Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez okresu

Kiedy miesiączka po cięciu cestarskim?????

Polecane posty

Gość bez okresu

Dwa miesiące temu miałam cestarkę. Dotąd nie dostałam okresu. Czy coś ze mną nie tak? Tzn miałam jakieś delikatne lekko brązowawe upławy - jak mi się wydawało - trwające około dwa dni. To było miesiąc temu, ale to chyba nie był okres. jak to było u was? zaczynam już schizować, że jestem znów w ciąży, bo uprawial;iśmy stosunek przerywany, ale ta metoda u nas wcześniej sprawdzała się przez dwa inpół roku. Więc co z ttym okresem? kiedy wy dostałyście po porodzie lub cestrce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez okresu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a karmisz pieria? jezeli tak to mozesz jeszcze dlugo nie dostac moja kolezanka nie karmila piersia prawie wogole bo nie miala pokarmu rodzila cc a okres dostala i to taki mega tydzien po skonczonym polodu trwal prawie 2 tyg, poszla do gina i okazalo sie ze to okres :) pozniej dostawala juz w miare regularnie jak masz watpliwosci to mozesz zawsze pojsc do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez okresu
karmiłam piersią, ale przestałam, bo pokarm mi zanikł. czy to ma wpływ na okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena28
ja nie mam okresu odkąd skończył mi sie połóg!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie SN po 20miesiącach
karmiłam, dostałam ok miesiaca po skończonym karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hub
ja dostalam 3 miesciace po CC , karmilam piersia 1,5 miesciacs wiec spokojnie cezkaj jezli nie dostaniesz do 3 miesciaca idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxiękuję
dziękuję, bałam się już, że jestem znów w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam 3 miesiace po cc. Karmiłam piersia i butlą do 2 miesięcy, później u\już tylko butelka. Pewnie lada moment dostaniesz. A jak sie boisz ciaży, to pomyśl o sensownej antykoncepcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko piersią karmiłam w szpitalu.Potem do mieisąca piers+mleko modyfikowane.Póxniej to już tylko modyfikowane.Jestem 2,5roku po cc i okres(zabyt wielkie słowo jak na okres:P) raczej plamienie dostałam po 1,5 roku! Są to najczęsciej góra 3 dni i tez nie co miesiąc,Lekarze mówią że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrzegam przed stosunkiem przerywanym...My takze 2 lata gostosowalismy i nic.Zreszta o 1sze dziecko tez sie staralismy z pol roku ...3m-ce po porodzie stosunkek przerywany i mam teraz 2giego dzidziusia.po porodzie kobieta jest podobno bardzo plodna.Na Twoim miejscu zrobilabym test ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×