiaczek tu, Misiaczek tam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zeby nie bylo, nie ejstem stara zlosliwa panna, bo mam faceta i nie mamy zadncyh problemow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mi tez sie chce smiac jak panny utozsamiaja sie z facetem i nie ma czego stakiego jak "ja" jestesmy tylko i wylacznie "my" zdjecie glowne na N-K z Misiaczkiem, Misiaczek tu, Misiaczek tam... Mało tego, są wspólne profile "Marcin i Agatka xxx" :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam spoko sie daje nakręcic wokól palca ... ale zrobic z siebie metro nie pozwole, a siedziec w łazience dłuzej niz 30 min mi si enie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tego to nie widzialam...:o to dopeiro nazywa sie brak indywidualnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciota to ciota:P Po co robic coś co już jest? Bez sensu:O To tylko można wykorzystac zgodnie z przeznaczeniem:D Oczywiście MĄDRE kobiety wiedzą jak to robic:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łosz jeessu
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×